Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) blakey válasza Csabroncka (#2100) üzenetére


blakey
titán

Miért pont azt vetted? Van XBoxod vagy kísérletezni akarsz netán sokkal olcsóbb volt a Nimbushoz képest?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2102) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Kb egy éve használom az ATV-t, Infuse 5 a lejátszó. Eddig minden ok volt, de most a 4K HDR filmek szaggatnak rajta. A full HD filmek szépen mennek. A mozgás nem folyamatos, hanem laggol. Próbáltam mindent, természetesen a beállításokban a tartalom egyeztetés minden be van kapcsolva. Ami érdekes, hogy ezek a tartalmak mrmc- vel szépen mennek. Egy synology nas a forrás NFS megosztassal. Újra telepítettem az infuse-t is .Nem akartam költeni a 6-os verzióra de lehet ezzel akarnak rá venni?
esetleg ötlet valakinek mi lehet a probléma? Köszi !

(#2103) blakey válasza reggi (#2102) üzenetére


blakey
titán

Ha minden lehetőséget kipróbáltál akkor nekem sincs ötletem, Infuse 6-ot használok meg MrMC-t. Ha nem akarsz költeni a 6-osra akkor használd a MrMC-t, bizonyos szempontból jobb, nekem is jobban tetszik az Infuse, ezért is vettem meg a lifetime-ot, de a hiányosságai miatt mostanában a MrMC-t használom amig meg nem oldódnak és semmi hátránya nincs, minden üzembiztosan működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2104) Csabroncka válasza blakey (#2101) üzenetére


Csabroncka
addikt

különösebben nem izgat az ára nincs (Xbox-om még ;] ), bementem a konzolvilágba és vettem egyet...

"in medias res"

(#2105) Csabroncka válasza Csabroncka (#2100) üzenetére


Csabroncka
addikt

17890 - Ft, hogy sok vagy kevés döntsétek el :B

"in medias res"

(#2106) aujjobba


aujjobba
addikt

Naponta legalább egyszer újra kell indítanom az ATV4k-k, mert a játékokban elfelejt működni valamelyik gomb, vagy épp a giroszkop. Gyári távirányító.
Nem egy játék esetén van ez, hanem hol az egyik hol a másik csinálja.

Ujrainditas után egy darabig megint működik minden.

Találkoztatok már ilyennel?

(#2107) blakey válasza Csabroncka (#2105) üzenetére


blakey
titán

Oké, nekem a nimbus van, 1 ezressel olcsóbb volt viszont maximálisan támogatott minden szempontból, írnám, hogy ehhez készült. Ha nincs egyéb eszköz és tervbe sincs véve akkor inkább a Nimbus ajánlott. 3+ éve használom, egyelőre kifogátalanul működik, de gondolom az XBOX kontroller sem rossz.

(#2106) aujjobba
Játékokhoz nem használom a gyári távot, kontrollerrel soha nem volt ilyen. Egyébként simán lehet, hogy a BT kapcsolat megszakad vagy nem úgy működik ahogy kéne, valamilyen eszköz vagy wifi bezavarhat.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2108) devil-k válasza blakey (#2103) üzenetére


devil-k
nagyúr

Milyen hiányosságra gondolsz?

- mozi bolondéria -

(#2109) blakey válasza devil-k (#2108) üzenetére


blakey
titán

Nincs Emby támogatás, csak később kerül bele, nálam az adatbázist az szolgálja, nincs zene és a feliratokat nem tölti le a film mellé ha netán a programmal szeretném letölteni, nem minden DV videót ismer fel, MrMC ezeket mind jól kezeli. Persze én "könnyen beszélek" hiszen mindkettőt megvettem.
Amúgy milyen a cucc?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2110) reggi válasza blakey (#2109) üzenetére


reggi
aktív tag

Nem rossz az Mrmc, de nekem mindig olyan retro érzésem van tőle . Meg külön kell a sorozatoknak mappa, csak úgy ismeri fel stb.. nekem nyugosebb sztem frissitek 6os infuse- ra. Köszi

