Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) blakey válasza Papa-Het (#2199) üzenetére


blakey
titán

Apple TV HD-re gondoltam, amit most dobtak piacra a 4K mellett. - Az a sima Apple TV 4 ami lassan 4 éve piacon van, nem most dobták piacra. :)
Egyébként ige, egy Amlogic Box CoreELEC-kel is megfelelő és még 4K-ra is jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2202) rekop válasza devil-k (#2200) üzenetére


rekop
senior tag

Szerintem meg nem feltétlen. Nekem 4K 50” LCD tévém van, az elmúlt egy évben 1db 4K filmet néztem meg mert amilyen távolságból nézem, semmi különbség az FHD-hez képest. HDR-ben meg nullák az ilyen alsó kategóriás LCD készülékek. De nem bántam meg az ATV4K vásárlását, az eddigi legjobb médialejátszóm. Illetve nekem hasznos volt a HomeKit eszközeim távoli elérése is, lehet másnak is szempont. (viszont úton van egy Fire Stick 4K, kiváncsi leszek arra is :) )

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#2203) Papa-Het válasza devil-k (#2200) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Van android box, de már nem frissíthető az új droidra, és használhatatlan, plusz lassú is. Mivel van más apple termékem is, ezért az air play, és más nyalánkságok meghatározóak.

(#2204) devil-k válasza rekop (#2202) üzenetére


devil-k
nagyúr

De itt most arról van szó, hogy 720p TV-je van az illetőnek és ki tudja, hogy mikor vált majd 4K-ra. Erre írtam, hogy felesleges "kidobni" 66.000 Ft-ot emiatt.

- mozi bolondéria -

(#2205) Alex91 válasza Papa-Het (#2196) üzenetére


Alex91
félisten

Ha 1-2 even belul cserelsz TV-t, akkor imkabb 4k, bar a leendo uj TV-d melle mar nem biztos, hogy kelleni fog.
Ha megis a HD verzio mellet maradsz, akkot hasznalt piacon keressel 4. generaciosat, hatha kifogsz elfogadhato aron...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2206) galaxys80


galaxys80
veterán

Sziasztok. Tervezem, hogy veszek majd egy Apple tv-t. Viszont meglepődve láttam, hogy nincsen rajta optikai bemenet.
Nekem viszont az erősítőn nincsen hdmi.
Leteszteltem a mostani lejátszómmal (mede8er) és a tv-vel (Samsung), hogy közvetlenül ezeket kötöm össze optikával. Így viszont csak sztereón megy át a hang.
Néztem Alin, hogy vannak ilyen hdmi - optika konverterek. Viszont lövésem sincsen, hogy ezek támogatják-e a dts-t illetve a 23.976-ot.
Van esetleg tapasztalata ilyen terén?
Vagy el kell, hogy engedjem az Apple tv-t? :(

(#2207) aujjobba válasza devil-k (#2200) üzenetére


aujjobba
addikt

Régi fullhd buta tv-hez vettem az atv4k-t, egyáltalán nem tűnik értelmetlen luxusnak.

(#2208) blakey válasza galaxys80 (#2206) üzenetére


blakey
titán

Ha a Samsung nem küldi tovább a DD és DTS(?) hangokat akkor igen, PCM sztereó lesz.
Ha kell az optikai kimenet akkor egy jóféle Amlogic boxszal (Pl. Beelink GT-King, ezen van optikai kimenet) és CoreELEC-kel lesz egy nagyon jó lejátszód.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2209) galaxys80 válasza blakey (#2208) üzenetére


galaxys80
veterán

Most is teljesen jó lejátszóm van. Eszembe nem jut lecserélni ezekre a kínai csodákra.
Egyetlen alternatíva az Apple tv. Ha nem akkor marad a mostani.
Esetleg valaki akinek sikerült áthidalni az általam felvetett problémát?

(#2210) blakey válasza galaxys80 (#2209) üzenetére


blakey
titán

Ha beleolvasnál a topikba akkor láthatnád, hogy az Apple TV nem küldi tovább a hangokat passtrough módban, azaz ő maga dekódojla és többcsatornás pcm-ként küldi tovább. Nálad a megoldás egy HDMI-s erősítő ami képes a többcsatornás PCM-re. TV-re kötve mindenképp PCM-ed lesz.
Eszembe nem jut lecserélni ezekre a kínai csodákra. - az a "csoda" amit elítettem sokkal jobb eszköz, mint azt gondolod és mint a Mede8ered, nekem is van egy olyanom, a másik amit még ajánlani tudnék az a Khadas VIM3/Pro/L, szuper kis eszközök, szeretem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2211) galaxys80 válasza blakey (#2210) üzenetére


galaxys80
veterán

Rendben. Köszönöm. Akkor marad a med.
Se új erősítőt se kínai csodát nem fogok venni.
Egyetlen dolog amiért az Apple tv-re gondoltam az , hogy mindenem Apple termék.
Mint alap lejátszó tökéletesen megfelel a Mede8er.

