Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) MasterMark válasza galaxys80 (#2650) üzenetére


MasterMark
titán

Tőlem aztán jó, akkor állítsd annak a típusát filmekre.

Egyébként hozzáadás szerintire állítod a rendezést, utána csökkenőre, akkor az újonnan hozzáadott filmek mindig legelőre kerülnek.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2652) galaxys80 válasza MasterMark (#2651) üzenetére


galaxys80
veterán

Az természetesen most is Filmekre van állítva, hiszen megjelenik a tartalma a Filmek között.

újonnan hozzáadott filmek mindig legelőre kerülnek
Erre van állítva,de félmegoldás, mivel van amit leszedek, aztán csak hónapok múlva nézem meg végül.

Ehhez lehet utána a főmenübe is kirakni külön menüpontot, és akkor külön lesz.
Engem ez a része érdekelne, hogy hol tudom megtenni?

[ Szerkesztve ]

(#2653) MasterMark válasza galaxys80 (#2652) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#2654) galaxys80 válasza MasterMark (#2653) üzenetére


galaxys80
veterán

Gondolom ezt a "Lista kihelyezése a főmenübe" részt kell néznem.
Hazamegyek kipróbálom. Bár nekem korábban nem tűnt fel ez a lehetőség. Aztán csak lehet én futottam át rajta.

(#2655) aujjobba válasza MasterMark (#2653) üzenetére


aujjobba
addikt

Dehisz egyszeru ez, nem? :)
Imadom ezeket az eszkozoket amik mindent IS tudnak, es meg szinte csak programoznod sem kell tudni, hogy hasznalni tudd.

(#2656) MasterMark válasza galaxys80 (#2654) üzenetére


MasterMark
titán

Meg az előtte lévő szűrő részt is. Ha valahogy szűrni akarod azt a mappát.

Switch Tax

(#2657) galaxys80 válasza MasterMark (#2653) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem tudom, hogy számít-e,de én az Amber skin-t használom.

(#2656) MasterMark

De nekem már a download mappám be van téve a kedvencekbe. A leírás alapján onnan is ki lehet jelölni. Vagy nem jól értettem?

[ Szerkesztve ]

(#2658) galaxys80


galaxys80
veterán

Sajnos jól emlékeztem és nálam nincsen lehetőség a custom menüpontra a felszín beállításainál.
De ez nem lenne gond.
Nekem tökéletes lenne, ha az intelligens lejátszási listában be tudnám állítani, hogy csak a torrent mappa tartalma legyen. Ezt meg hozzáadnám a kedvencekhez.
De egyelőre nem találtam ilyen jellegű szabályt.
Van erre lehetőség valahol?

(#2659) galaxys80 válasza galaxys80 (#2658) üzenetére


galaxys80
veterán

Félig siker van már.
Találtam a lejàtszàsi lista szabàlyainál olyat, hogy elérési út. Ha ezt beállítom és leredukálom 25 filmre, akkor javarészt csak azok a filmek vannak benne amit szeretnék.
Ezt meg betettem a kedvencekbe.
Így már majdnem tökéletes.
De az lenne az igazi, ha az elérési útnál meg is adhatnám, hogy melyik mappát akarom.

(#2660) MasterMark válasza galaxys80 (#2659) üzenetére


MasterMark
titán

Elérési út = melyik mappát akarod. Nem? Vagy mi itt a probléma, hogy oda nem tudod beállítani?

Switch Tax

(#2661) galaxys80 válasza MasterMark (#2660) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem látok én ott választási lehetőséget.
Csak annyi van a szabályoknál, hogy elrendezés - elérési út.
Vagy te látsz erre ott lehetőséget valahol?
Ránéznél esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#2662) MasterMark válasza galaxys80 (#2661) üzenetére


MasterMark
titán

Ja hogy az elrendezés az elérési út. Azt hittem meg lehet adni konkrétan.

Switch Tax

(#2663) galaxys80 válasza MasterMark (#2662) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem sajnos. Igazából így az a szerencsém, hogy pont a torrentekkel kezdi a sort. Így végül is teljesen megfelelő.
Csak annyi mindenre lehet szűrni és azt gondoltam valahogy lehet mappára is.

(#2664) galaxys80 válasza galaxys80 (#2663) üzenetére


galaxys80
veterán

És teljes siker! 😀
Megtaláltam, hol lehet az elérési utat megadni.

(#2665) galaxys80


galaxys80
veterán

Van egy ilyen beállítási lehetőség a MrMc-ben, hogy “ lejátszás szinkronizálása a megjelenítőhöz”
Ezt érdemes bekapcsolni? Ez a képfissítési frekvencia igazítana?
Vagy ez elég ha be van magán az ATV-n?

