Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Maxximus válasza Cyberbeni (#16349) üzenetére


Maxximus
őstag

Ez tök jó , rendeltem is egyet,köszi.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16352) Maxximus válasza Cyberbeni (#16349) üzenetére


Maxximus
őstag

Értem akkor a működés teljesen random. Lehet az én töltőm is egy másik órával működne.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16353) Vasy09


Vasy09
őstag

Nálam még mindig nem megy az esim! :O :O Ma kértem ugye a T-nél, mivel üzleti kellett az előfizumhoz. Beaktiválták, kb 10 perc volt. A hibát ott követtem el, hogy nem az üzletben lőttem hozzá az órához, hanem a kocsiba. Leírás szerint végigcsináltam a procedúrát, elvileg sikeresen áthelyezte az esimet az órába, azonban az aktiválásnál hibát dobott, és kérte, hogy próbálkozzak újra. :(( Viszont próbálkozni meg nem tudok, mivel azt írja, hogy az áthelyezés folyamatban van, és míg az be nem fejeződik (24 óra), nem engedi. Viszont sms-t is kaptam, hogy sikeresen aktiváltam. A vicc, hogy az óra nem látja, és a ráadás, hogy a telefonon hívni nem tudnak, csak én tudok hívni! :O :O 3szor beszéltem ügyintézővel, de egyik sem tudott segíteni. Holnap megint mehetek be az üzletbe! :(((

Esetleg valaki járt így? Tud rá valami megoldást? Bár mondjuk remélem holnap megoldják. De az is tuti, hogy addig el nem jövök, míg az ügyintéző előtt nem jön össze! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#16354) oszy


oszy
veterán

Ma akartam fizetni az órával, de a terminál elutasította! Gondoltam próbálok a telefonnal és azzal sem működött. Járt már valaki így közületek? Az elutasítás oka: nincs fedezet. Ami badarság. :) Cib bank.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16355) -secret- válasza oszy (#16354) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én boltban vagyok ugye de a terminál eddig "sosem hazudott". Nézd meg szerintem még egyszer az egyenlegedet! Azt is kalkuláld bele, hogy valamennyit tart rajta a bank.

(#16356) oszy válasza -secret- (#16355) üzenetére


oszy
veterán

Nem nézem meg, mert TUDOM mennyi van rajta!
Közben beszéltem a banknál dolgozó ismerősömmel és a kártyám jó. 12 óra után ismét próbálkozom. Addig újra hozzáadom majd az órához is és a telefonhoz is a kártyámat.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16357) trobi28 válasza oszy (#16354) üzenetére


trobi28
addikt

Pár napja jártam hasonlóképpen postán, szintén Cib bank. Bosszantott mert kellemetlen is volt a szitu, felhívtam őket és elnézést kértek, mert volt egy 40 perces rendszerprobléma abban az időben, délután már ment a fizetés :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16358) oszy válasza trobi28 (#16357) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Remélem itt is csak ez volt. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16359) szabogabor10 válasza oszy (#16354) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ahogy olvasom, a CIB-nél mostanában rengeteg technikai hiba van, szerintem ez is az.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16360) SidCorky válasza szabogabor10 (#16359) üzenetére


SidCorky
senior tag

Vagy a postánál, nálam K&H-s kártyával utasítja el rendszeresen az órás/telós fizetést, még sosem működött náluk úgy, hogy egyébként kint van a matrica a terminálon, és közvetlenül előtte/utána a tescoban gond nélkül fizetek órával. Már inkább meg se próbálom, inkább előtúrom a kártyát ha oda megyek.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16361) Norbi.


Norbi.
őstag

Halihó
Itthonról rendelhető ajánlott hydrogel fóliát nem tud valaki S3 42MM-re? Vagy, ha van valakinek egy tartalék darab akár... :B Jelen helyzetben nem várnám meg a kínai rendelést, ha nem muszáj.

(#16362) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

7-én került átnézésre az elpattant kijelzős Watch-om az iStyle-nál. Most jött az üzenet, hogy holnap már itt is van a cserélt darab. :C
Most már csak az a kérdés, hogy váltsak e S5-re. :U

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16363) Serpiko válasza IntelKiller7 (#16362) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem tud annyival többet legalábbis nekem nem kell a plusz funkció amit tud. Mennyire jönnél ki ha váltanál?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16364) IntelKiller7 válasza Serpiko (#16363) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Háát, talán 60-65-be eltudnám adni így az órát. Van hozzá 2 szíjam is.
Egy használt, de nem lerúgott S5 44MM meg már van 100-ért. Szóval talán 40-et kellene pótolni rá.
Bár a fene tudja. Lehet eladom és 1 jobb minőségű repi rolex lesz a vége. :DDD (30-40 között már kapni nagyon jókat) augusztus óta nem használtam a Watch-ot, és igazából már nem is hiányzik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16365) mr.tamasbiro válasza IntelKiller7 (#16362) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Szerintem ne válts 5-re,nem tud annyival többet.

