Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) blakey válasza kleinguru (#1036) üzenetére


blakey
titán

Első körben MrMC, az mindent játszik (film, zene, kép) és ha megismerted de kipróbálnál, megvennél egy másikat akkor Infuse. Emby-t is kipróbálhatod, kell hozzá Emby szerver és utána mindent visz, Plex-hez hasonló csak egy picit jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1052) MasterMark válasza blakey (#1051) üzenetére


MasterMark
titán

Miben jobb az emby?

Switch Tax

(#1053) kleinguru válasza blakey (#1051) üzenetére


kleinguru
addikt

Med600-at váltott nálam.

Még fura kicsit a touchpaddal irányítás. A med esetén nagyon királyok voltak a dedikált gombok. Felirat beállítások is jobbak, gyorsabbak voltak jelentősen.

Filmet (sorozatrészt) letöltöm a nasra, tallózom a lejátszóban (feliratot töltök a lejátszóval) és nézem a filmet. Maximum folytatom. Csak és kizárólag erre használtam korábban a lejátszót, illetve most is erre használom, tehát nekem a kapcsolódó funkciók (borítókép, leírások), nem adnak hozzá semmit, illetve még nem állítottam be semmit (néha azért jó lenne, ha le van töltve 5 film, akkor melyikkel kezdjük a nézést).

De a kapcsolódó szolgáltatások azok zseniálisak. Állandóan be van kapcsolva (alvó állapot esetén is szinte), nem kell várni, hogy elinduljon, ráadásul kapcsolja ki és be a tévét is az álvóállapot. A youtube mint az álom, olyan gyorsan és simán fut rajta. Telefonnal is tudom vezérelni, azonnal ki tudom tenni rá a telefon képét. Nagyon szuper. Homekites cuccaim elérem távolról is.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1054) blakey válasza MasterMark (#1052) üzenetére


blakey
titán

Gyorsabbnak találom, a sorozatokhoz tartozó speciális részeket szépen be is helyezi a megfelelő évadhoz, ahogy a Kodi is csinálja, a borítókat jobban, pontosabban találja meg. Nekem sokkal jobban tetszik, és egyébként kevésbé erőforrás igényes. Plex-el kezdtem még évekkel ezelőtt, idén tettem egy próbát hosszú csend után de valahogy hiányérzetem volt, Emby-vel egyelőre nincs, de majd meglátom fél év múlva. :)

(#1053) kleinguru
Feliratokat is azonnal letöltesz MrMC vagy Infuse-sal is, nem gond, automatikusra is állítható, stb. Nagyon gyors ez is, ha nem volt Kodival dolgod akkor előtte ismerkedj, mert sokkal többre képes, mint a Mede8er volt.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1055) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok!

Ma hoztam el egy 32GB-os verziót. Egyelőre ismerkedek vele. Mrmc liteot raktam fel (majd megveszem a teljes verziot) és az tűnt fel, hogy folyamatosan HDR módban vana TV, lejátszás közben is, pedig a próbált film csak egy 1080p sdr anyag. Ez így normális? Gondolom nem, HTPC-n csak akkor vált át HDR-re a TV, ha olyan forrást kap.
Akkor is HDR, ha csak az apple tv felületén vagyok.

(#1056) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Illetve szerintem a lejátszás se kadenciahelyes, 60hz-en megy minden. Nem vált az anyaghoz megfelelő beállításhoz. Mi a gond szerintetek? Az atv kép beállítás 4k HDR-en van, 4:2:0-val.

[ Szerkesztve ]

(#1057) Gombinyó válasza Gombinyó (#1056) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ok, user error. Bocs, rendszerfrissítés után megjelent a menüpont ahol be lehet lőni az automata hdr és frissítés beállítást.

(#1058) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Volt végre kis időm filmet nézni. Azt vettem észre, hogy házakban benn lévő részeknél a közeli párbeszédben lévőrk arca nagyon sötét és semmi részlet nincs rajta, míg a háttér pedig teljesen világos... a színek is fakóbbnak tűnnek, mint a meddel voltak.

Gondolom valami beállítás nem stimmel, de nem tudtam eddig rájönni, hogy mi lehet a baj.

Van valami ötletetek (MrMc):F

Ami menet közben még nagyon idegesít az a touchpad kattogásának hangja. Miért nem lehetett ebbe is egy rezgő motort tenni? Hangtalan is lenne, meg jobb is.

