Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) bbmt válasza bilon73 (#1200) üzenetére


bbmt
senior tag

Igen, de a TelenorMyTV-ben előfizetve az HBOGO 3000 Ft, míg ha külön az app-ot használod és külön fizetsz elő az HBO-nál akkor csak 1500 Ft az HBOGO.

A kanál a gyengék villája

(#1202) bilon73 válasza bbmt (#1201) üzenetére


bilon73
aktív tag

az lehet, ezt nem néztem mert nekem nincs hbo-m, csak telenormytv. azon nézem a focimeccseket, meg az f1-t :) amúgy meg netflix :)

(#1203) lugosi válasza bbmt (#1201) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy emlékszem hogy a telenornál előfizetve az HBO go korlátlan filmnézési adatforgalmat is magában foglal, azért drágább.

(#1204) bbmt válasza lugosi (#1203) üzenetére


bbmt
senior tag

Az alapból benne van az ingyenes csatornákra is, de csak ha Telenoros vagy. Amúgy a Telekomnál is drágább az HBOGO előfizetés mint magánál az HBO-nál. :)

A kanál a gyengék villája

(#1205) atirag


atirag
őstag

Az mrmc-hez vagy az infuse-hoz lehet hogyan ztudok felirat oldalt hozzáadni? Mert csak az opensubtitle és a podnapisi van. És most nézném a lost in space részeit és nem talál feliratot nekem.
Többszöri keresésre az infuse talált.

Miért ilyen megbízhatatlan?

[ Szerkesztve ]

(#1206) blakey válasza atirag (#1205) üzenetére


blakey
titán

Manuálisan (gépen böngészővel) letöltőd és a film mellé teszed.
Az OS-t fejlesztik és ezért nehéz követni, többi programnál is előfordul.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1207) atirag válasza blakey (#1206) üzenetére


atirag
őstag

Köszi. Igen ettől féltem😊 Bár most a másik infuse-al megy a felirat. Két infuse-om van. Az egyik pro változat mert frissítettem az újra,de az évenként kér pénzt ez meg elvileg nem kér többször. Csak egyforma az ikonjuk és mindig a simára mentem:)

(#1208) Süvi


Süvi
őstag

Érdeklődnék, hogy a Dolby Atmos-t próbálta már valaki a készülékkel?
Csak ITunes-on keresztül megvásárolt filmekkel működik?

Köszönöm

(#1209) sz.v.endre válasza Süvi (#1208) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Működik a Netflixel is, a többi lejátszóval mint az Infuse v. az MrMC- vel nem működik. Az szerintem csak további lejátszó program frissítés után lesz lehetséges.

(#1210) Süvi válasza sz.v.endre (#1209) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon köszönöm, remélem fogja támogatni a MrMC is.

(#1211) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Valaki próbálta már a Belkin HDMI kábelét?

(#1212) Gomba válasza Franky2Ster (#1211) üzenetére


Gomba
senior tag

Az mivel lenne jobb, mint egy bármilyen másik? :)
Ha már minőségit kellene venni szvsz nem Belkint vennék, mivel az egy normálisan árnyékolttal egy szint.
KáCsa esetleg?

Ép hardverben ép szoftver

(#1213) Franky2Ster válasza Gomba (#1212) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Csak azért gondoltam erre mert az Apple ezt ajánlja a kédzülékhez.

(#1214) Alex91 válasza Franky2Ster (#1213) üzenetére


Alex91
félisten

Azt hiszem en ilyet vettem: [link], de nekem nem 4K-s az Apple TV-m...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1215) blakey válasza Franky2Ster (#1213) üzenetére


blakey
titán

Mindegy a márka, csak jóminőségű legyen, én Hama-t vettem, tökéletesen megy a UHD Dolby Vision is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1216) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Akkor Audioquest lesz. :)

(#1217) Gombinyó válasza Alex91 (#1214) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ez amúgy teljesen jó, csak a 10m hosszon már meg meg akad 4K, HDR alatt a hang nagyobb bitrátás filmeknél. 5m hosszig hibátlan.

(#1218) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Na mégis a Belkin marad!

[link]

(#1219) #44416768


#44416768
törölt tag

Hadd kérjek segítséget:
Bd25 vagy bd50 esetében hogy lehet kiválasztani a különböző fejezeteket?
Van egy demo disc-em ebben a formátumban és sem a menü sem a fejezetek nem látszanak, az elejéről indul mindig a lemez.
Mindkét lejátszó megvan (Mrmc és Infuse pro), de egyik sem jeleníti meg.
Az Mrmc-ben még belepörgetni sem tudok.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1220) Franky2Ster válasza #44416768 (#1219) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Na ez engem is érdekelne.

