Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) trobi28 válasza Csabee. (#4996) üzenetére


trobi28
addikt

Gratula hozzá. Ha én sokat utaznék (vagy utaznék egyáltalán) tömegközlekedéssel, tuti vennék egyet. De autóval járok, nem használnám ki, így azért nem veszem meg, hogy itthon pihenjen. Amikor itthon vagyok, akkor vagy JBL fülesről hallhatok zenét, vagy 5.1. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5002) Csabee. válasza domerator (#4999) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is most épp gép karbantartáshoz dugtam be tesztképp :DD

Trubi: én edzéshez futáshoz bringához vettem főképp. Kocsiba azért a Bose rendszerem jobbat szól :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#5003) oszy válasza trobi28 (#5001) üzenetére


oszy
veterán

Az 5.1 nem zenére való! ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5004) szabogabor10 válasza oszy (#5003) üzenetére


szabogabor10
veterán

De arra is jó, legalábbis nekem. Pl. MTV Live HD 5.1-ben ad, és szeretem 5.1-ben hallgatni. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5005) trobi28 válasza oszy (#5003) üzenetére


trobi28
addikt

Csatlakozok az előttem szólóhoz :)
Otthon az 5.1 -es hangrendszeren élvezetesebb úgy zenét hallgatni ha “megtelik” a helyiség muzsikával, ha meg zavarom asszonyt, felrakom a JBL fejhallgatót :)
Csabee.: Én a JBL hangzását kedvelem, kocsimban is az van :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5006) oszy válasza trobi28 (#5005) üzenetére


oszy
veterán

Zenére jobban szeretem a sztereót! :) :B ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5007) leslieke válasza oszy (#5006) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kinek mi, nekem is 5.1 a zene. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5008) Bib válasza leslieke (#5007) üzenetére


Bib
őstag

Én is azt hittem ,míg nem lett egy minőségi stúdió fejhallgatóm! :)

(#5009) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok

Próbáltátok a Slickwtaps féle skineket? Érdemes rendelni? Tartós, könnyű feltenni?

(#5010) jilian válasza hitman77 (#5009) üzenetére


jilian
addikt

Nekem van.
Keress vissza asszem írtam róla.

(#5011) Quchy válasza oszy (#4994) üzenetére


Quchy
csendes tag

Én ilyet használok. Szerintem ez szebb. https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1BfzYNVXXXXbsaXXXq6xXFXXX8/iVAPO-2-in-1-Charging-Dock-For-Apple-Watch-Stand-Series-3-2-Solid-Aluminum-Charger.jpg

(#5012) oszy válasza Quchy (#5011) üzenetére


oszy
veterán

Bizony szebb! :K De gondolom drágább is. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5013) Quchy válasza oszy (#5012) üzenetére


Quchy
csendes tag

26$ az ali-n. Amazonon meg 37$

(#5014) Csabee. válasza Quchy (#5011) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez nagyon szép! Talán legszebb dockoló.

Üdv: Csabee.

(#5015) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Edzést hogyan tudok elküldeni valakinek? Rámegyek az edzésnél a megosztásra, ott pl. sms és ugyanúgy csak egy zöld karika jelenik meg a másiknal. Nyilván valamit rosszul csinálok, de mit?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5016) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Megérkezett!

Kép 1
Kép 2

Elsőre csak annyi hibája van, hogy az óra töltőjének a vezetéke kipattan a csatornából. Most benne van, lehet ha odaidomul az ívekhez, akkor jó lesz. Egyébként patent.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5017) Xeon7 válasza Mela Kehes (#5016) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Szia,

Jól olvasom, hogy Watch Series 3-t és iPhone X-t nem kezeli?

(#5018) molnartom válasza Xeon7 (#5017) üzenetére


molnartom
aktív tag

Ilyet hol olvastál?

(#5019) Xeon7 válasza molnartom (#5018) üzenetére


Xeon7
aktív tag

A termék linkjénél a támogatás csak iPhone 7+-ig és Watch Series 1-2-ig szerepel. Ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#5020) atees


atees
őstag

Szerintetek a sport s0-amat mennyiert hirdessem meg hogy eltudjam adni??

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5021) molnartom válasza Xeon7 (#5019) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én ezt olvasom: [link]
lap alja:
Az Apple Watch Series 3 használatához iPhone 5s vagy újabb iPhone és legalább iOS 11-es rendszer szükséges.

(#5022) Mela Kehes válasza Xeon7 (#5017) üzenetére


Mela Kehes
addikt

X-et nem tudom de az órám s3 és gond nélkül tölti.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5023) Quchy


Quchy
csendes tag

Sziasztok ajánlom figyelmetekbe ezt a kijelzővédőt! Nekem ma érkezett meg! Ennyiért teljesen korrekt.
Plusz rendeltem pár szíjat is hátha jók!

