Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) blakey válasza V.Stryker (#1650) üzenetére


blakey
titán

Nem jól nézed, azaz az 5-ös már nem lehet előfizus mivel már fejlesztés sincs rá, a 6-osra van havi, évi és lifetime is. A havi/évi és a lifetime az aktuális mindenkori verzióra érvényes. Lassan én is kukázom, mostanság elég sok az elégedetlen felhasználó, ennyi pénzért sokkal jobbnak kéne lennie.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1652) Alex91 válasza V.Stryker (#1650) üzenetére


Alex91
félisten

Van 6-bol is pro...

Nekem a 4-es van, de ugye nem 4k-s az ATV-m... Szerintem nem fair az uzletpolitikajuk, es a gejlesztesek sem tunnekmszamomra egetveronek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1653) V.Stryker válasza Alex91 (#1652) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Közben rábeszéltem magam, hamarosan veszek egyet. És ahogy nézem az Apple honlapján jön ez az Apple Arcade és akkor aztán lesz játék is dögivel.

Gondolom, ha majd több Apple TV van lakásban, mind mehet egy Apple ID val és ha egyszer megvettem pl. a MrMc-t,akkor mindre le tudom tölteni nem?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1654) Alex91 válasza V.Stryker (#1653) üzenetére


Alex91
félisten

Gondolom igen, le lehet tolteni.

Arcade valoszinuleg adhat neki egy lokest, es az Apple TV+ is. Amugy az egyik legjobb Apple termeknek tartom. Es a tudasa alapjan siman lehetne egy asztali gep heyettesito, ha lenne ra Safari, iWork, iMovie stb.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1655) V.Stryker válasza Alex91 (#1654) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, egy böngésző nem lenne rossz, illetve egy Siri támogatás, mert azért pötyögni gondolom nem egy leányálom, de mondjuk bemondani, hogy "Hey Siri! Open the p.rnhub.com!", azért laza lenne. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1656) blakey válasza V.Stryker (#1655) üzenetére


blakey
titán

Van benne Siri, a táv mikrofonos. MrMC-t ha megveszed akkor azon a platformon telepíthető, tehát ha tvOS-en veszed meg akkor iOS-en is meg kell venned ha használni szeretnéd, Infuse-t elég egyik platformon megvenni.
Mint írtam, játszom is rajta, nem rossz egyáltalán, ahhoz képest, hogy egy "streambox".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1657) V.Stryker válasza blakey (#1656) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem nem, több apple tv-n használnám a Mr Mc-t ha beválik. Na mindegy, ma futok rá egy kört. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1658) blakey válasza V.Stryker (#1657) üzenetére


blakey
titán

De, de, értem, de leírtam, hogy ha iOS-en is szeretnéd használni akkor meg kell venni. Azonos platformon mehet több eszközön is, tehát 2 ATV-n mehet a MrMC.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1659) Alex91 válasza V.Stryker (#1655) üzenetére


Alex91
félisten

Kezel bluetooth billentyuzetet, de ios eszkozrol is taviranyithato, ott is van virtualis billentyuzet.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1660) blakey válasza Alex91 (#1659) üzenetére


blakey
titán

Ilyet használok billentyűzet/táv céljából ha szükségem lenne rá.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1661) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, hirtelen vezérelve meg is lett a kütyü. Este beüzemelm. :D

Az MrMc-ben mondtátok,hogy nem mennek a pluginok. Nem tudom plugin függő-e, de azért a filmekhez tud borítót keresni, amikor felveszek egy filmes mappát a hálózatról?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1662) blakey válasza V.Stryker (#1661) üzenetére


blakey
titán

A kalóz kiegészítők nem mennek, nem tudsz telepíteni. Minden ami működik az előre telepítve van, Plex, Emby, borítókat természetesen le tud tölteni, feliratok letöltése is műklödik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1663) V.Stryker válasza blakey (#1662) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát akkor az lesz a kiválasztott. Néztem de szinte mindig csak erről volt szó az Infuse-al szemben. Ott meg ez a havidíjjas dolog nem is nagyon tetszik.

Játékok: Van, hogy egy játék csak akkor játszahtó ha van kontrollered? vagy mindegyik játszható a kis távirányítóval is? Ilyan Rayman féle kéne 6 éves kislánynak. Meg valami apának. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1664) blakey válasza V.Stryker (#1663) üzenetére


blakey
titán

Játszható a távval is, nem kell/szükséges a kontroller. Komoly kis távja van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1665) Alex91 válasza V.Stryker (#1663) üzenetére


Alex91
félisten

Meg lehet venni az Infuse Pro-t fix osszegert is, bar a majd 10 ezer forint...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1666) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Az alap apple tv képernyőn az ikonokat lehet rendezni?

Amúgy kicsit csalódás így elsőre. Nem rossz, de hianyérzetem van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1667) V.Stryker válasza V.Stryker (#1666) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ikon rendezés megvan. MRMCnel a forrast hogy szerkesztem vagy tavolitom el? Kodi után is nagyon szokni kell. Mintha a felbontas filmlejatszasnal nem lenne az igazi. Van erre megoldas?

