Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) hitman77 válasza jófejsrác (#15999) üzenetére


hitman77
senior tag

Sajnos ezek addig nem bírták ki. Volt alatta porszem is.

De ami igazán zavart az hogy olyan puha érzés volt. Amikor tudtam hogy megy a kukába egy kicsit tesztelgettem. Körömmel simán meg tudtam sérteni a felületet ami részben ugyan visszaállt az eredeti állapotban de maradt nyoma. Ha merőlegesen kapartam akkor viszont egyből gyűrődött. Nem tudom mit védene de nem volt jó használni.

(#16002) kchris78 válasza Totheground (#16000) üzenetére


kchris78
veterán

gondolom nem mind s4-s5 :). a régebbiek meg már elég olcsók főleg használtan. ez teszi lehetővé a terjedését... időt mutatja meri a lépést kiírja az üzeneteket.. ennél sokkal több nem is kell és ezt egy s0 is tudja.

(#16003) tuzpenge válasza hitman77 (#16001) üzenetére


tuzpenge
őstag

Pedig hidd el hogy sokat véd! Én már kétszer csaptam oda ajtófélfához izomból! Az egyiknél be is voltam sz@rva hogy betört a kijelző is, de szerencsére csak a fólia gyűrődött fel és kellett cserélni. Nem azt mondom hogy mindentől megvédi de szerintem jó ha rajta van, főleg úgy hogy nem látni hogy rajta van. Alatta nekem makulátlan a kijelző (és nem nem a következő tulajnak őrzöm meg ebben az állapotban, mert nem szoktam a cuccaimat eladni, hanem saját megamnak akarom megőrizni karcmentesnek és védem meg ha lehet). Tokot én se tennék rá mert elcsúftja, de ezt észre se venni. Tegyél vele még egy próbát, hátha. Én innen rendeltem és konkrétan [ezt] .

ˣ

(#16004) hitman77 válasza tuzpenge (#16003) üzenetére


hitman77
senior tag

Mondjuk azt sosem tudjuk meg hogy ha nincs rajta mi lett volna. Nekem az volt még probléma hogy sokkal rosszabb volt az érintés és a minőség érzet. Én tuti nem rakok rá megint. Most sem tudom hogy jutott eszembe.... :(

(#16005) tuzpenge válasza hitman77 (#16004) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát jah, azt sose tudjuk meg. Mondjuk azt mondták itt hogy ha ráfújunk már attól is karcos lesz a 4-es kijelzője és ez engem zavarna, szóval én egyből tettem rá. Nem érzem hogy rosszabb lenne az érintés tőle. De nyilván nem vagyunk egyformák, ha neked nem kell akkor ne tegyél rá.

ˣ

(#16006) Maxximus válasza hitman77 (#16004) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is fél éve használom a hydrogelt. Imádom, mert annyira nem látszik,hogy néha sasolnom kell,hogy rajta van e még. Egyszer nekem is csattant egy lift bejáratánál és megvédte a fólia az órát. Az első feltétel tökéletes volt már. Igaz, vagy 5-ször megnéztem a videót. Húgoméra sikerült szerul feltenni, de ott kiderült, hogy 40-est tettünka 38-as órára. az le is dobta magát 2-3 hét után. Egyébként fél éve úszok benne és ettől sem jön le. Nekem nagyon bejött.
Én innen rendeltem már vagy 4 órához dupla kiszerelést.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16007) FIREBLADE78 válasza Totheground (#16000) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Érdekes. Nekem rendes óra van. Értsd mechanikus.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#16008) Rage47 válasza Totheground (#16000) üzenetére


Rage47
veterán

Budapesten is terjedőben, de inkább az Airpods (már a Pro is), ami hódít.

(#16009) Cyberbeni válasza Rage47 (#16008) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én főleg AirPods utánzatot szoktam látni.

(#16010) Valkűr válasza Cyberbeni (#16009) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem is az van, túlzásnak tartom a 100 ezret az eredetiert :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16011) b.kov válasza Valkűr (#16010) üzenetére


b.kov
senior tag

AirPods 2 kapható kevesebb, mint a feléért. Talán az az egyik legkevésbé elárazott Apple cucc.

