Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Serpiko válasza Maxximus (#16900) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha adnak jobb ajánlatot akkor elköszönök a vodàtól. Csak sajna a flottàm nagyon jó majd kiderül.... gondolkodom a váltáson.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16902) Maxximus válasza Serpiko (#16901) üzenetére


Maxximus
őstag

Mi is a 5-ös flottánkal így voltunk. A T-nél szarabb ajánlatot kaptunk, az értékesítő srác látta,hogy komolyan el akarunk menni és egyeztetett a főnökével és mire vissza mentünk a T-től a vodába,elő állt egy olyan csomag ajánlattal,hogy aláírtuk újra a 2 évet, Sajnos így buktam a e-simet.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16903) tboldi


tboldi
nagyúr

(#16904) Rage47 válasza tboldi (#16903) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#16905) moleculez válasza tboldi (#16903) üzenetére


moleculez
veterán

Pont most akartam linkelni, a vágólapon van :DDD .
Amúgy, az ilyen apróságokat is meg kell fizetni, amikor kifezeted a 300-400$€£-t a cuccra. Mindenki kiakad az árán, hogy hú milyen drága, aztán amikor használatban van (és nagyon sokszor hasznát veszem) csak kérdezik, hogy mit NEM tud az óra? Plisz második éve hibátlanul működik, pedig nem irodában dolgozom, és nem látom miért csserélném le akár a 6-ra. (majd a marketingesek megmondják, nem félek ;] ) Nos, még mindig drága? Aztán megy a :hát, jó, de...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16906) SharpSA


SharpSA
veterán

Használ valaki olyan vezeték nélküli töltőt, ami a telefont és az órát is tudja tölteni? Keresek olyan megoldást, amelynél az óra mondjuk kb 45 fokban van, hogy oldalról is látható legyen. Ki mit javasol?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16907) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A gen 5-ból mennyire érdemes a Nike verzióban gondolkodni? Miben más? Árban ugyanannyi, mint a sima. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16908) tboldi válasza V.Stryker (#16907) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ráadás számlapok, meg másfajta szíj a csomagban. Az előbbi miatt vehetjük úgy is, hogy többet kapsz a pénzedért. :)

(#16909) V.Stryker válasza tboldi (#16908) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De a frissítések és egyéb tekintetében ér valami hátrány ha azt veszem? nehezebb eladni? van valami negatívuma ? Illetve egyébként az összes sima apple watch 5 számlapot megkapom csak pluszba lesznek nike-s dolgok?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16910) tboldi válasza V.Stryker (#16909) üzenetére


tboldi
nagyúr

Semmi hátránya nincs, sőt, el tudom képzelni, hogy könnyebb a Nike-t eladni, ha valaki direkt azt keresi a több számlap miatt.

Igen, megvan minden, ami a simán is, csak van még néhány exkluzív darab is azokon felül.

(#16911) V.Stryker válasza tboldi (#16910) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha a jelenleg nem érzem szükségég,hogy az esim-est vegyem, azért van valami ami miért hosszabb távon mégis megérné, hogy rászánjam a plusz 30k-t?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16912) tboldi válasza V.Stryker (#16911) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem ezt neked kell eldöntened. :)

(#16913) Clemi


Clemi
veterán

Kénytelen voltam gyári alaphelyzetbe állítást csinálni az órán, mert már másodszor művelt olyan brutál merülést, hogy a reggeli 85%-ról délre 10%-ra merült, majd egy óra múlva az energia takarékos mód ellenére ki is kapcsolt.
A visszaállítás sikeres volt, biztonsági mentésből visszajött minden beállítás, csak az apple pay-be regisztrált kártyáknál kellet ismét megadni a biztonsági kódot, viszont amivel nem bírok az a stocard alkalmazás. Eddig gond nélkül használtam, de az újrahúzás óta egyszerűen nem indul el. Már többször eltávolítottam, majd újra tettem az órára, volt olyan is, hogy leszedtem, az órát újraindítottam, és úgy tettem rá ismét, de nem és nem, nem indul el.
Ötlete van erre valakinek?

