Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Szíjak esetében az Alliexpresen milyen másik márkát tudtok ajánlani, ami van olyan mint az alli-s urvoi márka? Köszi!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20002) dptrsk válasza Newyorker (#20001) üzenetére


dptrsk
addikt

Pl. EIMO

(#20003) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Most vennék kezdésnek egy watch 3 at! Kérdésem az lenne hogy ezzel lehet hívás fogadni illetve kezdeményezni? Köszönöm.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#20004) tboldi válasza Themes (#20003) üzenetére


tboldi
nagyúr

Igen, lehet, cellular verzióval meg még telefon nélkül is. :)

(#20005) SharpSA válasza r3dsnake (#19928) üzenetére


SharpSA
veterán

Úgy, hogy magyarok vagyunk. Én meg azt nem értem ha valaki nem magyarul használja és még ékezetes betűkkel is lusta írni. Nálad legalább utóbbi megvan. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20006) SharpSA válasza Totheground (#19932) üzenetére


SharpSA
veterán

Miért, mi a gond azokkal a szavakkal? Mondjuk utóbbi helyett helyesebb a húzás, de ez most részlet kérdés. Annyira ritkán találkozok ezekkel a szavakkal, hogy így teljesen mindegy mit írtak oda.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20007) gPéter


gPéter
tag

Üdv!
vettem egy új iPhonet, párosítani szeretném az órámmal. A kérdésem az, hogy rákerülnek-e az új ájfonra az elmúlt másfél év edzésadatai?

(#20008) -secret- válasza gPéter (#20007) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt nem az óra menti hanem a biztonsági mentés, iCloud felhő szerintem.

(#20009) gPéter válasza -secret- (#20008) üzenetére


gPéter
tag

Köszi.

(#20010) icecave válasza gPéter (#20007) üzenetére


icecave
nagyúr

Előbb persze meg kell szüntetni a párosítást a jelenlegi iPhone-oddal, csak úgy tudod egy másikkal párosítani, majd visszatenni a backupot.

(#20011) Parson válasza SharpSA (#20005) üzenetére


Parson
addikt

Nem mindenki él csak és kizárólag egynyelvü (pl magyar) környezetben, pl én se csak tiszta német környezetben élek és dolgozok, itt mindenféle náció körülvesz, de a német, angol, francia nyelv dominál, bár a keleti nyelvekkel (india, nepál, kinai, japán, stb...) is nap mint nap találkozom meetingeken. Úgyhogy elég nagy mixture van itt is, és ilyen környezetben a kevert nyelvhasználatok sem ritkák. Az én eszközeimen is hol egyik, hol másik nyelv dominál... ez sajnos ilyen.
A globalizáció már rég elkezdödött...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#20012) tboldi


tboldi
nagyúr

A watchOS 7.3-mal jön egy új számlap: [link]

Egyelőre csak a bétázóknak adták ki az RC-t, de várhatóan a jövő héten megkapja mindenki a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#20013) V.Stryker válasza tboldi (#20012) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ezt kár is várni...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20014) SharpSA válasza tboldi (#20012) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt szerintem is teljesen felesleges volt berakni a lehetőségek közé... Új és ronda. :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20015) moordavid válasza tboldi (#20012) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nekem bejön :)

"Like tears in rain."

(#20016) Valkűr válasza tboldi (#20012) üzenetére


Valkűr
őstag

Hát nem tudom ki hogy van vele, de számlapozashoz tovabbra is kulso alkalmazast használok, mert ezek a számlapok azon felül hogy rém unalmasak, némelyik még vállalhatatlanul ocsmány is! Itt azert lenne meg mit fejlődniük!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#20017) icecave válasza Valkűr (#20016) üzenetére


icecave
nagyúr

Hat azért a választék/configolási lehetőség bőven messze túlmutat bármely más okos órán, pedig sokat próbáltam.

(#20018) divan válasza Valkűr (#20016) üzenetére


divan
senior tag

És melyik külső alkalmazást? Én próbáltam a Clockologyt, tényleg sok lehetőség van benne, csak sajnos nagyon meríti az órát. :F

(#20019) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Mi a legjobb módszer az óra kijelzőjének karcmentesítésére?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#20020) r3dsnake válasza tboldi (#20012) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Baromi jól néz ki a szürke.

(#20021) tboldi válasza sutyesz96 (#20019) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egy fóliával megpróbálhatod eltakarni, de igazi megoldás nincs.