Illetve hogy lehet altatmi az eszközt? A menüben megvan, de akkor kikapcsol a tv,miközben én csak a másik ji-n a tv-t akarom nezni. Akkor meg visszakapcsol az apple tv.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1668) blakey válasza V.Stryker (#1667) üzenetére


blakey
titán

Ikon rendezés megvan. MRMCnel a forrast hogy szerkesztem vagy tavolitom el? - ahogy Kodiban. Nem tudom milyen forrász szeretnél szerkeszteni de lehet, hogy másik felszínt kell hozzá választanod.

Mintha a felbontas filmlejatszasnal nem lenne az igazi. Van erre megoldas? - erre nem lehet válaszolni, mivel nem pontos a megfogalmazás. Felbontást az ATV beállításainál lehet állítani.

Illetve hogy lehet altatmi az eszközt? - A Home gombot hosszan kell nyomni.

A menüben megvan, de akkor kikapcsol a tv,miközben én csak a másik ji-n a tv-t akarom nezni. Akkor meg visszakapcsol az apple tv. - CEC-t ki kell kapcsolni a készülékekben.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1669) V.Stryker válasza blakey (#1668) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A home gomb hosszan nyomás nem jön be. Ez a képernyős gomb?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1670) blakey válasza V.Stryker (#1669) üzenetére


blakey
titán

Bocsánat, dupla nyomás, azaz 2X megnyomod, hosszannyomás más, fejből nem mindig jut eszembe.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1671) V.Stryker válasza blakey (#1670) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

MrMC-hez nem lehet témát sem letolteni?

Illetve az Apple TV beállításoknál, felbontásnál mi a különbség az SDR és HDR között? HDRnel fos a szin

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1672) blakey válasza V.Stryker (#1671) üzenetére


blakey
titán

MrMC-hez nem lehet témát sem letolteni? - Nem lehet, teljesen zárt.
mi a különbség az SDR és HDR között? HDRnel fos a szin - HDR-hez 4K HDR TV szükséges, ha nincs olyanod akkor léphet működésbe a HDR-SDR konverzió, azaz csakis SDR-ben lesz jó a kép.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1673) V.Stryker válasza blakey (#1672) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, értem. Köszönöm. :R Reggel a mobilon rákerestem, de hirtelen nem dobott ki értelmeset rá.

Amúgy nagy sajnálatomra a Rayman csak kontrollerrel játszható. Sajnos meg kell vennem. :DDD Feleségem kinyír... :)

De reggel találtam valami eszement jó repülős játékot, ami a felszín felett megy ezerrel és kerülgetni kell mindenféléket... nagyon állat. Reggel 5 kor kávézás közben jól elvoltam vele. De mondtam,hogy csak a gyerek előtt tesztelem, nehogy valami szörnyek jöjjenek szembe és megijedjen. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1674) blakey válasza V.Stryker (#1673) üzenetére


blakey
titán

Egyébként tegnap jól írtam, Home gomb hosszannyomására dobja fel az Alvó mód lehetőséget, a dupla kopp-ra meg a multitask jelenik meg.

De reggel találtam valami eszement jó repülős játékot, - Melyike? - nekem van valami GDrive nevezetű, az egész jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1675) V.Stryker válasza blakey (#1674) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Így nekem is feljött az alvó, de én azt akartam,hogy amikor a tv már ki van kapcsolva vagy más kimenet aktív... de aztán rájöttem, hogy magától is lemegy alvóba.

Amúgy hozzáteszem, hogy így, hogy a háztartásban macbook van és iphone, így elég faxa. Fotók elérhetőek, képernyőtükrözés, gépelés, stb. Így eléggé kereken kijön a dolog előnye. De ha csak valaki egy apple termékkel rendelkezik, ami az apple tv, akkor ott elég keserű lehet a szájíze.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1676) V.Stryker válasza blakey (#1674) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

MrMc -nél esetleg más is tapasztalja,hogy ha folytatni szeretnék egy filmet, akkor kifagy és csak az egész apple tv restartja oldja meg?

Illetve mi a Stop mrmc-be, amikor nem csak Pause, hanem tényleg leállítja a lejátszást?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1677) blakey válasza V.Stryker (#1676) üzenetére


blakey
titán

Még nem találkoztam ilyennel, használtam SMB-n MySQL, Emby és Plex szervereket, egyikkel sem volt gond. Most is jól működik, jelenleg Plex adatbázist használok.

Tabletről vezérlem yatse app-al, ott van stop gomb. Böngészőből is vezérelhető vagy Kore (Kodi) app-al is.

Táv esetében meg megnyomod az OK-t és rámész a stopra de az escape is leállítja. Siri mód legyen bekapcsolva a beállításoknál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1678) V.Stryker válasza blakey (#1677) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az OK alatt a tapipados kapcsolót értjük?

Nálam egyébként nfs meghajtóként vannak felvéve a mappák.

