Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) b.kov válasza V.Stryker (#16949) üzenetére


b.kov
senior tag

Köszi, akkor majd még kísérletezgetek vele.. :) De akkor a lényeg, hogy megoldható az, amit mondtam. Számomra ez is kérdéses volt eddig.

(#16952) Ck. válasza Kicsirics77 (#16947) üzenetére


Ck.
addikt

S4 van, igen. Nekem sem a teljes vezetett távolságot veszi bele, de néhány extra km-t és párezer lépést hozzá csal, ami baromi idegesítő. Azon túl, hogy elrontja a statisztikát és valótlan tevékenységet rögzít, pont az óra edzés/mozgás/kalória égetés/motiváció/mozgás elemzés és nyomon követés része válik konkrétan használhatatlanná. Meg tudnád nézni holnap, hogy mielőtt reggel elindulsz otthonról, hány lépés és méternél jársz, valamint hogyan változik, mire beérsz autóval munkába?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#16953) Diokhan válasza Ck. (#16952) üzenetére


Diokhan
addikt

Azért ugye tudjuk, hogy ezek az órák, akár Samsung akár Apple okosórákról van szó, nem hitelesített orvosi eszközök és csak közelítő és tájékoztató értékeket adnak?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16954) tboldi


tboldi
nagyúr

Nem sokkal ezelőtt leleplezte az Apple a leendő watchOS 7-et.

- Új funkciók
- Most először lesz publikus béta is (júliustól)
- A Series 1 és 2 már nem kapja meg

(#16955) V.Stryker válasza tboldi (#16954) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Őszintén szólva nem feszítettek túl nagyot. Bár ez egy óra, szűkek a lehetőségek. Mégis a lószar jutott eszembe. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16956) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Beüzemelés után az S5 az első napokban jobban merül?

Ugyanúgy használom, mint az S3-t, kivéve az állandó kijelzőt és míg az ilyen 50%-ra merült egy nap, az S5 tegnap este 22%-on volt. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16957) Kicsirics77 válasza Ck. (#16952) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Megnéztem,eddig ma talpaltam másfél kilométert meg kb 1950 lépés és már utaztam eddig kocsiban majdnem 100km,szóval nem tett hozzá mert kb ennyit gyalogoltam amit mutat.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#16958) B-L-A-C-K válasza V.Stryker (#16956) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

S5 sokkal jobban merül mint a többi, ismerőseimnek 1 napot se bír ki. Ezért nem is kellene.

(#16959) SidCorky válasza V.Stryker (#16955) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ahhoz képest, mennyi sav volt itt azért, mert nem tudja natívan az alvásfigyelést, én nem mondanám lószarnak, most, hogy ez bekerült.

Btw nekem az új nagy watch face (a mostani egyszerű watch facek nem jönnek be, ez viszont tetszik) és a több komplikáció ugyanazon apptól dolog a leginkább várós.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16960) Atlantis válasza SidCorky (#16959) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek, szerintem is érdemi fejlesztések lesznek benne...jobban várom ezt, mint az iOS 14-et. :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16961) moleculez válasza SidCorky (#16959) üzenetére


moleculez
veterán

Remélem azt is javítják (csak nem érdemelt említést), hogy ha építenék egy bizonyos facet, akkor az x alkalmazás y formájú komplikációja nem elérhető ott, mert csak, másikban meg igen. Pl van az kompli ami a sarokban van. Az appnak van olyan formájú komplija, egyik facen elérhető, másikban nem :W . A sleep trackingben meg igen érdekes lesz, hogy mikor kéne töltenem? Azért egy fogmosás/reggeli/kv kombó alatt necces, zuhanyzással együtt mondjuk oké. (De majd jön a Watch S6 gyors töltéssel, ezt most borítékolom ;] )

