Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) royslade válasza Tibee86 (#16390) üzenetére


royslade
tag


:R

(#16402) syIex


syIex
veterán

Úgy néz ki megtaláltam a nekem valót.
Space Black S4 SS teljesen új és eléggé tűrhető áron szóval ma át is veszem, ha minden jól megy! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16403) tuzpenge válasza syIex (#16402) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ugye ízlésről kár vitatkozni, de az SS-be a sima stainless a legszebb! :P
Amúgy grat hozzá!

ˣ

(#16404) syIex válasza tuzpenge (#16403) üzenetére


syIex
veterán

Valóban az, de nem fogok érte +50 ezret adni és várni is amíg megérkezik hetek múlva! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16405) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Valaki esetleg vett már és használ ilyen töltőt?
[Watch töltő]
Jól működik az S4 is?
Köszi!

ˣ

(#16406) Maxximus válasza tuzpenge (#16405) üzenetére


Maxximus
őstag

megremdeltem,majd elmondom. köszi a linket

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16407) ittakary válasza syIex (#16402) üzenetére


ittakary
nagyúr

mennyiért vetted? ez is ebayes?

(#16408) syIex válasza ittakary (#16407) üzenetére


syIex
veterán

Annyira nem túl olcsón, 170 forinc a vége.
Nem eBay. Teljesen új, bontatlan magyar.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16409) Cyberbeni válasza syIex (#16402) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Amit én rendeltem ebayről "fekete"-ként a gyári SS képpel, arról kiderült, hogy space grey alu (és amerikai verzió, ami nem tud B20-at), úgyhogy refundoltam.

(#16410) syIex válasza Cyberbeni (#16409) üzenetére


syIex
veterán

Mennyi volt, ha lehet tudni?
Ez full most rakom "összefelé" :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16411) Cyberbeni válasza syIex (#16410) üzenetére


Cyberbeni
addikt

372,9€ Szóval még az európai aluért is csak elment volna az ára (még mielőtt megugrott az euró). Seller refurbished, lehetett választani, hogy mennyire megviselt állapotban levőt akarsz és reménykedtem, hogy az árat nézték be és nem azt, hogy alu vagy ss. (De ugye ha mást küldenek, mint ami a hirdetésben van, akkor nekik kell fizetni a vissza postát és az eredeti postát is visszakapod, egyébként meg ha van refund, akkor általában bukod az oda-vissza postát.)
Még nyertem is egy kicsit az euró oda-vissza váltáson.

(#16412) syIex válasza Cyberbeni (#16411) üzenetére


syIex
veterán

Az még akkor hagyjad, hogy nem buktad be az egészet. :Y

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16413) syIex


syIex
veterán

Az S4-en minden óraszámlap (vagy mi hirtelen) elérhető, mint az S5 esetén? Vagy van ami nem?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16414) tboldi válasza syIex (#16413) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nincs különbség a két modell között.

(#16415) ittakary válasza tboldi (#16414) üzenetére


ittakary
nagyúr

az a vicc hogy tényleg nincs :D ezt a "mindigkijelzőt" pont pár nap után megunod mert nagyon eszi az akkut

(#16416) tboldi válasza ittakary (#16415) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én most csak a számlapokra értettem, de tulajdonképpen igen. :D

(#16417) Mela Kehes válasza ittakary (#16415) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Na nekem meg pont az jön be legjobban. Mióta megvan azóta úgy használom. Múltkor kikapcsoltam, mondom megnézem mennyit bír úgy, de fél napig bírtam csak.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16418) ittakary válasza Mela Kehes (#16417) üzenetére


