Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) icecave válasza Eliott (#21000) üzenetére


icecave
nagyúr

(#21002) Norbi. válasza Eliott (#21000) üzenetére


Norbi.
őstag

A linkelt Spigen nem fog lekerekedni a szélére teljesen.

(#21003) tboldi válasza icecave (#21001) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

Nem tudom, az ikiegeszitok.hu-n kapható-e most 40-es, volt, hogy csak 44-es volt készleten.

(#21004) kagzer


kagzer
aktív tag

Találkozott már valaki olyannal hogy nem kapcsolódik vissza az ismert wi-fi hálózatokra az óra magától?

Amikor hazaérek (vagyis ismert wi-fi hatótávon kívül voltam) addig nem kapcsolódik fel ameddig nem választom ki manuálisan, annak ellenére, hogy be van kapcsolva az automatikus kapcsolódás opció.
Innentől amíg újra el nem hagyom a wi-fi hatósugarát már működik ahogy kell.

Esetleg javaslat, workaround egyáltalán csak nekem csinálja ezt?
Apropó: 5-ös Watch, legfrissebb WatchOS. 🙂

(#21005) Adee_91 válasza kagzer (#21004) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Igen. Szintén S5,legújabb OS. Pont a legutóbbi frissítés előtt vettem észre,hogy nincs wifin az óra,de az enyém manuálisan sem akart kapcsolódni.Újraindítás megoldotta.

(#21006) zsinnyegtet válasza D3LL (#20956) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Nálunk ugyanez az gond az utolsó frissítés óta. 2 db S5 (megjelenés óta kifogástalan...volt) egyiken sincs fólia stb. Fura mert van, hogy 1 napig f@sza minden aztán a következő órában összefossa magát. Reset stb. nem segített...eddig.

A rock and roll az nem egy tánc...

(#21007) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Na a kör alakú mozgást frankón lépésnek veszi az óra. Targoncát vezettem és azzal a kezemmel tekertem amin az óra van. Lépésnek vette. Kollegám Huawei watch-ja (meg nem mondom melyik típus) az nem vette lépésnek.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#21008) BabMester válasza GreenGoblin (#21007) üzenetére


BabMester
senior tag

Furcsállottam is, hogy mikor egész nap autóban ülök, hogy teljesítem többszörösen a kitűzött állási meg mozgási célt…

(#21009) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt


Ez mitől van? Frissíteni akarom és ezt kapom

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21010) V.Stryker válasza FIREBLADE78 (#21009) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hasonló hiba volt a feleségem S3-as órájának frissítésekor. Kb. 6x rányomtam és hatodjára feltette. De előtte kellett visszaállítás az órának...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21011) FIREBLADE78 válasza V.Stryker (#21010) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szintén s3. Akkot muszáj lesz visszaállítani :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21012) Diokhan válasza FIREBLADE78 (#21011) üzenetére


Diokhan
addikt

Én ugyanezért nem csinálom meg...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#21013) V.Stryker válasza Diokhan (#21012) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mert mi fog történni? Utána visszaszinkronizál mindent. AZért egy watchon olyan marha nagy dolgok nincsnek. De hát te tudod.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21014) nord_ válasza V.Stryker (#21013) üzenetére


nord_
veterán

Pontosan.

(#21015) SingleFrench


SingleFrench
csendes tag

Rock Hydrogel fóliánál maradt vagy 9 picike buborék egymás mellett most az első felrakás után, mindegyik ilyen 1mm csak. Idővel ezek eltűnnek maguktól? Ha igen, nem raknám fel a második fóliát, hátha jó lesz később.

(#21016) tboldi válasza SingleFrench (#21015) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van, ami kisimul, mindenképp várj legalább egy napot. :)

(#21017) xhege válasza SingleFrench (#21015) üzenetére


xhege
addikt

A Brotect nálam szépen kisimult egy fél nap alatt.