(#2212) galaxys80 válasza blakey (#2210) üzenetére


galaxys80
veterán

Teszteltem a jelenlegi rendszert. Szóval, ha a mede8ert kihagyom és tv , erősítő van optikaval összekötve és tv lejátszóján megy a film, akkor átmegy az 5.1 és a DTS is az erősítőre.
Úgy néz ki akkor a tv mégis képes erre.
Szerinted akkor működhet az Apple tv-vel is az 5.1, dts?
HD hangok nem érdekelnek.

(#2213) Snoop-y válasza galaxys80 (#2212) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pcm 5.1 igen ha tamogatja az erolkodod.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2214) blakey válasza galaxys80 (#2212) üzenetére


blakey
titán

Apple TV többcsatornás PCM-be küldi tovább a hangokat, nincs DTS, esetleg DD-re konvertálsz mindent. A TV-d nem fogadja és nem is küldi tovább a többcsatornás PCM-et, csak 2.0 lesz. A többcsatornás PCM-hez TV esetében szükség lesz a HDMI 2.1-re és az eARC-ra valamint egy arra képes erősítőre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2215) blakey válasza Snoop-y (#2213) üzenetére


blakey
titán

A TV nem fogja tudni csak PCM 2. 0-át

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2216) galaxys80 válasza blakey (#2214) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor tényleg el kell engednem az Apple tv-t. :( Jó hír, hogy megmarad a pénzem. :)
Csak azt nem értem, hogy visszaolvasva a topikot többször is ajánlották, hogy nem probléma ha nincs hdmi az erősítőn. Elég lesz összekötni a tv-t és az erősítőt.
Vagy senkinek nem hiányzott az 5.1, DTS?

(#2217) blakey válasza galaxys80 (#2216) üzenetére


blakey
titán

Nekem sztereó rendszerem van, nem zavar, hogy TV-n keresztül 2.0 jön ki. Amikor AVR-em volt akkor HDMI-n keresztül megvolt a 7.1.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2218) galaxys80 válasza blakey (#2217) üzenetére


galaxys80
veterán

Értem. Én vissza felé nem szeretnék menni. Akkor marad minden a régiben. Köszönök mindent

(#2219) reggi válasza galaxys80 (#2218) üzenetére


reggi
aktív tag

Nekem Sony tv-m van optikaival az erősítore kötve 5.1 DD átmegy .. Én a 4K miatt használom az optikai osszekotest...mármint az erositom nem tudja a 4K-t

[ Szerkesztve ]

(#2220) galaxys80 válasza reggi (#2219) üzenetére


galaxys80
veterán

És a DTS-el mi a helyzet? Bár ha a tv-d tudja akkor azzal is menni kellene.
Basszus mire elengedtem a témát megint felcsigáztál. :)
Samsung tv-vel esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2221) blakey válasza galaxys80 (#2220) üzenetére


blakey
titán

Írtam mittud az AppleTV, többcsatornás LPCM, ha nem tudod, hogy az micsoda akkor kérdezd meg. Írtam, hogy maximum DD-re konvertálva tovább küldheti a hangokat, de egyszerűbb megérteni, hogy minden hangot az ATV dekódol, tehát a TV-nek minden hangot PCM-be küldi. A Dolby hangokat tudja, de csak ilyen formátumban: DD, DD+, DD+ATMOS. A DTS is PCM lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2222) galaxys80 válasza blakey (#2221) üzenetére


galaxys80
veterán

Nézd, valóban fogalmam sincsen mit jelent.
Engem egyetlen dolog érdekelt, hogy ha optikával összekötöm a TV-t és az erősítőt, akkor kimegy-e az 5.1-es hang és a DTS? Természetesen Apple TV-n lejátszva.
Erre szeretnék választ kapni. Előre is köszönöm.
Nem értek hozzá, nem is érdekel annyira a háttere.
Csak azt szeretném megtudni, hogy fog-e ugyanúgy működni Apple TV-vel a hang, mint most.
HD hangokban nem vagyok érintett, mert eleve nem is tudja az erősítő.