ittakary
nagyúr

de hiszen akkor látszódik amikor te éppen nem látod, nem értem xD

végre visszahozta neked a "megnéznekmertlátszikhogyapplecuccomvan" érzést? :D

(#16419) Mela Kehes válasza ittakary (#16418) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Egyáltalán nem érdekel, hogy ki látja milyen cuccom van.
Mint már írta itt valaki, sokszor van amikor nem feltétlenül forgatnám a karom, hogy lássam mennyi az idő. Pl. gyógyszertárban álltam sorba és tele volt a kezem, extrém példa de tavaly hason fekve tetováltak akkor sem tudtam máshogy nézni, van hogy sietnék és olyan ember feltart akit nem szívesen sértenék meg azzal hogy megnézem mennyi az idő.
Persze nyilván ez egyik sem olyan eset ami halaszthatatlan, de ez pont olyan mikor megmondják ne nyúlj az arcodhoz és onnantól viszket az egész.
Nem vagyunk egyformák, azért van benne ez a funkció, hogy aki akarja használja. Már a 3-as órámnál is hiányzott ezért én örültem neki.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16420) syIex válasza Mela Kehes (#16419) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván ez ember függő és van aki kihasználja, de sokan nem.
Nem bántam meg személy szerint, hogy az S4-et vettem SS-ben, mert az 5 jóval húzósabb áron lett volna és ÉN nem igazán jöttem lázba az AoD-től, pedig volt egy hétig amikor kijött. :DDD
Szóval ez ízlések és pofonok. Azért féltem a SB verziótól, mert a legtöbb helyen azt írták, hogy jóval kevesebb szíjjal használható, mint az ezüst verzió. Hát szerencsére sok szíjat nem használok és az eredeti milánói szíjam ezüst, de szerintem tök jól megy a SB tokozáshoz.
Még egy piros sportot akarok beszerezni, meg jó lenne egy eredeti Link is csak hát az szintén borsos! :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16421) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Nem olvastam még végig a topicot és biztos ezerszer kitárgyalt dolgokat fogok kérdezni, de talán gyorsan tudtok rá válaszolni. Addig is elkezdem bújni a topicot :)

A lényeg, hogy van egy amzfit bip-em és kezd idegesíteni a pontatlan pulzusmérés.

Nem vagyok sportoló, de napi 20-25 km-t bringázok a melóba és vissza, ami közben szoktam trackingelni a dolgokat. Súlyt kéne ledobnom és a szívem se akarom túlpörgetni, ezért rendszeresen figyelem a pulzusom. Amazfit sokszor hoz egyértelműen fals adatot.

Gondoltam ennek vége, kéne nézni valami másik okosórát. Most szembesütem vele, hogy a 3-as szériát nagyon jó áron lehet most megkapni, ezért elindult a vezérhangya.

A kérdésem annyi lenne, hogy aki használ(t) 3-as szériát, ennyire volt megelégedve a pulzsumérő pontosságával? Olvastam, hogy a 4-5 új szenzort kapott pulzusmérés terén és az EKG funkció is belekerült az órába, de szinte dupla árért soknak érzem.

Nekem mozgások terackeléséhez kéne relatíve pontos puzusméréssel (nem baj nem 100%-ban pontos, csak ne tévedjen 70-80-at...) és hogy az értesítéseket megkapjam a kezemre is.

Még egy kérdés merült fel bennem. Ha az amazfittel eltávolodtam a telefonomtól és közben jött értesítés, akkot megkaptam azt, ahogy hatótávba kerültem újra. Apple watch tud ilyet? Nem mindig cipielem az irodában magammal a telefonom, de szeretem tudni, hogy kerestek-e, amikor visszaérek a helyemre. Nem akarom mindig megnyitni a telefont emiatt.

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv.,
János

(#16422) baliii


baliii
senior tag

Sziasztok,

Az alábbi témával kapcsolatban érdeklődnék, hátha valaki találkozott már ilyennel.

5 napja vettem egy Series3 nike edition órát (újonan, istyle-ból, ezért a korábbi használatból eredő hibákat kizárnám).

A "csuklóészlelés" be van kapcsolva.

Az első 2 éjszaka amikor nem volt rajtam, nem is rögzített semmilyen pulzusszámot az óra.
Azóta viszont minden éjszaka rögzít elég magas (80-120 közötti) érétkeket, pedig nincs is a kezemen... Így a napi átlagos értékeket is teljesen eltolja.

Valaki találkozott már ilyesmivel?

Köszi szépen,
Balázs

(#16423) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Ugye két napja van meg az S4 SS órám és azzal tisztában vagyok, hogy az akksinak kell kis idő amíg beáll rendesen viszont az AutoSleep appnak nem igazán kellene.
Első nap 1,5 órát mért ma pedig 2,5 felet reggelre.
Ez nettó hülyeség, mert aludtam mint a bunda! :DDD
Újra lehet az alkalamazást kalibrálni valahogy? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16424) nord_ válasza syIex (#16423) üzenetére


nord_
veterán

Az alkalmazás beállításában van kalibrálási lehetőség.

(#16425) syIex válasza nord_ (#16424) üzenetére


syIex
veterán

Valóban csak eddig nem engedte, mert nem kapott elég infót az órától. Most újra kalibráltam, kíváncsi vagyok az eredményre! :K

Más; Olyan előfordul másnál is, hogy kiválaszták egy alkalmazást, hogy telepítse fel és rámegyek az Install-ra, de az csak forog egyet és ismét kiírja, hogy Install? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16426) Ck. válasza Maxximus (#16400) üzenetére


Ck.
addikt

Persze, csak iOS alatt nem ezt szokta meg az ember...

