Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) Serpiko válasza pana0017 (#16500) üzenetére


Serpiko
addikt

Iránytű van még benne. Mennyi a felár?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16502) pana0017 válasza Serpiko (#16501) üzenetére


pana0017
senior tag

44mm-es Cellular verziót szeretnék, jelenleg itt HA-n az S4-ből van egy 95-ért használt, S5-ből csak új van 180-190 körül. Most kezdtem csak nézelődni de egy 40-50 ezres különbséget látok a piacon az eSIM nélküli verziókban.

(#16503) btudos válasza pana0017 (#16500) üzenetére


btudos
veterán

Iránytű illetve 16 helyett 32 GB a belső tárhely, de szerintem ha nem fontos az AoD, nem éri meg a felárat az S5.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16504) pana0017 válasza btudos (#16503) üzenetére


pana0017
senior tag

Köszi! A rendszer mennyi tárhelyet foglal el?

(#16505) ittakary válasza pana0017 (#16504) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én minden Apple Watchból megvettem a legújabbat 2016 óta.
Idén nem cseréltem, mert ez a dzsuppós hatású always-on egyáltalán nem érdekelt, az iránytű mégannyira sem és a tárhely pedig... életemben egyetlen zenét sem töltöttem még rá, pedig ismétlem már 4 éve Watchozok :D

[ Szerkesztve ]

(#16506) pana0017 válasza ittakary (#16505) üzenetére


pana0017
senior tag

Engem sem izgat a tárhely. Ha zenére szükségem is van sportoláshoz a cellularoson gondolom tudom streamelni a Spotifyt.

(#16507) Serpiko válasza pana0017 (#16502) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem sem ér ennyi felárat nem tud annyival többet az S5.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16508) ittakary válasza pana0017 (#16506) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem tudod ... csak és kizárólag Apple Music-ot tud a Cellularos óra streamelni

Spotify-t csak távirányítani tud (értsd: van Spotify Watch alkalmazás hivatalos ami csak akkor működik ha van kapcsolatod a telefonoddal és csak a léptetőgombok mennek rajta... egyszóval TELJESEN feleslegesen csinálták, hiszen gyárilag is ott a Now Playing app :) )

Nem tudsz Offline kimenteni listát/zenét az órádra sajnos ez a nagy szívfájdalmam nekem is :(

[ Szerkesztve ]

(#16509) pana0017 válasza ittakary (#16508) üzenetére


pana0017
senior tag

Hát így szinte nincs is értelme már számomra a cellular verziónak, minden más esetben nálam van a telefon úgyis. Maximum ha váltok Apple Musicra.. :U

(#16510) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ha nem váltottam volna Spotify-ról már 2,5 éve, most az óra miatt tuti megtenném. Nagyon visszatetsző a Spotify nyafogása is, amit az Apple irányába művelnek már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16511) ittakary válasza pana0017 (#16509) üzenetére


ittakary
nagyúr

Figyu én csak emiatt nem fogok váltani másik előfizetésre, mert amúgy imádom a Spotit

szedtem el a híresmagyarletöltőoldalról Spotify Downloadert, ami egész playlisteket le tud húzni MP3-ban

Azt egy kattintás rárakni a telóra és onnan pedig az órára :) tehát ha futáshoz mindenképpen kell zene akkor rá tudom rakni :)

ja és akkor még ne is beszéljünk arról hogy az órára külön előfizetés kell (ha csak nincs eleve XXL díjcsomagod)

(#16512) szaki04


szaki04
senior tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy az órán feltelepített számlapokon szereplő összes "tulajdonság", pl.: időjárás, napnyugta, széljárás, levelek, üzenetek. Egy időben vannak lekérdezve, vagy csak az amelyik éppen aktív? Tehát, van-e értelme letörölni a nem használt óra számlapokat?

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16513) Ck. válasza ittakary (#16511) üzenetére


Ck.
addikt

Pedig az Apple Music nagyon hamar felnőtt a Spotify-hoz és a tartalmak pedig lényegesen jobb minőségben kerülnek tömörítésre. Egyik sem ér fel egy losslesshez, mint pl. a Tidal, de ugyanazon dal esetében hallható a különbség Apple Music és Spotify között. A rendszer szintű integráció pedig sokkal kényelmesebbé teszi az egészet iOS eszközökön. Spotify-jal csak a problémákat tapasztaltam mind a Watch, mind pedig autós zenehallgatás során. A gyári zene app sokkal megbízhatóbbnak bizonyult nálam. A családi megosztás és a tartalmak letölthetősége is nagyon kellemessé teszi az Apple Musicot. Már jó ideje otthagytam a Spotifyt, szóval azóta lehet, hogy változott a helyzet.