(#2111) blakey válasza reggi (#2110) üzenetére


blakey
titán

de nekem mindig olyan retro érzésem van tőle .- pedig egy jó felszínnel ez megoldható, egyelőre ugye 4 érhető el.
Meg külön kell a sorozatoknak mappa - ezt nem értem miért probléma, normális videótékában ez külön van, így náalm is kb. 10 éve, tehát el sem tudom képzelni, hogy egybe legyen ömlesztve minden. Amúgy az Infuse is ugyanonnan dolgozik, tehát csak be kell állítanod a megfelelő scrapert a MrMC-ben és máris jó vagy Emby/Plex adatbázist használsz és akkor semmilyen problémád nincs.
nekem nyugosebb sztem frissitek 6os infuse- ra. - egyáltalán nem az, de tovább megyek, az Infuse-ban a feliratok esetében a színessel szedettet nem ismeri fel illetve egyidőben 2 feliratot sem jelenít meg, de én is nagyon szeretem az Infuse-t de egyáltalán nincs gondom a MrMC-vel, a rendkívül jól paraméterezhetőség sokkal profibbá teszi, azért sokmindent nem tud az Infuse, bár a kezdetekhez képest azért nagyon sokat fejlődött.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2112) devil-k válasza blakey (#2109) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm :R

Vasárnap írok egy szösszenetet róla. :)

- mozi bolondéria -

(#2113) Csabroncka válasza blakey (#2111) üzenetére


Csabroncka
addikt

A netflix (magyar) bedurrantása óta, egyre kevésbé tartom értelmét a filmek otthoni tárolásának. Félreértés ne essék a nagy klasszikusok kivétel nélkül BD-n megvannak és meg is veszem őket.

"in medias res"

(#2114) kleinguru válasza aujjobba (#2106) üzenetére


kleinguru
addikt

Nekem ugyan nem játék közben, csak úgy normál távirányító használatnál. Azt hittem azért van, mert a lányom megrágja néha. Ezek szerint más a gond.

Béta verziókat használod, vagy a véglegeseket? Frissítettem most valamelyik véglegesre és mintha azóta nem lenne baja.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2115) bilon73 válasza Csabroncka (#2105) üzenetére


bilon73
aktív tag

nekem van xbox-on, és ezt baromi drágán vetted. lehet venni 10-12ezerért is :)

(#2116) devil-k válasza Csabroncka (#2113) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az lenne az igazi, ha veszteségmentes lenne a buli. :D

- mozi bolondéria -

(#2117) Csabroncka válasza bilon73 (#2115) üzenetére


Csabroncka
addikt

hol?

devil-k: ezen már túltettem magam, annyira a HD csomagban nem vészes a bitráta. Ráadásul amilyen filmek vannak mostanában a tudatom tele van a 50-60 gigás mkv-val, már nem éri meg számomra, egy-két film és koncert kivételével.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#2118) Snoop-y válasza Csabroncka (#2117) üzenetére


Snoop-y
veterán

Erre nekem van egy fasza megoldasom minden filmbol megy egy masolat Gdrive-ra. Ha valamit torlok localbol ott megmarad akkor is max lehuzom 10 perc alatt gigabiten...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2119) aujjobba válasza kleinguru (#2114) üzenetére


aujjobba
addikt

Végleges van fent, mindig frissítek, most is a legújabb van fent.
Nálam ezzel a szoftverrel is szarakodik, épp most indítottam újra, mert nem működött a “kattintó” gomb, nem tudtam a Play feliratra kattintani egy játékban.
Erdekes módon a főoldalon ugyanez a gomb működött.

(#2120) Jegesmaci81 válasza bilon73 (#2115) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Még szürke importos is 16 körül van. Árában vette! 18e az ára.

(#2121) blakey válasza aujjobba (#2119) üzenetére


blakey
titán

Akkor lehet, hogy hibás a táv vagy amit írtam, interferencia zavar van nálad ami megzavarja a BT kapcsolatot. Nekem soha nem volt gondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2122) Csabroncka válasza Jegesmaci81 (#2120) üzenetére


Csabroncka
addikt

Pontosan emiatt kérdezem, mert az "új" BT-sek (ami ugye kompatibilis) onnan indul ahogy írtad!

