Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8010) Brutális eb válasza jooker82 (#7958) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jajjjjj....
HDMI kimenet nem egy nagy cucc mivel kb DLNA van a Desire HD-ban is.1080p meghát eléggé frame droppos a 2x-en így nem igazán nagy előny.
IGOT az mi?
IGO navi?

Mert ha az nem tudom,hogyan lehet fent a telódon mivel androidra hivatalosan soha nem jelent meg.Az ilyen olyan gányolt verziókat meg felejtsük már mivel nincs optimalizálva se 2x-re se DHD-ra nem mérvadó semmiben sem.
Meg egyébként is navi mint sebességteszt ne röhögtess már.
És akkor nem volt szó arról,hogy mennyire megbízható a DHD szoftveres és hardveres része.
Bizonyíték rá az itteni és a PDA fanclub topik is elvétve van csak probléma az is legtöbb esetben user error.Ellenben ez a topik azért mai napig szépen termeli az "elégedett" vásárlókat.És akkor még ott a Sense is ami nem csak egy home hanem egy komplex szolgáltatás.
Az lg dufla magja sem jelent pillanatnyilag előnyt.
Sem maga a tegra mivolta mivel ha tegra játékot akarok futtatni azt ha nagyon akarom megodom DHD-n is.

Ár/érték arányban akkor lesz jobb a 2x ha kijön rá a 2.3 ami optimalizálva lesz.(Ha lesz optimalizálva)
Félek addigra már késő lesz még ár/érték arányban is.
Nagyon zuhan a cucc ára és a support.....kétséges.
Ja és nem leszólni akartam a 2x-et engem is rohadtúl zavar,hogy az lg ennyire kaksizik a vásárlóira kb mint a moto.Szánalmasak ezek a gyártók. :W Pedig a hardver csodálatos a 2x-ben.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.