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16962) ittakary válasza V.Stryker (#16956) üzenetére


ittakary
nagyúr

bizony, nagyon merül az S5 :K

rengetegen ki is kapcsolják ezt a világítós kijelzős balhét... azaz az egyetlen említésre méltó különbséget különbséget az S4hez képest :D

S5 az a Watch amit teljes egészében ki fogok hagyni az életemből... katasztrófa ez a frissítés

(#16963) -Solt-


-Solt-
veterán

Este 21:00-kor veszem le az S5-t a töltőről, éjszaka rajtam van az alvás figyelés miatt, másnap 20:00-kor 50% körül van az akksija. Csak, hogy legyen itt egy felhasználói vélemény is.

www.smart-bus.hu

(#16964) B-L-A-C-K válasza -Solt- (#16963) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

S2 SS nálam 3 napig elvan...:)

(#16965) -Solt- válasza B-L-A-C-K (#16964) üzenetére


-Solt-
veterán

Nekem a Nokia-m anno 10 napot is kibírt... az volt ám a telefon! ;]

www.smart-bus.hu

(#16966) Mela Kehes válasza -Solt- (#16963) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én is esténként töltöm. Van, hogy 30 alá megy, de iagzából mindeg is. Az AOD be van kapcsolva.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16967) CharlieDrop válasza -Solt- (#16963) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ilyet tud az ezer éves S0-m is, egy átlag nap nem merül le 50% alá, nyilván ha van sok email, telefon, edzés akkor igen, de ennyi idősen már :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16968) -Solt- válasza Mela Kehes (#16966) üzenetére


-Solt-
veterán

Amíg annyi idő alatt feltölt 100%-ra amíg fürdőm és vacsorázom, addig nekem tökéletesen megfelel a történet... 23 óra használat után 1 óra töltés belefér.

@ Nem lesz vér oxigén szint mérés az új os-ben... ez most nem esett jól! :(

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#16969) tboldi válasza -Solt- (#16968) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valamit hagyni kell a Series 6-nak is, ha a régebbiek is megkapnák, senki nem venné meg az újat.

Pedig tényleg jó lett volna, ha már elvileg a mostani hardver is képes rá.

(#16970) bkiky01


bkiky01
senior tag

Talán majd egy frissítéssel..

(#16971) tboldi


tboldi
nagyúr

Újabb infó:

A watchOS 7-ből kikerül a force touch, helyette csak sima, hosszú érintés lesz, akárcsak az iPhone-okon. Ebből az is feltételezhető, hogy a Series 6-ből teljesen kimarad a kijelző nyomásérzékeny rétege. [link]

szerk.: Ja, és a Shortcuts appnak lesz órás változata is. :D

szerk. 2: Ez az animáció meg tök jól néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#16972) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#16964) üzenetére


Diokhan
addikt

S3 átlagos használat mellett 2 nap szűken. :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16973) Kicsirics77 válasza Diokhan (#16972) üzenetére


Kicsirics77
veterán

S5 is elmegy annyit szűken nálam úgy hogy edzek is napközben legalább egy órát.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#16974) bkiky01 válasza Kicsirics77 (#16973) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én is úgy érzem, bár még nincs meg régóta..

(#16975) bigdady válasza B-L-A-C-K (#16958) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lengetés mellett használom minden este 60% körül van csak. Mire lefürdök 100 szóval akar merülhet is.
Meg olcsóbb is volt mint az s4 :DD

[ Szerkesztve ]

(#16976) Zozo® válasza SharpSA (#16906) üzenetére


Zozo®
tag

Én [ezt] rendeltem meg, még úton van valahol :DD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16977) tuzpenge válasza B-L-A-C-K (#16939) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hál isten. Már azt hittük elvesztél a süllyesztőben.....hónapok óta semmi hír rólad, se itt se az iphone totyikban....

