Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) btudos válasza Szabi® (#17550) üzenetére


btudos
veterán

Ez is része a termékskála széthúzásának, nekem sem szimpatikus, de valahol megértem. Egyébként figyelembe véve azt, hogy az S4-em gyári töltőfeje még mindig a dobozában pihen, annyira nem fájna a dolog. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17552) trobi28 válasza btudos (#17551) üzenetére


trobi28
addikt

Magam ellen is beszélek, de én semmihez nem adnék töltőt.
Vegyen mindenki magának 1-2 darabot, amennyire szüksége van és azt használja amíg működik, ha tönkre megy vegyen újat. Így nem állnának otthon sok embernél halomba az olyan töltők, amit sohasem használnak. Ezzel is kímélnénk a környezetet, nem gyártanának feleslegesen egy csomó ipari hulladékot.
Tovább megyek, rá kéne kényszeríteni minden multit, hogy szabványosítsa a csatlakozóit, ezzel meg a kábelrengeteget lehetne csökkenteni, és így tovább......

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17553) tl-x válasza trobi28 (#17552) üzenetére


tl-x
őstag

Jó ötlet. De lehetne mindenhol a konnektorban szabályozható ubs csatlakozó és akkor még adapter se kellene. :DD

(#17554) Wmwinters01 válasza trobi28 (#17552) üzenetére


Wmwinters01
tag

Valamit azok a kábelek bírják is huzamosabb ideig... nem mint az applenek a szétfoszló végű lightning csatlakozói... :U

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17555) Szabi® válasza trobi28 (#17552) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha már felvetődött egy ilyen elgondolás,akkor én a Earpods-ot hagynám ki,meg azt a csomó papír cuccot amiknek értelmét sem látom ,mert az tényleg nem létszükséglet,viszont a töltő igen.A Nintendo egyébként a kézikonzoljaihoz nem ad töltőt már nagyon régóta :)

(#17556) bigdady válasza V.Stryker (#17538) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kalibrálni kell az appot, nekem is mire rájöttem használtam vagy egy hónapja és írt hülyeségeket. Van ilyen calibrate menüpont valahol

(#17557) tl-x válasza Szabi® (#17555) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem adtak a Switchez. Tudom az hybrid :DD

(#17558) tboldi válasza Szabi® (#17555) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Switch-hez és a Switch Lite-hoz biztosan van. ;)

(#17559) Szabi® válasza tboldi (#17558) üzenetére


Szabi®
addikt

Azokhoz van,de a Ds Lite,Ds Xl,3ds,New 3ds-hez nem volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#17560) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan Apple Watch szervizt ahol tudnak cserélni LCD FLEX kábelt?

Erről lenne szó:

(#17561) Maxxy10 válasza RobexX10 (#17560) üzenetére


Maxxy10
addikt

Egy ilyet kb minden szervíznek tudnia kéne, 20 perces meló.
Szerk.: Viszont jó minőségű flexet találni már más kérdés ezek a utángyártott flexek elég gyatrák.. :(

[ Szerkesztve ]

(#17562) tboldi válasza Szabi® (#17559) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tudom, csak arra akartam rávilágítani, hogy az eredeti mondatod nem teljesen igaz már 2017 óta. :)

(#17563) Szabi® válasza tboldi (#17562) üzenetére


Szabi®
addikt

Kicsit el vagy tévedve,az én mondatom teljesen igaz....Tudod miért ? mert a kézikonzolokhoz nem ad a nintendo töltőt,a switch pedig hibrid,azért kapott....

Jó lenne ha értelmeznéd is amit írtam FENTEBB!!
"""" kézikonzoljaihoz nem ad töltőt már nagyon régóta """"

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#17564) tboldi válasza Szabi® (#17563) üzenetére


tboldi
nagyúr

És a Lite mi? :DDD
Akkor 2019 óta.

De ne szívd már ennyire mellre! :R

(#17565) Szabi® válasza tboldi (#17564) üzenetére


Szabi®
addikt

14 évig nem adott,most az egyetlen Lite-hoz ad....,.Akkor mondjuk úgy ,hogy ad ? :U :F
További szép napot........

(#17566) Totheground válasza Szabi® (#17565) üzenetére


Totheground
addikt

Igazából neked mi a gondod?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17567) Szabi® válasza Totheground (#17566) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem csípem a félh@lyéket.... :R

[ Szerkesztve ]

(#17568) tboldi válasza Szabi® (#17567) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszönöm ezt a megtisztelő titulust! :R :D

(#17569) Szabi® válasza tboldi (#17568) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem neveztem meg senkit :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#17570) tl-x válasza Szabi® (#17569) üzenetére


tl-x
őstag

Én fent írtam, hogy hybrid. Amúgy meg a 2ds xl-hez is adtak: [link]

(#17571) Szabi® válasza tl-x (#17570) üzenetére


Szabi®
addikt

Az érdekes egyébként,mert a 3DS Xl-hez meg nem,amit [eladtam] ahhoz is én vettem külön.
Pedig snes edition volt,picit drágább mint a sima.

