Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) csizo válasza blakey (#1598) üzenetére


csizo
tag

Csináltam az ATV-n egy gyári állapotra visszaállítást majd újra beállítottam a sajátra és minden rendbe jött.

(#1602) i.attila


i.attila
tag

Sziasztok, MrMC-hez találok valami leírást valahol?
Pl. ATV távirányítón 3 érintés kikapcsolja a feliratot. Erre véletlenül jöttem rá, de lehet, hogy van más hasonló is. Szóval erről valami leírás?

(#1603) Sickboy25 válasza i.attila (#1602) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tényleg? Ezt nem tudtam, kipróbálom :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1604) Snoop-y válasza i.attila (#1602) üzenetére


Snoop-y
veterán

Here you go

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1605) blakey


blakey
titán

MrMC 3.8.0 eac3/atmos

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1606) Gombinyó válasza blakey (#1605) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ezzel a frissítéssel oda lett a Kodis Confluence témám. :(
Vissza lehet azt valahogy varázsolni? Automatikusan befrissült az mrmc.

(#1607) Csabroncka válasza Gombinyó (#1606) üzenetére


Csabroncka
addikt

nem :(

"in medias res"

(#1608) atirag


atirag
őstag

Valamiért elfeljetette a megostásomat az infuse. Mikor vissza akarom állítani és nfs megosztást állítok be a mappát megtalálja ahol a filmek vannak de mikor csatlakozna akkor hibát talál. MIt állítok be vajon rosszul?

Megoldódott:)

[ Szerkesztve ]

(#1609) nrbx


nrbx
tag

Hello, X86-os alapu LibreElec HPTC-t cserelnek Apple TV 4K-ra (elsosorban elerheto IPTV es HBO GO app vegett, jovobe tekintve HDR, 4k lejatszas). Amit eddig olvastam, abbol az jott le, hogy ami filmnezest illeti teljesiti az elvarasaimat, kerdes viszont a zene hallgatas. A jelenlegi megoldasnal kellemes, hogy eleg bekapcsolnom a HTPC-t, aztan mar mobil approl tudom iranyitani (kivalasztani mit akarok hallgatni, elinditani/leallitani a lejatszast, hangero allitas), nem kell bekapcsolnom a TV-t. Ez MrMC vagy mas alkalmazassal mukodik?

(#1610) blakey válasza nrbx (#1609) üzenetére


blakey
titán

MrMC Kodi fork így a Kodihoz készített app-ok kezelik (Kodi, Yatse)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1611) nrbx válasza blakey (#1610) üzenetére


nrbx
tag

Hello, koszi, ami meg nem vilagos: az ATV bekapcsolasa utan el tud indulni automatikusan az MrMC, illetve fut a hatterben?

(#1612) blakey válasza nrbx (#1611) üzenetére


blakey
titán

Nincs bekapcsolás, alvó módban, tehát ha MrMC-t használod és nem lépsz ki hanem alvó módba teszed akkor azzal indul. Van Multitask, futhat a háttérben de olyan app amivel esetleg látnád az Apple TV app-jait egyelőre nincs, pedig jó lenne, bármit el lehetne indítani. Ha netán Plex-et használsz akkor azzal át tudod küldeni a tartalmat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1613) kleinguru válasza blakey (#1612) üzenetére


kleinguru
addikt

iPhone esetén ott a távirányító (szinte teljes funkcionalitása), ráadásul ha valaki apple musicot használja, akkor tutira ki tudja tenni az ATV-re is. Ráadásul ez mehet Sirivel is akár.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1614) rekop


rekop
senior tag

Tölthető az Infuse 6! Sajnos az árát felvitték 9k-ra...így már elgondolkodtató, hogy megvegyem-e. A régi árán nem is lett volna kérdés, mert nekem ez vált be a legjobban.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#1615) Alex91