ˣ

(#16978) B-L-A-C-K válasza tuzpenge (#16977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;]

(#16979) CharlieDrop válasza tuzpenge (#16977) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nyaralni volt :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16980) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Kikapcsoltam az S5-ön az állandó kijelzőt és kb pont 25%-ot jelent. Ott tartok így, mint az S3 akkuidejével.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16981) bkiky01 válasza V.Stryker (#16980) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én be sem kapcsoltam, pedig kb azért választottam.. Én wifit kapcsolgatom, mert legtöbbször úgy is összekapcsol telefonnal onnan meg kap netet, ha kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#16982) SharpSA válasza Zozo® (#16976) üzenetére


SharpSA
veterán

Pont erre találtam rá alin, csak fehérben. Kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16983) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mi az LMI érték? Mit jelent?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16984) SidCorky válasza V.Stryker (#16983) üzenetére


SidCorky
senior tag

Levegőminőség index. Hogy pontosan hogy állapítják meg és mit takar a szám, az nincs meg, de biztos utána lehet nézni valahol.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16985) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na Watch OS 7 elhozza az akksi drámát. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16986) Diokhan válasza gyuromoj (#16985) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem ez tök jó. Kiváncsi leszek, hogy mit fog mutatni az S3-asomban :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16987) kchris78 válasza Diokhan (#16986) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem is! mert az hogy földi halandó számára meg egy ciklus szám is kiolvashatatlan az nem jó... eladásnál persze szar ha az ember egy 3 éves szrra használt aksis órát akar gyárinak bemondani... sok használt óra értékét nullázza majd ki mert egy aksicsere az s0s1 esetében GTK... és a vízállóság megtartása csere esetében az egy külön sztori... van ahol rendesen meg tudják csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#16988) kchris78


kchris78
veterán

nyomás: szerintem rájöttek hogy az emberek túlnyomó többségének túl szofisztikált ez a gesztus és nem használják.. így ha oda tesznek kizárólagosan funkciót (pl lista törlése) akkor nem taljálják meg az emberek.

(#16989) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Most akkor van még esély a vér oxigén szint mérésre S3-S4-S5 esetén? Vagy mivel úgy tűnik nincs benne az új szoftverben így felejtős...

(#16990) Ck.


Ck.
addikt

Megvolt az online és telefonos meetingem Almáéknál. A gyanúm megerősítésre került, hibás az S4-em mozgás szenzora. Garanciális csere lesz. Gondoltam megosztom, hogy ilyen hiba is létezik, bár ezek szerint nem túl gyakori.

(#16991) Atlantis válasza Ck. (#16990) üzenetére


Atlantis
veterán

Épp akartam írni, hogy kipróbáltam vezetés közben tegnap...semmit nem adott hozzá egyik körhöz sem, lépésszám sem növekedett.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16992) tboldi válasza Gigicuci (#16989) üzenetére


tboldi
nagyúr

Várjuk ki a végét, még csak a legelső bétánál tartunk, de nem lennék meglepve, ha Series 6 only lenne.

(#16993) kchris78 válasza Gigicuci (#16989) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem felejtős. s6 only max.

(#16994) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha csörög a telefon, közben az óra is, hogy lehet mindkettőt nemitani az óráról?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16995) Diokhan válasza V.Stryker (#16994) üzenetére


Diokhan
addikt

Nyomd meg a koronát egyszer, és elnémul, kétszer és elutasítja a hívást.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16996) szaki04 válasza V.Stryker (#16994) üzenetére


szaki04
senior tag

Takard el a kijelzőt a kezeddel...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16997) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Szóval a legegyszerűbb megoldások a legkézenfekvőbbek. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16998) bigdady válasza V.Stryker (#16994) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem az van hogy ha óra jelez telo nem? :U

(#16999) V.Stryker válasza bigdady (#16998) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mindkettő jelez ha hívás jön be.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17000) bigdady válasza V.Stryker (#16999) üzenetére


bigdady
nagyúr

De teló néma azon nincs mit némítani nem?Legalabbis enyém néma

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.