Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108501) Alusky válasza kelly416 (#108500) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A véda a mai napig nem különösebben csinál mást sebességmérésen kívül, pedig technikailag sok másra is alkalmas lenne, csak erőforrás nincs a háttérfeldolgozásra. :DDD Valakik biztosan jól jártak vele, hogy sima traffi helyett ilyenek települtek kihasználatlanul.

Gondolom azért kell mindkét fél adásvételije, mert ezzel egymást hitelesítik. Mint eladó simán írhatok két tanúval egy kamu adásvételit amit lepecsétel az okmányiroda és 16. naptól annak a nevére menne a büntetés akit viccből beírtam. Nyilván az illető feljelentést tenne, kezdődne a hercehurca, nyomozás, ezt kerüli el, hogy megvárják mindkét adásvételit amiknek azonosnak kell lenniük.
Sokkal egyszerűbben megoldható ez, ki kell iktatni az útdíjbeszedőknél az ütköző jogszabályokat meg gumiszabályokat és elfogadtatni velük az adásvételit is, akkor nincs az, hogy a vevő nem szerepel az adatbázisban meg nincs a nem olvasható az adásvételi kamu szöveg se. Persze itt is meg lehetne játszani a fentit, de már kisebb eséllyel.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#108502) Pikari


Pikari
őstag

Venni akartam egy set top boxot. Minden ilyesmit használtan szoktam venni (egész életemben). Ezt is úgy gondoltam venni. Használtan 12 ezer + posta. Újonnan 13 és ingyenes házhozszállítás... Ezt is megértük.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108503) kelly416 válasza Alusky (#108501) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, sokkal egyszerűbb a Te javaslatid, ez igaz. De én nem férek hozzá olyan személyes adatokhoz amik az adásvételire kellenek, legalabbis nem olyan embereknél akiket így meg is "viccelnék". És ezzel hatalmas büntit helyeznék magamnak kilátásba okirathamisítással, hamis adatokkal való visszaéléssel megfűszerezve. Persze, nem mindenki gondolkodik így, van aki simán vissza élne ilyennel, ezt elismerem.

(#108504) koby11h válasza Pikari (#108502) üzenetére


koby11h
aktív tag

Gyuri szegény ezt mondogatja évek óta :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108505) koby11h


koby11h
aktív tag

Nem csak a NÚSZ ilyen!
Nagymamám elhunyt, Édesanyám eladta a házát. Elmentek a vevővel átíratni víz, gáz, villany, hulladék elszállítás. Hulladékkezelőnél kaptak nyomtatványt, hogy az új tulaj kitölti, beviszi és ok. Hát új tulaj nem töltötte ki és nem vitte be, a házat pedig eladta félig felújítva egy új vevőnek 6 hónap után. Az is eladta 2 év után, most harmadik tulajé.
Nemrég Édesanyám kapott az NHKV-tól levelet, hogy 2009. július és szeptember nincs befizetve... visszaírtunk, hogy közünk? Mellékeltük az adásvételit 2009.05 dátummal.
De nem lett átíratva!!! 3 levélváltás 4 hónap alatt a hulladékkezelővel és az NHKV-val (30 nap ügyintézési idő), hogy ha a fejük tetejére állnak, akkor sem fizetünk, mert nem a miénk volt a ház! Az meg, hogy az új tulaj nem íratta át, hát vele beszéljék meg, az adásvételin ott vannak az adatai.
Miért nem mondtuk le xy nyomtatvánnyal? Mert egyetlen nyomtatványuk van és abban ez szerepel:
"A változásbejelentő lap, a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás igénybevételére kitöltött szerződés" és ebben az új tulaj adatait kérik. Ezt akkor is elmondtuk 2009-ben telefonon, hogy az új tulaj nevében nem nyilatkozunk, adatait (számlaszám, fizetési gyakoriság, fizetési mód..) nem ismerjük, és főleg nem írjuk alá helyette!!! Más nyomtatványuk pedig azóta sincs, hogy csak simán lemondjuk!
De akkor meg fizetési meghagyás!!! Na mondom az is a ti pénzetek, mert mi meg azonnal ellent mondunk, aztán mehetünk bíróságra, kíváncsi leszek mi lenne az ítélet...
Most 2 hónapja csend van, de még 10 hónap az elévülésig. Kíváncsi leszek bepróbálkoznak-e még... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108506) hcl válasza kelly416 (#108500) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Amit te mondasz, az nem a szabályozást hibája, simán csak nem tartják be a hatóságok.
A szabályozás hibája az, hogy nincs következménye annak, hogy nem íratod át, és úgy közlekedsz.

