Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) V.Stryker válasza B.i.L (#17300) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lehet kicsit fáradt vagyok, de mire is gyanakszol? :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17302) Wmwinters01 válasza B.i.L (#17300) üzenetére


Wmwinters01
tag

Nem watch, de nálunk a régebbi SE csinál hasonlót, az után gyártott lightning kábellel ... fel-le kapcsolódik vagy kiírja hogy előfordulhat, hogy nem támogatott az eszköz...

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17303) btudos válasza V.Stryker (#17301) üzenetére


btudos
veterán

Normális - gyári - kábellel tölt az óra, innentől kezdve nincs sok kérdés, mivel van a gond.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17304) B.i.L válasza V.Stryker (#17301) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ami rácuppan az órára - tudod a kis kerek bigyó...

Horgászni mentem...B.i.L

(#17305) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

1 sztori és 1 kérdés! :)

Apple watch series 3 2018 03 09 es vásárlás. Volt egy garis probléma, cserélték 2020 01 16-án. Múlt héten megint akku para volt, csere lett, tegnap vettem át. Fődarab csere estén a gari újraindul 2 év. Ők ezt titkolják, amúgy meg polgári törvénykönyv.

Na már most, szeretnék venni egy series 5-öt boltban, de nincs opció szíjválasztásra. Hardveraprón van hirdetés ahol már gyárilag szövet szíjat tudsz kérni, sőt barátnőm a 4-est is így vette már. Semmilyen környező országban ez nem opció, csak az alap apple.com-on. Tudtok erről valamit, hogy lehetne kérvényezni hogy ne a rossz kaucsuk szíjjal kapjam? Akár nike akár sima verzió!

Köszönöm!

(#17306) -secret- válasza H0r1 (#17305) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem sehogy sem. Ott az opció rá, hogy vehetsz külön szíjat.

(#17307) H0r1 válasza -secret- (#17306) üzenetére


H0r1
tag

Ja, de már a dobozra is rá volt írva hogy sportband. Tehát valahol van opció rá ami nem usa, mert ott még a varrást is kiválaszthatod

(#17308) bLaCkDoGoNe válasza H0r1 (#17307) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak az apple.com-on tudod összeállítani, és onnan megrendelni a neked tetsző párosítást.
Boltban ilyenre nincs mód.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17309) H0r1 válasza bLaCkDoGoNe (#17308) üzenetére


H0r1
tag

Világos köszönöm! Az ára megegyezik a bolti árral, ami tök szuper, szóval szerintetek vámkötelessé válik vagy egybe hozzák be több cuccal EU területre?

(#17310) H0r1 válasza H0r1 (#17309) üzenetére


H0r1
tag

Egyaltalan venne most valaki 5 ot vagy meg kellene varni a 6ot?

(#17311) bLaCkDoGoNe válasza H0r1 (#17309) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a "magyar" apple.com-ról rendelsz, ott bruttó 27%-os áfás, forintos árakat látsz. Semmit nem kell fizetned a termék árán felül, EU-n belülről küldik.

Általában szeptemberben szokták bemutatni az új Watch-okat, én szerintem már megvárnám, hogy idén is így lesz-e (az új iPhone-ok késnek, ki tudja, hogy az órákkal mi a helyzet). Ennyire közel a modellváltáshoz én már nem ugranék bele a "kifutó" modellbe.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17312) H0r1 válasza bLaCkDoGoNe (#17311) üzenetére


H0r1
tag

Igazad van, várok még!

(#17313) syIex válasza H0r1 (#17310) üzenetére


syIex
veterán

Ugyan ezen gondolkozom. :DDD

Nagyon hiányzik a Watch és most szét néztem és látom, hogy már itthon is kapható SS változat az 5-ből! :Y

Lehet tudni valamit a 6-ról, hogy mégis miben lesz jobb a jelenlegitől vagy csak a "szokásos" apróságok, hogy jobb valamivel üzemidő és egy-két új számlap esetleg nagyobb előrelépés várható bármilyen téren?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17314) mazsiii92 válasza syIex (#17313) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

A Watch 6 ennél drágábban már talán nem nyithat, mint az 5.. Legalábbis őszintén remélem, nálam már rég túlment azon az összegen amit okosórára szánnék.

