Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) oszy válasza mr.tamasbiro (#6997) üzenetére


oszy
veterán

Így "rábeszéltem", hogy maradjon inkább a 12. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7002) nickedez89 válasza kchris78 (#7000) üzenetére


nickedez89
senior tag

Mármint zene áttöltés közben nyomtad ki a Bluetooth-t? Mert akkor nem csodálom hogy behalt, a telón lévő zenét nem fogja neked WiFi-n áttolni az órára az tuti.

Igazából azt nem értem, hogy miért nem AirDrop-ot használ nagyobb mennyiségű adat átvitelekor?🤔

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#7003) kchris78 válasza oszy (#7001) üzenetére


kchris78
veterán

ha nem nezem a batteryt es kijelzoidot, sok difi nincs szerintem ranezesre... nem egy ios6-7 valtas :D . oke hogy a motorhazteto alatt valtoznak dolgok es biztos jonnek uj sdk-k es optimalizaltak.. de csak tegnap valtottam dolgok miatt es hat... alig alig van valtozas. ugyhogy nem sok ertelme lenne visszavaltani..

(#7004) oszy válasza kchris78 (#7003) üzenetére


oszy
veterán

Van benne igazság! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7005) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most akkor a szíjak hogy vannak?
38/42=40/44 kompatibilis?
Ajánlott eladók ilyen témában?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7006) JociMilan válasza nickedez89 (#6999) üzenetére


JociMilan
tag

Igen, gondoltam, köszönöm Neked is!

(#7007) kchris78 válasza oszy (#7004) üzenetére


kchris78
veterán

egyegy aprosag azert modosult: idojaras - vegre nem a force touchal megy a valtas a 3 mod kozott, edzesnel talan nem volt egyszerre kint a pulzus es km ido - de ezek tizedverzoba belefero dolgok..

(#7008) aujjobba válasza kchris78 (#7007) üzenetére


aujjobba
addikt

Tökjó hogy így módosult az időjárás, csak egy kisebb apróság, hogy a frissítés óta az esetek 90%-ában semmilyen időjárás infót nem mutat nekem az óra.
Főképernyőn két vonal, ha megnyitom zéró infó.

(#7009) Süvi válasza kchris78 (#7007) üzenetére


Süvi
őstag

A telefonon az óra alkalmazásban meg lehet adni (korábbi modelleknél,IOS4 esetében is), hogy miket mutasson.

(#7010) oszy válasza kchris78 (#7007) üzenetére


oszy
veterán

Megmaradt force touch is. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7011) nickedez89 válasza aujjobba (#7008) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ott valami beakadhatott frissítéskor!

Próbáld meg azt, hogy kilősz mindent a dokkból, aztán vedd le az időjárást az adott számlapról és indítsd újra az órát meg a telefont is.
Utána rakd vissza a számlapra az időjárást, hátha észhez tér!🤔

Nekem a pulzussal kellett hasonlót csinálni mert nem méregetett magától időnként ahogy addig.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#7012) nord_ válasza aujjobba (#7008) üzenetére


nord_
veterán

Állítsd az időjárás helymeghatározását “mindig”-re a telefonon.

(#7013) aujjobba válasza nord_ (#7012) üzenetére


aujjobba
addikt

Állandón van, és tudja is hol vagyok, csak épp nincs adat.
A telefonon mutat is mindent.

[ Szerkesztve ]

(#7014) kchris78 válasza aujjobba (#7013) üzenetére


kchris78
veterán

ez nekem is volt sokszor.. ő maga dönti el mikor akar (vagy nem akar inkább) frissíteni a telefonról adatokat...

(#7015) aujjobba válasza kchris78 (#7014) üzenetére


aujjobba
addikt

Most az óra újraindítása után megjelentek az adatok.

(#7016) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Ezek a pár száz forintos üveglapok mennyire ajánlottak? (ebay) Látok olyat ami ráhajlik, meg van egyenes is. Van aki használ ilyet, illeszkedik rendesen?

T

(#7017) Süvi válasza tomi5244 (#7016) üzenetére


Süvi
őstag

Több ráhajlóval volt szerencsém.
Azt vettem észre, hogy nagyon nagy a szórás.
3 db-ot vettem ugyan olyan méretben.
1 órára úgy rá tudtam tenni, hogy nem volt ember, aki megmondta volna elsőre, hogy van rajta valami.
Ellenben a másik kettő kisebb volt, volt amelyik le is esett, mert leszedte a pulóver, beleakadt a hézagba.