(#21018) szebe válasza tboldi (#21016) üzenetére


szebe
őstag

Nekem volt, ami később tűnt el. Nem tudom pontosan mennyi idő alatt, mert úgy voltam vele, hogy jó, akkor marad. Aztán pár nap múlva feltűnt, hogy kisimult az is :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21019) tboldi válasza szebe (#21018) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azért írtam, hogy legalább. :)

(#21020) Csedit


Csedit
aktív tag

Szerintetek megoldható, hogy két telefon, ugyanazzal az iCloud fiókkal bejelentkezve tudjon kezelni egy apple watch-ot?
Egy jobb telefon és egy régebbi, mondjuk a régi kicsi SE.
Vennék egy 2016-os SE-t és azt vinném mondjuk strandra. :)
És még az lenne az igazi, ha a SIM kártyát is lehetne klónozni és mindig az lenne az aktív, amelyik telefon be van kapcsolva.
Álmodozom... :D

(#21021) V.Stryker válasza Csedit (#21020) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ennél jobb megoldás lenne egy celluraros apple watch... akkor nem kéne telefont se vinni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21022) Csedit válasza V.Stryker (#21021) üzenetére


Csedit
aktív tag

Vodafone flottás vagyok, nem váltanék szolgáltatót.

(#21023) Noxy válasza Csedit (#21022) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor marad a strandolás előtti SIM csere, meg párosítás a SE-l. :K

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#21024) INMOTEP


INMOTEP
őstag

[kép] [kép] [kép] [kép] Sziasztok , apple watch 6 vásàrlása előtt állok .Ez az óra eredeti szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

(#21025) cstom válasza INMOTEP (#21024) üzenetére


cstom
aktív tag

Gondolom utánvét akarod venni. A helyedben megkérném a tulaját hogy vegye fel videóra ahogy mér egy EKG-t, és az erdemény megjelenik egyből az Iphone-on.

[ Szerkesztve ]

(#21026) INMOTEP válasza cstom (#21025) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem ! Személyes àtvétel ! Az a kérdès amit mutat a kijelző az ugy rendben van e ?

(#21027) cstom válasza INMOTEP (#21026) üzenetére


cstom
aktív tag

Akkor meg vásárlásnál legyen nálatok legalább egy iPhone és élőben csináld meg amit írtam. + ha eredeti, akkor a telefonon mutatja az óra töltöttségét és az iPhone-on lévő Watch alkalmazásban tudod állítani az óra fényerejét, szövegméretét, számlapot tudsz módosítani, stb. Ha ezeket vezérli, akkor eredeti. Legfrisebb szoftver: 7.4.1

[ Szerkesztve ]

(#21028) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Ha egy ember írt messengeren, akkor az első üzenetet jelezte rezgéssel az óra. Na tegnap óta minden üzenet esetében rezeg. Tehát ha egymás után 5 üzenetet ír messengeren az adott személy, akkor 5x rezeg az óra, holott eddig csak az első üzenetet jelezte rezgéssel.

Semmi nem állítottam sem telefonon sem órán legjobb tudásom szerint.
Hogyan tudnám visszavarázsolni, hogy csak az első üzenetet jelezze rezgéssel?

(#21029) INMOTEP válasza cstom (#21027) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az a kérdés amit a fotón mutat a kijelző hogy eredeti e ? Mert ha nem nem utazok érte x km t .Tőbbit tudom iphone om van tudom mit kell nézni ha ott vagyok .Volt apple watch s4 esem

(#21030) trobi28 válasza INMOTEP (#21029) üzenetére


trobi28
addikt

Elég sötétek a képek, de ami látható, az alapján eredetinek tűnik. A szakszerű akarok lenni, ez egy Apple Watch-nak látszó tárgy :D

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#21031) INMOTEP válasza trobi28 (#21030) üzenetére


INMOTEP
őstag

Erre voltam kiváncsi 😃 hogy amit kiir az az eredetinél is igy van e, klón nál közel sincs ilyen 🙂

(#21032) Noxy válasza INMOTEP (#21031) üzenetére


Noxy
veterán

Nyilván a kedvező ár miatt akarod meg venni így.
Azt hogy ilyenkor mit ír ki sztm senki nem tudja, vagy már nem emlékszik rá. Számla, v.milyen papír, sor..szám, modell szám, doboz, stb.. nem tud produkálni akkor felejtős az egész.
Én a HA vettem az S5-t előreutalással, de amikor bekapcsoltam ott volt az iCloud zár. Az eladót felhív, 10 perc múlva OK volt minden.
Ha ennyire bizonytalan vagy a személyes átvételnél is, akkor jobb lenne a boltban vennéd meg.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#21033) Diokhan válasza INMOTEP (#21024) üzenetére


Diokhan
addikt

Írd be [IDE] a sorozat számát és meglátod.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#21034) Stylerr válasza Stylerr (#21028) üzenetére


Stylerr
addikt

Senkinek nem volt hasonló problémája? Vagy nektek alapból ilyen az értesítés?