(#16514) Tibee86 válasza szaki04 (#16512) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak amelyik épp aktív.

(#16515) szaki04 válasza Tibee86 (#16514) üzenetére


szaki04
senior tag

Hmmm... Köszönöm. Asszem' törlöm ami felesleges.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16516) V.Stryker válasza Ck. (#16513) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Csak az apple zene app elég érdekes. Macet hasznalok, iphonet stb. DE egyszerűen képtelen vagyok használni, nem jön át a logikája, nem jól adja a hasonló nekem szánt zenéket, stb. Pedig fél éve megint lemondtam a spotifyt, átàlltam apple musicra, de egy hónap után visszàlltam, mert számomra használhatatlannak bizonyult. van valami trukkje? :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16517) Ck. válasza V.Stryker (#16516) üzenetére


Ck.
addikt

Most konkrétan a javaslatokra gondolsz, amit a szokások és a hallgatott típusok alapján ajánl fel?

(#16518) V.Stryker válasza Ck. (#16517) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen. Az a spotihoz képest sehol nincs.
Na de tegnap lemondtam a spotit, kap ujra esélyt az apple music.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16519) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!

watch5 44mm-hez keresek bőr és szövet szíjat, illetve watch5 40mm-hez szövet szíjat.
Tudtok ajánlani oldalt és/vagy gyártót, hogy mit érdemes venni?

(#16520) nord_ válasza Lanash (#16519) üzenetére


nord_
veterán

apple.com/hu
ikiegeszitok.hu
ebay.com

(#16521) Serpiko válasza Lanash (#16519) üzenetére


Serpiko
addikt

A nomád szíjak is jók nagyon nézd meg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16522) tboldi válasza Lanash (#16519) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha bőr, akkor Nomad. :K

(#16523) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

+1

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#16524) Lanash


Lanash
aktív tag

Köszönöm mindenkinek :R
Egy Nomadot rendeltem az alzáról, most akciós volt. Szövetet meg az ikiegeszitok.hu -ról.

(#16525) Ck. válasza V.Stryker (#16518) üzenetére


Ck.
addikt

Erre sajnos nem tudok válaszolni, mert ezt a részét nagyon ritkán szoktam használni. Általában mindig top listákat hallgatok, vagy adott stílusnak/hangulatnak megfelelő, összeválogatott best of lejátszási listákat. Az egyéni ajánlásokkal sok tapasztalatom nincs, de majd elkezdek ismerkedni vele.

[ Szerkesztve ]

(#16526) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Az Apple Warranty oldalán szeretnék sorozatszám alapján ellenőrizni egy órát, de folyton azt írja ki “Jelenleg sajnos nem tudjuk teljesíteni a kérést. Kérjük, próbálkozzon újra később.” Minden más eszközzel (pl. iPhone) működik, csak az órára írja ki. Miért lehet ez?

-

(#16527) pana0017 válasza koma106 (#16526) üzenetére


pana0017
senior tag

Nekem is ezt írja a garanciában cserélt iPhone-ra. Nem lehet hogy a te órád is az?

(#16528) koma106 válasza pana0017 (#16527) üzenetére


koma106
senior tag

Most szeretném megvásárolni.

-

(#16529) Norbi. válasza koma106 (#16526) üzenetére


Norbi.
őstag

Nézd meg az angol oldalt, ha a magyaron nézed: [link]

Nálam másfél hetes S5 (nem cserélt) mutatja normálisan, de van amikor nem működik tökéletesen a rendszer. Valamiért hétvégén többször előfordult már.

(#16530) koma106 válasza Norbi. (#16529) üzenetére


koma106
senior tag

Köszi, itt működik. :R

-

(#16531) kchris78


kchris78
veterán

ki mivel fertőtleníti a műanyag szövet szíjat? én megelégeltem és bespricceltem szavo-val :D . Kioblitettem és tökéletes azóta :) .

(#16532) Viper26 válasza kchris78 (#16531) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mosásnál megy a ruhák közé.

Pixel 7 | FR955

(#16533) Downsampling


Downsampling
senior tag

Sziasztok!

Használ valaki Deezert az óráján?
Én nem tudom feltenni az AW 3 Nike órámra, pedig ott van a telefonomon a telepíthető alkalmazások között. Karikázik egy darabig, aztán semi… Minden más felmegy.
Mi lehet a gond?

(#16534) galaxys80 válasza kchris78 (#16531) üzenetére


galaxys80
veterán

Semmivel.