[ Szerkesztve ]

(#17572) tl-x válasza Szabi® (#17571) üzenetére


tl-x
őstag

Szerintem hagyjuk a témát és vissza az órához. :DD

(#17573) Marci6


Marci6
tag

Működik nektek a telekom esim? Nálunk mindkettő ledobta ma a láncot :F

(#17574) syIex válasza Marci6 (#17573) üzenetére


syIex
veterán

Telefonba tökéletes órában nem kellett használni ma. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17575) Marci6 válasza syIex (#17574) üzenetére


Marci6
tag

Nekem az óráról el is tűnt az előfizetés, újra hozzá kellett adnom, de ha BT, wifi kikapcsolva, akkor nem csatlakozik így sem. Majd holnap hívom a helpet.

(#17576) B.i.L válasza Marci6 (#17573) üzenetére


B.i.L
senior tag

:R
Nagy RESPECT , hogy szóltál!

Nekem semmi nem megy i11 + iw3,asszonypajtásnak a : i8 + iw3...semmi.Az IpadPróba a sim megy egyedül.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#17577) Marci6 válasza B.i.L (#17576) üzenetére


Marci6
tag

Nálam ma reggel már megy, de bejelentettem, hogy vizsgálják ki, mert jó lenne tudni, mitől függ és mennyire gyakori ez :((

(#17578) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Na a gyári alvás Figyelő app megbukott nálam. 22 orasi kezdéssel kerültem moziban tegnap este. Az órán beállított alvás idő 23:05-06:05 intervallum. A film közben vadul mocorogtam, helyezkedtem a mozi székben. Ennek ellenére ő szerinte én végig aludtam a filmet :F .

3rd party appnal is így mer ?

(#17579) Szabi® válasza jófejsrác (#17578) üzenetére


Szabi®
addikt

Így. Ezek a funkciók nagyon pontatlanok,és sokszor távol állnak attól amit várna az ember.
Nézd meg a lépésszámlálót,havertól kölcsön kértem az s2-jét,és az én s3-amat használtam egyszerre,az egyik a jobb csuklón, a másik a balon,nap végén akkora eltérés volt a lépésszámok között ,hogy azt sem tudtam eldönteni,melyik állhat közelebb a valósághoz :)

Orvosi rendelőben dolgozik az egyik rokonom,bementem és megkértem ,hogy csiptesse a pulzus mérőt az ujjamra,közben órán is indítottam a mérést......hát jah :D
Inkább nem írok ezekkel kapcsolatban semmit,mert csak vita lenne (így is van a semmin) :R

[ Szerkesztve ]

(#17580) Totheground válasza jófejsrác (#17578) üzenetére


Totheground
addikt

Az AutoSleep nálam pontos.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17581) B.i.L válasza Marci6 (#17577) üzenetére


B.i.L
senior tag

Telekom topikban is voltam..
Rendbetették... :C
Nem gyakori,igencsak ritka.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#17582) jófejsrác válasza Szabi® (#17579) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Azért ez nem búcsú kategóriás óra, az EKG és a pulzus mérő is megfelelően működik + egyéb edzéses mérések nálam. Nekem is van orvosi területen dolgozó ismerősöm és meglepően tapasztalta, hogy jól mér az óra. Neki is van.

És igen inkább ne keltsd a flamet mint fentebb :K

@Totheground Köszi a választ, arról a progiról eddig mindenki pozitívan nyilatkozott, lassan rábökök a vásárlásra . Viszont még várok hátha tudják még okosítani ezt a funkciót. Visszajeleztem nekik, ha már bétázom.

(#17583) Szabi® válasza jófejsrác (#17582) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem azt írtam ,hogy rossz.De nem orvosi kategória,az felejtős.
Nézd meg a videók ezreit ahol két s3-at vagy két s5-öt tesztelnek saját magukkal,és az ereményeket.
Egy kis objektivitást elbírnak ezek a topikok :)

(#17584) Marci6 válasza Szabi® (#17583) üzenetére


Marci6
tag

A csuklós mérés nagyon sokat fejlődött az utóbbi időben, de továbbra is megvannak a technológia korlátai gyártótól függetlenül, dehát a kényelemek ára van :)
Érdekes módon az általam olvasott tesztekben a 4-es jobban működik mint az 5-ös, és mindkettő bőven hozza a profibb sport órák szintjét.

(#17585) Marci6 válasza B.i.L (#17581) üzenetére


Marci6
tag

Köszi! Majd néha ránézek, mert amíg közel a telefon / wifi addig nem látni, hogy gond van, persze akkor nem is érdekel annyira :)

(#17586) SharpSA


SharpSA
veterán

Nem tudom kinek mi a tapasztalata a watchOS 7-tel, de nálam a Public Beta 2-vel (most települ majd a 3) lényegesen jobb az üzemidő. Ugyanolyan használattal majdnem feleannyit fogyaszt, azaz amíg korábban talán 50-60% akkuval értem haza, most 70-75% körül. Azért még figyelem ezt a dolgot, kíváncsi vagyok hogy alakul a továbbiakban.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17587) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A gyári edzés appot használom. Beállithato valahogy, hogy pl 165-ös pulzusnál jelezzen futás közben?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17588) kchris78 válasza SidCorky (#17492) üzenetére


kchris78
veterán

ez a vizes app miben van?

