Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) Marci6 válasza jófejsrác (#17399) üzenetére


Marci6
tag

:D nálam sincs semmi megosztva sehol, nekem a gyáriból az offline térkép és az intervallum edzés hiányzott.

(#17402) tl-x válasza Wmwinters01 (#17400) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem elég lenne a 3-as is. Csak nem tudom mennyit fognak esni az árak.

(#17403) mazsiii92 válasza tl-x (#17402) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Ha tippelnem kell akkor a 3-as nem fog esni, az 5-ös szimplán kivezetésre kerül ahogy a 4-es szériával történt, és a 6-os fogja átvenni a helyét. Persze viszonteladóknál még lehet, hogy kapható lesz továbbra is az 5 valamivel olcsóbban, de hogy a 3-nak nem esik, abban szinte biztos vagyok.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17404) Wmwinters01 válasza mazsiii92 (#17403) üzenetére


Wmwinters01
tag

Igen, ezért van jegelve nálunk is az S3... valszeg s4 lesz belőle, mert arra azért talán valamivel tovább jön még támogatás is és az s3 ára elég hosszú ideje stagnál, szóval azt beárazta a piac mostanra.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17405) tl-x válasza mazsiii92 (#17403) üzenetére


tl-x
őstag

Esetleg még az lehet, hogy újra kiadják az s4-et “olcsó”-ként a s3 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#17406) Laox válasza tl-x (#17405) üzenetére


Laox
aktív tag

Szerintem nem fogják, mert az S4 szinte ugyanaz, mint az S5. Az S3 és az S5 között volt egy generációváltás. Én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az S5 lett olcsósítva, csak nem olyan mértékben, mint most az S3.

(#17407) r3dsnake válasza tl-x (#17405) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

S4-et már kivezették, nem fogják visszahozni.

(#17408) catroot válasza tl-x (#17390) üzenetére


catroot
veterán

Én meg brahiból nyomtam egy S4-re licitet az eBay-en, amit sikerült meg is nyernem. Lehet várni kellett volna vele. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#17409) syIex


syIex
veterán

Na ma estére végre kézhez vehettem az órát! :C
Mivel egy ideje nem használtam már ezért szinte újra fel kell fedezni! :DD
Olyan kérdésem lenne, hogy esteleg van olyan nem előre telepített alkalmazás amit tudtok ajánlani? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17410) Serpiko válasza syIex (#17409) üzenetére


Serpiko
addikt

Air matters levegő minőség mérésre használom elég jó.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17411) Atlantis válasza Zozo® (#17397) üzenetére


Atlantis
veterán

Remélem, ezzel végre tudni fogja, hogy ha edzés közben kereszteződéshez érek, akkor automatikusan szünetelteti az edzést és ha elindulok, akkor folytatja. Ez az egy funkció van, amit a Samsung órám után hiányolok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17412) Marci6 válasza Atlantis (#17411) üzenetére


Marci6
tag

Csak futásra működik az auto pause :F ?

(#17413) mazsiii92


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Néhány hete kérdeztelek titeket a Series 3-mal kapcsolatban, megnyugtató válaszokat adtatok a teljesítményt illetően, viszont az utóbbi időben elég sok problémát írtatok az üzemidővel kapcsolatban. Aki esetleg még a mai napig S3 vagy S4-et használ, ők tudnának mondani valamit ezzel kapcsolatban? Azt még kibírom, ha minden reggel rá kell tennem a töltőre az órát, nagyjából 2 órám minden reggel van erre amíg edzek és készülök, de ha csak 70-80%-ot tudok belepakolni és azzal nem bírja ki estig, akkor az tényleg nem az én órám.

Mivel a felhasználási szokásaim egy okosóránál jelenleg a béka segge alatt van (értesítések figyelése, pulzus és lépésszám figyelés) ezért rengeteg alternatíva szóba jöhet más gyártóktól, már android és tizen rendszerek is támogatják az iOS-t.

Az előző órám egy Galaxy Gear S3 Advanced volt, ami 2 évesen is hozott 3 napot, ebből tudnék engedni de akkor 1 nap tényleg legyen meg, ne kelljen azért stresszelnem ha munkából megyek egy céges vacsorára és 10kor vagy később esek haza akkor lemerül.
Köszi, ha megosztjátok a tapasztalatokat.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17414) syIex válasza mazsiii92 (#17413) üzenetére


syIex
veterán

Egy nap szerintem lazán megvan vele, ha kinzod is! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17415) Atlantis válasza Marci6 (#17412) üzenetére


Atlantis
veterán

Én biciklizésnél használnám, futni nem szoktam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17416) Marci6 válasza mazsiii92 (#17413) üzenetére


Marci6
tag

Én 3-4-5-öt használtam és mindegyik bírt 1 napot (24h) normál használattal, régebben nagy ritkán volt valami beragadás, ami gyorsan merítette de azt meg restart megoldotta.
Az utóbbi időben szerintem inkább aktív sport és terheléses használat melletti kérdések voltak felvetve, összehasonlítási alapon, nem igazán problémák.
3-as vásárlásnál viszont hasznos lehet ha majd a battery health be lesz vezetve a watchOS 7-ben, mert azok már elég idős darabok is tudnak lenni használtan.