Alex91
félisten

Atmos-t nem tud, ha jol latom...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1616) blakey válasza rekop (#1614) üzenetére


blakey
titán

Ha annyira qrva jó lenne akkor megérteném a magas árat, de sajnos nem annyira jó, hogy megérje és erősen gondolkodom azon, hogy az Infuse-t kukázom. MrMC sok mindenben jobb, csak nem ennyire "kezes" viszont ha jól van beállítva akkor ugyanolyan szépen teszi a dolgát, sőt, ugye ott a mappába való felirat mentési lehetőség, a Dolby Vision is működik bizonyos esetekben, ua. a fájl Infuse alatt SDR. A gyűjteményeket is jobban kezeli, a Plex integrációja jobb, van Emby is és bizonyos esetekben gyorsabb a működése, Dolby Atmos is van akinek szüksége lenne rá, igaz, hogy E-AC3-as de akkor is működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1617) kleinguru válasza blakey (#1616) üzenetére


kleinguru
addikt

Teljesen igazad van. Itt arról lehet szó, ha mezei usernek választania kell valamelyikből, akkor szerintem egyértelműen az infuse-ra esik a szavazata. Erről már sokat beszéltünk, szebb, könnyebben érthető, tudja, amit kell.

Amit te felsoroltál a mrmc javára, az az (a szó nemes értelmében) egyszerű embert ritkán érdekli.

Fentiekkel és az előfizetéses modell nyomásával magyaráznám az áremelést.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1618) Snoop-y válasza rekop (#1614) üzenetére


Snoop-y
veterán

En elofizuban hasznalom szoval nekem jon free upgrade-kent.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1619) blakey válasza kleinguru (#1617) üzenetére


blakey
titán

Évek óta "kérésünk" az Infuse felé, hogy lehessen a film mellé menteni a feliratot, sz@rnak foglalkozni vele, a zene kezelése is hiányzik számomra. Tök jó dolgok vannak benne de valahogy mégis állandóan hiányérzetem van (MrMC-hez képest) amikor használom. Az egyszerűsége miatt jó használni de most ott tartok, hogy ha 4 évvel ezelőtt megvettem volna a Lifetime liszenszet akkor már rég megtérült volna és nem is foglalkoztatna a 10e Ft-os ár, most azért gondolkodom a dolgon, maradjon és akkor megveszem a Lifetime-ot vagy kukázzam. :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1620) HoryThePooh válasza blakey (#1619) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Fórum szerint is sokan megkérdőjelezik a 6-os verzió létjogosúltságát ezzel a 'ál-fejlesztéssel'.
Nekem az 5. az első Infuse-om, de addig nem váltok lifetime-ra amíg érdemi (Atmos, csatolható felirat stb.) fejlesztés nem érkezik. Addig elleszek a jelenlegivel végül is, remélem. :)

MrMC nekem bonyi, de ez már az én problémám :DDD

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#1621) atirag válasza nrbx (#1611) üzenetére


atirag
őstag

Én spotify-t használok (bár lényegtelen mert mindent amit telefonról tudsz látni indítani azt ki tudod rakni) és telefonról indítom a zenéz és kirakom apple tv-re és automatikusan kapcsol be mindent az apple tv. Hangerőt tudsz állítani már 12.2-vel.
Mindez akkor lehetséges ha iphone-t használsz.

(#1622) Sza_Sa válasza blakey (#1619) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Mrmc, tényleg jó, én kipróbáltam mindkettőt, maradt ez.
Viszont merre a tökbe kell kikapcsolni a videók főképernyőn az in progress mappa mutatását? Frissítés előtt még megtaláltam, mostmár nem.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1623) reggi válasza Sza_Sa (#1622) üzenetére


reggi
aktív tag

Most akkor hogy is van ez? Nekem 5pro van., a store 8990-et ír ha meg akarom venni. Ha letoltom a 6-os infuse-t ott nem ajánl 6pro ra frissitest hanem életre szóló 14490. Akkor most melyiket kellene ha meg akarom venni sztetek? Elofizetni nem szeretnék..

(#1624) blakey válasza reggi (#1623) üzenetére


blakey
titán

Nekem 5pro van., a store 8990-et ír ha meg akarom venni. - ez csak a 6-os ára
Ha letoltom a 6-os infuse-t ott nem ajánl 6pro ra frissitest hanem életre szóló 14490. - ez a "Lifetime".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1625) reggi válasza blakey (#1624) üzenetére


reggi
aktív tag

Bazz nem mérik olcsón...valaki aki megvette esetleg írjon pls róla... Köszi!