(#1221) reggi válasza #44416768 (#1219) üzenetére


reggi
aktív tag

Infuse-ban lejátszás közben ha lefelé húzod a tapit a videó részben legalul van egy fejezetek menü. Próbáld ezt. Amúgy az infuse beallitasokban is van egy fejezet irányítás menü. Ki meg be lehet kapcsolni. Ezeket probalgasd esetleg..

(#1222) #44416768 válasza reggi (#1221) üzenetére


#44416768
törölt tag

Random tudok választani fejezetet, ez ok.
De nem látom, hogy mit választok ki, csak a számát. Ez édeskevés.

(#1223) reggi válasza #44416768 (#1222) üzenetére


reggi
aktív tag

Hát sajna ennyi van tudtommal...

(#1224) xviktorx


xviktorx
tag

iPad-ről a tv go, horizont go illetve digi online èlő adásokat airplayel ki lehet tolni apple tv-re? Ès ha igen akkor a tv adás nem " használja" az iPad kijelzőjèt?

(#1225) lugosi válasza xviktorx (#1224) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

DIGI onlinet próbáltam. Működni működött, de nem volt az igazi. Néha volt benne lag, nem volt jó a képernyőarány (azaz az ipadé volt és nem a tv aránya), és ment közben az iPad képernyője is.

(#1226) xviktorx válasza lugosi (#1225) üzenetére


xviktorx
tag

Ha jól èrtelmezem válaszodat az iPad-en is ment a tv műsor?

(#1227) lugosi válasza xviktorx (#1226) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen ment közben.

(#1228) Gomba


Gomba
senior tag

Sziasztok, közvélemény kutatás: aTV 4K-hoz ki hogyan köti az erősítőjét (ha köt egyáltalán?)
HDMI direktben/tv-n keresztül "visszakötve", Airplay, bluetooth stb....

Ép hardverben ép szoftver

(#1229) MasterMark válasza Gomba (#1228) üzenetére


MasterMark
titán

Ha van HDMI-s erősítő, akkor oda kell kötni, majd abból megy egy HDMI a tévébe.

Switch Tax

(#1230) Gombinyó válasza Gomba (#1228) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha nem 4K képes/nincs HDMI az erősítőn akkor TV-re az ATV-t és a TV optikai kimenetét az erősítőbe / DAC-ba.
Egyébként ahogy Mark írja. ATV-erősítő-TV.

(#1231) MasterMark válasza Gombinyó (#1230) üzenetére


MasterMark
titán

Igaz erre nem gondoltam, ha ez a helyzet, akkor ez a jó megoldás. :R

Switch Tax

(#1232) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Sima SMB-rol torteno lejatszashoz melyik mediaplayer az ajanlott? Mrmc vagy infuse?

HD es 4K fileok.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1233) MasterMark válasza Snoop-y (#1232) üzenetére


MasterMark
titán

Mindkettő jó, amelyik tetszik szerintem.

Switch Tax

(#1234) blakey válasza Snoop-y (#1232) üzenetére


blakey
titán

Bármelyik, MrMC filmeken kívül lejátszik zenéket és képnézegető is van, Infuse egyelőre csak filmeket játszik le. Mintketőőnek jó az SMB, NFS, FTP, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1235) Snoop-y válasza blakey (#1234) üzenetére


Snoop-y
veterán

Zenelejatszas az nem erdekes ezen az eszkozon azt usb-n vagy DLNA-n atnyomom egybol a DAC-ra :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1236) kleinguru válasza Snoop-y (#1232) üzenetére


kleinguru
addikt

Infuse. Egy keveset próbáltam mindkettőt (mrmc (kicsit) infuse azóta is). Megváltás volt használni a mrmc után.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1237) blakey válasza kleinguru (#1236) üzenetére


blakey
titán

A Kodit tudni kell használni utána hibátlanul teszi a dolgát. MrMC-vel van Dolby Vision ugyanazokkal a fájlokkal az Infuse nem tud mit kezdeni, SDR-ben játsza le, mindkettőnek van előnye lejátszás szempontjából, bár MrMC-vel többmindent visz akadásmentesen, gondolkodás nélkül viszont az Infuse egyszerű és akik nem szeretnek vele foglalkozni azoknak megfelelő lehet. Azt kell használni amelyik megfelelő ezért nem lehet kijelenteni, hogy csak ez vagy az, két különböző lejátszó, két különböző gondolkodásmód ami ezeket vezérli.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1238) Gomba válasza MasterMark (#1229) üzenetére


Gomba
senior tag

Denon rcd-n10 vagy Marantz MCR-511 lenne amiket akarnék mint kis hálózati erősítő.
Airplay2 rendszert "építek". Viszont a két erősítőből csak az első Airplay2 képes, HDMI meg egyiken sincs.
Az működőképes modell, hogy az apple TV-hez bluetoothon/Airplay1-en van kötve a Marantz és úgy használom az appleTV Airplay2 képességét, hogy az erősítőn szóljon a hang. Tehát kvázi így a Marantz is airplay2 képes lenne (kis trükkel). Vagy ilyenkor a latency-t már észrevenném? Van valakinek tapasztalata?