(#17417) mazsiii92 válasza Marci6 (#17416) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Köszönöm és sylex1 neked is! :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17418) Big_Boss válasza mazsiii92 (#17417) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

S3-am van, reggel veszem le a töltőről, aznap éjszakára ne zavarjanak módba teszem, másnap este 30-40% között van az akksi. Ha nem venném le éjszakára szerintem akkor is kibírná a 2 napot.

(#17419) mazsiii92 válasza Big_Boss (#17418) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Köszönöm, akkor az én szokásaimmal sima.. :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17420) syIex


syIex
veterán

Én is kíváncsi vagyok egyébként, hogy mennyit bír az akksi, mert S5 még nem volt (csak talán pár napig :DDD) . Szóval AOD bekapcsolva aztán meglátom, de amennyiben nekem este 10-től másnap este 10-ig bírja akkor tökéletes és nem fog "fájni" a fejem miatta! :D
Az S4-nél simán megvolt, de ott ugye nem volt AOD... :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17421) V.Stryker válasza syIex (#17420) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ti nem használjátok edzéshez? Edzésnél, ha közben LTE-n zenét is hallgatsz, nagyon merül. Egy óra edzés, pl. futás, cirka 25%-ot levesz. Nekem napi 1 órás edzésre, AOD kikapcsolva, estére 40%-ra merül. Közelében nincs a két naphoz.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17422) syIex válasza V.Stryker (#17421) üzenetére


syIex
veterán

Akarom, csak az edzés hiányzik jelenleg! :DDD
LTE-n nem fogok zenét hallgatni, mert rajta van az órán ami kell, de kíváncsi vagyok mennyit fog le szívni! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17423) btudos válasza V.Stryker (#17421) üzenetére


btudos
veterán

Az aktív LTE kapcsolat elég sokat számít szerintem, anélkül nyilván jobban bírja az óra.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17424) nagysuhi válasza syIex (#17420) üzenetére


nagysuhi
tag

Fél éve van meg a S5, előtte S1 volt kb 3 évig. Ha este fullra töltöm (ez kb 20%-ról 100%-ot jelent, kb 70-80 perc alatt), másnap estére kb 30%-rá esik vissza. Tehát utána délig biztos lemerülne. Ezért a tapasztalatom az hogy naponta egyszer fel kell töltenem teljesen.
A két széria közt nem érzek különbséget akku és töltés terén. És nem parázom a százalékok miatt, a telefonomnál és az óránál sem :D

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#17425) syIex válasza nagysuhi (#17424) üzenetére


syIex
veterán

Ez így nekem is tökéletes lenne, remélem így is lesz! :D
Ma reggel 9kor vettem le és egy edzést is beiktattam ( :Y ) és most rá tettem a töltőre 57%-on.
Ez így parádés lenne még lejebb is mehet csak napközben ne fájjon a fejem miatta! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17426) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Ma jött meg az Apple watch Series 5 órám, még ismerkedem vele, de ami egyből feltűnt elég halk az óra hangszórója hívás közben, oldalt a kis tekerő gombbal teljesen fel van nyomva. Ez ilyen halk? Vagy esetleg lehet még valahol a rendszerben állítani rajta? Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#17427) trobi28 válasza Tamás34 (#17426) üzenetére


trobi28
addikt

Tudomásom szerint máshol nem lehet állítani.
Én S3-at használok, nekem elég hangos normál környezetben. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17428) koxkids válasza Tamás34 (#17426) üzenetére


koxkids
őstag

S4 szintén kellően hangos :)

(#17429) Marci6 válasza Tamás34 (#17426) üzenetére


Marci6
tag

Nekem is S5 van, normál körülmények között elég, de pl. egyik nap esőben már rendesen a fülemhez téve használtam :) Forgalmas út mellett szintén.

(#17430) Tamás34


Tamás34
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat, akkor ez ilyen, majd megszokom!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#17431) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! S2 SS órámon a kijelző ragasztás elengedett (az előző tulajnál valószínűleg volt javítva, ez nem látszott rajta, én 3 hónapig használtam, amikor észrevettem, hogy a kijelző kezd elvállni). Minden működik (érintőkijelző is), akku sem púpos, de sajnos a szalagkábel megsérülhetett és emiatt a kijelző csíkos. Kérdésem, hogy lehet-e/érdemes-e javítani?
[kép]

-

(#17432) tl-x válasza koma106 (#17431) üzenetére


tl-x
őstag

Ez az elválás nem gyári hiba? Most nem találom de mintha garin túl is cserélnék. Egy iSTYLE szerviz érdeklődést próbálj meg vele hátha.

(#17433) -secret- válasza tl-x (#17432) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az elválás nem csak a repedés.

(#17434) tl-x válasza -secret- (#17433) üzenetére


tl-x
őstag

Akkor sajnos nem garin túli hanem sima javítás.