"in medias res"

(#2123) devil-k


devil-k
nagyúr

Apple TV 4K

Mit is mondhatnék?
Tény és teljes mértékben igaz, hogy az Apple termékek nem olcsóak, de ezért kapunk cserébe valamit, amiből mostanában egyre kevesebb van: megbízhatóság. Az Apple nem árul zsákbamacskát ezzel a termékével sem: egyszerű, letisztult, de benne van majdnem minden, amire szükség lehet.

Miért írtam azt, hogy majdnem minden? Ami miatt felhúzom a szemöldököm, az az, hogy nincs benne DTS-HD MA és TrueHD passtrough, így LPCM-be nyomja ki a hangot. Egyébként aki utánanéz a témának, az rájön, hogy nem igazán van miről vitázni, max. annyiról, hogy mást ír ki az erősítő kijelzője. Én váltogattam ugyanazt a filmet és jelenetet a HTPC-m (Windows 10) és az Apple TV 4K között, de nem vettem észre különbséget a két vas hangja között. Okés... nyilván, ha az ember fiának (vagy lányának) 1.5 millió Ft-os erősítője van, akkor joggal rácsaphat az asztalra, hogy igenis azt akarja, hogy az erősítője dolgozzon és ne az Apple TV vigye a prímet. Jogos. Igazából ezt meg lehetne oldani egy FW frissítéssel... de az a kérdés, hogy vajon meg lesz-e oldva? Akarja-e ezt az Apple?

Az USB port hiánya nálam nem veri ki a biztosítékot, jópár alternatíva van, amivel ezt meg lehet kerülni, vagy legalább is más módon lehet az otthoni tartalmakat nézni. Ettől függetlenül semmi sem volt, amivel nem birkózott volna meg az Apple TV. Igazából nem néztem olyan tartalmat, amit egyébként sem néznék... de a FHD és a UHD a mozi, nem pedig az SD. Nincs röcögés, homokórázás, szerencsétlenkedés a filmek lejátszása terén.

Az Apple TV alaposan rágyúrt erre a stream-szolgáltatásokra, hiszen ez nem egy későbbi jövő, hanem ez már a jelen. Itt is minden megy, mint a karikacsapás. Az Infuse tekintetében azt hittem, hogy hiányozni fog a Kodi... de nem így volt. Eddig eszembe se jutott, hogy jó lenne azzal nézni a filmeket.

Én vetítővel teszteltem az Apple TV-t és elégedett voltam. Ha van még egy Iphone-od is, akkor még inkább ki lehet élvezni az Apple TV előnyeit. Nem tudom, hogy egy Oppo-hoz képest milyen képe van, de majd hátha azt is teszteli egyszer valaki... Ahogy arról sem tudok nyilatkozni, hogy milyen vele játszani, ugyanis ilyen célra sem használom ezt a vasat. Nálam moziásra és/vagy zene hallgatásra lett megvásárolva. Azt sem mondhatnám, hogy drága. Mihez képest az? A 15.000 Ft-os androidos kütyükhöz képest az, de ott mit kapsz? Mókolgatást, szerencsétlenkedést. Ez pedig egy tök jó "plug and play" eszköz. Egyébként ha az Apple még komolyabban venné ezt a mozi-stream-zenegépet, akkor brutális dolgokat lehetne kihozni ebből a vonalból.

Ezeket a sorokat még úgy írom, hogy pár napja használom csak a vasat. Kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.

Kinek nem ajánlom?
- aki nem akar semmilyen stream szolgáltatónál mozizni
- aki nem képes elengedni az USB port hiányát.

- mozi bolondéria -

(#2124) blakey válasza devil-k (#2123) üzenetére


blakey
titán

:C
Végül megvetted az Infuse-t vagy csak kipróbálod?
A Kodi jó ha egyéb extra kiegészítőket használunk, arra van egy SBC-m, Khadas Vim3 Pro CoreELEC-kel, nagyon jó az is.
Valahol olvastam, hogy Apple részéről elképzelhető a passtrough engedélyezése minden formátum esetén valamint a 24.000 fps támogatása is, nem tudom, hogy ebből mi fog megvalósulni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2125) devil-k válasza blakey (#2124) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jelenleg havi előfizetéssel nyúzom, de szerintem meg fogom venni. :)
Aprópó... viszont nem tudom összehozni az Pro 11 Max telefonommal az Apple TV remote részét... Mi ennek az oka? Egy hálón vannak, az Apple TV kábelen lóg a neten.