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1059) MasterMark válasza kleinguru (#1058) üzenetére


MasterMark
titán

Ez valami color space dolog lesz. Használd a tévédnek megfelelőt.

Switch Tax

(#1060) blakey válasza kleinguru (#1058) üzenetére


blakey
titán

Azt vettem észre, hogy házakban benn lévő részeknél a közeli párbeszédben lévőrk arca nagyon sötét és semmi részlet nincs rajta, míg a háttér pedig teljesen világos... - rossz színtér beállítás.

Ami menet közben még nagyon idegesít az a touchpad kattogásának hangja. Miért nem lehetett ebbe is egy rezgő motort tenni? Hangtalan is lenne, meg jobb is. - nem kell nyomogatni, elég megérínteni. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1061) kleinguru válasza blakey (#1060) üzenetére


kleinguru
addikt

Az a baj, ha a "végrehajtó" parancsot ki akarom adni, akkor meg kell nyomjam, nem elég csak tapicskolni rajta, mint navigáció alkalmával. Amikor megvettem elolvastam gyakorlatilag a használati utasítást végig, de szerintem nem tudom még rendesen kezelni, szóval újra nekifutok.

Megvettem a MrMc-t. Használtam 3 napig. Nasról néztem filmet. Egy két lefagyástól és folytatni nem tudástól (elfelejtette, hogy hol tartottam) eltekintve elég jó volt.

Tegnap kipróbáltam az Infuse-t. Azonnal megértettem, hogy mi indokolja a ~2,5x árát. Sokkal egyszerűbben lehet feliratot kezelni, elindítás után minden filmemhez, sorozatomhoz azonnal megtalált minden borítót és leírást, 100x jobban teszik a felülete. Szóval kérem is vissza a pénzt a MrMc-ért. Itt meg havi előfizető lettem.
Persze lehet azt mondani, hogy kellene tudjam használni a Kodit..., de nekem megér ennyit, hogy csak működik, jól használhatóan.

MasterMark: köszönöm, nyomtam neki egy resetet és megjavult. Amúgy mi az ajánlott beállítás a színteret illetően?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1062) blakey válasza kleinguru (#1061) üzenetére


blakey
titán

MrMC-ben kétféle "kezelési" módszer létezik, egyik a "Kodi féle", ott nyomogatni kell és van egy "Apple féle" ami hasonlóan az Infuse-hoz, érintésre reagál a legtöbb esetben. Nyilván meg kell tanulni a Kodit és meg is kell érteni viszont többet tud az Infuse-nál és jobban kihasználja az eszköz tudását, pl. az LG Dolby Vision demók normálisan DV-ben mennek, Infuse-zal nem, MrMC zenét is lejátszik, Infuse nem, MrMC a feliratokat a fájl mellé tölti le, Infuse nem. MrMC-nek is van Infuse szerű felülete (skin). Mindkettőnek vn előnye, ezért nekem mindkettő megvan és azt haználom amelyikhez kedvem van. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1063) MasterMark válasza kleinguru (#1061) üzenetére


MasterMark
titán

Az ajánlott beállítás az, hogy egyezzen a megjelenítő beállításaival illetve képességeivel.

Switch Tax

(#1064) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Sziasztok! Apple TV 4K-n kadenciahelyes a 24p? Tehát nem 24Hz, hanem 23.976Hz? Köszi!

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1065) MasterMark válasza M@trixfan (#1064) üzenetére


MasterMark
titán

Elméletileg már igen.

Switch Tax

(#1066) bbmt


bbmt
senior tag

Na, csak nem bírtam magammal és vettem egy Apple TV 4K-t 😂.
Most már nagyon remélem, hogy jövőhéten nem jelentenek be egy újat...
Még ipaden megvettem a Plex-et ( vagyis upgradeeltem ) ez érvényes lesz a TV-re is?

A kanál a gyengék villája

(#1067) blakey válasza bbmt (#1066) üzenetére


blakey
titán

A Plex igen, Infuse Pro is, MrMC pl. nem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1068) bbmt válasza blakey (#1067) üzenetére


bbmt
senior tag

Ok, MrMc-t tudtam.
Kíváncsi vagyok a Mr-re, nagy KODI felhasználó vagyok. Kár, hogy a repok nem fognak működni.

