Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) aujjobba válasza blakey (#2000) üzenetére


aujjobba
addikt

Vágom, egy gyors google kereséssel ezt az airBrowser-t találtam, ami fent van az áruházban, de sose használtam és nem is akarom használni.
De ha valakinek erre van igénye, akkor ez ott van.

(#2002) blakey válasza aujjobba (#2001) üzenetére


blakey
félisten

Bár én sem használtam, de Airplayen keresztül bármelyik böngésző használható. De valószínűleg ez is jó, nem használok ilyesmiket tvOS alatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2003) bbmt válasza blakey (#1998) üzenetére


bbmt
senior tag

Kodi-t már nem csak Xcode-al lehet telepíteni ATV-re :) igaz fizetős, de mellé kapsz böngészőt ( botrányos a kezelése) MAME emulátort meg néhány dolgot még.

A kanál a gyengék villája

(#2004) blakey válasza bbmt (#2003) üzenetére


blakey
félisten

Igen, a Kodi már megy anélkül is de továbbra sem telepíthető Store-ból, ergo nincs. :D
Az számít annak, hogy van, ha telepíthető a Store-ból. De mindjárt jön a tvOS13 aztán meglátjuk, hogy mi lesz még. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2005) bilon73 válasza blakey (#1998) üzenetére


bilon73
aktív tag

aujjobba megválaszolta. én csak próbálgattam, nem volt rossz.
jobb, mint az xbox edge :DD

(#2006) Sn00k


Sn00k
veterán

Szaisztok,

Abban tudnátok segíteni, mit tudok tenni, ha letöltök egy filmet a gépemre, majd ezt az infuseon keresztül szeretném megnézni, akkor nem látszik a kedvenc megosztott mappámban a többi film között. Win 10-alól van megosztva, minden film tökéletesen látszik csak az újonnan letöltöttek nem :/

3njoy the Lif3

(#2007) Alex91


Alex91
félisten

Na, van aki kiprobalta mar at Arcade-ot? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2008) blakey válasza Alex91 (#2007) üzenetére


blakey
félisten

Megnéztem a kínálatot, még nem találtam semmi érdekeset viszont nem tudom minek köszönhető de javulást tapasztaltam a kép minőségében, Infuse is frissült így nem tudom melyiknek köszönhető. Eddig sem volt gondom a képpel de majd még tesztelem. Az új OS eddig egész rendben van, egyelőre gyors, az újítások is tetszenek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2009) Alex91


Alex91
félisten

Valaki megnezte mar valamelyik konzol gamepad-jevel? Melyik a jobb?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2010) general


general
addikt

Urak! Sosem próbáltam még, hogy a frászba lehet kitenni a telo kepernyőjét az ATV—re? Nem találom. :(( Safariban keresem.

(#2011) blakey válasza general (#2010) üzenetére


blakey
félisten

Airplay-el

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2012) aujjobba válasza general (#2010) üzenetére


aujjobba
addikt

Alulról felhúzod a vezérlőközpontot, majd képernyőtükrözés.

(#2013) general válasza aujjobba (#2012) üzenetére


general
addikt

ahh bakker, látom, köszi! ott nem kerestem.

blakey .... nem mondod, nahát.. :DDD ezt tudtam, csak nem találtam, hogyan, honnan.

(#2014) bbmt válasza Alex91 (#2009) üzenetére


bbmt
senior tag

Megnéztem, azzal a jobb amelyik neked jobban kézre esik.Működésben nincs különbség.
A kínálat engem sem vonz, szerintem a próbahónapot nem újítom meg.

A kanál a gyengék villája

(#2015) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Sziasztok

Mitől lehet, hogy a távirányítóval nem tudom bekapcsolni az ATV-t? 2 napja van ez, csak ha áramtalanítom úgy kapcsol be, utána hibátlanul üzemel.

Van rajta jótállás ha esetleg arról van szó.

(#2016) Alex91 válasza pauliboy23 (#2015) üzenetére


Alex91
félisten

Lemerult a taviranyito, vagy az Apple elcseszte a frissitest..

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2017) blakey válasza pauliboy23 (#2015) üzenetére


blakey
félisten

Töltsd fel a távot.
#2016) Alex91
tvOS13 van fent és semmi baj az ébresztéssel, távval és kontrollerrel is működik sőt a BT billentyűzettel is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2018) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Keserédes a 13.0! A kontroller támogatás nagy +, de az előfizetéses játékszolg. nagy lehúzás a + megvásárolható játékokon felül.

A full appstore nagy csalódás, Digi Online és DS audio, Youtube Music továbbra sem elérhető :( (Mi értelme van korlátozni, valaki magyarázza már el nekem?)