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.w3EKv5&orderId=88630111385450&productId=32827364711

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5024) Ragnar95 válasza Xeon7 (#5017) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mit ne kezelne rajtuk :F
Watchhoz a saját töltőjét kell használni benne ahogy látom, tehát tök mindegy, melyik modelled van, iPhone X pedig ugyanolyan Lightning csatis, mint az i5 óta minden iPhone, tehát azzal se lehet gond.

Amúgy eléggé gagyi hatást kelt számomra ez a fényes műanyag, én inkább választanám továbbra is a fa/fém dokkolókat, de ízlések és pofonok... :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5025) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#5024) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Valóban, viszont nincs nagyon látható helyen, sokkal fontosabb szempont volt, hogy ne lógjon minden felé vezeték.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5026) domerator válasza Quchy (#5023) üzenetére


domerator
veterán

Nem lehet megnezni a termeket mert a sajat megrendelesed linkjet irtad be. Tudsz egy linket csak magahoz a termekhez?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5027) Quchy válasza domerator (#5026) üzenetére


Quchy
csendes tag

Persze. Bocs.

https://www.aliexpress.com/item/3D-Curved-Full-Coverage-Tempered-Glass-Protective-Film-For-iwatch-Apple-Watch-Series-1-2-3/32836009251.html?spm=2114.search0104.3.50.PD7INo&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10059_10340_10314_10341_10534_5790011_100031_10084_10604_10083_10103_10304_10307_10302_10142,searchweb201603_6,ppcSwitch_5&algo_expid=41ca748c-58a8-47e4-b1b0-2794e5099b04-10&algo_pvid=41ca748c-58a8-47e4-b1b0-2794e5099b04&priceBeautifyAB=0

[ Szerkesztve ]

(#5028) domerator válasza Quchy (#5027) üzenetére


domerator
veterán

Koszi! Azigen... biztos jo cucc ha szallitassal 5.30 dodo... en is gondolkodom valami vedon, munkaban nyugodtabb lennek.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5029) Quchy válasza domerator (#5028) üzenetére


Quchy
csendes tag

Én is ezért vettem! Alig észrevehető sok fóliával ellentétben, viszont az érintést kicsit nehezebben érzékeli.

(#5030) nickedez89 válasza Quchy (#5029) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én ezt hajítottam nagyon messzire pár nap után... Annyit bírtam vele.

Nem olyan mint a rendes edzett üvegek, hogy rátapad a kijelzőre hanem csak a keret van valami ragaccsal ellátva és szerintem nagyon tré!

Ahogy te is írtad, rontja az érintési érzékenységet és még a betekintési szöget is, meg napfényben pl. nagyon gáz volt használni!

Én sajnálom a legjobban mert nagyon szerettem volna védeni az órát, de ha csak ilyen megoldások vannak akkor marad inkább a vak szerencse... :(((

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5031) Quchy válasza nickedez89 (#5030) üzenetére


Quchy
csendes tag

Egyelőre el vagyok vele. Pár nap nekem is kell hogy kiderüljön hogy mennyire zavaró, de annyit nem nyomkodom amúgy. Egyébként akkor normális védő üveg vagy fólia nincs is watch-ra?

(#5032) nickedez89 válasza Quchy (#5031) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én nem találtam.
IPhone-on is a Nillkin 3D CP+ MAX üveget használom ami nagyon minőségi és szinte észre sem venni, hogy rajta van a telefonon!

Ha lenne ilyen watch-ra akkor venném egyből!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5033) Csabee. válasza nickedez89 (#5032) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is hiányolom a jó üveg fóliát watchra. Nem értem miért nem gyártják.
Nikkint te hol veszed?

Üdv: Csabee.

(#5034) nickedez89 válasza Csabee. (#5033) üzenetére


nickedez89
senior tag

Semmi turpisság, ebay-en keresek olyan eladót aki épp jó áron adja és jó értékelései vannak. Tudtommal nem nagyon hamisítják a Nillkin üveget, legalábbis ezt a fajtát!

Nem értem én sem, hogy miért nem gyárt rá a Nillkin, vagy valamelyik neves gyártó rá tisztességes üveget!:F

Igazából valóban nem törik/karcolódik annyira a Watch, de homok bármikor megkarcolhatja és neki is ütődhet valaminek bármikor véletlenül. Szóval mégis csak az edzett üveg lenne a tuti megoldás!

Persze akinek Zafír üveges verziója van annak nincs mitől tartani! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5035) Csabee. válasza nickedez89 (#5034) üzenetére


Csabee.
nagyúr

2300-3.000 között mozog az ára azt nézem.