(#2666) blakey válasza galaxys80 (#2665) üzenetére


blakey
titán

Ha azt bekapcsolod akkor minden fix fps-en fog megjelenni. Előtte van egy másik opció, Kodiban az jelenti az fps-váltást, Inditáskor/Leállításkor.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2667) galaxys80 válasza blakey (#2666) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm. Akkor ezt nem kell bekapcsolom. :)

(#2668) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Van egy Blu-ray lemezem Synology Nas-on. Az Apple tv-n az Infuse csak a sorozat első epizódját látja. Hogyan lehet a többi fejezetet is előcsalni?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2669) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Olyan "nagy" problémám van, hogy az ATV távirányító és az eszköz között kb. egy óra után megszakad a kapcsolat (kiírja pl. filmnézés közben, hogy a kapcsolat megszakadt). Ez gyári feature, lehet állítani rajta, vagy hiba, vagy szokjam meg?

-

(#2670) blakey válasza koma106 (#2669) üzenetére


blakey
titán

Akku kimélés céljából szakad meg a kapcsolat, ha nincs mozgásban/használatban akkor ilyen, az okos TV-k "hadonászos" távja is ilyen. Az ATV-hez csatlakoztatott kontrollerek is kikapcsolnak egy idő után, tehát ez mind ilyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2671) reggi válasza koma106 (#2669) üzenetére


reggi
aktív tag

Szia! Én meg film nézés közben ezt nem tapasztaltam. Nálam nem csatlakozik le automatán ...

(#2672) devil-k válasza reggi (#2671) üzenetére


devil-k
nagyúr

Pedig ha nem nyúlsz hozzá egy óráig, igen. Ezzel én is a héten szembesültem. :DDD

- mozi bolondéria -

(#2673) reggi válasza devil-k (#2672) üzenetére


reggi
aktív tag

Elképzelhető , lehet én hangerőt állítgatok közben ...

(#2674) Snoop-y


Snoop-y
veterán

De miert nem hasznaljatok hozza a TV taviranyitojat :F
Kenyelmesebb es minden funkciot tudsz hasznalni ami a filmnezes kozben kellhet.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2675) reggi válasza Snoop-y (#2674) üzenetére


reggi
aktív tag

Mert mondjuk nekem kényelmes ez is és meg csak rá sem kell iranyitanom , nekem bejön ez a távirányító . Ha meg keresni vagy tekerni akarok akkor a tapival megy pik pakk

(#2676) Snoop-y válasza reggi (#2675) üzenetére


Snoop-y
veterán

Enyemet sem kell ;)

De peldaul chaptert hogyan ugrasz vele?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2677) blakey válasza Snoop-y (#2676) üzenetére


blakey
titán

De peldaul chaptert hogyan ugrasz vele? - Infuse esetében hosszan érinted a jobb/bal "nyilat" és klikkelsz. MrMC-ben is működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2678) Snoop-y válasza blakey (#2677) üzenetére


Snoop-y
veterán

Milyen jobb/bal nyilat? Ez melyik gomb a taviranyiton?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2679) blakey válasza Snoop-y (#2678) üzenetére


blakey
titán

A tapipad jobb/bal, fel/le ok gombként is funkcionál, nem csak érintésre reagál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2680) reggi válasza Snoop-y (#2676) üzenetére


reggi
aktív tag

Az én tvm tavja infras , az erositome is, úgyhogy nekem rá kell. Chaptert meg talán meg sosem ugrattam.

(#2681) koma106 válasza Snoop-y (#2674) üzenetére


koma106
senior tag

A szolgáltató (Flip) tv box távirányítóját használom a tv-hez, de az Apple TV ezt a távirányítót sajnos nem látja.
[kép]

[ Szerkesztve ]

-

(#2682) Snoop-y válasza koma106 (#2681) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem ilyen van:

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2683) Clemi válasza Snoop-y (#2682) üzenetére


Clemi
veterán

Most komolyan jobb egy ekkora valamit markolászni, mint a kis kézbe simuló ATV távot? Egészségedre :C :)) :)) :))

(#2684) Snoop-y válasza Clemi (#2683) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat az Apple TV taviranyitojat nem tul kenyelmes hasznalni. A tapipaddal maszkalni a menuben kesz remalom mert nem tul pontos plusz mindig eltunik a kanapen a parna alatt vagy becsuszik a karfa es az ules koze. Amugy ez a Sony tavkapcs az egyik legjobb amivel eddig talalkoztam. A gombok elrendezesebol adodoan vak sotetben is lehet tudni mit nyomsz meg. Szoval hjam komolyan :B

