Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10227) hcl válasza prmcsk (#10202) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én sem nagyon tartok KP-t. Pár ezer van nálam, és minden francot kártyával fizetek :)
Fizut minek venném fel egyszerre? OTP automata sok van, közelben is, és kártyával is tudok fizetni.
Mondjuk ha autózni kéne érte, akkor tuti több lenne nálam.

"Ember! Holnap végzek, kérem a pénzem készpénzben. Az aktuális napon, azt mondja a farok, hogy nincs készpénze."
Mondjuk ezeket én sem értem, ha tudom, hogy kelleni fog nagyobb összeg, akkor veszek ki (meg ha lehet, akkor a nagyobb összeget sem KP fizetem, hanem utalva/akármi, a franc akar százezrekkel mászkálni).
De vajon bejött akár egynek is ez a duma? :D Mert ha nincs nála, akkor elmész, veszel fel... Anyád... Ilyenkor jó lenne egy kártyaterminál, hogy OK, akkor itt van, lehúzhatod... :D

" pár száz forintos szarokat miért kell kártyával fizetni ?"
Mert lehet. És nekem pl. kényelmesebb is.

"hogy amikor a harmadik kártyáját is előveszi előttem, a sorban és azon sincs egy kanyi sem,"
Akkor ott nem a kártya a hülye ám, hanem a user.

@MasterMark : Gondolom azért sem szereti utalva, mert akkor meg nem fogják kifizetni. Amelyik már itt tart, hogy jaj, nincs nálam pénz, az utalni se fog, mindig lesz valami kifogás.

@Sanyi.mTs : Ha mondaná, hogy nem ingyen lesz, akkor már helyből meló sincs... :D Mondjuk úgy meg csomó hülyétől megszabadul.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.