- mozi bolondéria -

(#2126) Snoop-y válasza devil-k (#2125) üzenetére


Snoop-y
veterán

Esetleg ha tobb reszletet elarulnal pl hol akadsz el akkor nem kelkene lemennem a pincebe a varazsgombomert ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2127) devil-k válasza Snoop-y (#2126) üzenetére


devil-k
nagyúr

Bocsi. A lényeg az, hogy lehúzom az értesítés panelt, rábökök az Apple TV távirányítóra. Be is jön, kiírja, hogy keresés... de semmi. Viszont a HomeKit dolgoknál mutatja, hogy ott az eszköz és azt is, hogy lejátszok róla.

- mozi bolondéria -

(#2128) blakey válasza devil-k (#2125) üzenetére


blakey
titán

Nincs a közelemben iPhone vagy iPad, nem tudom, hogy most miként működik a vezérlés.

Egyébként az Oppo-nak nem jobb a képe, sőt, bizonyos szempontból rosszabb, régebben volt aki tesztelte, összehasonlította. az ATV képminősége, felskálázása a kiválóak közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2129) Snoop-y válasza devil-k (#2127) üzenetére


Snoop-y
veterán

Apple TV settingsbol kiindulva parositsd oket.Homesharing legyen bekapcsolva pl.
Security menuben meg nezd meg mi van beallitva. Enyemet csak ugyanarrol a halozatrol lehet elerni pl.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2130) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok ! A múltkor írtam az infuse 5 4K HDR szaggatasrol. Írtam az infuse supportnak azt írtak , hogy az infuse 6 van optimalizalva a tvos 13-hoz, vegyem meg, azzal jó lesz. Tudtam valahogy rá kényszerítenek ezek hogy meg vegyem . Pedig nem akartam, mert tökéletesen megfelelt az 5-ös is. Nem örülök ...

(#2131) blakey válasza reggi (#2130) üzenetére


blakey
titán

Ezt több verzióval ezelőtt is tudni lehetett és más app-oknál is így van, nem lehet minden verziót a jövőbeli OS-ekhez optimalizálni, bármikor bekerülhet olyan új támogatás ami miatt a krábbi app már nem úgy működik. Ezért érdemes olyan konstrukcióban beszerezni ami nem okoz ilyen gondot, ilyen pl. a havi vagy éves előfizetés nem beszélve a "lifetime"-ról. Én megvettem így semmilyen szinten nem zavar ha gond van, szólok és javítják, mert ugye aktuális verzión vagyok ami támogatott.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2132) Alex91 válasza blakey (#2131) üzenetére


Alex91
félisten

Vagy nem kene atnevezni, hogy ne kapjam az update-ket, ha mar egyszer megvettem. Nem, akkor meg semmi elofozetes, meg lifetime nem volt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2133) Csabroncka válasza Alex91 (#2132) üzenetére


Csabroncka
addikt

+1, ez a legundorítóbb benne

"in medias res"

(#2134) blakey válasza Alex91 (#2132) üzenetére


blakey
titán

Az üzletpolitikájukkal én sem értek egyet, de amikor én kezdtem el használni (talán a 4-es volt :F ) már akkor lehetett sejteni ezt és volt is belőle sok vita a saját oldalukon. Viszont messze a leggördülékenyebb rendszer iOS, tvOS-hez ha filmet szeretnénk nézni. Mondjuk annak aki első lépésként megvesz egy Apple TV 4K-t és a két lejátszó app között gondolkodik akkor inkább a MrMC-t ajánlom, mert az legalább mindent lejátszik és sokkal olcsóbb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2135) devil-k válasza blakey (#2134) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, ez nekem sem tetszik. A 9.000 Ft-os lifetime-ot egyébként kicsit soknak találom. Okés, hogy van havi és éves verzió is... de...

Mit nem játszik le az Infuse?