(#7018) FIREBLADE78 válasza tomi5244 (#7016) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Felesleges,bírja az ütést.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7019) Romvr


Romvr
őstag

Az új visszafogott Siri Watchface egész jó. De tudva valaki hogy lehet megváltoztatni a Home-Work utazási preferenciát? Tömegközlekedésre szeretném állítani mert alapból kocsival jelzi előre, illetve ha indítok egy navigációt óráról az is alapból kocsival történik.
Van erre valami mód hogy váltogassam? Ritkán vezetek szóval mind a két funkció kellene és nem lenne rossz ha órán tudnám váltani mikor melyiket szeretném, de alapértelmezettnek tömegközlekedést preferálnám.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7020) galaxys80


galaxys80
veterán

Nálam most már 1 hét alatt harmadszor ragad be a helymeghatározás jele a watchos5-ön.
Restart után egy ideig eltűnik, aztán megint megjelenik.

(#7021) kchris78 válasza galaxys80 (#7020) üzenetére


kchris78
veterán

nekem meg az a zavaro hogy a wifi ha van felismerheto akkor erosebb mint a bt?? sokkal tovbet fogyaszt...

(#7022) Nasuto válasza Romvr (#7019) üzenetére


Nasuto
tag

Én nem használom a Siri Watchface, de a kocsi-tömegközlekedés navigációra az a tippem, hogy a telefonon a Beállítások Térképek alatt a Tömegközlekedés legyen kipipálva az előnyben részesített közlekedéstípusnál. A váltogatásról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert kocsival járok (vagy gyalog).

(#7023) atees


atees
őstag

Gondolkodok, hogy milyen watchot vegyek, eddig S3 nike volt, szijon kivul nem igen hasznaltam mast a nike reszbol. S4be lesz vmi uj a nikeból?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7024) Romvr válasza Nasuto (#7022) üzenetére


Romvr
őstag

Közben felfedeztem hogy ha elkészítette az órán a becslést az autóra a maps alkalmazás akkor force touch-olva lehet kérni a tömegközlekedést is.
Köszi a tippet, itt tényleg a vezetés volt kiválasztva. Átállítottam aztán majd kiderül miként reagálja le a Siri a dolgot, ha közeledik a munkaidő vége. :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7025) Rage47


Rage47
veterán

Aki tud angolul, annak itt a cikk
Évekig tarthat, mire a UK-ban elérhető lesz az EKG.
Nálunk évtizedek gondolom :D

(#7026) gyuromoj válasza Rage47 (#7025) üzenetére


gyuromoj
veterán

Fasza... nagyon bízom benne most már, hogy egy US acc elég lesz hozzá. :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7027) Rage47 válasza gyuromoj (#7026) üzenetére


Rage47
veterán

Ennyiből adhatnák olcsóbban nálunk a termékeket amúgy. Se LTE Watch, se EKG, se Apple Pay, se Siri :(

(#7028) gyuromoj válasza Rage47 (#7027) üzenetére


gyuromoj
veterán

Apple Pay nekem is nagy szívfájdalmam...
LTE menni fog külföldi beszerzésű órával nem?
EKG meg lehet hogy tényleg csak régió függő lesz. Azt meg okosban meg lehet oldani.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7029) Romvr válasza Rage47 (#7027) üzenetére


Romvr
őstag

Nem tudom mi a baj ezzel, úgy is nálunk a legdrágább EU-n belül minden Apple termék. Akkor meg már igazán belefér hogy a fő funkciók és újítások egy részét nem lehet használni se. :U

#AppleHungarikum, #iKárámbá, #iÁjj

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7030) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Bécsben lehet kapni esimes változatot?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7031) ittakary válasza FIREBLADE78 (#7030) üzenetére


ittakary
nagyúr

amennyi időbe telt beírni ezt, te magad is megtaláltad volna a választ...

https://www.apple.com/at/

(#7032) Nescafé


Nescafé
őstag

WatchOS 5.0.1 out now :)

 iPhone 15 Pro

(#7033) Vasy09


Vasy09
őstag

Akinek van LTE-s watch 3-a esetleg 4-e, próbálta már itthon, hogy a T-Mobile hálózatán használható? Működik? :U

Gamertag: Vasy09

(#7034) Totheground válasza Vasy09 (#7033) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem van, de nem működik, a Watch nem tud roamingot. Azaz csak akkor kapcsolódik, ha a hálózat aktívan támogatja (ie elérhető előfizetés a Watch-hoz) és annak a SIM kártyája van a telefonban (azaz honos hálózatként kezeli).
Mondjuk ez májusban volt, de ha jól tudom, azóta sem lehet a T-nél elérni Watch előfizetést, tehát valszeg nem működne.
A másik meg, hogy a Watch nem “világ-kompatibilis” mint az iPhone, érthető okokból sokkal kevesebb sávot támogatnak, arra a területre hangolva, ahol eredetileg eladták. Persze ettől meg pl egy UK model támogathatja a magyar frekit, de ezt előtte nem árt az Apple honlapján ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7035) FIREBLADE78 válasza ittakary (#7031) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezért van a fórum,ha nem tetszik,ne olvasd.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7036) oszy


oszy
veterán

Egyébként Amerikában a legolcsóbbak az Apple (új) termékei?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7037) FIREBLADE78 válasza oszy (#7036) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ahol szinte nullás áfa van ott igen.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7038) Totheground válasza oszy (#7036) üzenetére