(#2223) blakey válasza galaxys80 (#2222) üzenetére


blakey
titán

Itt leírtam: [link]
Ne érjen meglepetés. Maximum DD-t kapnál TV-n keresztül de biztos alapon PCM 2.0. DTS, DTS-HD, DTS-X, bármilyen hang legyen az Apple TV dekódolja. Minden hangod meglesz csak TV-n keresztül PCM 2.0-ban esetleg néha lenne DD-d vagy DD+-od.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2224) galaxys80 válasza blakey (#2223) üzenetére


galaxys80
veterán

Magyarán optikával, ha megfeketedek, akkor sem lesz 5.1 vagy DTS az erősítőn.

(#2225) blakey válasza galaxys80 (#2224) üzenetére


blakey
titán

Mint írtam, az Apple TV át tudná konvertálni Dolby Digital 5.1-be (erre van lehetőség) és akkor mindened úgy szólna, eltérő esetben csak 2.0 PCM lesz a TV-n keresztül, mivel a TV is egyfajta szűk keresztmetszet. Tehát ha kell minden esetben az AC3 5.1 és a DTS 5.1 akkor számodra nem az Apple TV a megfelelő lejátszó.

Hogy világosabb legyen, közvetlenül HDMI-s erősítőre kötve minden hang a megfelelő csatornaszámmal szólalna meg annyi különbséggel, hogy az erősítő Multi CH IN-t írna ki, DTS, DTS-HD stb. helyett.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2226) galaxys80 válasza blakey (#2225) üzenetére


galaxys80
veterán

Kezdem érteni. (talán :) )
Szóval az Apple TV bármelyik hangot képes DD 5.1-re konvertálni, tehát az kimenne. DTS érthető módon viszont így nem.
Igazából a miatt van (volt) bennem némi értetlenkedés, hogy ha simán a TV lejátszóján játszok le filmeket és közvetlenül a TV van összekötve optikán az erősítővel, akkor kimegy a DD 5.1 és a DTS is jelenleg. Nem világos teljesen, hogyha közbe iktatom az Apple TV-t, akkor ez ,miért nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#2227) Alex91 válasza blakey (#2225) üzenetére


Alex91
félisten

Hogy világosabb legyen, közvetlenül HDMI-s erősítőre kötve minden hang a megfelelő csatornaszámmal szólalna meg annyi különbséggel, hogy az erősítő Multi CH IN-t írna ki, DTS, DTS-HD stb. helyett.

Szerintem ezt ertjuk, de nem lenne egyszerubb azt mondani, hogy igen, lesz 5.1-ed a TV-n keresztul atkuldve, vagy nem, csak 2.0-ad lesz. Mar ne haragudj, de a tobbi rizsa tok felesleges... :R

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2228) blakey válasza Alex91 (#2227) üzenetére


blakey
titán

Szerinted felesleges, szerintem nem. Ha neked rizsa akkor nem kell elolvasnod.
TV-n keresztül átküldeni a hangot nem minden esetben egyértelmű, van amelyik csakis PCM-be küldi tovább, van amelyik képes az AC3/DTS-re is és van amelyik csakis a DD-t tudja. Az Apple TV minden esetben dekódol, tehát kizárólag az általa továbbküldött formátumok lesznek elérhetőek külső eszköz számára. DD elérhető, DTS nem. MrMC, Infuse a többcsatornás LPCM-et preferálja, joggal, mert úgy jobb hang, de van lehetőség DD-re konvertálni az összes hangot.
galaxys80
Minden hangot megszólaltad az Apple TV és a megfelelő csatornaszámmal, nincs olyan hang amit ne tudna, de te TV-n keresztül használnád így a TV csakis PCM 2.0-t tudna az Apple TV-ből kapott jel alapján továbbküldeni, esélyed sincs, hogy DTS feliratot láss az erősítődön. Maximum DD-t tudnál kicsikarni. Passtrough mód az Apple TV-n maximum DD és DD+ esetén van, az Atmos DD+ segítségével érhető el.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2229) galaxys80 válasza blakey (#2228) üzenetére


galaxys80
veterán

Már én is unom magamat,de még egy utolsó tisztázást szeretnék kérni. :)
Annak ellenére, hogy maga a TV tovább tudja adni az erősítőre a DD 5.1-et és a DTS-t is, ha beiktatom közé az Apple TV-t, akkor csak DD 5.1 lesz mivel az ATV átkódolja a DTS-t is.
Jól gondolom? :U

Nekem tök mindegy, hogy milyen feliratot fog mutatni az erősítő. :) A lényeg az lenne, hogy ne legyen gyengébb a hangminőségem, mint jelenleg.
De lassan úgy vagyok vele, hogy elengedném a DTS-t is, ha normális minőségű 5.1-et ad helyette.