(#1626) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Látom nincs összefoglaló és habár látom,hogy kérdésemre igen a válasz, azért kicsit bővebben érdekelne.

Jelenleg média lejátszára minden tv-nél egy Raspberry Pi -t használunk, OSMC szoftverrel. Kicsit izgatja a fantáziám az Apple TV és az lenne a kérdésem,hogy az egyéb funkciói mellett alkalmas-e arra,hogy NAS-ról (synology), NFS-ként felcsatolva a meghajtót, lejátszón minden filmet, felirattal?

Ezt alapból tudja valamilyen módon vagy meg kell venni drága pénzért valami appot esetleg valami hackelt szoftvert kell rátölteni? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1627) Alex91 válasza V.Stryker (#1626) üzenetére


Alex91
félisten

Megfelelo app hasznalataval nas-rol apple tv 4. Gen, illetve Apple tv 4k igen. Most, hogy pont nfs megy-e...? Smb biztosan.
Vlc pl. ingyen van, de amit a tobbseg hasznal (Infuse pro, MrMc) fizetos. De van DSvideo is ingye, ha mar Synology :).

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1628) V.Stryker válasza Alex91 (#1627) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A DS videó kb használhatatlan szerintem vagy legalábbis nem kedvelem.

Az infuse 6 látom ingyenes és a fizetős részéből max a több támogatott formátum lehet lényeges. Az ingyenes verzióban van mkv, avi támogatás?

Amúgy érdemes megvenni az Apple TV-t? Jelenleg még nem használunk online streaming szolgáltatást (pl. netflix) a szegényes magyar felirat miatt, de ez később változhat. Játszó cuccként mennyire jó? Gondolom minden erősen zsebbe nyúlós. :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1629) blakey válasza V.Stryker (#1626) üzenetére


blakey
titán

Igen, bármilyen megosztással láthatód a NAS-t, NFS-el is, ehhez kell egy MrMC ha már Kodit használsz, de az Infuse is látja.

Az erősen zsebbe nyúlós az Infuse-ra vonatkozik, irreálisan drága, MrMC sokkal olcsóbb és bizonyos szempontból jobb is, csak a felülete nem annyira almás. A többi app sem vészesen drága, ha van iPhoneod vagy iPaded akkor nagyjából képben lehetsz. Játékra is nagyon jó, 1-2 játékkal szoktam játszani és azok nagyon jók de a többi is jól ment. Érdemes venni ha a hiányosságaival tisztában vagy, HD hangokat RAW módban nem küldi tovább, PCM-be küldi tovább a megfelelő csatornaszámmal.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1630) V.Stryker válasza blakey (#1629) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi neked is az infót. :R

Ha nincs 4K-s tévénk, akkor is érdemesebb hosszabb távra a 4K-s verziót venni? ha jól látom A10x proci van benne, az A8 helyett?

Illetve érdemes várni idén valami új Apple tv kütyüt? Van megvehetem a 4K-t nyugodtan?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1631) blakey válasza V.Stryker (#1630) üzenetére


blakey
titán

Minden esetben érdemesebb a 4K-t venni, nem hinném, hogy idén jönne egy újabb modell, erős s gép, de őszintén szólva mostanában nem néztem utána, mert jól működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1632) Alex91 válasza V.Stryker (#1628) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem valami idokorlat van az infuse-ban, de mar nem emlekszem, szioval fizetes nelkul azt hiszem hasznalhatatlan.
A jatekok teren nem az igazi. Amikor megvettem ugy gondoltam, hogy lesz ra program dogivel a telefonos felhozatalbol gondolva, de sajnos nem igy lett. Talan az elofizeteses konstrukciojuk bevezetesevel lesz tobb es minosegibb tartalom ra. De nem veszesek az arak, es sokat eleg mondjuk iphone-ra megvenni, es kapod automatikusan apple tv-re is.