(#16914) Diokhan válasza Clemi (#16913) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem lehet, hogy amiatt merült, mert már akkor is vacakolt?

Egyébként beléptem a csapatba egy 42mm space grey series3 mobellal :K

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16915) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hello !
Gondolkozom egy ilyen órán, láttam hogy kapni a series 3-at és 5-öt.
Szóval érdemes venni a 3-mat, úgy értem mennyi lehet még az élettartalma ?
Nekem az 5 túl drága, de a 3-ra még úgy ahogy befizetnék.
A másik, hogy zene hallgatás megy ezzel is ugyan úgy mint a telefonnál hogy itunes-ról rátolom az albumot ?
Köszi előre is !

(#16916) moleculez válasza GhettoChild (#16915) üzenetére


moleculez
veterán

Simán vehetsz 3-t még évekig kap frissítést. Funkcionalitásban kb ugyanaz, asszonynak az van, nekem 4, de a méteren kívül semmi különbség. (ECG, de az nekem nem szempont)
Zene az csak Apple Music-al megy.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16917) tboldi válasza GhettoChild (#16915) üzenetére


tboldi
nagyúr

A másik, hogy zene hallgatás megy ezzel is ugyan úgy mint a telefonnál hogy itunes-ról rátolom az albumot ?

Ha a telefonon létrehozol egy lejátszási listát, azt át tudod szinkronizálni az órára, de számítógépről közvetlenül a Watch-ra nem megy. Viszont Apple Music előfizetés nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#16918) moleculez válasza tboldi (#16917) üzenetére


moleculez
veterán

De már mióta tervezem ezt meglépni, de lusta vagyok, és mixcloudról megy techno :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16919) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne Hogy iphone 11 Pro telefon és egy első szériás Apple Watch Series 7000 Óra kompatibilis egymással ?
Megmondom őszintén hogy én úgy olvastam hogy igen de viszont Győrben egy Almamintabolt árulná az interneten rá írtam és ott azt írta az eladó hogy nem kompatibilis vele mert régebbi típus.. stb és akkor néztem jobban kicsit utánna és én úgy olvastam hogy működik vele, igazából elbizonytalanodtam kicsit hogy merjem e megvenni vagy sem Kicsit érdekes hogy egy Alma üzletbe lehetnek ennyire tudatlanok az eladók vagy az interneten van a bibi..
Köszönöm előre is a segítséget.. :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#16920) Clemi válasza Diokhan (#16914) üzenetére


Clemi
veterán

Nem tudom, az asszony óráján simán megy és neki nincsenek ilyen rejtélyes gyors merülései.

(#16921) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Elvileg beállítottam a telekomos multisim-et az órára és próbaképp kitettem a telefont repülőgép módba és hívtam a számomat, ami nem elérhetőt jelzett. Mi lehet a gond?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16922) Diokhan válasza Clemi (#16920) üzenetére


Diokhan
addikt

Csak egy tipp volt. Na és most, hogy újra telepítetted az órát, már jobb?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16923) V.Stryker válasza V.Stryker (#16921) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha a wifi be van kapcsolva, akkor nem mutatja a hálózatot zölden csak fehéren az óra?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16924) Norbi. válasza Smile8822 (#16919) üzenetére


Norbi.
őstag

nem fog menni a regi WatchOS az iOs13-al.

(#16925) galaxys80 válasza Norbi. (#16924) üzenetére


galaxys80
veterán

Dehogynem megy. Fordítva nem működik.
Réges-rég IOS 13-on volt a telefonom, amikor még watchOS 5-ön ment az órám.