A kanál a gyengék villája

(#1069) Szokratesz71 válasza blakey (#1017) üzenetére


Szokratesz71
csendes tag

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy lejátssza-e a készülék a BDISO 4K tartalmakat? Gondolok itt 60fps, HDR és DV tartalmakra . Az mkv formátumban, gondolom lejátssza a HDR-t és DV-t nem. Ha jól értem a lejátszásokat hálózaton(nekem NASról menne LANkábellel) keresztül tudom csak kivitelezni, közvetlen USB csatlakozás(HDD) nem működik?
A hangot illetően ha jól értem: HDMI-vel, 4k képes erősítőn keresztül keresztül, csak a DTS(X?) és DD hangformátumok működnek, a trueHD formátumok nem? Ezek meg sem szólalnak vagy átalakítódva igen?
Még az lenne a kérdésem, hogy a DSD formátumokat lejátsza-e vagy, hogyan továbbítja? Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#1070) trlala válasza Szokratesz71 (#1069) üzenetére


trlala
aktív tag

Lájátsza a bd isokat (Infuse, mrmc).

(#1071) szeky81


szeky81
tag

Sziasztok!

Apple tv 4K-ra szeretném megvásárolni az Infuse 5 Pro életreszóló előfizetését, de nem engedi. Most az 1 hónapos próbán vagyok még. Ez lehet a baj, vagy van egy Mo-i korlátozás?

szódabikarbabónábó'

(#1072) blakey válasza szeky81 (#1071) üzenetére


blakey
titán

"Életre szóló" nincs, olyan van, hogy havi előfizuval használod, vagy kifizetsz egy fix összeget és megkapod az összes v5-ös frissítést, viszont a v6-nál megint fizetni kell, így volt v4-ről v5-re is, szemét dolog, de ez van. Nincs korlátozás, én kifizettem 1,5 évvel ezelőtt a v5-t.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1073) szeky81 válasza blakey (#1072) üzenetére


szeky81
tag

Ez az! Van olyan, hogy lifetime és abban írja is, hogy a mostani 5 és 6, 7-e verzióhoz jó lesz. 16490Ft. Egyébként azt sem értem, hogy látszik az a fizetős verzió is, ami mobilon 5490Ft. Nem tudom mi a különbség az éves 3490Ft-os és aközt. :)

szódabikarbabónábó'

(#1074) blakey válasza szeky81 (#1073) üzenetére


blakey
titán

Hol van ez a "Lifetime", hol látod?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1075) bbmt


bbmt
senior tag

Beüzemelés után... az UHD ezen lejátszva nekem részletgazdagabb mint a TV belső lejátszójával.Ilyen létezhet, vagy csak beképzelem?
Első probléma, TV-n király minden, de gondoltam rárakom a projektorra az AVR-en keresztül.O.K működik, kíváncsi voltam milyen visszaskálázva egy UHD film, indítom, iszonyat színek, nézhetetlen.
Magától beállt 1080 sdr-re, a menü olyan is, de lejátszáskor átvált HDR -re. a dinamikatartomány egyeztetés, be van kapcsolva.
A AVR 4K képes amúgy,de a projektor FHD-s.
MrMC-vel.

A kanál a gyengék villája

(#1076) blakey válasza bbmt (#1075) üzenetére


blakey
titán

Mindig a leggyengébb láncszemhez kell igazítani, ezúttal 1080p SDR, tehát a dinamikatartomány egyeztetés legyen kikapcsolva, mivel a projektor nem képes a HDR-re. MrMC-ben amúgy jelenleg nem működik megfelelően a HDR-SDR konverzió.

az UHD ezen lejátszva nekem részletgazdagabb mint a TV belső lejátszójával.Ilyen létezhet, vagy csak beképzelem? - előfordulhat

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1077) kagzer válasza blakey (#1076) üzenetére


kagzer
aktív tag

MrMC-ben nem működik a 60fps lejátszása sem
Már minden kipróbáltam.
Igen boldog lennék ha ha valami tudna segíteni hogy hogy lehet beállítani

(#1078) szeky81 válasza blakey (#1074) üzenetére


szeky81
tag

Apple tv-Infuse app, beállítások és az előfizetések megtekintésen belül, ahol most az éves van, mellette jobbra: életreszóló 16490Ft. Csak mint mondtam nem engedi megvenni.