Totheground
addikt

Vagy itt Japánban (turistaként nem kell ÁFA-t fizetned és alapból jó áron vannak). Persze az árfolyam is számít.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7039) oszy válasza Totheground (#7038) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos én egyik helyen sem fogok járni, de talán egy ismerősöm Amerikába fog menni. :B

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7040) Chal válasza Totheground (#7034) üzenetére


Chal
addikt

Viszont azóta van esim támogatás a T-nél. Ha jól értem, akkor te kinti előfizetéssel próbáltad, amivel hazajöttél, és itthon roamingoltál. A nagy kérdés inkább most az, hogy mi van akkor, ha T-s előfizetéshez (tehát a telefonban hazai T-s sim van) konfigurálja valaki az órát nulláról.

Egzakt válasz sajnos nincs, mindenki csak találgat. Hivatalosan nyilván nem fogja azt mondani a T, hogy persze, menni fog, szóval tőlük kár is kérdezni.

(#7041) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Ha UK Store-ból rendelek (S4), az jár itthon hátránnyal?
Garancia, nyelv....
Előre is köszi!

(#7042) Gergi válasza martinkeet (#7041) üzenetére


Gergi
aktív tag

Tudomásom szerint semmilyen hátránnyal nem jár.
Az Apple termékekre világgari van és magyar nyelv is van benne, tök mind1 hol veszed meg.

(#7043) Vasy09 válasza Chal (#7040) üzenetére


Vasy09
őstag

Totheground köszi szépen! :R

Chal: Igen, főleg ez érdekelne engem is, de lehet nem fogok akkor vele szarakodni és megveszem a sima nike+-ot itthon majd! Bár egyenlőre ahogy néztem, a T-nél az sincs még! :(

Gamertag: Vasy09

(#7044) puru válasza Vasy09 (#7043) üzenetére


puru
senior tag

Ma éjjeltől a Nike+ S4 már rendelhető az Apple oldalán :)

(#7045) Totheground válasza Chal (#7040) üzenetére


Totheground
addikt

Yepp, ezt a T tudna csak megerősíteni.
Viszont.
Mivel a Watch nem külön planen van, hanem mindenhol a mobilodhoz regelik (és külön aktiválni az órát a szolgáltató adott weboldalán) ezért szerintem meg nem működne akkor sem. De 1-2 telefont a T irányába megérni (99%, hogy eszkaláltatni/vezetői visszahívást kell kérni, mert ezt alapból nem nagyon fogjak tudni).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7046) Vasy09 válasza puru (#7044) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, köszi, azt láttam! Csak ha tudok, inkább részletre venném, nem egy összegben! :DDD Az apple oldalán meg ugye csak egy összegben lehet! :((

Gamertag: Vasy09

(#7047) majestic válasza ittakary (#7031) üzenetére


majestic
őstag

Nem az a lényeg, hogy megkapja-e az engedélyt az EKG ficsör hanem az a lényeg, hogy működjön! Ha csak az lesz a “korlátozás”, hogy az amerikai AppStore-ban lesz elérhető a progi és egy amerikai címre kell regisztrálni és működni fog ahogy az a Heart Study esetében is, az engem teljesen hidegen hagy.

Az lenne a baj ha valamilyen más formában tíltják le a dolog... na az gáz lenne...

Gondolom van annyi esze az Apple-nek, hogy megtesz mindent az engedélyezetés ügyében...

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7048) oszy válasza majestic (#7047) üzenetére


oszy
veterán

Mi az a Heart Steady? :B

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7049) majestic válasza oszy (#7048) üzenetére


majestic
őstag

Az is csak az USA-ban elérhető ficsör. Folyamatosan figyeli a pulzusodat és ha észlel rendellenességet, jelez. Az adatokat pedig küldi az Apple-nek. Már lezárták a jelentkezést a programba, nekem sikerült még az elején jeletkeznem a programba..,

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7050) oszy válasza majestic (#7049) üzenetére


oszy
veterán

Akkor már esély sincs a "bejutásra" Amerikai account-al sem?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.