(#16427) Maxximus válasza Ck. (#16426) üzenetére


Maxximus
őstag

Hat ja...
Bar nagyon kezdenek az amdroiddal osszeolvadni
Android stabilabb, zartabb,ios instabilabb,nyitottabb

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16428) Rage47 válasza Ck. (#16426) üzenetére


Rage47
veterán

Ha jól látom, a WatchOS-szel van gondod, nem az iOS-szel. És amúgy a Viber app hibája, az meg szar minden platformon, nem a Watch-on lesz tökéletes. :D
Én órára nem raknék chat appot, a Messenger is képes lehúzni az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#16429) btudos válasza Ck. (#16426) üzenetére


btudos
veterán

Csak nem Spotify-t használsz? Mióta van Spotify app Watchra, az ilyen retek, a normál kezelő tök jól követi a történéseket média fronton, csak a Spotify kezelőfelülete szokott megdögleni rendszeresen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16430) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Használ vki külső forrásból származó számlapot?

(#16431) Ck. válasza Rage47 (#16428) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, a WatchOS-szel egész pontosan. De nem csak a Viber a bajom, hanem konkrétan az, hogy nagyon sokszor késéssel reagál arra, ami az iPhone-on már megtörtént...olyan érzést kelt az emberben, mintha nem is iPhone-hoz tervezték volna az órát, csak valahogy az utolsó pillanatban mégis sikerült hozzáhegeszteni az iOS-hez.

(#16429)btudos:
Nem, az a szomorú, hogy ez a gyári Zene alkalmazás, egy kis Apple Music-kal megspékelve, de azokat is offline hallgatom, előre letöltve.

A másik rendkívül idegesítő probléma, amit nem tudom miért csinál, az szintén a zene lejátszáshoz köthető. BT fejlhallgatón keresztül szoktam használni, a zenék a telefon vannak tárolva. Amikor elindítom a zene lejátszást a telefonról, az órán is megjelenik az aktuálisan játszott tartalom, enged számot váltani, az adott lejátszási listán belül szabadon böngészni.
Viszont amint az órán keresztül belemennék a zene alkalmazásba, hogy egy másik szintén telefonon tárolt albumot válasszak ki, ahogy indítanám el a zenét, kiírja, hogy BT eszköz nincs csatlakoztatva. Ekkor az órához külön kell csatlakoztatni a BT fejhallgatót és csak akkor hajlandó egy másik mappában lévő zenét lejátszani. Viszont ilyenkor azzal a lendülettel a telefonról lecsatlakozik a BT fejhallgató és akkor meg onnan nem tudom a zenét kezelni.

Lehet, hogy kicsit bonyolultan írtam le... Szóval egyszerűsítve: ha a telefonról zenét játszok le, akkor azonos albumon/lejátszási listán belül tudom vezérelni a számokat mind a telefonról, mind az óráról anélkül, hogy a BT beállításokkal, leválasztás/átcsatlakozás kellene ügyeskedni. Telefonon keresztül szintén tudok albumot váltani és ugyanúgy vezérelni továbbra is mind az óráról, mind a telefonról, amíg az adott albumon belüli zenéről beszélünk.
Viszont ha az órán egy másik albumot/lejátszási listát akarok kiválasztani, akkor azt már nem hajlandó lejátszani, kiírja, hogy nincs csatlakoztatott eszköz, csak akkor működik ha a telefonról leválasztom a BT eszközt és az órára átcsatlakozok. Miért?

(#16432) Erhard00


Erhard00
újonc

Sziasztok,van egy Apple Watch S5 sima alu-s ion-x es kijelzős órám amihez a napokban jutottam hozzá és csak annyit szeretnék AW tulajoktól kérdezni hogy akinek hasonló sima Sport változata van az használ e bármi védőfóliát/üveget,komplett tokot az órához?
elore is koszi

(#16433) Serpiko válasza Erhard00 (#16432) üzenetére


Serpiko
addikt

Semmit nem használok S4 oram van megjelenés óta. Csupán egy apró karc van a kijelzőn, de az is csak surlófényben látszik szerencsére. A kutya csinálta rá a körmével.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16434) Erhard00 válasza Serpiko (#16433) üzenetére


Erhard00
újonc

Köszi Serpiko,akkor azért annyira nem vészes,mint pl egy telefon ami ugye a zsebből ki-be mozog és ott könnyebben jelennek meg a zsebkarcok,horzsolások

(#16435) Serpiko válasza Erhard00 (#16434) üzenetére


Serpiko
addikt

Úgy vettem észre nem nagyon karcolodik. Persze ha odavered valamihez akkor igen. Meg vigyázok is a cuccaimra plusz irodában dolgozok. Azért tud sérülni ahogy itt olvastam a topikban. Vigyázz rá ennyi amúgy van jó fólia de nem jut eszembe itt ajánlották valami *hidro gél a neve vagy mi.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16436) tboldi válasza Erhard00 (#16432) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam csak egy Rock Hydrogel fólia van, szinte észre sem lehet venni. Egyszer már megmentette a kijelzőt egy lengéscsillapítótól. :D

(#16437) Serpiko válasza tboldi (#16436) üzenetére


Serpiko
addikt

Rock Hydrogel fólia Ennek a neve soha nem jut eszembe mikor kérdezik de tudom jössz és te tudsz mindent. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16438) Ck. válasza Cyberbeni (#16411) üzenetére


Ck.
addikt

Nem félsz seller refurbishedot venni? Még egy kézmosás is necces ilyen esetben.