(#17589) kchris78 válasza SharpSA (#17586) üzenetére


kchris78
veterán

en most tettem fel a B6-ot. Remelem jo lesz. Az animaciokon telleg gyorsitottak. Viszont az ora aksija 91%-os :(. Igaz az ora is kb 1.5 -2 eves is.. Ez mar kb az erzekelheto teljesitmenycsokkenes alja.. Es sajnos nem tudom hogy lehet egy aksi csere utan majd uszni az oraban, de cseret emiatt meg, ra kene fizetni elegge, egy doboz nelkuli alu cellular S4 40mm nem sokat er szerintem igy. Bar lehet most kellene eladni meg nem ismerik az emberek a 7-es WatchOSnek ezt a ficsoret.. Szerintem ez a hasznalt piacon az agyonhasznalt orak arat jol be fogja donteni.

[ Szerkesztve ]

(#17590) Marci6 válasza kchris78 (#17589) üzenetére


Marci6
tag

Telefonnál 80%-nál jön a figyelmeztetés, azért ez még messze van és ha az úszás is fontos biztos nem cserélnék aksit. De ha szép állapotban van, szerintem jó áron eladható még. Érzékelhető a teljesítménycsökkenés :F ?

(#17591) jófejsrác válasza kchris78 (#17589) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem találtam még pontos infót erről, de most akkor az órában lehet hivatalosan akksit cserélni vagy nem?

(#17592) kchris78 válasza jófejsrác (#17591) üzenetére


kchris78
veterán

keresgeltem miutan megirtam es a szerviz arlistakon nincsen rajta... ezek szerint letezik olyan hogy hivatalosan nem cserelnek aksit? de azert irok az ufsz-nek..

(#17593) kchris78 válasza Marci6 (#17590) üzenetére


kchris78
veterán

Megneztem az arakat, ha van aki megveszi doboz nelkul (ezt s doboz oruletet mondjuk nem ertem, ha lopott valoszinu meg a jelkodjat se tudnam..) es 7b6-al meg egy 50est kene rapattintani hogy egy 2-4honapos S5 legyen. Lehet felrakom hatha elviszik, az biztos hogy S4 bol ez lenne az egyetlen cellular. Ha 150 a majdnem uj S5 sokat ezert se lehet kerni.
Az aksi teljesitmenycsokkenese minimalisan erzekelheto de a watchOS verzioknak is mas a fogyasztasa.. Az biztos hogy most raparaztam erre 91%-ra :), jo hogy irtad a 80-at. S5-re a cseret eleg ertelmetlennek tartanam, csak az aksi miatt generalodik sok csere-igeny szerintem. (volt itt is S0-S1rol valtas emiatt)

[ Szerkesztve ]

(#17594) V.Stryker válasza kchris78 (#17593) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hol nézitek meg az akku allapotot? Bétan vagyok en is, de nem találom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17595) kchris78 válasza V.Stryker (#17594) üzenetére


kchris78
veterán

beallitasok - akkumlator - akku allapota

(#17596) Szabi® válasza jófejsrác (#17591) üzenetére


Szabi®
addikt

Cserélni lehet akksit hivatalosan is és zug szervizekben is.
A vizállóság viszont ugrik.
Erre a korrektebb helyek fel is hívják a figyelmet :)
(néztem is erről több vidit,hogy egy erős gumiszerű fekete ragasztót kell "kikaparni" a kijelző alól és a tok széléből,és annak a pótlása nem egyezik meg a gyári eljárással,ezért átenged)

[ Szerkesztve ]

(#17597) jófejsrác válasza Szabi® (#17596) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ha hivatalos szervízben cseréled az akksit akkor is ugrik?

(#17598) Szabi® válasza jófejsrác (#17597) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah ez az,amire én is kíváncsi lennék :D
A mi szervizesünk azt mondta ,hogy ez a watchoknál egy elég brutál beavatkozás (hőlégfúvóval melegítik,feszegetik stb) ,és hogy itthon elég puritán módon űzik ezt a szervizelést.Ő ezért nem is vállaja,úgyhogy a mi boltunk nem vesz át watchot akksicserére.

[ Szerkesztve ]

(#17599) kchris78 válasza Szabi® (#17598) üzenetére


kchris78
veterán

almarium pro azt mondta nincs csere. ha negativ az aksi teszt akkor aksi arban cserelik az orat. szerintem azt az osszeszerelest csak a gyarban lehet megoldani elso osszerakaskor. amire garit isvlehet vallalni hogy ne s0 szintu vizallosagot jelentsen az...

(#17600) kchris78 válasza Szabi® (#17596) üzenetére


kchris78
veterán

ez melyik oldalon van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.