[ Szerkesztve ]

(#2230) reggi válasza galaxys80 (#2229) üzenetére


reggi
aktív tag

Az igazság az, hogy én sem vagyok teljesen képbe azzal, hogy mi mit kodol. Nekem a PS4 és az ATV is a tvre van kötve mindkettő a 4K-t nem tudó erősítő miatt. Az ATV-n lejátszott bármilyen több csatornás hang dolby digital 5.1-kent megy optikan az erositore. Hiába dts a film, az erősítő dolby-kent kapja a jelet. Szerintem a tv alakítja át . Ha pl két csatornás a film hangja, akkor pcm 2 csatornát jelez ki az erősítő . De az is igaz, hogy tv függő mit küld át optikain keresztül . De az azért gyanús ha a tv belső lejatszoja tovább küldi akkor sztem a hdmi-n érkező forrást is át kellene küldenie ugyan úgy

(#2231) Jegesmaci81 válasza galaxys80 (#2229) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Megpróbálom a magam módján megfogalmazni mint laikus a laikusnak. Én most vettem ATV-t pár hete. Az ATV minden formátumot felismer és olyannal még nem találkoztam hogy ne szólaljanak meg a hangfalak miatta. Atmos és Sztereó kivételével bármilyen a hangformátum, az erősítő PCM-ként jeleníti meg. Ha a film hangja DD5.1 vagy DTS valóban PCM-ként jelenik meg az erősítőn mindjettő viszont a hang minősége határozottam jobb ha a forrás DTS. szóval nem az történik, hogy az ATV visszabutít hanem csak átalakít. Szerintem a DTS forrás legalább olyan minőségben jön ki az ATV-ből mintha átalakítás nélkül továbbküldené.

Ha tévedek vagy valaki másként gondolja majd kijavít! :-)

(#2232) blakey válasza galaxys80 (#2229) üzenetére


blakey
titán

Annak ellenére, hogy maga a TV tovább tudja adni az erősítőre a DD 5.1-et és a DTS-t is, ha beiktatom közé az Apple TV-t, akkor csak DD 5.1 lesz mivel az ATV átkódolja a DTS-t is.
Jól gondolom? :U - Az Apple TV menüjében beállítható, hogy minden többcsatonás hangot DD-be kódoljon, így a DTS-t is, jól érted.
Nekem tök mindegy, hogy milyen feliratot fog mutatni az erősítő. :) A lényeg az lenne, hogy ne legyen gyengébb a hangminőségem, mint jelenleg. - a hangminőség valójában nem gyengébb Apple TV-vel, sőt jobb, mivel 24 bites, nálad a TV miatt egy picit bonyolultabb többcsatornás hangot kicsikarnod. Ha megfelel számodra a DD 5.1 akkor nincs gond, beállítod, hogy arra kódolja és akkor mehet a menet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2233) galaxys80


galaxys80
veterán

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a magyarázatot. :)
Akkor valószínűleg bevállalom az ATV-t. Nekem tényleg teljesen mindegy mit ír ki az erősítő. A lényeg, hogy legalább gyengébb hangminőséget ne kapjak, mint jelenleg. Illetve ne egy sztereo hang legyen ami elérhető.
Jobban belegondolva igazából maga a DTS hiánya sem tragédia, mivel legtöbbször szinkronos filmeket nézek, ami meg úgyis max DD 5.1.

(#2234) galaxys80


galaxys80
veterán

Még egy kérdés amit elfelejtettem.
MrMC-t gondoltam majd megvenni lejátszónak.
NAS-ról menne a film SMB-n keresztül. Ez működik rendesen ugye?
Illetve a BD ISO-t lejátsza?

(#2235) Snoop-y válasza galaxys80 (#2234) üzenetére


Snoop-y
veterán

Lejatsza de ha jol emlekszem BD menu nincs. Majd az mrmc-s kollegak megerositik ha ez valtozott.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2236) galaxys80


galaxys80
veterán

MrMc-vel kapcsolatban kérdezhetnénk valakitől? Akár privátban is.

(#2237) Snoop-y válasza galaxys80 (#2236) üzenetére


Snoop-y
veterán

Johet ide nyugodtan (en magam Infuse-t hasznalok de sokan hasznaljak mindkettot) lehet, hogy masnak is tanulsagos lesz.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2238) rekop válasza galaxys80 (#2236) üzenetére


rekop
senior tag

Persze jöhet, ha tudok szívesen segítek!