[ Szerkesztve ]

(#16926) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, mivel a feleségemnek megtetszett az én S3-am, ezért kaptam az alkalmon és megvettem az S5 celluraros verziót a t-nél magamnak. Hadd legyen boldog az asszony. :DDD

Az érzéseim vegyesek. Egyértelműen jobb az S5. Sőt, valahogy úgy jellemezném,hogy az S3 hozzá képest olyan félkész termék és az S5-re ért be az egész tökéletesre. A kijelző tökéletes, van EKG, mindig látható kijelző, sokkal smoothabb működés.
De ha azt nézem,hogy az S3 42mm-es 50k volt makulátlanul és megkaptam mindent tőle, amiért megvettem az órát... edzéskövetés, edzés motiváció, értesítés jelzés, stb., akkor azt mondom, hogy minden amivel többet tud az S5, inkább a premium érzést erősíti , mint a funkcionalitást. Belegondolva, +140k-t egyértelműen nem érnek ezek a plusszok.

De ha az időtállóságot nézem, akkor úgy vagyok vele, hogy 22 hó részletre kértem és ha az óra legalább 36 hónapig lesz meg, akkor azt mondom megfogja érni. Jelen állás szerint, ha újra kezdhetném talán lehet inkább még egy használt S3-at vennék 50k-ért. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16927) Smile8822


Smile8822
senior tag

Köszi nektek de akkor igazából mükszik vele úgy olvastam hogy 5S től felfelé kellene együtt működni .. :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#16928) Clemi válasza Diokhan (#16922) üzenetére


Clemi
veterán

Azóta 2 nap alatt nem volt gyors merülés..... viszont ami jó hír, fogalmam nincs mitől, de elindult a stocard az órán is.

(#16929) sipiadam


sipiadam
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni. :) Sikeresen betörtem az apple watch series 4-es órám kijelzőjét. Az egy éves garancia februárban járt le. Láttam a hirdetések között, hogy foglalkoznak díj ellenében garanciális cserével. A kérdésem az lenne, hogy ha sikerül kicseréltetni az órát, tudok rá kötni apple care plus szolgáltatást, hogy biztosítva legyen az óra?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#16930) GhettoChild válasza tboldi (#16917) üzenetére


GhettoChild
tag

Ez nagyon király !!!
Mert mindig az a problémám, hogy futáshoz vinni kell magammal a telót a zene miatt és nagyon zavar, hogy nálam van..., óra meg mindig van a kezemen anélkül el se indulok sehová !
Zene nélkül meg még annyira se mennék !
Szóval kösz a jó hírt, nekem már ezért megérné megvenni ! :)

[ Szerkesztve ]

(#16931) Rage47 válasza GhettoChild (#16915) üzenetére


Rage47
veterán

Spotify app is van rá csak offline módja nincs

(#16932) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nike run app által csinált edzések bekerülnek a tevékenység appba, mintha a gyári futást indítanám? Meg tekeri a kört?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16933) Serpiko válasza V.Stryker (#16932) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen bekerül És tekeri a köröket ezt használom és imádom.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16934) szekra válasza V.Stryker (#16932) üzenetére


szekra
őstag

Szinte minden 3rd party edzes app belekerul, ha megadod neki az engedelyt.

(#16935) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszi mindenkinek. És jobb, mint a gyári app futasra? Vagy a nike is tud szobabiciklit pl?

Illetve tegnap óta van meg az S5 és az edzés kört már bezárta, pedig semmit nem indítottam csak egy kis gyaloglás volt. Ezt az S3 nem csinalta. Van erre megoldás?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16936) Ck.


Ck.
addikt

Megvolt a nagy reset és semmit nem állítottam vissza, újként állítottam be. Ugyanolyan fosch, mint volt. 6 óra vezetés és 20 perc séta alatt megtettem eddig ma 7163 lépést és 5,73 km-t. Jeeeeee :C Series 4: [link]

Valaki megnézné, hogy egy minimum 20 perc - fél órás vezetés során változik-e a megtett lépésszám és távolság az autóba történő beszálláshoz viszonyítva?

[ Szerkesztve ]

(#16937) bkiky01


bkiky01
senior tag

Air bike edzést be tudok állítani neki, vagy mivel egyenértékű?