Escape a Menü gomb? Az egyet vissza gomb. :D

Siri mód az Apple TV beállításoknál legyen bekapcsolva? Nem lehet, mert Magyarországi lokalizációval használom és itt nem engedélyezték. :W Pedig az megkönnyítené kicsit... gondolom működne a Hey Siri! Stop the movie! De hát az amcsik szerint ez nem jár nekünk.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1679) blakey válasza V.Stryker (#1678) üzenetére


blakey
titán

Az OK alatt a tapipados kapcsolót értjük? - igen, h középen nyomod meg akkor OK. :)

Escape a Menü gomb? Az egyet vissza gomb. :D - igen

Siri mód az Apple TV beállításoknál legyen bekapcsolva? Nem lehet, mert Magyarországi lokalizációval használom és itt nem engedélyezték. :W - Beállítások/Rendszer/Beviteli eszközök és az Enable Siri Expert módot kapcsold be.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1680) V.Stryker válasza blakey (#1679) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez a Siri dolog bekapcsolása mit csinál?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1681) blakey válasza V.Stryker (#1680) üzenetére


blakey
titán

Alul lábjegyzetben le van írva, fejből nem emlékszem a pontos szövegre de a lejátszó kezelésére van hatással, másképp kell használni a táv gombjait, sima érintésre nem reagál. Tudod használni a lejátszó gombjait, pl. Stop gomb, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1682) V.Stryker válasza blakey (#1681) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor nem placebó a jobb kezelhetőség. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1683) nilrem


nilrem
tag

Horizon go app képét ios eszközről ki tudjátok rakni apple tv-re?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#1684) blakey válasza nilrem (#1683) üzenetére


blakey
titán

macOS-ről igen, iOS-ről nem tudom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1685) bbmt válasza nilrem (#1683) üzenetére


bbmt
senior tag

Semmi, összekevertem az appot...

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#1686) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha valamelyik letöltött app frissül, arról értesülök? Vagy ha van hozzá frissítés, ilyesmi. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1687) blakey válasza V.Stryker (#1686) üzenetére


blakey
titán

Ha engedélyezted a frissítést akkor frissül, a neve mellett van egy kék pötty ha frissítésre került.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1688) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Üdv. Az miért lehet, hogy az AppleTV nem hajlando etherneten keresztül csatlakozni csak wifin ? Köszi

Just Ride KTM

(#1689) blakey válasza moya#no1 (#1688) üzenetére


blakey
titán

Valami hibás a rendszerben, hálózatban. Működik ethernettel, évek óta úgy használom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1690) moya#no1 válasza blakey (#1689) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Time capsulera van rakötve. Kábelt cseréltem semmi. Ps megy hálozatról pedig

Just Ride KTM

(#1691) Chal válasza moya#no1 (#1690) üzenetére


Chal
addikt

Valami biztosan nem oké. Kösd rá másra, köss rá mást ugyanarra a portra, cseréld ki a kábelt, stb.., pár perc alatt kidebugolható, hogy ki a hunyó.

(#1692) blakey válasza moya#no1 (#1690) üzenetére


blakey
titán

Egyetlen program sem? Kap IP-címet? Jól van beállítva a router?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1693) moya#no1 válasza blakey (#1692) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Automatikus kiosztás van. De ha át dugom a modembe sem valtozik a helyzet csak a wifit dobja fel

Just Ride KTM

(#1694) blakey válasza moya#no1 (#1693) üzenetére


blakey
titán

Jó a csatlakozás? Soha nem működött? Esetleg hibás a port. Ha kábelt csatlakoztatsz akkor azonnal azt választja a wifi helyett. Esetleg próbálj meg egy gyári visszaallítást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1695) moya#no1 válasza blakey (#1694) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Igen jo.
Még nem próbáltam kábelen, csak most hogy közelebb kerül a hóbelebanc, igy kábelen osztanam szét a dolgok között a netet. Meg probálok egy gyari visszaállítást

Just Ride KTM

(#1696) moya#no1 válasza blakey (#1694) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Gyári beallitás utan vagyok, halozat választásnál a wi-fi hálozat kijelölesét dobta fel. Kábelest nem pedig csatlakoztatva van

Just Ride KTM

(#1697) blakey válasza moya#no1 (#1696) üzenetére


blakey
titán

Akkor másnál, más helyen próbáld ki. Ha ott sem jó akkor hibás a port.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1698) moya#no1 válasza blakey (#1697) üzenetére


moya#no1
aktív tag

15 honapja nem volt bedugva kábel. Már gyári hibás lett volna az apple tv ?? :/
Istyle üzletben újonnan vásárolt

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#1699) Chal válasza moya#no1 (#1698) üzenetére


Chal
addikt

Ha ugyanannak a kábelnek a végére rádugsz egy laptopot, vagy a PS-t, vagy akármit, akkor azzal minden oké?

(#1700) moya#no1 válasza Chal (#1699) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Igen akkor az kàbelen csatlakozik a netre. Lehet a 4k tv nel mar eröltetik a wifit ?

Just Ride KTM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.