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#2239) galaxys80 válasza Snoop-y (#2237) üzenetére


galaxys80
veterán

Azt szeretném kérdezni, hogy a MrMc simán meg fogja találni a NAS-t smb-n?
Van arra lehetőség, hogy a NAS-on levő néhány könyvtárat mondjuk kedvencek köze tegyem?
Tehát ne kelljen keresgélni.
A filmeknek külön mappába kell lennie? Most így vannak és mede8er által letöltött borítók , HTML adatok benne vannak. Ezeket gondolom majd törölnöm kell.
Illetve vannak olyan mappáim amin a gyerek meséi vannak. Ezekre nem kellene ilyen-olyan előzetes, adatok, borító. Letöltöttem neki minden mese mellé egy borító. Az elég lenne. Vagy ezekre a mappakra inkább legyen a VLC?

(#2240) Snoop-y válasza galaxys80 (#2239) üzenetére


Snoop-y
veterán

Elso reszere tudok valaszolni mivel en nem melyedtem el a hasznalataban. SMB-t konnyu bealllitani kb 1 perc.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2241) galaxys80 válasza Snoop-y (#2240) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm.
Filmjeid külön almappákban vannak? Vagy bedobálva egy filmek fő mappába?
Azt nem tudod, hogy arra is van-e lehetőség, hogy egyes mappáknál ne legyenek adatok, szereplők stb csak egy borító?
Gyerek meséinek ez bőven elég lenne. Vagy neki erre majd leszedjem a VLC-t?

(#2242) bbmt válasza galaxys80 (#2239) üzenetére


bbmt
senior tag

Szia,
Én is Mede8er-ről váltottam ATV 4K-ra.Az erősítőmön van HDMI bemenet és tudja a 4K-t továbbküldeni,de a HDR-t nem, ezért én is optikán kötöttem össze a TV-el. Samsung Q6. A tv-n ki lehet választani, hogy hangszórón vagy optikán adja az audiót, így az optikán áttolja a sokcsatornás hangot. Sosem nézem mit ír ki az erősítő mert pure direct módban használom.

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#2243) galaxys80 válasza bbmt (#2242) üzenetére


galaxys80
veterán

Szuper köszönöm. Akkor ez a része talán már tényleg megnyugtató. :)
Melyik appot használod lejátszónak?
Meder által létrehozott borítókat, XML-t stb törölted a filmek mappájából?

[ Szerkesztve ]

(#2244) Snoop-y válasza galaxys80 (#2241) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt passzolom. Nekem minden kulon mappaban van filmenkent.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2245) blakey válasza galaxys80 (#2243) üzenetére


blakey
titán

Továbbra is felhívom afiyelmedet arra amit korábban írtam. Nehogy meglepetés érjen. Nem lesz csak DD és PCM 2.0-ád. Az, hogy mást nem zavar attól még ez a szitu.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2246) galaxys80 válasza blakey (#2245) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem ezen a részen lépjünk túl. Nem lesz DTS ok. Nálam filmek 90%-a amúgy is DD 5.1. Most néhány DTS film majd DD-ben lesz. Mint írtam engem egyetlen dolog érdekel, hogy rosszabb ne legyen mint jelenleg.
Rettentő nehezen értelek meg egyébként. :)
Most vagy te nem magyarázol túl érthetően vagy nekem nehéz ma a felfogásom. :)
De minden segítő szándékot nagyra érzékelek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2247) bbmt válasza galaxys80 (#2243) üzenetére


bbmt
senior tag

Infuse amit általában használok vagy a Plex. Nem töröltem ki őket, teljesen jól megjeleníti őket az Infuse is.
Amúgy rendeld meg online és van 14 nap elállási jogod.

blakey: most megnéztem nem PCM 2.0 hanem sokcsatornás PCM jelenik meg az erősítőn. De lehet, hogy TV-je válogatja mit küld tovább.

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#2248) galaxys80 válasza bbmt (#2247) üzenetére


galaxys80
veterán

Bízom benne, hogy akkor a MrMc is így tesz majd. Legrosszabb esetben törlöm a meder adatait.
Egyébként néztem az infuse-t is, de ha jól látom az elég húzós.
Duplája, mint a MrMc.

(#2249) bbmt válasza galaxys80 (#2248) üzenetére


bbmt
senior tag

Nekem havi előfizetés van.

A kanál a gyengék villája

(#2250) blakey válasza bbmt (#2247) üzenetére


blakey
titán

Digitális optikain keresztül nincs többcsatornás PCM, csak 2.0-t (esetleg 2.1-t) támogat a szabvány. :)
Hogyan állapítottad meg, hogy neked többcsatornás optikain keresztül. :F
Már túlzóan félrevezetitek a kérdezőt aztán majd lesz "koppanás".

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.