Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2111) blakey válasza reggi (#2110) üzenetére


blakey
titán

de nekem mindig olyan retro érzésem van tőle .- pedig egy jó felszínnel ez megoldható, egyelőre ugye 4 érhető el.
Meg külön kell a sorozatoknak mappa - ezt nem értem miért probléma, normális videótékában ez külön van, így náalm is kb. 10 éve, tehát el sem tudom képzelni, hogy egybe legyen ömlesztve minden. Amúgy az Infuse is ugyanonnan dolgozik, tehát csak be kell állítanod a megfelelő scrapert a MrMC-ben és máris jó vagy Emby/Plex adatbázist használsz és akkor semmilyen problémád nincs.
nekem nyugosebb sztem frissitek 6os infuse- ra. - egyáltalán nem az, de tovább megyek, az Infuse-ban a feliratok esetében a színessel szedettet nem ismeri fel illetve egyidőben 2 feliratot sem jelenít meg, de én is nagyon szeretem az Infuse-t de egyáltalán nincs gondom a MrMC-vel, a rendkívül jól paraméterezhetőség sokkal profibbá teszi, azért sokmindent nem tud az Infuse, bár a kezdetekhez képest azért nagyon sokat fejlődött.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.