Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) Ck. válasza Gsx-rr (#16736) üzenetére


Ck.
addikt

Tapasztalatom alapján a tevékenység gyűrű alakulását nem befolyásolja az, hogy egy tényleges edzést elindítasz-e. Magától is érzékeli ugyanúgy a különböző mozgás típusokat.

[ Szerkesztve ]

(#16752) Atlantis válasza Ck. (#16751) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értek egyet, mert ugyan valóban érzékeli, de nem mindegy, mikortól kezdi számolni...ebben pl. a Samsung jobb volt.

Pl.: a reggeli munkába biciklizésemet automata módon nem is veszi edzésnek, mert túl rövid és ad rá 2 percet a zöld körben...ha elindítom manuálisan az edzést, akkor 8 percet ad ugyanezért. Tény, hogy reggel félkómásan, munkába menet nem döntök rekordot.... :B

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16753) Gsx-rr válasza Ck. (#16751) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tudom, eddig nem is volt gond. De most sem igy sem ugy nem szamolja normalisan az esetek nagy reszeben.

(#16754) bigdady


bigdady
nagyúr

Ha iPhone ismeri a WiFi-t akkor óra is vagy meg kell adni neki? :R

(#16755) CharlieDrop válasza bigdady (#16754) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem kell, ismeri az óra is

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16756) -secret- válasza bigdady (#16754) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem kell neki külön.

(#16757) kchris78 válasza btudos (#16744) üzenetére


kchris78
veterán

miért nem? ez a Telekom plusz-a hogy ne kelljen az embert kulon szamon hivnia a tobbieknek ha nem elerheto a telefonon hogy hatha az oran kicsong.. Az oranak net kell, azt megkapja barmilyen E-sim-en... BÁR nem emlékszem már a párosításhoz de ha a menü mivel voda a SIM a telefonban nem engedi a T-s esimet telepiteni akkor az szivas.

(#16758) btudos válasza kchris78 (#16757) üzenetére


btudos
veterán

Az Apple csak ugy engedi aktivalni az ora adatkapcsolatat, ha egyezik a hivoszam, az eltero, de Telekomos szamok sem mennek, csak a MultiSIM. Szivas, de sajnos mashogy nem megy.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16759) kchris78 válasza btudos (#16758) üzenetére


kchris78
veterán

ott valmi extrasag van akkor az aktivalasban, mert a multi- e simnek is van normál hívószama a központ az ami kicsongetteti mind2 számot... sms-t így emiatt direktben nem is lehet küldeni az órára mert nem tudom a számát, és csak a fő szám kapja meg azt.. de lényegen végülis ez nem változtat.. apple checkolja hogy multisim e és kész.

(#16760) btudos válasza kchris78 (#16759) üzenetére


btudos
veterán

A technikai részleteket nem tudom, de a Telekom egyértelműen leírja:

"Az eSIM képes Apple Watch Magyarországon kizárólag Magyar Telekom előfizetés mellé vásárolt MultiSIM szolgáltatással aktiválható."

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16761) kchris78 válasza btudos (#16760) üzenetére


kchris78
veterán

akkor igyis van kész vége :D. Mondjuk nem feltétlenül költséghatékony csak emiatt egy havidijas önálló előfizetést fenntartani - ugye domino nem kaphat eSIM-et.

[ Szerkesztve ]

(#16762) btudos válasza kchris78 (#16761) üzenetére


btudos
veterán

Szerintem nem tartozik a cellular Watch célközönségébe, akinél a "költséghatékonyság" kritikus tényező.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16763) kchris78 válasza btudos (#16762) üzenetére


kchris78
veterán

ebben egy bizonyos mértékig egyetértek, de attól mert megveszek egy cellular-t attól még nem biztos hogy havi 2-3 ropit akarok égetni az ezer helyett. Mondjuk mindenkinek megvan a saját mérlegelési faktora, én azt hittem hogy majd tökjó a cellular, vártam is nagyon aztán a gyakorlatban az lett hogy ez inkább csak egy biztonsági faktort jelent, illetve havi szinten 1-2 óránál többet nem aktív a szolgáltatás. Főleg hogy roamingra ez a sim nem képes/nincs engedélyezve. (attól még a 112 gondolom működik)
(Nem is költöttem igazából többet órára emiatt, találtam egy eladó cellulart használtan nagyon jó áron mikor mindenféleképpen cseréltem volna S2-ről.)