(#17435) Chal


Chal
addikt

Sajnos elért engem is az akku púposodása. S1, 4 éves, végül is kiszolgált. Bár vélhetően addig használtam volna amíg szét nem mállik (mondjuk ez megtörtént végül is... :D), zéró motivációm volt a cserére, amire nekem kellett, azt tudta ma is.

Visszaolvasgattam kicsit, illetve néztem a szervizinfókat. 89eFt lenne ugye a hivatalos csere, ennyit nyilván nem ér. Viszont ilyenkor tényleg előkotornak a raktár mélyéről egy zsír új S1-et, vagy lehetséges hogy újabb modellt kapok? Van ezzel valakinek tapasztalata?

(#17436) nacper válasza SidCorky (#16491) üzenetére


nacper
csendes tag

Szia!
Érdeklődnék alvás figyelésre milyen app-ot használtok,
és Ekg ra,
Köszönöm.

Nacper

(#17437) syIex válasza nacper (#17436) üzenetére


syIex
veterán

AutoSleep a másik pedig a hivatalos appot. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17438) SharpSA


SharpSA
veterán

A Jegyzetek nem használható az órán? Vagy van ehhez valami trükk?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17439) tl-x válasza Chal (#17435) üzenetére


tl-x
őstag

Annyiért vagy még olcsóbban új s3-at tudsz venni.

(#17440) kchris78 válasza jófejsrác (#17382) üzenetére


kchris78
veterán

mivel kiadtak betat hivatalosan ezért nem veszitheted el az órát csak az időt míg downgrade-elik. De mivel publikus béta is kinn van, azzal nagyon nagy eséllyel nem lesz probléma. Csak annyi pl hogy jobban merül vagy bugos lesz.

(#17441) Jaded válasza nacper (#17436) üzenetére


Jaded
senior tag

Mivel az új OS-szel jön a beépített alvás figyelés, én tuti nem vennék most appot ezért.

Renault Megane IV Limited

(#17442) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Virtuális bankkártyát nem lehet hozzá adni a wallet-hez? Fő kártyámat nem merem ( puding vagyok ) :) Próbáltam többször is, nem ment, azt írta ki hogy ezt az Otp még nem engedélyezi, a fő kártyám mellet ott van a Pay jel, azt meg nem akarom.

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#17443) szabogabor10 válasza Tamás34 (#17442) üzenetére


szabogabor10
veterán

Banktól függ. Pedig simán hozzáadhatod a fő kártyád is, mitől félsz?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#17444) Tamás34 válasza szabogabor10 (#17443) üzenetére


Tamás34
senior tag

Én nem vagyok jártas ebben és tudom hogy jól kivan ez találva de az ördög sosem alszik. Úgy szerettem volna hogy át utalok egy kisebb összeget a virtuális web kártyámra és arról fizetnék.

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#17445) kchris78 válasza Tamás34 (#17444) üzenetére


kchris78
veterán

simán hozzaadhatod. ez meg kisebb kockázat mint ha neten fizetnel vele úgy hogy megadod a kártya adatait az oldalon... akkor használható ha ott van fizikailag a telefonod és melle a jelkodod is! és a kártya adatai nem mennek át az apple hez csak egy "lenyomata", amit validal a bankoddal..

[ Szerkesztve ]

(#17446) nagysuhi válasza Tamás34 (#17442) üzenetére


nagysuhi
tag

Használj Revolut kártyát.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#17447) jófejsrác válasza Tamás34 (#17442) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Pedig az OTP volt az első, nyugodtan add hozza. Órán mutatom pontgyűjtő/tagsági kártyám majd azzal is fizetek. Baromi kényelmes.

Csak feltettem a public betat, új számlap nem rossz de nem fogom használni. Ami igazán szembetűnő, hogy baromi gyors lett a komplikációk közötti váltás és menü/számlap ugrás.

S4 44m van, akksim 99%os, tavaly szeptemberben vettem, nem rossz ez úgy gondolom.

(#17448) 33as válasza jófejsrác (#17447) üzenetére


33as
senior tag

Szia, én is tegnap tettem fel a bétát, és megerősítem nagyon gyors lettek az app váltások az órán!
Nekem teljesen hibátlanul fut a béta az órámon! :))

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#17449) koma106 válasza Tamás34 (#17442) üzenetére


koma106
senior tag

Pár napja nem hordok csak Apple Watch-ot, de az óra "funkción" kívül az Apple Pay hiányzik a legjobban... :U

-

(#17450) sipiadam válasza mazsiii92 (#17413) üzenetére


sipiadam
csendes tag

Bár én csak friss apple watch használó vagyok, de sikerült jó áron vásárolnom egy használt series 4 ss órát. Kb 1,5-2 napig bírja az akkumulátor, abban van 2 edzés, igaz nekem a kijelzője sötét egyenlőre zavar, hogy lóbálom a kezem és egyszer csak felvillan, inkább mindig rakoppintok :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.