@Alusky : "Valakik biztosan jól jártak vele, hogy sima traffi helyett ilyenek települtek kihasználatlanul."
Nem egy cikk volt az alkotójáról (Sánta László) és hogy amióta hivatalos lett a dolog, nem mondhat semmit :D Különben automatizáltan lehetne a többi adat is feldolgozni, nem lenne azzal gond, csak gondolom nem érdeke senkinek... :D

@koby11h : Ez van, ha ebben az országban bármi miatt megtalálja az embert egy hatóság, akkor senki nem állítja meg :((

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#108507) Cs1csó válasza koby11h (#108504) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pont ezért zavarja az ilyen Gyurit mert szegény ;]

(#108508) koby11h válasza Cs1csó (#108507) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem biztos, hogy szegény, lehet csak van esze! :B

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108509) Alusky válasza hcl (#108506) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A rendszám alapú lehetne full automatikus, biztosítás, műszaki, átírás. A lámpa, öv stb. az mindenképp igényel manuális áttekintést, hogy nem-e a gép nézte félre, ahhoz meg emberek kellenek akiket fizetni kell, ezt még megértem. A rendszám alapút viszont nem miért nem lehet beindítani. Mondjuk én is sokat járok műszaki nélkül, mert elfelejtem vagy lusta vagyok szerelőhöz vinni, nekem kapóra jön, bár nem mintha nem lehetne az összeset kikerülni ahova le vannak téve. :DDD
Amióta a városba leraktak fixtraffikat azóta direkt a mellette lévő utcákban járok, mert miért ne.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#108510) Gyuri27 válasza koby11h (#108508) üzenetére


Gyuri27
félisten

Is is. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#108511) szebe válasza kelly416 (#108503) üzenetére


szebe
őstag

Más hozzáfér, lásd a múltkori sztorit. Valaki kölcsönadta a kocsiját a “havernak”, az eladta, mire kiderült, már az “új tulajnál” volt. [link]
Ott is a rendszert szidták, közben ha 1 hónapra elkéred a kocsit (de lehet elég 2-3 hét is), ismered az adatokat, firkálsz egy 2 tanús meghatalmazást, vígan eladod a kocsit. Csak a vissza(nem)adáskor buksz le, de akkor vastagon.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#108512) koby11h válasza Gyuri27 (#108510) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nyugi, én sem jókedvemben használom mások használt gépeit/alkatrészeit... ez van.
Az embernek el kell döntenie, hogy mire szánja ami van, már ha nincs annyi, hogy mindenre fussa.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108513) Gyuri27 válasza koby11h (#108512) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs bajom a használt holmikkal. Erre futja. Csak az árán is meglátszódjon ez, illetve tegyünk különbséget a használt és a trágya közt. Na ez eltünt a HA-ról.

Amd - Radeon - Ryzen

(#108514) koby11h válasza Gyuri27 (#108513) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hasonlóan, bár én nem szoktam venni, csak megtartom a jobbakat családi használatra.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108515) hcl válasza koby11h (#108512) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Meg a boltból kihozási felár.

@Gyuri27 : :K
Nem csak a HA-ról tűnt el :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#108516) F.E.K.. válasza koby11h (#108505) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Kíváncsi leszek bepróbálkoznak-e még..."

Tippre: naná...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#108517) Pikari válasza hcl (#108515) üzenetére


Pikari
őstag

Jófogáson is néztem, 1 db volt elfogadható áron, ami jónak nézett ki, de az eladó egy hónapja nem lépett be...

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108518) Pikari válasza Gyuri27 (#108513) üzenetére


Pikari
őstag

Én is észrevettem, hogy a használt, és új termékek ára közötti olló egyre keskenyedett az elmúlt években, de eddig nem találkoztam olyannal, hogy a bontatlan vadi új cucc több év garanciával olcsóbb lenne.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108519) Pikari válasza Pikari (#108517) üzenetére


Pikari
őstag

A slusszpoén, hogy a webshop, amiben leadtam a rendelést, elfelejtette a logint, amit használtam. Simán be tudtam regisztrálni ma ugyanazzal az email címmel, a kosár és a megrendelések mező üres :D

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108520) kelly416 válasza hcl (#108506) üzenetére


kelly416
veterán

Igaz.

(#108521) kelly416 válasza szebe (#108511) üzenetére


kelly416
veterán

Fura, de nekem nincsenek olyan "haverjaim" akik eladnák a kölcsön kapott autót. Mindenki másnak meg legfeljebb szerződéssel. Egyszer festőnél hagytam az egyik régebbi autómat, amivel sikerült este gyorshajtania egy harmadik városban. Állítólag színt kevertetni ment be az autóval. Azóta még szakinál sem hagyom ott csak úgy.