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2685) blakey válasza Snoop-y (#2684) üzenetére


blakey
titán

Érdekes, mert semmi gondom a tapipaddal, pedig én is at hittem, szerintem "nem tudod" használni, nem bántásból írom csak sokan tévesen használják vagy állítják be, főleg MrMC alatt, mert ott 2 módot lehet használni. Nagyon könnyű vele navigálni és pontos is, nem hibázik. Ettől függetlenül nyilván azt kell használni ami szimpatikus és kézre áll.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2686) koma106


koma106
senior tag

Szeretem az ATV távirányítóját, de néha kényelmesebb lenne egy távval vezérelni mindent (a tv box-é vezérli a tv-t és a soundbar-t is, de az ATV-t sajnos nem). Egyébként 2 ismerősöm is van, aki már összetörte az ATV távját...és hát nálunk is vannak gyerekek. Féltem. Vettem rá egy szilikon tokot, de ezzel meg kényelmetlen a tapipaddal a kattintás (beragad néha). Tudom, vannak ennél nagyobb problémák is a világban, így megbékélekna helyzettel. :)

-

(#2687) blakey válasza koma106 (#2686) üzenetére


blakey
titán

Olyan szilikon tokot kell venni ahol a tapipad szabadon van, nekem olyan van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2688) koma106 válasza blakey (#2687) üzenetére


koma106
senior tag

muti meg :)

-

(#2689) blakey válasza koma106 (#2688) üzenetére


blakey
titán

[link]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2690) Clemi válasza Snoop-y (#2684) üzenetére


Clemi
veterán

Hja írtam is, hogy ha neked jó, hát használd egészséggel, én meg mióta megvan az ATV más táv nem is volt a kezemben (soha nem nézek azóta TV-t csak stream csatornáról filmeket) és nekem pont úgy megy a kezelése, mint az autóban a pedál használat :DD

(#2691) koma106 válasza blakey (#2689) üzenetére


koma106
senior tag

Köszi. Itt is rálóg a szilikon a tapipad szélére, ami zavaró.
[kép]
Az enyém is hasonló, csak a gombokon nincs szilikon.

-

(#2692) Sickboy25 válasza blakey (#2687) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem is hasonló van, csak még a gombokon sincs szilikon... Én nagyon szeretem, pont azért, mert gyerekbarát lett :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2693) blakey válasza koma106 (#2691) üzenetére


blakey
titán

Oké, enyém régebbi, minimális a rálógás és nem zavaró semmilyen szinten. Ha nem lógna rá akkor nem lenne tok. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2694) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!

Infuse-nál ha nem talál metaadatot, akkor marad az, hogy kézzel beírkálgatok mindent is? Van egy-két sorozat/film amivel nem tud mit kezdeni. A beágyazott adatok meg nem igazán jók többször sem (inkább nem).

Renault Megane IV Limited

(#2695) devil-k válasza Jaded (#2694) üzenetére


devil-k
nagyúr

Elnevezés rendben? Mert ha igen, nem kellene, hogy gond legyen.

- mozi bolondéria -

(#2696) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Az Infuse-t hogyan tudom rávenni, hogy Plex nélkül dolgozzon és ő keresse meg a könyvtárakat? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2697) aujjobba válasza syIex (#2696) üzenetére


aujjobba
addikt

SMB vagy NFS megosztast adsz hozza?
Egyebkent ha van ilyen a halozaton azt automatikusan fel is sorolja.

(#2698) syIex válasza aujjobba (#2697) üzenetére


syIex
veterán

Igazából most tettem újra a Windowst aztán még semmilyet nem adtam hozzá csak nem akarom újra a Plexen keresztűl küszködtetni.
Egy digi router van a házban ami hamarosan le lesz cserélve egy újabbra, mert az már elég régi és elvileg ma fogok csomagot váltani Digi500-ra amihez gondolom újabb router is jár.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2699) devil-k válasza syIex (#2698) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha az SMB megosztás megfelelően van beállítva, akkor el kell hogy érd az Infuse alól. Innentől kezdve az Infuse valós időben találja meg az új tartalmakat.

- mozi bolondéria -

(#2700) Jaded válasza devil-k (#2695) üzenetére


Jaded
senior tag

Általában ahogy lecsordogál a netről, úgy vannak elnevezve. Van amelyiket átneveztem pl XY - s01e01-re, de úgy sem jó.

Renault Megane IV Limited

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.