(#16439) bigdady válasza tboldi (#16436) üzenetére


bigdady
nagyúr

+1

(#16440) Maxximus válasza tboldi (#16436) üzenetére


Maxximus
őstag

+2

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16442) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,
Új Apple Watch érkezik a házhoz a napokban (Ser.4)
Ha jól olvastam, akkor a jelenlegi watch-ról (Ser.3), készítek egy biztonsági mentést, majd eltávolítom.
Aztán az új készüléket a visszaállítással párosítom.
Illetve, mit ajánlotok erre az esetre?
Köszönöm előre is a válaszokat.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#16443) oszy válasza Ck. (#16438) üzenetére


oszy
veterán

Szeret kockáztatni! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16444) baliii válasza baliii (#16422) üzenetére


baliii
senior tag

Sziasztok,

Úgy látom erre senkinek semmi ötlete.

Közben találtam számos külföldi fórumot erre vonatkozóan, többek között az apple honlapján de csak a terelés megy... Pedig azóta is csinálja az óra.

A Szifon.com-on találtam egy fórumot, ahol ezzel foglalkoznak:
https://qa.szifon.com/t/apple-watch-pulzusmeres/819/9

Annyi a konklúzió, hogy ez van... Elég gáz szerintem egy ilyen eszköztől ez az egész.

Az egyetlen megoldás amit találtam az, hogy tegyem töltőre ha nincs rajtam. Ez nem tetszik mert úgy gondolom, hogy ez teljesen feleslegesen amortizálja az akksit, ami amúgy nekem 3 napot is kibír, így meg majd hamarabb megadni magát.

Elég nagy csalódás ez az egész.

Üdv,
Balázs

(#16445) r859


r859
csendes tag

Olvastam pletykákat, hogy az S6 már mérni fogja a véroxigént, valamint lesz benne alvásfigyelés is. Mennyi esély van rá szerintetek, hogy ezeket a szoftveres fejlesztéseket az S4 vagy S5 is megkapja? Nyilván az sem buli, ha a régebbi is mindent megkap, de nem tudom korábban volt-e ilyen, amit utólag aktiváltak a korábbi modellekben. Vásárlás időzítés miatt lenne érdekes, hogy ha kellenének ezek a funkciók akkor inkább várjak szeptemberig vagy bízzak az utólagos szoftverfrissítésben :).

(#16446) syIex válasza r859 (#16445) üzenetére


syIex
veterán

Alvásfigyelésre nagyon jó programok vannak már jelenleg is.
Igazából ez attól fog függeni, hogy valami új chip kerül bele vagy csak szoftver lesz és a támogatás ezen múlik, plusz amit alma bácsiék jövedelmezőbbnek látnak :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16447) oszy válasza syIex (#16446) üzenetére


oszy
veterán

Az alvásfigyelést szerintem szoftveresen megoldják, ha már más is megoldotta :D Így hátha a "régebbiek" (4/5) megkapják ezt. :) A komolyabb dolgokat meg tegyék az újba.

Csak ábrándozok. :B

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16448) Ck. válasza oszy (#16443) üzenetére


Ck.
addikt

Én is refurbishedet választottam, de eszem ágában sem volna egy magánember által felújított műszaki cikket venni, főleg akiről fogalmam sincs, hogy kicsoda, a garanciáról nem is beszélve. Nekem egy hivatalos, Apple oldaláról megvásárolható refurbished 44 mm-es Series 4 (GPS) Nike+ra esett a választásom, hivatalos Apple garanciával, fóliás, bontatlan dobozban, teljesen új állapotban. 105 ezer Ft volt, annyit szerintem bőven megért. Érdemes körbe nézni a refurb választékukban, vannak jó ajánlatok szinte mindig.

(#16449) Drakk válasza Ck. (#16448) üzenetére


Drakk
tag

Nézem az Apple.hu oldalát, de nem látom a "refurbished" opciót.
Meg tudnád adni a linket? Köszönöm!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#16450) trobi28 válasza Drakk (#16449) üzenetére


trobi28
addikt

Fél perc kereséssel megtaláltam, [parancsolj] :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.