Viszont ha kijön a 6, akkor talán Black Friday vagy valami decemberi leárazás kapcsán a raktáron maradt Watch 5-öt lehet el tudod hozni a jelenlegi ár 60-70%-ért, ami nem mindegy. :)

Persze ha a pénz mindegy akkor mindenképp várd meg a 6-ot, talán 1-2 hónapon belül be is mutatják. Az új mindig időtállóbb lesz.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17315) Thewent12 válasza mazsiii92 (#17314) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Neha kilehet fogni az uj serias orakra is kedvezmenyt. En pl kuponnapokon tavaly oktoberben 130-ert vettem egy series 5 44mm-t az Alzan.

[ Szerkesztve ]

(#17316) bLaCkDoGoNe válasza syIex (#17313) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Véroxigénszint mérőt rebesgetnek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17317) Gigicuci válasza bLaCkDoGoNe (#17316) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ha nem kapja meg a Series 5 akkor ideges leszek. :U

(#17318) tboldi válasza Gigicuci (#17317) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem nem fogja, valamivel el kell adni az új modellt is. :P

(#17319) Marci6 válasza Gigicuci (#17317) üzenetére


Marci6
tag

De VO2 max számolás most is benne van, valami szenzoros, pontosabb mérést vártok?
Én kinetikus töltést vagy egy solar töltős szíjat várok de ezeket magamtól találtam ki, nem valami pletyka volt :D Ja, meg nagy dobás lenne egy kamera is, de azt hiszem még nem áll ott a technológia :D

(#17320) tboldi válasza Marci6 (#17319) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem mondjuk a koronába épített Touch ID tetszene, erről voltak is pletykák korábban. :)

(#17321) r3dsnake válasza tboldi (#17320) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Minek?

(#17322) tboldi válasza r3dsnake (#17321) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mondjuk ha az órás App Store-ból akarok letölteni valamit, akkor ne kelljen befirkálni az Apple ID-m jelszavát.

(#17323) bLaCkDoGoNe válasza Marci6 (#17319) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A VO2max az nem a véroxigénszint!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17324) syIex


syIex
veterán

Hát ezek az "újítások" engem annyira nem fogtak meg amiket olvastam a neten és ti is beszéltetek róla.
Szerintem beújítok egy SS 5-öst aztán max le cserélem, ha úgy van.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17325) Marci6 válasza bLaCkDoGoNe (#17323) üzenetére


Marci6
tag

Ó, köszi :R ! Sport kapcsán csak a VO2max-al találkoztam eddig.

(#17326) tboldi válasza syIex (#17324) üzenetére


tboldi
nagyúr

Eddig még mindig úgy volt. ;]

(#17327) syIex válasza tboldi (#17326) üzenetére


syIex
veterán

Nem az a lényeg. :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17328) bLaCkDoGoNe válasza syIex (#17327) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én neked is azt javasolnám, mint fentebb egy másik topiktársnak: annyira közel van már elvileg a modellváltás, hogy érdemes lehet megvárni a szeptemberi bemutatót, aztán tudsz dönteni. Valószínűleg az óra ára nem változik (legalábbis a dolláros/eurós árazás) – persze annyi bizonytalanság van benne, hogy az itthoni "zsenijeink" milyen HUF-EUR árfolyamot hoznak össze addigra...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17329) r3dsnake válasza tboldi (#17322) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk eleve tök kényelmetlen az órán appot keresni. Meg nem kell rajzolni, tudsz a telón pötyögni az órára.

[ Szerkesztve ]

(#17330) tboldi válasza r3dsnake (#17329) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az is macerásabb, mintha csak a koronát kellene megérinteni. :P

(#17331) syIex


syIex
veterán

Sport pánt vagy sport szíj a jobb? :F
Eddig csak a szíjam volt, de mostanába egyre több pántot is látok aztán el gondolkoztam.
Szerintetek melyik a jobb, esetleg pro kontra? :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17332) -secret- válasza syIex (#17331) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pánt nem szívja be az izzadságot?

(#17333) tboldi válasza syIex (#17331) üzenetére


tboldi
nagyúr

A kettő közül én a szövetre szavazok, sokkal kényelmesebb, és oda állítod, ahova akarod.

(#17332) -secret-: De igen, viszont egy idő után megszárad. :D
És ki is lehet mosni mosógépben.