(#20022) Diokhan válasza tboldi (#20012) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem elég gagyi...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20023) V.Stryker válasza Valkűr (#20016) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Engem is érdekelne, hogy melyiket...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20024) kchris78 válasza sutyesz96 (#20019) üzenetére


kchris78
veterán

kijelzőcsere :D.

(#20025) kchris78


kchris78
veterán

szerintetek egy aksi 85%-os S4 LTE 40mm arany ér még valamit? Attól félek nemigen, használati értéke van (arany... 40mm ez nem nagyon kell senkinek) ha aksit cseréltetek (vízállóság necces) 25-30ért ha van ahol megcsinálják (sok helyen S3 a max).. Használtan meg nem biztos hogy vennék már, ami meg húzósabb összeg ismét (már a 30hoz képest..). Akcióznak mostanában valamelyik modellt?

[ Szerkesztve ]

(#20026) moleculez válasza kchris78 (#20025) üzenetére


moleculez
veterán

Add el amennyiért elmegy, költeni már nem érdemes rá, aztán tegyél hozzá, és vegyél egy SE-t.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20027) sutyesz96 válasza kchris78 (#20024) üzenetére


sutyesz96
őstag

Legolcsobb* ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#20028) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Urak szép napot! Csatlakoztam a mai nappal egy kék 6-ossal!
Viber üzenetek megtudnak jönni az órára?

(#20029) trobi28 válasza monroe8609 (#20028) üzenetére


trobi28
addikt

Elvileg igen, gaykorlatilag vagy igen vagy nem, de az nem az óra hibája. Mostanában elég vacak a Viber az IOS-on, sok ismerősöm panaszkodik, hogy az iPhone elfelejt értesíteni új üzenet esetén és mivel az óra tükrözi az értesítéseket, az sem jelez. Sokan (néha én is) csak akkor kapják meg az üzenetet, amikor megnyitják az appot :(((

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#20030) Noxy válasza trobi28 (#20029) üzenetére


Noxy
veterán

Igen, de ha képet kapok Viberen azt mindig jelzi az óra.
Sima szövegnél nálam is kihagy.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20031) odrif válasza Noxy (#20030) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem szerintem még soha egy Viber értesítés nem jött meg az órára.

20 éve a Prohardveren

(#20032) monroe8609 válasza trobi28 (#20029) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Ahha, érdekes , most meg megjött az előbb :F
szóval ez ilyen vagy vagy lesz akkor? Az szupi :U

(#20033) trobi28 válasza monroe8609 (#20032) üzenetére


trobi28
addikt

Amíg nem rakja rendbe, addig sajnos igen. Régebben nem volt vele gondom, hibátlanul működött, pár frissítéssel ezelőtt szúrtak el valamit.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#20034) Diokhan válasza odrif (#20031) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem minden értesítés megjön a vibertől az órára is. Akár képet akár sima üzenetet kapok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20035) Devan


Devan
csendes újonc

Üdv. Apple watch 4, auto sleep alkalmazás adott, eddig helyel közzel szépen működött, de pl ma aludtam délután három-tól este tíz-ig kb és nem mérte az alvást, de sajnos fel sem ajánlott semmi kalibrációt rakok egy képet hátha látszik valami belőle. Nem igazán értem miért nem követte az alvást, tudom ha meg nyomom a light off gombot akkor elkezdi követni az alvást, de ez egy nem tervezett alvás volt, gondoltam van az órának annyi tudása hogy lekövesse. Valakinek van valami ötlete esetleg? Köszönöm a választ.

(#20036) VerBert2526


VerBert2526
csendes újonc

Üdv mindenkinek! Nemsoká csatlakozni fogok hozzátok egy SE-vel, amit a kis 7-esemhez kívánok társítani. Egy másik topic-ban már sok hasznos információt kaptam működés kapcsán, itt viszont on-line rendelés és házhozszállítási tapasztalatok után szeretnék érdeklődni.

Az Apple hivatalos oldala kilőve több szempontból is (csak előre utalással lehet fizetni, február 10-re ígérik a kiszállítást - háromszor raktam újra a táskát és mindannyiszor ezt a dátumot kaptam - , illetve csak később adnának tájékoztatást arról, hogy egyáltalán milyen úton-módon történne a kiszállítás). :U Sajnálom egy picit, mert szerettem volna egy különlegesebb színű szíjat, lehet ez pecsételte meg a két hetes kiszállítást is.