(#108522) homerhamm


homerhamm
addikt

Egy szó sincs leírva helyesen. :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#108523) Alusky válasza Pikari (#108519) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Régen a Freemailnek is volt egy ilyen bugja, meg talán a Citromailnek is akkor tudtak a csalók ezer éves nem használt accountokkal belépni ide PH-ra, de már azóta javította a Freemail, meg a PH is talán kikapcsolta a publikus mail mezőt a régi tagoknál.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#108524) Pikari válasza Alusky (#108523) üzenetére


Pikari
őstag

De én tegnap regisztráltam arra a webshopra, és adtam le a megrendelést. Mára nyoma sincs, hogy valaha ott jártam volna.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108525) Cs1csó válasza homerhamm (#108522) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az "a" helyes, szórend szerint is tehát "ki van vonva a forgalomból" :DDD

(#108526) Alusky válasza Pikari (#108524) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Jaaa.... Ilyen helyekre a legbiztonságosabb a Face fiókkal regisztrálni, hátha átalakul 789 Ft-os kávéfőzőgép hirdetés kommentelővé a fiók. :DD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#108527) Pikari válasza Alusky (#108526) üzenetére


Pikari
őstag

Már bánom, hogy nem screenshotoltam le a profilomat, és a megrendelésemet. Általában azt szoktam, csak most valamiért kimaradt...

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#108528) TaaT válasza Alusky (#108526) üzenetére


TaaT
veterán

Nap kommentje eddig. :))

Give them hell Ukraine!

(#108529) homerhamm válasza Cs1csó (#108525) üzenetére


homerhamm
addikt

Én kérek elnézést. :R Mindent visszavonok.

;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#108530) hcl válasza kelly416 (#108521) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Kölcsönadási nem árt amúgy sem. Megállítja a yard, mit mond?

@homerhamm : "ASZA".

Mutogatni való hater díszpinty

(#108531) homerhamm válasza hcl (#108530) üzenetére


homerhamm
addikt

Az se derül ki mennyibe kerül az autó. 700 ezerért drága, 70 ezerért meg maximum tyúkolnak jó...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#108532) Alusky válasza homerhamm (#108531) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

70 a reális. Csinálnak abból még autót két évre. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#108533) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#108534) hcl válasza homerhamm (#108533) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Az értelem 2023-ban már nem divat :O

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#108535) cidalain válasza homerhamm (#108533) üzenetére


cidalain
veterán

Ha nem tudja milyet akar, akkor minek megy?
Másrészről mit vár? Írogassák be az emberek, hogy piros, kék, zöld, stb. És akkor majd ettől tudni fogja? Vagy olvasgatás közben megvilágosodik, hogy ezaz narancssárga! Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe magamtól?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#108536) blp85 válasza cidalain (#108535) üzenetére


blp85
aktív tag

Már attól is rohan az emberiség a veszte felé, hogy külön csoport van ennek ...
Ennyi trash nem jön velem szemben a FB-on, mondjuk mostanában alig nézek rá.

[ Szerkesztve ]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#108537) caprine


caprine
aktív tag

Tegnap (vasárnap) 17 óra körül rámirt egy srác, hogy az egyik cuccomat átvenné a mai napon, még utcát is írt hol szeretné. Nem olvastam csak este, ezért nem jött össze, de:
- ez most tényleg ennyire HP hogy azt hiszi egész nap a gép elött ülök?
- nem ad kontaktot, és nem is kéri el a telefonszámomat, így hogy?
- ez most valami új divat lett hogy a vevő megmondja hol venné át a terméket? Én valahogy ahhoz vagyok szocializálodva, hogy vagy elmegyek érte, vagy egyeztetek egy hely időt pontot. De az hogy megadja, hogy a pontosan "Kossuth szobornál" és kész. Miért pont ott, máshol miért nem jó? Nem értem. :F

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#108538) Trailblazer válasza caprine (#108537) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hát ha hirdetek valamit, akkor joggal feltételezik, hogy rendszeresen ránézek. Az egészben csak a helyszínre rendelés furcsa.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#108539) cidalain


cidalain
veterán

Helyi facebook csoportban jelent meg nálunk: Burkolást, egyéb kőműves vállal extrajó minőségben, ingyen felméréssel Egertől-Budapestig.
A helyi facebook csoport neve: "Balatonborzasztó" adok-veszek. Most akkor mit gondol? Hátha van itt a Balatoni csoportban olyan, aki esetleg rendelkezik arrafelé egy felújítandó ingatlannal? Ennyi erővel Timbuktuban is hirdethetne, hátha.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#108540) caprine


caprine
aktív tag

1 hónapja is volt egy ilyen "csak itt veszem át" típusú pali.