[ Szerkesztve ]

(#17334) syIex válasza -secret- (#17332) üzenetére


syIex
veterán

De igen beszívja viszont elvileg simán ki lehet mosni és semmi baja nincsen tőle.
Lehet kipróbálom most a pántot, mert minél több helyen olvasom annál több helyen arra szavaznak.. :K
Bár a modell amit válaszottam nyilván nincs raktáron és 2-5 hetet mondtak szóval.... :(((
De, ha szerencsém van hamarabb is lehet lesz. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17335) Tibee86 válasza tboldi (#17333) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is a szövetre szavazok, kivéve ezekben a kánikulákban. Egyrészt jóval melegebb, meg naponta lehetne mosni, olyan szaga tud lenni. :D

(#17336) tboldi válasza Tibee86 (#17335) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én bőrszíjat használok ilyenkor is, amióta megvan, nem is cseréltem egyszer sem. :D

Habár az utóbbi pandémiás időkben jóval többet vagyok itthon, így az óra is ritkábban van rajtam.

(#17337) Gsx-rr válasza Tibee86 (#17335) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont ebben a melegben jo a szovet. Nekem nincs ilyen gondom vele

(#17338) atti29


atti29
tag

Sziasztok.
Én is szövet szíjat használok jelenleg,de nézegetem ezt a szíjat: UAG Urban Armor Gear Nato Apple Watch Szíj
42/44 mm, Zöld
Valakinek van vele tapasztalata?! :R

(#17339) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Szerintem meg milano loop, téma lezárva :DD

egyébként szövet van nekem is, azzal vettem az órát.

(#17340) -Solt- válasza jófejsrác (#17339) üzenetére


-Solt-
veterán

Ennyi! :C

www.smart-bus.hu

(#17341) bkiky01 válasza jófejsrác (#17339) üzenetére


bkiky01
senior tag

Aránytalanul drága.. De nekem is nagyon tetszik..

(#17342) jófejsrác válasza bkiky01 (#17341) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ali exressről vettem 1100 ft-ért. 11 hónapja van meg - tökéletes.

egy link a sok közül

[ Szerkesztve ]

(#17343) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Szerintetek ez gyári töltő? Nekem úgy tűnik nem. Ez mindent megmagyaráz a 3-as óra töltésével kapcsolatban.


[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17344) -secret- válasza V.Stryker (#17343) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#17345) Laox válasza V.Stryker (#17343) üzenetére


Laox
aktív tag

Egészen biztosan nem, a gyárinak a háza is masszívabbnak tűnik és mások a méretei is.

(#17346) syIex válasza jófejsrác (#17339) üzenetére


syIex
veterán

Az van meg Link is, de sportosként is kellene valami ami nem olyan elegáns, de akkor így a pánt lesz szerintem most! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17347) Clemi


Clemi
veterán

Tudtok javasolni olyan óra töltőt (S4-hez) ami garantáltan stabilan működik, úgy mint a gyári? A mobil akku mellé vettem egy 4 in 1 kábelt (Baseus) amolyan uti vészcsomagnak (ma is kellett, mert valami beragadhatott, és a reggeli 90%-ról délre lemerült 10% alá) és azon a kábelen van egy óra töltő fej is a lighting, micro usb és az usb-c mellett, de sajnos fél percenként eldobja a töltést, bármilyen töltőfejhez csatlakoztatom.
Azért kell külön, mert a gyári fej nekem be van fűzve az asztali töltő állványba és nem akarom onnan kiszedni állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#17348) SharpSA


SharpSA
veterán

Nem értem ennek az órának a fogyasztását. Nekem 4-es van, de gondolom mindegyik úgy működik sajnos. Feltöltöttem teljesen a telefonnal együtt délután, nem volt rajtam. Most megnéztem és 85%-on van az óra, a telefon 100%-on. Miért, hova tűnt 15% az órából úgy, hogy nem használtam? :W

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17349) stuckart


stuckart
csendes tag

sziasztok,
Észak-Amerikai régiós (A1976) Watch használata, gari érvényesítése jelent valami hátrányt Magyarországon?

[ Szerkesztve ]

(#17350) jófejsrác válasza stuckart (#17349) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem okoz gondot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.