- mozi bolondéria -

(#2136) Csabroncka válasza devil-k (#2135) üzenetére


Csabroncka
addikt

3200 forintért meg ott a Netflix HD-ban korlátlanul bármilyen eszközre, 2 felhasználóval, HBO GO még olcsóbb...

Ez meg "csak" egy lejátszó program....

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#2137) reggi válasza blakey (#2134) üzenetére


reggi
aktív tag

Hat igazad van, de egy olyan tartalom ami korábban gond nélkül ment és most nem az egy kicsit fura. Mert hogy nem kapom meg az új funkciókat vagy az új formátumok támogatását az ok, de hogy a régiek sem mennek azért több mint érdekes . Én fizettem ezért a programért így meg úgy érzem hogy kényszerítenek hogy vegyem az újat . De persze kibirhato az összeg csak kicsit rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.

(#2138) devil-k válasza Csabroncka (#2136) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen. A Netflixet és az HBO GO-t is fizetem egyelőre.

- mozi bolondéria -

(#2139) Alex91 válasza reggi (#2137) üzenetére


Alex91
félisten

En amikor megvettem a 4-est, akkor ra par honapra hoztak ki az 5-ost. Es azert is bosszantott, mert ugye azt mar sejtettem, hogy a 4-est mar nem igazan fogjak frissiteni. Ami ugye azzal jarhat, hogy az Apple frissiti az OS-t, es ez a verzio mar nem fog hozza igazodni. Mint ahogy most pl. a felirat kezeles lett kicsit benne bugos az uj OS-sel. Mondjuk kiszolgalta az arat, es joval,olcsobb volt, mint most, bar az egyik legdragabb az akkori app felhozatalbol.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2140) blakey válasza devil-k (#2135) üzenetére


blakey
titán

A 9.000 Ft-os lifetime-ot egyébként kicsit soknak találom - szerintem nem lifetime, az csak egy verzióra vonatkozik, jelenleg a 6-osra, vagy most épp akcióznak :F , 42$-ért vettem ami nem 9e Ft volt akkor sem.
Mit nem játszik le az Infuse? - nem is az a legfőbb gond, mert kb. mindent visz, 1-2 DV anyagot SDR-ben játszik le míg a MrMC DV-ben valamint ugye még nincs Dolby Atmos és Emby támogatás és nekem hiányzik a zene is, a többi nem a lejátszás képeségeket illeti, a korábban említett felirat letöltése csak saját, rejtett mappájába történik és nem teszi a fájl mellé, a dual feliratot (egy időben két felirat, bár ez ritka) nem kezeli illetve a színesen megjelenítendő feliratot sem kezeli jól. Ezek vannak amik a MrMC-hez képest hiányosságok, mert az mind tudja. Tehát ha így nézzük akkor a MrMC jobb lejátszó és olcsóbb is, én még 1700Ft körül vettem meg.

(#2137) reggi
de egy olyan tartalom ami korábban gond nélkül ment és most nem az egy kicsit fura. - miért az? Új OS van, vagy te nem azt használod? Ha igen akkor nem kellett volna frissítened tvOS 13-ra, mert új alapokra helyeztek 1-2 dolgot, kernel is változik, stb. Semmi köze az app készítőjéhez, az Infuse 6-ot is fel kellett készíteni a 13-as OS-re, mert bizony ott is voltak gondok, legalábbis a tesztelők véleményét olvasva.
Mert hogy nem kapom meg az új funkciókat vagy az új formátumok támogatását az ok, de hogy a régiek sem mennek azért több mint érdekes - az új OS miatt van, annak köszönd.
De persze kibirhato az összeg csak kicsit rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. - akkor a jövőben nem frissíts új verziószámú OS-re, maradj azon amihez az utolsó verziójú app-ot fejlesztették. Az Infuse 5 tvOS 12-n érezte jól magát.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2141) aujjobba válasza blakey (#2140) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez az emby egy életképes valami?
Próbáltam, de nálam a sorozatokat szinte egyáltalán nem ismerte fel csak néhányat, a filmek közül az Ötödik érzéket megtalálta mint Toy Story Jatekhaboru, stb.
A Plex-ben meg minden jó.