Emiatt a Media Markt, vagy az iStyle irányba mozdultam el. Az MM-ből vettem eddig az összes iPhone-omat, egyikkel se volt soha semmi baj, a 7-esem pár napja múlt két éves és kifogástalan. Kop-kop-kop. On-line megrendeltem, és személyesen átvettem a boltban. Most viszont mindenképpen házhozszállításban gondolkodnék, amit ezer jó magyar forintért tenne meg nekem a bolt :Y Ettől eltekintve tudna valaki bármilyen tapasztalatot mondani az MM-es házhozszállítás kapcsán? Ugyanígy az iStyle is érdekelne, velük egyáltalán nincs semmilyen tapasztalatom, csak annyit tudok, hogy ők is hivatalos viszonteladók, semmi szürke import, stb. ...ugye?... :) Ahogy néztem, mindkettőjük esetében működik az utánvét, de ha ezt is megerősíti valaki, megköszönöm. És ha minden igaz, nem kell egyikőjük esetében sem két hetes kiszállítási idővel számolnom...? :DDD

(#20037) user12


user12
őstag

Kinek mi a véleménye az új watchface-ről (Egység/Unity)
Szerintem borzasztó :D :( Bár a művész, ami előtte kijött, hát.... :O

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20038) Tamás34 válasza user12 (#20037) üzenetére


Tamás34
senior tag

Röviden! Nevetséges!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#20039) trobi28 válasza user12 (#20037) üzenetére


trobi28
addikt

Az én véleményem (mindkettőről): ronda, kevés információt nyújtó haszontalan vackok :K
Amikor megláttam, azon gondolkoztam, hogy mit szívott a tervező, fejlesztő mielőtt megalkotta ezeket a "csodálatos" kreálmányokat? :DDD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#20040) r3dsnake válasza user12 (#20037) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Baromi jól néz ki képeken a fehér-szürke. Sajnos az én órám túl régi hozzá.

(#20041) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Eddig tartott nalam az s6 ss. Rajottem, hogy egyaltalan nem hasznalom ki, ugyhogy valoszinuleg eladom. Egy uj SE erkezik majd helyette szerintem. Edzesekhez tokeletes lesz, hetkoznapokra meg marad a normal oram. Valahogy a watch az egyetlen apple termekem amit nem tudok megkedvelni.

(#20042) user12 válasza trobi28 (#20039) üzenetére


user12
őstag

Igen egyetértek veled is és Tamás34-el.
A W3-on egyet hiányolok nagyon, az Infograph-ot vagy valami hasonló tartalmas számlapot.
A Kronográf jó lenne, ha a nagy számlapon belül ha a kis időmérőket le lehetne cserélni valami másra.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20043) user12 válasza r3dsnake (#20040) üzenetére


user12
őstag

Melyikre gondolsz?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20044) trobi28 válasza Thewent12 (#20041) üzenetére


trobi28
addikt

Én meg edzésekre használom ritkábban.
Az értesítések és a fizetés miatt szerettem meg. Az utóbbi időben rosszul alszom, így elkezdtem monitorozni az alvásomat, hátha rájövök az okára, szív (vérnyomás és magas pulzus) problémákkal küzdök, azt figyelem még, kb ennyi :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#20045) r3dsnake válasza user12 (#20043) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Erre.

(#20046) user12 válasza r3dsnake (#20045) üzenetére


user12
őstag

Ez nekem kimaradt.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20047) Rage47 válasza r3dsnake (#20040) üzenetére


Rage47
veterán

Igen tegnap be is állítottam egyből.

[ Szerkesztve ]

(#20048) Thewent12 válasza trobi28 (#20044) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Ezekre tokeletes a watch. Csak szamomra kicsit felesleges egy 250 ezres ora, amikor a 120 ezres is megadja szamomra ugyanazt. Nem spursagrol van szo, mert rengeteget koltok ilyen termekekre, mivel nagyon szeretem a technologiat, csak ennel az egy termeknel feleslegesnek erzem magam szamara megfizetni ekkora felarat.

(#20049) Noxy válasza Thewent12 (#20048) üzenetére


Noxy
veterán

amikor a 120 ezres is megadja szamomra ugyanazt.

Igen. Pont 125 e vettem egy W5-t, 9 hónap garival. :)
Vérnyomás és szívritmus problémák. (60-rol 190-re felugró pulzus)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20050) syIex


syIex
veterán

Hahó!
Van egy kis kitérőm most Android vonalon és azon gondolkozom, hogyha az órát (W5) hozzá párosítanám milyen funkciókat tudna? :F :U

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.