Ép hardverben ép szoftver

(#1239) blakey válasza Gomba (#1238) üzenetére


blakey
titán

Filmet ne nézz/hallgass Airplayen keresztül, elég jelentős a késés/csúszás, legalábbis amikor próbáltam akkor az volt, zenénél nem feltétlenül zavaró.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1240) Snoop-y válasza blakey (#1237) üzenetére


Snoop-y
veterán

MrMC -ben el tudom tuntetni a nem kivant linkeket a fooldalrol?

En csak a sajat mappamat akarom latni.
Ugyanez a problemam az infuse-al is.

A library-bol el lehet tuntetni a sok reklam szart?
Nezd ezt a moviet nezd azt a moviet. En csak azt szeretnem latni ami nekem van.

Oke hozza tudok adni a fileokhoz sajat smb mappat. De azon kivul en semmi mast nem szeretnek latni a fokepernyon.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1241) MasterMark válasza Snoop-y (#1240) üzenetére


MasterMark
titán

Le lehet venni mindent akár MrMC-ben. Az interfész beállításokat nézd meg.

Switch Tax

(#1242) blakey válasza Snoop-y (#1240) üzenetére


blakey
titán

Igen, mindkettő tetszés szerint beállítható, hogy mi legyen aktív, MrMC-ben felszínenként eltérő így olyat válassz amelyik szimpatikus és megoldható, Infuse esetében meg kedvenceket kell felvenni és akkor az lesz a főoldalon. Ajánlásokat friss feltöltéseket is meglehet oldani, szerintem, ez a része nekem hasznos így nem néztem utána, alaposan nézd át az erre vonatkozó beállításokat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1243) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

Apple TV-re nem tudtok valami jól működő stream alkalmazást amivel külföldi focimeccseket lehetne nézni?
Jelenleg iPad-en indítom el a böngészőbe és azt tolom ki a TV-re teljes képernyőbe. :)

(#1244) Gomba válasza blakey (#1239) üzenetére


Gomba
senior tag

Köszi.
Zenére (multiroom) szeretném az airplay2-t.
A film/TV az megoldható úgy, hogy a TV-ről visszavezetem optikain a hangot.

Ép hardverben ép szoftver

(#1245) Snoop-y válasza blakey (#1242) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat en ezt nem talalom. Infuse-ban a Librarybol akarom eltuntetni a Movies linket mert ott olyan filmeket mutat amik nekem nincsenek is meg...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1246) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok Infuse esetén hogyan lehet manuálisan betölteni feliratot egy filmhez?
A tallózás opciót kerestem, de nem találtam.

Manuálisan egyforma névre hoztam a videót a felirattal és ígybautomatán betöltötte, de ez elég kényelmetlen.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1247) Alex91 válasza kleinguru (#1246) üzenetére


Alex91
félisten

Imho sehogy...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1248) kleinguru válasza Alex91 (#1247) üzenetére


kleinguru
addikt

Akkor meg is van az első komoly hiányossága a számomra:(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1249) blakey válasza kleinguru (#1248) üzenetére


blakey
titán

A feliratokat nem tölti le a filmek mellé, nincs zenelejátszás, pedig jó lenne az app mindenesnek is. Talán egyszer, de addig lehet, hogy meg kell venni néhány verziót. :(

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1250) Clemi válasza blakey (#1249) üzenetére


Clemi
veterán

Zene lejátszás valóban nincs :N (nekem nem is kell) viszont a feliratot leölti a film mellé, :K :K ha kiválsztod, ezt a lehetőséget. Nem sok feliratos filmet nézek, de már régóta az Infuse-al szedetem le a feliratot és nem külön vadászok rá a neten, ráadásul 90%-ban a jó feliratot találja meg hozzá.

(#1246) kleinguru Lejátszás közben lehúzod a rolót és a feliratok menüben ott van a "több letöltése" menüpont. Onnan már gondolom menni fog. Persze ha nincs internet kapcsolat az ATV-hez akkor nehéz lesz, de ha ez így van, akkor ....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.