(#16535) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Srácok nem megy fel a legutóbbi frissítés (watchOS 6.2.1) az órára. A feltételek adottak (Watch töltőn, mullra töltve, telefon a wifin) de csak odáig jut, hogy "ellenőrzés". És ennyi. Azon kívül, hogy resetelem az órát, van még ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#16536) Ck. válasza Fryskitt (#16535) üzenetére


Ck.
addikt

Indítsd el a frissitest manuálisan a telefonról.

(#16537) Fryskitt válasza Ck. (#16536) üzenetére


Fryskitt
addikt

Úgy sem megy. Kiakadt az ellenőrzés résznél ha igaz.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#16538) ittakary válasza Fryskitt (#16535) üzenetére


ittakary
nagyúr

2 órát b***sztam el rá pár hete

watchOS5 volt az órán tavaly júliusról: iphone-t és watch-ot is hardresetelgettem, próbáltam több telefonnal, nagyon sokszor és egyszercsak felment! kitartást!

(#16539) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! S3 órát keresgélek, találtam egy elég karcos példányt, de más hibája nincs. Lehet ezeket a karcokat orvosolni (valami pasztával, polírozással, fóliázással) vagy csak és kizárólag kijelző csere (ami drága és ha jól tudom utána nem lesz vízálló az óra)? Nem baj ha nem lehet teljesen eltüntetni, de ha kicsit szebbé lehetne varázsolni, akkor lehet megvenném.

-

(#16540) trobi28 válasza koma106 (#16539) üzenetére


trobi28
addikt

Ha ez sima S3, akkor tudomásom szerint polírozni nem lehet.
Ez úgy néz ki, mint amelyiket a kutya szájából rángatták ki. Ha ilyen mostoha élete volt, akkor képzelem, hogy mennyire volt igényes gazdája. :U
Szerintem keress egy szebb darabot :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16541) ittakary válasza koma106 (#16539) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha kevesebb mint 2 éves akkor 20ezerért tudják cserélni Hardverapron, keress rá "garanciális ügyintézés"-re

(#16542) koma106 válasza ittakary (#16541) üzenetére


koma106
senior tag

Köszi

-

(#16543) -secret- válasza koma106 (#16539) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Enyém is ilyen, talán lehet nem ennyire karcos de hidd el, hogy csak akkor látszódnak a karcok ha keresed azokat. :K

Ne félj tőle szerintem (jó áron).

[ Szerkesztve ]

(#16544) nylontacsko válasza koma106 (#16539) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Szerintem ne törődj ezzel a kérdéssel.
ha egyszer észreveszed ezeket a karcokat, onnantól csak ezeket fogod látni.
Ha az első ilyen órád lesz, akkor viszont észre sem fogod venni.
nem ezeket a karcokat fogod látni (értsd jól)
Ha tetszik és jó ár/érték arányú (neked!), akkor vedd meg.
Mással ne foglalkozz.
:)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#16545) trobi28


trobi28
addikt

Nekem fura amit írtok :U
Több ismerősömnek is van Watch-a, de egyik sem néz így ki. Aki olyan helyen dolgozik, hogy nem tud rá vigyázni, tesz rá fóliát. Én irodában dolgozok, de mégis rátettem egy Hidrogél fóliát. Többször odavertem már ennek-annak, ha csúnya már a fólia, lecserélem. Megvédi a kijelzőt és sértetlen marad a karcoktól.
Tudom, ez egy használati tárgy, idővel olyan lesz amilyen, de azért legyen már az ember annyira igényes, hogy nem visel ilyen leharcolt vackokat. Most nem az 1-2 hajszálkarccal rendelkező darabokra gondolok, hanem az ilyen linkelt példányokra.
Elnézést ha valakinek belegázolok a lelki világába, de ez az én véleményem :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16546) -Solt- válasza trobi28 (#16545) üzenetére


-Solt-
veterán

Nyugi, ők a furák... ;)

www.smart-bus.hu

(#16547) koma106


koma106
senior tag

Köszi mindenkinek. Sajnos elvitték előlem a kiszemelt példányt, de nem baj, majd lesz másik. Amúgy telefonra és tabletre sem teszek fóliát, szerintem az órára sem fogok,. A hajszálkarcok nem zavarnak, de a durvább sérülések már igen.

-

(#16548) ittakary válasza koma106 (#16547) üzenetére


ittakary
nagyúr

mennyiért árulták?

(#16549) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Sziasztok,
volt már valakinek olyan, hogy bedöglött a mikrofonja?
jellemző ilyen probléma? Van egy S0-m, amit emiatt nem cserélnék, ha javítható gazdaságosan. Köszi

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16550) koma106 válasza ittakary (#16548) üzenetére


koma106
senior tag

40

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.