(#16366) Serpiko válasza IntelKiller7 (#16364) üzenetére


Serpiko
addikt

40 k nem adnék érte pluszban annyival nem tud többet.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16367) IntelKiller7 válasza mr.tamasbiro (#16365) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Akkor marad a Roli. :D

#16366) Serpiko 11 Pro-val is ez a bajom. Nagyon tetszik a széleslátószögű kamera, de nem ér meg 100-150 ezret az X-ről váltanom, csak azért.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16368) Serpiko válasza IntelKiller7 (#16367) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ezzel én is így vagyok számomra túl drágák lenne rà pénz de mégsem kell nem használnám ki úgy meg nem éri meg nekem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16369) Maxximus válasza IntelKiller7 (#16367) üzenetére


Maxximus
őstag

Vitatkoznék ezzel,kicsit...
60-ért símán eladod,csak ne aktiváld. Ha 100-ért találsz garis 5-öset, sztm az teljesen jó, de egy 4-es is 80-90 körül (állapot,gari függő) Sztm nagy különbség van a 3-as és a 4 (5-ös ) széria használhatósága között (nem sorolom fel mindenki tudja), én mindenképpen váltanék ennyiért.
Én használtam 0,2,3 -as szériákat a 4-es előtt (az 5-ös engem sem fogott meg) tapasztaltból mondom....

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16370) ittakary


ittakary
nagyúr

Összeillik mint mackónadrág az SS Watch-csal :D

(#16371) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Jól gondolom, hogy az edzéseim örök időkre a tevékenység alkalmazásban maradnak? Úgy értem nem lehet onnan kiszedni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16372) ittakary válasza Mela Kehes (#16371) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elhuzod az ujjad balra es delete

(#16373) Mela Kehes válasza ittakary (#16372) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem jól fogalmaztam. Az lenne a lényeg, hogy valahogy kiexportáljam őket onnan, de úgy néz ki ez lehetetlen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16374) IntelKiller7 válasza Maxximus (#16369) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Meglátjuk még. Előbb érkezzen meg. Elvileg holnap itt is van.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16375) Maxximus válasza IntelKiller7 (#16374) üzenetére


Maxximus
őstag

Valahol a közepén beszél pont erről.
Nálam a fő szempontok,amiért imádom ezt az órát (ilyen csak a galaxy S1 volt eddig,a maga idejében, de az viselhetetlenül nagy volt sporthoz,viszont fizikai sim miatt már 5-6 éve lehetett telefonálni vele és KIT is bármikor hallgatott rá..többek szerint)
-Nagyobb méret,jó láthatóság (kor és szem függvénye nyilván)
-Gyorsaság
-Brutál jó watch face-k,widgetek (3-asig amik vannak azokhoz nem hasonlíthatóak az újak)
-Vékonyabb
-Én használom beszélgetésre is és eddig a legjobban hallható ez az óra (3-as sem volt rossz, de ez még rátett egy lapttal)
-EKG, pitvar fibliráció mérés lehetőség, akár idős szülő tesztelésesre is.

Nekem a következő egy 6-os LTE lesz. Az XS max-om-at nem fogom cserélni (amúgy is csak második telefon), vagy 3 évig. Az nem érdekel. Az órát viszont igen. Csak lenne már a vodánál is e-sim végre...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16376) tuzpenge válasza Maxximus (#16375) üzenetére


tuzpenge
őstag

"Csak lenne már a vodánál is e-sim végre..."
Szerinted / szerintetek lesz valaha a vodánál meg a telenornál??? Már rég megoldhatták volna ha akarják. Szerintem egyáltalán nem lesz egyiknél se, de ne legyen igazam, mert nekem is kellene és pont ennél a kettőnél vagyok ahol nincs....

ˣ

(#16377) Vasy09 válasza tuzpenge (#16376) üzenetére


Vasy09
őstag

Én ezért hagytam most ott a vodát! Nem tudtak semmit mondani róla! :(((
A netem ugyan kevesebb lett, de legalább a számlám összege havi szinten nem lett több, sőt! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#16378) IntelKiller7 válasza Maxximus (#16375) üzenetére


IntelKiller7
veterán

S5 nekem is tetszik, de nem tudom. Lehet megvárom az újat én is. Remélem tömnek bele még jó sok újdonságot, bár a fene tudja.
Annak is örülnék, ha kicsit nagyobb lenne.

Az S3-at viszont most már biztos, hogy eladom, amíg a babszemen kívül kapok érte legalább valamit. :DDD

Én jelenleg telenoros vagyok. A Telekom most húzza végig a városon az optikai netet szóval, amint elérhető a jobb net, váltok is, és viszem a számom is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16379) Maxximus válasza IntelKiller7 (#16378) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt linkeltem egy alternatívát a 6-osra, annyi, hogy most valószínűbb a szögletes forma, csak még jobban kerekítve.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16380) kchris78 válasza tuzpenge (#16376) üzenetére


kchris78
veterán

leszarják magasról... a Telekom áldoz valamennyit ezekre a dolgokra, a másik kettő nem. Igazából marginális a nyereség önmagában ezen, csak marketing és presztízs értéke van.