"in medias res"

(#2019) Csabroncka válasza blakey (#2017) üzenetére


Csabroncka
addikt

Az ébresztés bugos, vagy legalább is nem úgy működik mint régen!

A legutóbbi OS-ig a távirányító bármely gombjára/ vagy felprogramozott gombra ébredt a készülék! Most csak a menü gombra ébred! Mivel én az AVR távját használom, elég hamar kiderült a gond!

"in medias res"

(#2020) pauliboy23 válasza blakey (#2017) üzenetére


pauliboy23
senior tag

100%-on van a remote.

(#2021) pauliboy23 válasza Csabroncka (#2019) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Na ezt kipróbálom.

(#2022) Alex91 válasza Csabroncka (#2018) üzenetére


Alex91
félisten

Ha kidobna ra egy eger tamogatast, meg az iMovie, Garageband, iWork es legfokeppen a Safari appokat, akkor lenne kanaan... De ertheto, hogy ezt nem akarja, mert tul olcso szamitogep lenne :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2023) blakey válasza Csabroncka (#2019) üzenetére


blakey
félisten

Pontosabban a MENU és a "TV" gombra ébreszt, nem érzem a bug-ot, mert mindig ezzel a kettővel ébresztettem, hangerő a TV-re van állítva és infra, logikus, hogy nem ébreszti, a hangvezérlés és a pillanat állj gombokat soha nem használtam ébresztésre. Utána nézek, hogy valóban hiba-e vagy épp "ficsőr". Nem kell vastagon szedni a szöveget.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2024) Alex91


Alex91
félisten

Az Arcade annyira rossz lenne? En nem jatszom, de ahol gyerek van lehet, hogy annyira ez nem rossz ajanlat, havi 1 pizza ara...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2025) blakey válasza Alex91 (#2024) üzenetére


blakey
félisten

Megnézted? Szerintem egyelőre nem jó, szóval inkább későbbre hagyom az ingyenes hónapot.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2026) Alex91 válasza blakey (#2025) üzenetére


Alex91
félisten

Nem neztem, nem jatszom. De a gyerek lehet, hogy kesobb szeretne jatszani. Szerencsere most meg nem erdekli, inkabb kisautozik, meg legozik :).
Csak a bemutatokat neztem, amit feldob.
Mondjuk jo lenne, ha beindulna, mert az ATV-re mintha kevesebb jatek is lenne, de mindom, annyira nem foglalkoztat.
meg nem tudom, hogy anyagilag is melyik konstrukcio a jobb? Megvenni a jatekot, vagy elofizetni havonta...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2027) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Atv4k mellett most szert tettem egy 3. Generációs atvre. A gondom az, hogy nincs hozza távirányító , így nem tudom vezérelni . Sajna cec nem megy, a telos vezérléssel meg nem tudok csatlakozni, mivel kéri , hogy írjam be az atvbe a pinkodot amit generál a telon. Esetleg nincs valakinek ötlete mit tudnék csinálni ? Köszi

(#2028) cigam válasza reggi (#2027) üzenetére


cigam
félisten

Itt úgy írják, hogy az iOS-en futó appba kell beírni az atv-n megjelenő kódot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2029) reggi válasza cigam (#2028) üzenetére


reggi
aktív tag

Szia ! Hat igen azt írják de a valóságban azt írja az ios alkalmazásban , hogy az ATV-n írjam be. A kód is a telon jelenik meg szóval ez nem működik ...

(#2030) blakey válasza reggi (#2029) üzenetére


blakey
félisten

Infrás telód vagy tanítható távod nincs? Ezekkel megoldható lenne.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2031) cigam válasza reggi (#2029) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg ha megírod melyik városban élsz, talán lesz a közeledben 3. generációs tulaj aki kisegít.

Vagy még 8k-t ráköltesz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2032) reggi válasza blakey (#2030) üzenetére


reggi
aktív tag

Köszi a valaszokat, elvileg egy betört kijelzős régi infras telom van valahol megpróbálom azt
Azt keresek valami használt távot ha nem megy. Igazság szerint ma vettem a lejátszót a piacon 500 Ft-ért úgyhogy belefér egy tavkapcs vásárlás is.. köszi mégegyszer mindenkinek...

(#2033) cigam válasza reggi (#2032) üzenetére


cigam
félisten

:Y Annyit megért ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2034) blakey válasza blakey (#2023) üzenetére


blakey
félisten

Amit eddig találtam az az, hogy pl. a "touchpades"-es ébresztést kivezették a tvOS 13-mal és el tudom képzelni, hogy a másik 2 gombot is de erről még nem találtam infót, maradt a Home és a Menu gombok ébresztésre és jól működnek a Harmony távommal.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2035) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

AppleTV4-en van arra bármilyen lehetőség, hogy a music-ban lássam az iPhone-omon tárolt zenéket? iTunes-sal szoktam a telómra a zenéket feltenni és eddig még csak akkor láttam az ATV-n a zenéket amikor a laptop és az iTunes meg volt nyitva. Telefonon az otthoni megosztás be van kapcsolva.