Azt mondom, hogy amit jelenleg hasznalok rajta azt egy mai okosteven is siman meg tudom csinalni. Hbo go, media lejatszas, youtube, de meg a kepernyo tukrozes is menne nelkule. Sot Spotify nincs ra, mig a TV-m ezt is tudja...

Szoval lehet, hogy ma mar nem vennem meg... es neked is azt mondom, hogy lehet, hogy jobbna jarnal egy uj tv-vel.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1633) V.Stryker válasza Alex91 (#1632) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na most jól elbizonytalanítottál. :D Pedig Magyarósi az egyik videójában áradozott róla,hogy ha annyira nem vagy hardcore gamer, akkor viszonylag jól el lehet vele szórakozni. Mutatott is valami faxa űrhajós játékot.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1634) blakey válasza Alex91 (#1632) üzenetére


blakey
titán

Pedig játékban erős, mármint használni, a felhozatal az más de én nem is néztem utána, mert nem játékra vettem, Asphalt8, RR3 így nem mennek a droidos boxokon de még az okos tv-ken sem, a Shielden esetleg jobb, bár nem biztos, 60 fps bőven elég játékhoz.
TV-den sokmindent megtudsz csinálni csal éöp nem a megfelelő fps-el, soha nem lesz egyik TV lejátszója sem olyan jó, mint egy külső lejátszó. Rengeteg dolgot nem tud a legdrágább TV-k lejátszója sem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1635) blakey válasza V.Stryker (#1633) üzenetére


blakey
titán

Napi szinten játszóm rajta, qrva jó, egy Nimbus Steelseries kontrollerrel szoktam irányítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1636) Alex91 válasza blakey (#1634) üzenetére


Alex91
félisten

En sem alapvetoen jatekra, de az ios-hez kepest keves a game, szerintem. Meg alkalmazas is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1637) bbmt


bbmt
senior tag

Inkább mondjuk azt,hogy egy bitang jó lejátszó, amin lehet játszani is, ha iphone/ipad van akkor tükrözve is megy akár a Nimbus kontrollerrel is.
A Kodi felrakható ha van Mac otthon, én 2 havonta 6$ fizetek, hogy 7 naponta ne kelljen újra rakni.
Az Infuse ingyenes verziója nem tudja a helyi vagy NAS elérést csak a fizetős.
HBO GO app nagyon jó rajta,csak 1200Ft az előfizetés és kb minden szinkronos,de felirat mindenhez van.

A kanál a gyengék villája

(#1638) blakey válasza bbmt (#1637) üzenetére


blakey
titán

A Kodi felrakható ha van Mac otthon, én 2 havonta 6$ fizetek, hogy 7 naponta ne kelljen újra rakni. - A sima 4-re, a 4K-ra még az elején nem lehetett azóta meg nem is érdekel, van külön Kodis (CE) lejátszóm. MrMC meg bőven elég otthoni megosztáshoz.

Az Infuse ingyenes verziója nem tudja a helyi vagy NAS elérést csak a fizetős. - de tudja illetve limitálva van a tudása és időkorlátos. Ha valaki ki akarja próbálni akkor megveszi az éves liszenszet és van 1 hónapja, hogy eldöntse kell-e vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1639) bbmt válasza blakey (#1638) üzenetére


bbmt
senior tag

4K van nekem, azon van a KODI. próbáltam a MrMC-t, meg is vettem, alap dolgokra jó,sajnos a KODI képességeit nem használja ki. pl addonok.
Amikor kipróbáltam az Infuse-t még időkorlátosan sem tudtam a NAS-t elérni, azóta meg előfizetek :)