[ Szerkesztve ]

szódabikarbabónábó'

(#1079) Szokratesz71


Szokratesz71
csendes tag

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy lejátssza-e a készülék a BDISO 4K tartalmakat? Gondolok itt 60fps, HDR és DV tartalmakra . Az mkv formátumban, gondolom lejátssza a HDR-t és DV-t nem. Ha jól értem a lejátszásokat hálózaton(nekem NASról menne LANkábellel) keresztül tudom csak kivitelezni, közvetlen USB csatlakozás(HDD) nem működik?
A hangot illetően ha jól értem: HDMI-vel, 4k képes erősítőn keresztül, csak a DTS(X?) és DD hangformátumok működnek, a trueHD formátumok nem? Ezek meg sem szólalnak vagy átalakítódva igen?
Még az lenne a kérdésem, hogy a DSD formátumokat lejátsza-e vagy, hogyan továbbítja? Válaszokat előre is köszönöm! :R

UI: Fentebb már feltettem eme kérdéseket, de csak egy kurta választ kaptam, amit ráadásul általánosságban én is tudok :K

[ Szerkesztve ]

(#1080) reggi válasza Szokratesz71 (#1079) üzenetére


reggi
aktív tag

Szia! 4k BD nálam ment rendesen. USB nincs rajta, csak hálózaton keresztül megy. DD megy rajta, DTS HD hangok tobbcsatornas lpcm-kent megy ki tomoritetlen formátumban. Azt írták itt a kollégák, hogy ezzel nincs minosegbeli gond.DSD passz...

(#1081) twinee1337


twinee1337
tag

Én múlt héten szereztem be egy 4. generációs full HD modellt elég jó áron :) Van még otthon egy 3. generáció is, érezhető a különbség a kettő között. A 4. generáción nagy jó ötlet volt bevezetni az app storet sok minden megtalálható benne de még nem az a nagy választék van benne mint az iOS-es App storeba. Amióta megvan szinte "minden nap" bekapcsolom egy kicsit mikor van időm. Vettem hozzá használtan egy controllert (Steelseries Nimbus). Controllerel együtt nagyon jó játék élményt ad.
Szóval nagyon jó cucc de még várom nagyon hogy fejleszenek rajta mert hiányzik még belőle valami... (több játék legyen rá)

Ma Apple Keynote-t biztos rajta fogom nézni. :D

(#1082) kagzer válasza twinee1337 (#1081) üzenetére


kagzer
aktív tag

Állítólag idéntől nagyobb hangsúlyt fektetnek a játékokra.
Ezért nem adtam még el a kontrollert.

(#1083) twinee1337 válasza kagzer (#1082) üzenetére


twinee1337
tag

Ma sok minden kiderül, bár minden másról lehet hallani de a TVről eddig nem sokat.

(#1084) blakey válasza szeky81 (#1078) üzenetére


blakey
titán

Oké, én egyből megvettem a store-ból, ott ilyen nincs. Infuse oldalán leírják a lehetőségeket.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1085) Szokratesz71 válasza reggi (#1080) üzenetére


Szokratesz71
csendes tag

Kedves Reggi!
Köszönöm a válaszaidat! :R ... A 4K BDISO lejátszásnál a DV tartalmak lejátszása érdekelne nagyon... hiszen tudomásom szerint a legtöbb 4K képes multilejátszó lejátsza az ISO-t, azon belül a HDR-t, csak a Dolby Visiont nem...
Ha jól értem, hang esetén tehát az erősítő kijelzőjén nem jelenik meg DTS MA vagy X..., hanem az In channel vagy valami ilyesmi jelenik meg a kijelzőn? Egyébként szv. és tapasztalatom szerint, a tv(LGB7) lejátszóján akár optikán akár HDMI ARC-n keresztül sokkal pocsékabb volt a hang ha a Channeles kiírás volt a HM erősítőn.

[ Szerkesztve ]

(#1086) reggi válasza Szokratesz71 (#1085) üzenetére


reggi
aktív tag

Szia! DV videót nem néztem vagy nem figyeltem melyik az, mivel az én tv-m nem tudja. Az erositom sem 4k képes, úgyhogy nálam a tv-bol optikai megy vissza. Itt a fórumon azt írták hogy nem rosszabb a hang de én nem próbáltam. Hivatalosan támogatja:[link]

[ Szerkesztve ]

(#1087) blakey válasza Szokratesz71 (#1085) üzenetére


blakey
titán

Dolby Vision-ből az 1 layeres-t tudja kezelni, egyelőre, virágboltból származó Dolby Vision-el nem találkoztam, tudtommal nincs feltőrve. DV demókat a MrMC viszi és DV-ként ismeri fel, Infuse Pro nem ismeri DV-ként.