[ Szerkesztve ]

(#16764) btudos válasza kchris78 (#16763) üzenetére


btudos
veterán

Szerintem roaming helyzetben az óra részéről technikai akadályok is vannak, ezért a segélyhívó se biztos, hogy működik.

Én maximum űszni megyek telefon nélkül, órában, aközben ne akarjon senki elérni, úgyhogy nekem se éri meg a cellular az upgrade-et, pláne nem S4-ről, ebben teljes mértékben egyetértek.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16765) gPéter válasza koma106 (#16719) üzenetére


gPéter
tag

Üdv! Hogyan lehet a térképet hozzáadni az edzéshez?, nálam nincs ott a térkép-ikon.

(#16766) -secret- válasza gPéter (#16765) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt automatikusan hozzáadja az edzésedhez.

(#16767) kchris78 válasza gPéter (#16765) üzenetére


kchris78
veterán

ahhoz kell az órának gps elérés is, vagy saját vagy a telefone.

(#16768) gPéter válasza -secret- (#16766) üzenetére


gPéter
tag

az remek, kár hogy nem látom :D mindegy

kchris78- a gps rendben van, méri a km-t, csak nincs a térkép-ikon

[ Szerkesztve ]

(#16769) gPéter


gPéter
tag

közben megoldódott a probléma, a telefon és az óra újrapárosításával.

(#16770) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Kukkantsatok rá az órán a Messengerre, másnak is elszállt? Facebook csoport tele van ezzel, nekem sem jó.

Aquila non captat muscas.

(#16771) trobi28 válasza Hegyirabló (#16770) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem sem jó, mondjuk én évek óta nem is használom azt a sz.rt :DD

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16772) Hegyirabló válasza trobi28 (#16771) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Valamit elszabtak, most volt frissítés. Értesítések szempontjából lényeges csak, mert ahogy rémlik az sem jön meg. :)

Aquila non captat muscas.

(#16773) tboldi válasza Hegyirabló (#16770) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem jó, de én Testflight bétázok.

(#16774) kchris78


kchris78
veterán

Nekem van egy új elméletem a gyakorlat karikára biciklizés és gyaloglással kapcsolatosan: szerintem nem csak a pulzusát nézi az embernek hanem a lépés intenzitását, sűrűségét, ha nincs aktiválva a workout. A strava meg egyszerűen csak a kalóriát adja hozza a karikahoz a zold karika nem növekedik annyival, csak amennyit a razkodasbol gyakorlatnak számított...

(#16775) csab2 válasza Hegyirabló (#16770) üzenetére


csab2
veterán

Nálam sem jó.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16776) Mela Kehes válasza kchris78 (#16774) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Minap kellett még 15 perc. Spinningeltem kb. 110-es pulzussal 20 percet, a gyakorlat köröm 3 perccel nőtt. Aztán elindítottam egy edzést a MapMyRide-dal és simán mindent hozzáadott. Szerintem a gyárival van valami bibi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16777) nemo888


nemo888
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok e terén,szóval inkább megkerdezem aki már tapasztaltabb benne :)
van egy s4 44mm órám az volna a kerdesem edzés után zuhanyzaskor,vagy pl velencei tóban való uszaskor,tengerben való uszaskor a vizzar funkciót nekem be kell kapcsolni vagy ez automatikusan be kapcsol ha vizet er? Control centerben látom hogy ott van csak nem tudom hogy én kapcsoljam be vagy nem kell vele foglalkozni? Elég ha végzek ?
Jó hétvégét mindenkinek! :)

Digitális előfizetések kedvezőbb áron!

(#16778) tboldi válasza nemo888 (#16777) üzenetére


tboldi
nagyúr

Neked kell bekapcsolni.

(#16779) joey04 válasza Atlantis (#16735) üzenetére


joey04
titán

[link] ezt találtam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16781) tboldi válasza odrif (#16780) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ma is megnéztem, Testflight bétával továbbra is működik.