(#2142) blakey válasza aujjobba (#2141) üzenetére


blakey
titán

Ez az emby egy életképes valami? - Teljes mértékben, tökéletesen működik, sorozatokat nálam 100%-osan felismerte, filmeknél olyan 10-et nem, 1 perc alatt rendbe tettem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2143) reggi válasza blakey (#2140) üzenetére


reggi
aktív tag

Ok, akkor az Apple -re haragszom! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2144) devil-k válasza aujjobba (#2141) üzenetére


devil-k
nagyúr

De az elenevezés helyes egyáltalán?
[link]

- mozi bolondéria -

(#2145) blakey válasza reggi (#2143) üzenetére


blakey
titán

Csak ezzel nem tudsz mit kezdeni, bár tény, hogy ha az Infuse üzletpolitikája nem ilyen lenne akkor simán működne minden verzión, ahogy pl. a MrMC is csinálja. Tény, hogy az Infuse "support" kimagaslóan jó, nagyon sok véleményt meghallgatnak, tesztelnek és nagyon sok frissítés jön ki, egyelőre jobbnál jobb verziókkal. De drága :(, viszont már túl tettem magam a vételáron, megvettem és "k@pják be" :) , legalább annyi előnye van, hogy iOS és tvOS-en is használható, MrMC csak azon a rendszeren amelyiken megvetted.

(#2144) devil-k
Az minden esetben fontos, évekkel ezelőtt a Dune-nél megtanultam amikor elkezdtem oda is borítókat készíteni, amióta minden normális nevet kap minden program meghálája és csak minimálisat kell javítani, érdekessége a dolognak, hogy mindegyik app-nak mással van gondja, Infuse-nál pl. a Hawaii Five-O teljesen 0 találattal bír, filmeknél pl. tökéletes, Emby nálam 10 filmnél tévedett, Kodinál a Universal Media Scraper a Star Wars-aokat nem találta meg, hibásan azonosította, a TMDB meg a Da-Vinci kód és társainál hibázott. Szóval tökéletes nem lesz de 1 adatbázis esetén azért egyszerűbb a dolog, mert csak 1x kell javítani.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2146) aujjobba válasza devil-k (#2144) üzenetére


aujjobba
addikt

Vajmi keveset foglalkozok az elnevezéssel, úgy van a név ahogy lejön a virágboltból.
Eszemben sincs utólag mókolni vele, működjön, és a Plex általában működik is, míg az Emby össze-vissza.
Annyit persze megtettem, hogy letöltés után amelyik névben S{két számjegy} szerepel, azt átmozgatja egy szkript a sorozatok alá, a többit a filmek alá.

(#2147) devil-k válasza aujjobba (#2146) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ja, értelek. Így akkor ne csodálkozz, hogy nem találja meg helyesen. Olykor még az is feladja a leckét, hogyha el van nevezve rendesen.

De ez így volt a Infuse-ban, a Kodiban, a Popcorn lejátszón stb.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#2148) aujjobba válasza devil-k (#2147) üzenetére


aujjobba
addikt

Nézd én nem vagyok a mókolgatós, manuálisan piszkálós típus, kinőttem belőle vagy meguntam, mindegy is.
Többek között emiatt hagytam ott a droidot, nem építek házilag nas-t, appletv-t használok csodaboxok helyett, stb.
Azt a cuccot használom amit megoldottak hogy kényelmes és automatikus legyen, könnyen használható, jó a felülete, neadjisten még szép is.
Ezt a Plex többé-kevésbé hozza számomra, az Emby nem.

(#2149) reggi válasza blakey (#2145) üzenetére


reggi
aktív tag

Ja ok, nem vagyok egy soher fajta, mikor megvettem az appletvt egyből megvettem az infuse-t és az mrmct is hogy majd amelyik jobban tetszik azt használom . Tudom az mrmc jó lejátszó , foglalkozni kell a beállításokkal , de utána hibátlan . Mégis az infuse-t használtam , amit soha nem gondoltam volna magamról , hogy mondani fogok, felrakom és kész és megy nem kell vele bajlódni . Lehet én változok... :)

(#2150) aujjobba válasza reggi (#2149) üzenetére


aujjobba
addikt

Nahát egy “sorstársam”, épp erről írtam előtted.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.