(#16012) Valkűr válasza b.kov (#16011) üzenetére


Valkűr
őstag

Még az is baromi drága közel 50 ezerért a kapott tudásért cserébe! Ráadásul az a forma es kényelem hagy maga után Némi kivetnivalót! Nekem egyfeszt kiesett a fülemből! Az a félméteres lelógó szár meg egyenesen undorító. :) Azért akad rengeteg jó füles ezek árának feléért, ja hogy az nem Apple? Nálam az Apple nem a füleseivel tette le az asztalra amit, igy nem is ragaszkodom hozzá!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16013) b.kov válasza Valkűr (#16012) üzenetére


b.kov
senior tag

Szerintem ízlések és pofonok. Nekem mind a forma, mind a kényelem teljesen passzol. :) Én pl. pont a replikákat szúrom ki egyből, mert azok tényleg brutál rondán tudnak kinézni. Csak én azt nem értem, hogy az ember miért vesz "utánzatot", ha lehet venni más normálisabb gyártótól true wireless fülest, ami nem akar AirPods lenni.

Na de mindegy is, lapozzunk.

(#16014) nord_ válasza b.kov (#16013) üzenetére


nord_
veterán

Pontosan.

(#16015) Valkűr válasza b.kov (#16013) üzenetére


Valkűr
őstag

Én ezt vettem, es pont azert mert jo az ára es jókat olvastam róla! Ha nem válik be visszaküldi az ember, de annyira jó lett hogy maradt is! Aki eddig latta hallotta mind azt hitte eredeti. Na de ez ora topik .. [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16016) Valkűr


Valkűr
őstag

Itthon melyik üzlet az ahol korrekt áron kapni szijakat, és jo a választék? Szeretnék egy szépszinű piros szilikon szijat, de nem 20 ezerért :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16017) FIREBLADE78 válasza Valkűr (#16012) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én kivárok még. Nem akarok 50-et adni érte. Majd ha megjelenik az új. Illetve nálam pont a forma jön be. Gyári fülessel megegyező és a baby méretű fülem csak ezt bírja el. Semmilyen agybadugós nem jó.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#16018) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Megvan a tuti fólia. Hugom rendelte, annyit tudok, ha kerestek akkor olyat kell nézni szilikon hidrogélest amelyiknek a szélén van bevágás. Nem válik fel, mint a hagyományos. Felrakva nem mondod meg, hogy van fólia az órán... Nagyítsatok a sarkakra, ott látni. [kép]

Nem hirdetem, nem adom el de szürkére elcserélném ezt a 3-as szériát, akár rá is fizetek.

[ Szerkesztve ]

(#16019) Valkűr


Valkűr
őstag

Felkerült a Viljar szij és egy külső óralap! Imádom...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16020) SharpSA válasza Valkűr (#16019) üzenetére


SharpSA
veterán

Honnan sikerült felrakni ilyen számlapot?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16021) Valkűr válasza SharpSA (#16020) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem tudom szabad -e ilyet linkelni, bár elvileg nyilvános progi, de kivették az áruházból. Jingwatch a neve, netről letölthető

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16022) SharpSA válasza Valkűr (#16021) üzenetére


SharpSA
veterán

Hasonló a Watchmaker-hez? Vagy annak a részre?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16023) Valkűr válasza SharpSA (#16022) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem az nem jött Be, az nálam csak háttérképet tesz, ez meg aktiv oralapot! Ez külsős szoftver, bent volt de az Apple kivette.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16024) szekra válasza Valkűr (#16019) üzenetére


szekra
őstag

Fú, ez irtó gáz. Bocsi. :(

(#16025) Valkűr válasza szekra (#16024) üzenetére


Valkűr
őstag

Meg szerencse hogy nem neked kell tetsszen! :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16026) szekra válasza Valkűr (#16025) üzenetére


szekra
őstag

Persze, tudom, no offense, saját vélemény. :R

(#16028) skt válasza odrif (#16027) üzenetére


skt
tag

Erre csak annyit mondanek, hogy a reggeli meetingen, meg azt sem beszeltuk meg hogy mikor indulhatunk ezzel az egesszel elesben :DD :DD :DD

(#16029) odrif válasza skt (#16028) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Remélem Home Office-ból nyomjátok azt a reggeli meetinget. ;)

20 éve a Prohardveren

(#16030) tboldi válasza skt (#16028) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Series 6 érkezéséig csak elindul. :D

(#16031) tuzpenge válasza skt (#16028) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ha 300 db ezresbe fog kerülni akkor a jelenlegi helyzetben szerintem kár is erről meetingelnektek.... :) ki a franc vesz 300K-ért watchot?