(#2036) Alex91 válasza djstavross (#2035) üzenetére


Alex91
félisten

Bonyolitod a dolgokat, kuld ra Airplay-jel...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2037) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok! Adott egy 3. generációs apple tv és egy macbook air. A problémám az hogy nem úgy működik a tükrözés a macbookról ahogy iphone-ról vagy ipadről, hanem a macbook kijelző méretét teszi át. Ha beállítom külön kijelzőként akkor is látszik az dock meg minden. Nekem arra lenne szükségem, hogy csak a videót küldje át, mintha iphone-ról tükröznék. A lejátszó program VLC. Előre is köszi az ötleteket :R

(#2038) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Netflix-en hogyan tudom a felirat betűtípusát változtatni, egyáltalán lehet-e :F Nyelvválasztásnál, hogyan tudom alapértelmezetté tenni a sima Angolt, rohadt zavaró, hogy a kommentárossal indul mindig?!

"in medias res"

(#2039) Semin


Semin
senior tag

Egy kis tapasztalat az ATV4k + Steam link párossal kapcsolatban.

A TV os 13-al megjött a kontroller támogatás (Xbox), így volt alkalmam kipróbálni a Steam link alkalmazást. Pöpecül teszi a dolgát, maga a beállítás kb 5 perc.(minden automata)
A PC-m wifin csatlakozik, az ATV kábellel, de semmilyen szaggatást nem tapasztaltam.
(F1 - 2019-el próbáltam ki, itt fontos a reakcióidő, de jól teljesített)
Nem jelentett gondot az sem, hogy a PC-n 1440p-ben futnak a gamek, a TV-m pedig FullHD.

[ Szerkesztve ]

(#2040) Alex91


Alex91
félisten

Megjelent ra a Spotify app is!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2041) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Van egy nagy problémám! Az Apple TV 4K val! Az Infuse Pro 5 program van rajta . Eltűnt a Megosztás menüből a Felhőtárhely kezelés !! Esetleg nem tudjátok , hogy lehetne vissza varázsolni?? A telomon és az Ipadon is van tökéletesen működik is de sajnos az Apple TV-n eltűnt a lehetőség .

[ Szerkesztve ]

(#2042) reggi válasza Semin (#2039) üzenetére


reggi
aktív tag

Uh nem is tudtam , hogy működik . Este kiprobalom!!!

(#2043) Csabroncka válasza Alex91 (#2040) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez szintén hiánypótló volt már!

"in medias res"

(#2044) Gomba válasza Csabroncka (#2038) üzenetére


Gomba
senior tag

Netflix.com
bejelentkezes után beállítások.
ott a felirat megejelenés beállítható.

Ép hardverben ép szoftver

(#2045) Csabroncka válasza Gomba (#2044) üzenetére


Csabroncka
addikt

:N Az ATV központi beállításán keresztül megy, mire rájöttem...

"in medias res"

(#2046) eeeasy


eeeasy
csendes tag

Sziasztok, a digi online tv appot lehet airplayen nezni iphone-rol apple tv-re?

(#2047) Clemi válasza Csabroncka (#2019) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem sokkal jobb így, hogy a tapipadra nem ébred, mert elég sokszor bekapcsoltam véletlenül, mivel nekem a kanapé karfáján van a távirányító, és elég volt egy ruhadarabot rádobni, már fel is ébredt.
Ami új, hogy a Netflixen a tapipaddal nem lehet pause-be tenni a filmet. De csak ott.

(#2048) cigam


cigam
félisten


A magyar és angol borítók/feliratok keverése totál káosz. :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2049) general


general
addikt

urak, ez a kontroller támogatás csak annyit tesz, hogy használható a játékokhoz valamilyen konzolos kontroller? vagy mást is jelent? egyáltalán nem játszom konzolos játékokat, régen PC-n toltam, de kinőttem. azonban ha lenne végre ATV4K-ra is néhány komolyabb játék, érdekelne, néha kikapcsolódásképpen. :P de XBOX-ot, Playstationt nem akarok venni.

(#2050) blakey válasza general (#2049) üzenetére


blakey
félisten

urak, ez a kontroller támogatás csak annyit tesz, hogy használható a játékokhoz valamilyen konzolos kontroller? - ennyit jelent
de XBOX-ot, Playstationt nem akarok venni.
Elég csak kontrollert venni :) , meg ugye ott az eddig is támogatott Nimbus kontroller is. Kezdetek fogva használok egy Nimbust és csak kikapcsolódásra, semmi másra. Játékoknál egyszerűbb az irányítás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.