[ Szerkesztve ]

(#16782) bigdady válasza odrif (#16780) üzenetére


bigdady
nagyúr

Eddig se ment

(#16783) jófejsrác válasza odrif (#16780) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mit jelent, hogy használhatatlan? Mert ha nekem írnak megkapom az üzenetet és diktálással tudok válaszolni is.

(#16784) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha feltöltődött az óra, akkor még nem tudom mitől, de néha feléled a kijelző mutatva a töltést és zöldbe az órát és pittyen egyet. Ezt a pittyenést ki lehet kapcsolni? az éjjeli szekrényen töltöm...kicsit reggelente idegesít.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16785) Serpiko válasza V.Stryker (#16784) üzenetére


Serpiko
addikt

Kisegítő lehetőségek hangjelzés óránként. Van egy ilyen a telefonon a watch appban.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16786) V.Stryker válasza Serpiko (#16785) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs ez bekapcsolva. Csak töltőn pittyeg.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16787) Serpiko válasza V.Stryker (#16786) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor nincs ötletem sajnos. Az általunk ismert interneten keress rá hátha van valami erről a jelenségről.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16788) szaki04 válasza V.Stryker (#16786) üzenetére


szaki04
senior tag

Biztos jól , teljes terjedelmével rajta van az óra korongon? Nekem akkor csippan egyet, ha megszakad a kapcsolat az óra és a töltő korong között.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16789) Maxximus válasza nemo888 (#16777) üzenetére


Maxximus
őstag

Azt hozzá kell tenni,hogy ez nem a vízűllóságát kapcsolja be az órának, hanem ,hogy a víz ne zavarja meg az érintő felületet. Illetve kikapcsoláskor "ki prüszkölje" a vizet.
Úszás edzés indításnál egyébként magától kapcsol be,sőt ha vízben vagy figyelmeztetést ír, hogy be kapcsolja,mert úszol?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16790) V.Stryker válasza szaki04 (#16788) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt csak reggel csinálja, mikor mondjuk már kezdek ébredezni, mozogni az ágyban, akkor feléled a kijelző és csippan, mintha feltöltődtem vegyél fel szöveget mondaná. :) Éjjel nem csinálja. Olyan,mintha valami érzékelő érzékelné, hogy mozgok a közelében.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16791) tboldi


tboldi
nagyúr

Van újabb frissítés (6.2.6)!

(#16792) Serpiko válasza tboldi (#16791) üzenetére


Serpiko
addikt

Frissítésnél BT ki wi-fi be csak hogy megtanuljam végre. Jól tudom?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16793) tboldi válasza Serpiko (#16792) üzenetére


tboldi
nagyúr

Asszem, de amióta van rá mód, én mindig az órán frissítek, így talán még gyorsabb.

(#16794) Serpiko válasza tboldi (#16793) üzenetére


Serpiko
addikt

Kipróbálom majd ezt is amint hazaértem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16795) Ck. válasza V.Stryker (#16784) üzenetére


Ck.
addikt

Hangra aktiválódik, mondjuk pittyegnie nem kéne. De éjszaka is mindig felvillan a letett óra kijelzője, ha mocorgok.

[ Szerkesztve ]

(#16796) -secret- válasza Serpiko (#16792) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én nem kapcsolok ki semmit mégis egyből felrakja.

(#16797) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Amúgy érdekes mert a Messengeres push-okat megkapom de mégis ha rámegyek az app-ra akkor azt írja, hogy jelentkezzen be.

(#16798) Serpiko válasza -secret- (#16796) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem alapból sokáig tart így is meg úgyis. Ez is legalább 15-20 perc volt. 100/100 digi netem van pár nap múlva 1000 netem lesz. Amúgy kibíróm de mocsok lassan tölti le.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16799) Stard72


Stard72
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek vettem egy S4 et. A telója elég régi , egy 6 SE. mindkettőn a legújabb szoftver van, a hibajelenség pedig az,hogy gyakran nem tud az órán válaszolni a hívásokra. Fel tudja venni,de aztán nem lehet hallani semmit, sem az órán, sem a másik ember telefonján. Őszintén szólva azt hittem,hogy ez egy sokkal stabilabb cucc.
van másnak is ilyen baja ?

(#16800) Serpiko válasza Stard72 (#16799) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem tökéletesen működik szinten S4 oram van. Ilyen hibáról még nem hallottam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.