(#16938) Rage47 válasza V.Stryker (#16935) üzenetére


Rage47
veterán

valszeg jobb az S5 érzékenysége, amúgy a sima gyaloglást is edzésnek veszi, ha gyorsan mész és lengeted a kezed.

Nike app csak futást mér. Vannak bennek jó edzésprogramok, esetleg azért érdemes használni, meg ismerősöket fel lehet venni, meg eventeken részt venni.

(#16939) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Már megint elcsábultam...

(#16940) V.Stryker válasza Rage47 (#16938) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Értem, de az S3 nem vette edzésnek, pedig ugyanitt hasonlókat gyalogoltam.

Mi Homa appot valaki hasznal az órán? Nagy csalódásomra a kamerát nem lehet nezni vele?

Amúgy szerintetek mennyire káros az egészségre egy ilyen celluraros egesz nap a csuklora erősítve?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16941) Diokhan válasza V.Stryker (#16926) üzenetére


Diokhan
addikt

En is így voltam vele, azért vettem 42mm-es s3-at 55ert 4 szijjal. Amire kell, arra tökéletesen megfelelő. Talán lehetne kicsit több szamlap variáció.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16942) btudos válasza V.Stryker (#16940) üzenetére


btudos
veterán

Pont annyira, mint a telefon a zsebedben. Semennyire.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16943) tboldi válasza B-L-A-C-K (#16939) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

Jól eltűntél az utóbbi időkben. :)

(#16944) V.Stryker válasza szekra (#16934) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy adom meg neki az engedélyt?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16945) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Használ valaki esetleg Nike Run Clubot audio guide edzéssel? Ma kipróbáltam így, ha már feljött a topikban az app.

Amit szerettem volna elérni:
- Telefon övemben, S4 karomon, AirPods fülemben
- 45 perces auido guide futás, recommended playlisttel használva (Spotify) - elképzelésem szerint ezt úgy megvalósítva, hogy a guide beszél a background music-kal (esetleg automatikus zene felhangosítás, ha épp nincs beszéd)

Ami sikerült:
- Előre elindítottam a playlistet telefonon, a parkba való sétálás idejére
- Mikor elindítottam az edzésprogramot a parkban, minden faszán elindult, csak épp nem szólt audio guide a fülembe.
- Egy pár perc múlva kíváncsiságból kivettem a fülhallgatót, és hallottam, hogy a Watch hangszóróján megy a guide (köszi.. :D)
- Edzésprogram újraindítása zene nélkül - ilyenkor elkezdődött az audio guide a fülhallgatóba (nahát), viszont playlist indításnál elnémult, és csak a zene ment. :F

Végülis végigfutottam a "guided" edzést a playlisttel, aztán vége lett. Valaki tapasztalt már hasonlót? Nem hiszem el, hogy ennek így kell működnie.

Amit talán érdemes még tudni, hogy nincs Spotify az órán. Mivel állandóan felcseszett, így csak a gyári "Now playing"-et használom, amivel megy tökéletesen a zene.

(#16946) V.Stryker válasza b.kov (#16945) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Épp most fogom használni. Percek kérdése, hogy elinduljak. Mondjuk én Apple Musicot használok, illetve nem viszek telefont, minden az óráról megy. Majd megírom mi volt.

A telefonon megadtam az adatokat ilyen kezdő edzéshez, fel is dobta mit csináljak ma, de bakker, az órán nem adja fel. WTF van ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16947) Kicsirics77 válasza Ck. (#16936) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nekem S5 van ma 11555 lépés kicsivel több mint 10km de a melóhelyre az utat oda-vissza nem vette bele,mert az 30km lenne plusszaban.Nem követtem de Neked S4?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#16948) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nekem ma a VR-t (Beat Saber) is edzésnek számolta, igaz a végére eléggé le is izzadtam. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16949) V.Stryker válasza b.kov (#16945) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nos, nekem teljesen jól működött, csak az órával. Ment a zene, elhalkult kissé, beszélt, zene vissza.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16950) B-L-A-C-K válasza tboldi (#16943) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jah, nem volt óra b@sztatás...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.