(#21035) nord_ válasza Noxy (#21032) üzenetére


nord_
veterán

Így van.

(#21036) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

A hugom meglepoen jo tapasztalati alapjan kertem kiprobalasra kolcson egyet, h nehogy egy draga mellefogas legyen a dologbol...
Minden szep es jo egy dolgot leszamitva: az alvasi idozito mindig jelez az oran is annak ellenere, h a telefonrol mar kikapcsoltam a funkciot. (szamomra ugytunik, h az csak a normal ebresztest deaktivalja)
En benazom vagy...?

(#21037) V.Stryker válasza No.01 (#21036) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nézd meg az Egészség app, Alvás menüje alatt az ébresztő funkciókat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21038) Parson


Parson
addikt

Gyerekek, egy fél éves alig használt, finoman kijelző szélén horzsolt apple watch 5-nek mennyi lehet a reális ára? Az eladó 250eurt kér, de 200-nál nem adnék többet érte :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#21039) szekra válasza Parson (#21038) üzenetére


szekra
őstag

90k-ért már van patika állapotú szóval alatta.

(#21040) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető a watchOS 7.5, van új prájdos számlap. :)

[ Szerkesztve ]

(#21041) st3v3np3t3r válasza tboldi (#21040) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

És külön megvehető hozzá a prájdos szíj is :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21042) GreenGoblin válasza tboldi (#21040) üzenetére


GreenGoblin
tag

Valami értelmes watch face-t mikor kapunk végre? Kezdem unni amik elérhetőek.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#21043) st3v3np3t3r válasza GreenGoblin (#21042) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

+1

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21044) SingleFrench válasza GreenGoblin (#21042) üzenetére


SingleFrench
csendes tag

;]

(#21045) bigrock válasza tboldi (#21040) üzenetére


bigrock
addikt

Hiánypótló feature. :)

(#21046) GreenGoblin válasza SingleFrench (#21044) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ez csak egy wallpaper. De f@sza wallpaper.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#21047) SingleFrench


SingleFrench
csendes tag

Tudom-tudom, de azért jópofa. Viccet félre téve, egyet értek veled. Amióta megvan a watch, próbálom összerakni a számomra tökéletes számlapot, de mindig van egy kis hiányérzet bennem. A hőmérséklet - jegyzet / emlékeztető - lépésszám ami prioritás lenne, a többi app csak helyfoglalónak van. Jelenleg ezt a kettőt használom: [kép] , [kép]

A szövegeket a Cheatsheet Pro-val tettem ki (~1700 forint körül volt), amik fontosak lennének, hogy látszódjanak. A másik képen azokat csak a sarkokba vagy a 10 - 2 óra közötti ívre tudnám tenni, de mindkettőnél nagyon kicsi a hely, nem sok értelme van oda szöveget rakni. Szóval egyik sem olyan tetszetős eddig, várjuk a világmegváltást.

(#21048) SingleFrench


SingleFrench
csendes tag

Más:

Megjött a Rock Hydrogel fólia, amit a többség ajánlott itt a topicban. Először elég bénán sikerült felraknom, maradtak buborékok, de a javaslatok miatt inkább hagytam, hogy az idő tegye a dolgát. 1 - másfél nap múlva minden hiba eltűnt róla. Előtte "üvegfólia" volt rajta, vagy ilyen műanyag fekete keretes vacak, ég és föld a különbség közöttük. Az eddigi érintés problémák megszűntek, így most tökéletesen teszi a dolgát.

Lehet, hogy nem egy életbiztosítás a keményebb (és drágább) bevonatokkal szemben (ezt nem szívesen ütném keményebb tárgyhoz), de kellő elővigyázatossággal, a hétköznapi karcok ellen bátran ajánlom mindenkinek a Rock Hydrogelt.

[kép] felraktás után
[kép] felrakás után 4 órával
[kép] felrakás után kb 1 nappal

[ Szerkesztve ]

(#21049) szekra válasza SingleFrench (#21044) üzenetére


szekra
őstag

ROsszalink

(#21050) st3v3np3t3r válasza szekra (#21049) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem rossz, csak a főkép lett törölve, az előnézet maradt.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.