tapasztalatom szerint, a tv(LGB7) lejátszóján akár optikán akár HDMI ARC-n keresztül sokkal pocsékabb volt a hang ha a Channeles kiírás volt a HM erősítőn. - ilyen a TV kimenete, lejátszókon sokkal jobb, dinamikusabb, részletesebb hangzást kapsz.
Az Apple TV 24 biten "tolja ki" az LPCM-et.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1088) Alex91


Alex91
félisten

Az HBO GO app feliratkezeleset elqrja a TV OS12! Beta teszterek minek vannak...?!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1089) blakey válasza Alex91 (#1088) üzenetére


blakey
titán

Nem biztos, hogy a rendszer a hibás, lehet, hogy az app-ot kell hozzáigazítani, HDR-SDR konverziónál is ez volt a reakció aztán kiderült, hogy csak újra kell definiálni azt a részt.
Nekem most megy fel, kiváncsi vagyok mi változott, eddig csak olvasam róla, nem akartam kipróbálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1090) Alex91 válasza Alex91 (#1088) üzenetére


Alex91
félisten

Uj iOS alatt is ugyanaz az effekt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1091) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Srácok,
úgy, hogy nagy valószínűséggel soha nem lesz iphone-om, max ipad-em, megéri venni apple tv-t? Kevesebb ezzel a rendszer, hiányozni fog nekem valami?

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1092) Gombinyó válasza Sza_Sa (#1091) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ez egy médialejátszó stream szolgáltatásokkal. Semmi köze a többi Apple termékhez, azon kívül, hogy kell egy Apple ID hozzá.
Ha kell a 4K és HDR lejátszás, akkor érdemes venni egyet sztem, nekem nagyon bevált.

(#1093) kleinguru válasza Sza_Sa (#1091) üzenetére


kleinguru
addikt

Soha ne mondd, hogy soha :D

Nem jársz vele rosszul. A tartalom megosztás az esetleges ipadről nagyon nagyon kényelmes lehet.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1094) Sza_Sa válasza Gombinyó (#1092) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Bazz, ennyire gyors válszra nem számítottam! :)
4k hdr még nem kell, csak megdöglött a lejátszóm, a pana vt50 gyári lejátszója meg nagyon válogatós
Apple id gyártása könnyű, gondolom.

kleinguru: nem tervezem, nekem elég a csúcs droid, a mostani almás árakat meg nem kommentálnám...

Nem is irtam, 99%-ban nasról fogadna tartalmat, sorozatok egyéb régebbi klasszikusok, a maradék 1% HBO Go lenne, ott van még amit meg lehet nézni

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1095) kleinguru válasza Sza_Sa (#1094) üzenetére


kleinguru
addikt

Nagyon off, de van hogy kinövi az ember a csúcs telókat és áraikat. Pl.: egy SE már nagyon jó árban van még újonnan is. Telefont gyakrabban cserél az ember, mint lejátszót:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1096) Sza_Sa válasza kleinguru (#1095) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Így van, ezért nem sajnálom a lejátszóra az árát.
Telefonnál általában 2-3 évente cserélek, igyekszem az akkori csúcsot venni, de nem a megjelenés után azonnal. Ezért gondolom, hogy nem lesz iphone-om, baromi soknak tartom az x meg az xs-xr árait. Ha veszek egyet a feleségemnek, 7-800e megy el 2db hipergyorsan értéktelenedő műszaki cuccra?
Már engem sem érdekel, hogy telóból a legújabb legyen, csak amikor cserélek, akkor igyekszem a lehető legjobbat venni

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1097) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Egyébként eleg egy normál használatnál a 32GB-os? Az van az Euronicsnál készleten, a 64-re várni kell, sajnos.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1098) blakey válasza Sza_Sa (#1097) üzenetére


blakey
titán

Bőven elég a 32GB-os, nekem félig van, pedig van 3 lejátszóprogram, néhány játék stb. telepítve, 53% szabad. Előtte 64GB-os volt, gondolhatod, hogy nem volt tele. :) Ha sokkal többe kerül akkor nem éri meg, 5e Ft árkülönbözet esetén megéri a nagyobbat venni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1099) Sza_Sa válasza blakey (#1098) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

pont 5000. de várni kell rá, a 32-est meg meg tudom venni azonnal...

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1100) kleinguru válasza Sza_Sa (#1099) üzenetére


kleinguru
addikt

Vedd nyugodtan a 32-es verziót, ha kevés lesz (nem lesz), akkor kicserélteted a nagyobbra.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.