Üdv: Csabee.

(#5036) nickedez89 válasza Csabee. (#5035) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen úgy valahogy! Én asszem 3500 körül vettem Németből vagy Angliából. Úgy picivel drágább de nem kell rá heteket várni!:)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5037) amulet


amulet
senior tag

sziasztok, most szeretnék venni egy második generációs órás (S2) és az lenne a kérdésem, hogy az S2 verzióval is tudom használni készülék nélkül zene lejátszásra airpod-dal? illetve úszáshoz? A watch4 miben különbözik az S2 és S3 készüléken

(#5038) Ragnar95 válasza amulet (#5037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, S2-höz is tudsz direktbe csatlakoztatni BT eszközt, így AirPodsot is. Úszással kapcsolatban nem is értem teljesen mi a kérdés, természetesen ugyanúgy tudod úszáshoz használni az S2-t, mint az S3-t.
watchOS4-nek nincs semmilyen funkciója, ami csak S3-on lenne elérhető, mindent megkaptak a korábbi modellek is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5039) Bib válasza amulet (#5037) üzenetére


Bib
őstag

Igen, S2-vel lehet úszni is. Az S1 is második generáció.

(#5040) szabogabor10 válasza Ragnar95 (#5038) üzenetére


szabogabor10
veterán

Annyival kiegészítem, hogy az Apple Music csak S3-on érhető el iPhone nélkül.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5041) aujjobba válasza szabogabor10 (#5040) üzenetére


aujjobba
addikt

De rá lehet szinkronizalni albumokat az S2-re is, sőt régebbire is.
Nekem is fent van a heti New Music Mix plusz egy saját playlist.

(#5042) szabogabor10 válasza aujjobba (#5041) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt tudom, de teljes körűen nem használható az Apple Music, már csak azért se, mert nem mobilnet képes.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5043) Ragnar95 válasza szabogabor10 (#5040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez egy elég pontatlan megállapítás.
A streamelés működik egyedül S3-on, de ez ugye csak egy funkciója az Apple Musicnak, az Apple Music könyvtáradban található zenéket rá tudod szinkronizálni bármelyik Apple Watchra, a régebbi modellekre is. Tehát csak ahhoz kell S3, hogy magán az órán elérd a teljes Apple Music kínálatot, azon számokat is, amik nincsenek a saját könyvtáradban, illetve azon számokat, amik bár a könyvtáradban vannak, nincsenek az órára letöltve.
Főleg annak tudatában, hogy Magyarországon nem működik az LTE-s verzió S3-ból nem tartom túl hasznosnak hogy elérd az órádról a telefonod nélkül a teljes Apple Music kínálatát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5044) szabogabor10 válasza Ragnar95 (#5043) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jó, én pont arra gondoltam, hogy a teljes Apple Music kínálatot el lehet érni S3-ról.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5045) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A jelvényeknél az ‘Új gyakorlatrekord’ úgy működik, hogy 10 napon keresztül bezárom a gyakorlat gyűrűt és utána ami a tíz közül a legjobb attól többet érek el?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5046) amulet válasza Ragnar95 (#5043) üzenetére


amulet
senior tag

azonban ha wifi-hez csatlakozik az órád akkor viszont van értelme, mert nem csak azt tudod hallgatni ami az órán van 🙂
Köszi az infót, igaz az első generációs watch-om volt, de az már évek óta ...

(#5047) Ragnar95 válasza amulet (#5046) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez igaz, de nehezen tudok elképzelni olyan szituációt, amikor wifire tud csatlakozni az óra, de a telefonom ne lenne nálam és emiatt létjogosultsága lenne az óra kis kijelzőjén zenét berakni :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5048) leslieke válasza Ragnar95 (#5047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én akkor használom az óra vezérlését, amikor a kocsiban hallgatok zenét a telefonról átküldve.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5049) amulet válasza Ragnar95 (#5047) üzenetére


amulet
senior tag

pl mikor otthon hagyod és edzőteremben vagy (ott pedig van wifi) 🙂 🙂

(#5050) jilian


jilian
addikt

Most fejeztem be Strava- val egy 23 km - es kört.
A mérést az órán indítottam el.
Szinkronizált a telefonnal.

Nézem az eredményeket a telefonon , látom,hogy maga az app 946 kalóriát mért de maga az óra éppen hogy csak a felét....

:F

Szerintem a megtett km után a 1,5 órás hegyi biciklizéshez az 946 kalória jobban illik.

Mi a sz@rt mér az óra?

Direkt nem Indítottam el a telefonon, kíváncsi voltam, hogy mi lesz.
Hát csalódás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.