Telefon, egyeztetem vele a helyszint, azt mondja ok, 18 óra, sötét, esik, várom 15 perc, semmi. Aztán nézem írt egy SMS-t hogy esik és inkább vigyem el neki, x km mert ő nem hajlandó esőben sétálni, gratula. Az hogy én megázok az smafu. Volt nálam vagy 20 kg cucc, vittem haza dolgokat, nem volt kedvem kerülni esőben, hazamentem. Aztán rámirt hogy mennyire rendes vagyok hogy elvittem neki, én meg megköszöntem hogy eljött a megbeszélt helyre, és utána persze én lettem a paraszt.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#108541) szebe válasza cidalain (#108539) üzenetére


szebe
őstag

Nem gondol semmit, csak spammeli random csoportokba a hirdetését a minél nagyobb elérésért. Ha szerencséje van, akkor valaki meglátja, akinek egy ismerőse pont őt keresi, pont azon a környéken.

Kb mint amikor a fehérvári csoportban szolnoki lakást hirdetnek.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#108542) Syl válasza caprine (#108537) üzenetére


Syl
nagyúr

Ó, nekem volt, hogy egy arc fél óra alatt 12 pár szavas privátot küldött, mintha chat lenne... :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#108543) hcl válasza caprine (#108537) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem tudja, mikor vagy ott, de ugye feltételezi, hogy kapsz értesítést.
Mondjuk ha nem kap választ, ugye bizonyos idióták szerint az is válasz... :D
Illetve sok ilyen van, hogy ő akkor van ott, és ha át tudja venni, akkor win-win.

"Én valahogy ahhoz vagyok szocializálodva, hogy vagy elmegyek érte, vagy egyeztetek egy hely időt pontot."
Mostanában már sokan nem :D

" Miért pont ott, máshol miért nem jó? "
Nem ismeri a környéket, és az fix neki.

"és inkább vigyem el neki, x km mert ő nem hajlandó esőben sétálni, gratula. Az hogy én megázok az smafu."
Elvinni valamit önszívatás :D Akinek kell, az eljön.
Nekem volt ilyen zsinórban 3 2020 körül, azóta sehova semmit.

@Syl : Simán azt hiszik, hogy az :D

@szebe : Lakást azért szoktak venni messze is. Más cucc meg, ha postázza, akkor mindegy. De ja, kell az elérés, azért tolják :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#108544) Syl válasza hcl (#108543) üzenetére


Syl
nagyúr

Az ilyen chat szerű üzenetcunamiból tudja az ember, hogy az ilyennek nem eladó a portéka :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#108545) koby11h válasza caprine (#108540) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én évek óta nem viszek sehová, csak ha semmi plusz költség vagy kényelmetlenség.
Elvittem nem tetszett, elvittem és bocs, nem vagyok itthon, elvittem és ott kezdett alkudozni az előre lebeszélt árból... kösz, inkább kihagyom ezeket a köröket.
Mondom úgy, hogy ma is elhoztam egy gépet és itt az utcán vették át. Most izgulok, hogy épségben hazaér-e a gép a penny-s szatyorban, vár-e 30 percet -2 fok után, tud-e a bácsi annyit, hogy összerakja magának... :)
Csak hát ugye ez nem volt kerülő, kocsiba be, itt 1 óra melegedés, próba, ki a bácsinak és imádkozás! :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108546) hcl válasza koby11h (#108545) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ezt meg nem tudod kivédeni, max. ha te magad viszed házhoz...

@Syl : Meg mire válaszolsz, már megunta, és felesleges is erőlködni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#108547) koby11h válasza hcl (#108546) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nálam is idősebb bácsi, remegő kéz, olyan 60+. Nincs ezzel gond, csak pennys szatyor, alig tudta átfogni a két fület, gyalog jött érte - még jó hogy nem hozzánk a város túlsó végére, mert először azt ajánlottam, de így már értem miért kérdezte, hogy elhozom-e és miért örült :)
Azóta meg felváltva bizakodom és imádkozom :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#108548) koko52


koko52
veterán

Hírdetek egy autót, majdnem a legolcsóbb az azonos autókkal. 2,65 millió. Ember hív, pici alku belefér stb (telefonon rühellem az ilyet).
Mondom mire gondolsz? -hát 1,5. :DDD

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#108549) hcl válasza koby11h (#108547) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A bizalmi válság káros hatása, hogy még ha ki is bírja nyögni, mi baja, akkor sem hiszed el (esetleg ha Fb, és van profilképe)

@koko52 : "Ember hív,"
:D Itt a hiba :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#108550) cidalain válasza koko52 (#108548) üzenetére


cidalain
veterán

2,65M-ből akar másfelet lealkudni? több, mint 50%-ot egy kocsinál? az hülye.

hcl
nekem nincs profilképem Face-en, vagyis van, de nem igazolványkép. Tudom, sok emner szemében én így hiteltelen, kamuprofil vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.