A kanál a gyengék villája

(#1640) blakey válasza bbmt (#1639) üzenetére


blakey
titán

4K van nekem, azon van a KODI. - akkor most már van rá megoldás.
próbáltam a MrMC-t, meg is vettem, alap dolgokra jó,sajnos a KODI képességeit nem használja ki. pl addonok. - nem de otthoni anyagok megosztására tökéletes, bizonyos suzempontból a Kodinál is jobb. Kodit használok, mert 1-2 kiegészítőt azért én is azon szeretem használni de NAS-ról filmeket, zenéket kb. mindegy melyiken játszom le.
Amikor kipróbáltam az Infuse-t még időkorlátosan sem tudtam a NAS-t elérni, azóta meg előfizetek :) - épp most próbáltam a 6-ost, hogy mi legyen, megvegyem-e véglegesen vagy kukázzam, még nem döntőttem el és egyelőre nem foglalkozom vele, mert még nem annyira jó a 6-os. Tehát amikor feltettem és beállítottam a dolgokat, simán működött a hálózati elérés, 1080p-ig minden ment, 4K-hoz már kérte az előfizetés, most is működik a hálózati elérés viszont a lejátszás már nem. Majd meglátom mi legyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1641) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van pár apple termékem, de azért megkérdezem. :DDD Ingyenes játékok elérhetőek rá vagy csak fizetős?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1642) blakey válasza V.Stryker (#1641) üzenetére


blakey
titán

Ingyenes játékok elérhetőek rá vagy csak fizetős? - ami iPhone-on ingyenes az itt is, 1 fizetős játékot vettem meg 300-ért, a többi ingyenes (Asphalt8, RR3, Metro szimulátor, korábban játszottam a Modern Combat-al is, Sniper Fury).

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1643) Kalocsa M


Kalocsa M
újonc

Sziasztok!

Tegnap vásároltam ATV 4K készüléket és az alábbi problémával szembesültem.
Az Airplaly nem működik tökéletesen, de csak az én Iphone 7 -es készülékemmel.
Tükrözi normálisan a képet, de amint fekvő módba kellene használni a képernyőt visszaáll álló képre fektetett képernyőként. Csak játékoknál produkálja. Másik készülékkel próbáltam és azzal tökéletesen működik.
Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1644) kleinguru válasza Kalocsa M (#1643) üzenetére


kleinguru
addikt

Itt inkább az apple ingyenes hívható terméktámogatása fog tudni érdemben segíteni szerintem.

Legalább is elébb segítenek a speciális eseted miatt, mint itt (tippre)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1645) Kalocsa M


Kalocsa M
újonc

Felhívtam őket és valóban tudtak segíteni.
Köszönöm a segítséget.

(#1646) kleinguru válasza Kalocsa M (#1645) üzenetére


kleinguru
addikt

Áruld el kérlek, hogy mi volt a baj, hogy esetleg mi is tanulhassunk belőle:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1647) Kalocsa M


Kalocsa M
újonc

Probléma alapvetően a Béta verziójú iOS szoftver volt az Iphone 7-en.
Köszönöm mégegyszer a segítséget!

(#1648) Chal


Chal
addikt

Tegnap én is beugrottam egy ATV 4K-ba, sokáig jailbreakelt ATV2-vel nyomtam, aztán azt váltotta egy Amlogic-os box, de a HBO go és a Netflix 4K miatt már régóta érett az "új" ATV.

Egyelőre minden frankó, bár az Mrmc-be még nem mélyedtem bele, egyelőre csak Netflixeztem. Ott viszont van egy marha idegesítő dolog: tallózgatás közben egy-egy kis thumbnail kiválasztásakor a Netflix app kényszeresen elkezdi lejátszani a trailert a képernyő felső részén. Ezzel nem is lenne baj, viszont vélhetően felbontást és/vagy hangformátumot esetleg képfrissítést vált, ami miatt a TV-m (Sony XE9005) szükségét érzi, hogy ezt közölje velem, és feldobálja az OSD-t a kép infókkal (felbontás, képfrissítés, stb..). Ez minden egyes film vagy sorozat kiválasztásánál megtörténik, baromira idegesítő.... Létezik erre valamilyen megoldás?

(#1649) blakey válasza Chal (#1648) üzenetére


blakey
titán

Ez Sony sajátosság, minden Sony így viselkedik, kapcsold ki az Infosávot a TV-n, vagy ha úgy érzed, hogy nincs szükséged fps váltásra akkor az ATV-n ki kell kapcsolni a képkockaszám egyeztetést.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1650) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jól nézem,hogy az Infuse 5 Pro fix áras, a 6 meg előfizus lett? Mivel tud többet a 6, hogy megérje az előfizu?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.