ˣ

(#16032) Kicsirics77 válasza tuzpenge (#16031) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Lesz olyan ember hidd el.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#16033) Cyberbeni válasza tuzpenge (#16031) üzenetére


Cyberbeni
addikt

S5 Stainless steel kb onnan indul. Ha olcsó szíjat kérsz hozzá, akkor a 40mm-es 699$, ami csak az áfával együtt is már 289k Ft. És emlékeim szerint ehhez képest (megjelenés napján levő USD árfolyammal számolva) még +9-10% az iStyle-os ár.

(#16034) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#16033) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Na mégiscsak 260k az induló ár: [link]

(#16035) oszy


oszy
veterán

Reggel megjelent a nyugalmi időt jelző homokóra az órán, a kijelző tetején. De nekem ez nincs is bekapcsolva. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16036) FIREBLADE78 válasza Cyberbeni (#16034) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez már zafir üveges? Habár ennyiért inkább egy steinhart vagy seiko mechanikus és azt tölteni sem kell :N

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#16037) -Solt- válasza FIREBLADE78 (#16036) üzenetére


-Solt-
veterán

Inkább töröltem...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#16038) Cyberbeni válasza FIREBLADE78 (#16036) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, ez a rozsdamentes acélból a legolcsóbb verzió (csak szíjban különböznek), az alumíniumon kívül az összes zafír üveges és csak LTE verzióban elérhető.

(#16040) FIREBLADE78 válasza Cyberbeni (#16038) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Aham. Szvsz nem illik hozzá fém szíj. Bőr illetve a sportos igen. Remélem pár éven belül az alap model is zafíros lesz. Igazán beleférhetne az árba. Lásd Tisell stb. Addig marad w3 bicajhoz.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#16041) jófejsrác válasza FIREBLADE78 (#16040) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Csak is fém szíjjal tudok elképzelni bármilyen órát. Milano loop-al hordom a sajátom. Vettem hozzá "nato" szíjat meg van az alap sport loop. Egy sima gumit akarok majd edzésekhez, de szerintem marad a fémes hatáső milano :D

(#16043) Thewent12 válasza Parter (#16039) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Ha magánszemélyre veszed akkor 2 év garanciát kapsz rá (pontosabban második év jótállás hivatalosan) az istyle-ban. Az üvege a sima alus verziónak tud karcolódni, akkor is ha vigyázol rá.

Rendeltem ebayről 5k-ért egy fémszíjat és úgy beleszerettem az órámba, hogy azóta a simákat nem is hordom. Ég és föld a szilikon szíjakhoz képest.

szerk.: van hangszóró, ha összevan kötve tudsz hívást indítani vele, üzenetet is, de azt csak diktálni tudod.

[ Szerkesztve ]

(#16045) Thewent12 válasza Parter (#16044) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Nem kell internet, elég ha BT kapcsolat van. Fogadás ugyanez. Vérnyomás nincs, EKG pulzus van.

[ Szerkesztve ]

(#16047) Thewent12 válasza Parter (#16046) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Zajszűrés szerintem felesleges, más most így hirtelen nem jut eszembe.

(#16049) Thewent12 válasza Parter (#16048) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Igen, kevésbé merül úgy. Nem sok idő, de pontosan fogalmam sincs. Este szoktam tölteni 2 naponta.

(#16050) oszy válasza oszy (#16035) üzenetére


oszy
veterán

Kikapcsoltam a képernyőidőt a telefonon. Majd a telefont és az órát is. Így már eltűnt a nyugalmi idő.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.