(#16381) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#16378) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tegnap délután el is kelt az óra. Gyors volt. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16382) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Ennyit tudtam kipréselni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#16383) Serpiko válasza IntelKiller7 (#16381) üzenetére


Serpiko
addikt

Mennyiért ment el?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16384) IntelKiller7 válasza Serpiko (#16383) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Próbaképp 75-ért feltettem, 2 órával később el is ment.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16385) Serpiko válasza IntelKiller7 (#16384) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem rossz àr és jó gyorsan elment. Grat!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16386) Maxximus válasza IntelKiller7 (#16384) üzenetére


Maxximus
őstag

az tényleg jó. nem akartam írni, de tavaly az emagon BF-on igaz a 38-asat, 2 ev garisat vettem 60-ért.
januárban egy s4 44-eset ilyet (gariban cseréltet) ,mit a tied adtam el 105-ért.
szóval gratula

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16387) ittakary válasza IntelKiller7 (#16384) üzenetére


ittakary
nagyúr

jó áron adtad el, én most vettem 65ért egy kicsit karcos S4et :D

(#16388) IntelKiller7 válasza Maxximus (#16386) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Anno 2,5-éve 100-ért vettem. Szóval, ha azt néztem nem volt sokba a használata. :DDD

(#16387) ittakary Az sem rossz. :)

(#16385) Serpiko :R

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16389) royslade


royslade
tag

Biztos én vagyok nagyon türelmetlen, de az normális, hogy az S2-esemre nem ajánlja fel a 6.2.1-et még mindig? :W

(#16390) Tibee86 válasza royslade (#16389) üzenetére


Tibee86
veterán

Normális.

(#16391) syIex


syIex
veterán

Hahó!
Újra venni szeretnék Watch-ot. Viszont annyi fajta kombináció érkezett az elmúlt időben, hogy nem tudom mit is kellene.
Az Alu modellek nálam nem igazán bírják szóval acél kellene. Az új lte verziós órák azok mindegyik acél vagy van Alu is belőle? Szerintetek megéri az 5 felára a 4-el szemben? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16392) tuzpenge válasza syIex (#16391) üzenetére


tuzpenge
őstag

Aluból is van lte-s!

ˣ

(#16393) csab2 válasza syIex (#16391) üzenetére


csab2
veterán

Van LTE-s alumínium is.

Szerk.: majdnem egyszerre. :)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16394) tboldi válasza syIex (#16391) üzenetére


tboldi
nagyúr

Igen, létezik LTE-s alutokos is a sima mellett. De az acéltokosok mind LTE-sek.

Csak akkor éri meg szerintem, ha nem tudsz always-on-display nélkül élni. Ezt és a digitális iránytűt leszámítva gyakorlatilag ugyanaz a két széria.

[ Szerkesztve ]

(#16395) syIex válasza tboldi (#16394) üzenetére


syIex
veterán

Egy hétig volt S5 órám kb és jó volt az AOD, de azért nem egy instant get funkció számomra. Viszont a tok az az, mert az Alu két nap alatt karcos volt nálam amíg az acél szó szerint a falnak vágtam (véletlenül) és semmi baja nem lett.
De akkor igazából rajtam az AOD amin el kell gondolkozni újra. Az S6 vajon jelentős előre lépés lesz vagy az meg túl korai lenne tudni infokat?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16396) DaveNo1 válasza syIex (#16391) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem nem, AOD nem ad annyi +-t cserébe aksi gyorsabban merül.

Nekem már van acélon karc (párszor már odavágtam véletlen amikor a kezemen voltam ehhez ahhoz), de mivel a sima van, ezért polírozással ki lehetne javítani. A kijelző viszont 1 év után is makulátlan pedig alváskor is rajtam van.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16397) syIex válasza DaveNo1 (#16396) üzenetére


syIex
veterán

A kijelző erőssége és minősége a lényeg nekem. Azon volt egy hét után karc az S5 esetén fogalmam sincsen hogyan. :N
Viszont azt a zafirt jóval nehezebb össze vágni. :K
Akkor lehet S4 lesz, ha találok jó áron acélt. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#16398) Viper26 válasza DaveNo1 (#16396) üzenetére


Viper26
nagyúr

Volt S4 is nálam, AOD mellett 5-6%-kal merül többet az S5 a nap végére.

Pixel 7 | FR955

(#16399) Ck.


Ck.
addikt

Tiszteletem az Egybegyűlteknek,

Hátha valaki tudja erre a választ...adott egy Series 4 Watch, mellyel a problémám a következő:

A szinkronizáció nagyon sokszor nem real time a telefonnal. Zene hallgatás közben, van hogy számot váltok a telefonon, az órán még az előző számot mutatja percekig, majd frissít. Vagy épp azt mutatja, hogy nem is játszik semmit, közben megy a zene. Váltani akarok az órán számot, de nem reagál rá, csak az aktuális lejátszást mutatja, vagy épp azt, hogy nincs semmi lejátszás alatt. Máskor meg teljesen jó.
Ugyanez Viber alatt. Van amikor tökéletesen megkapom az üzeneteket és tudok váltani is a beszélgető partnerek között, később 5 perc múlva diktálnék vmit viberen, megnyitom és azt írja, hogy nincs aktív beszélgetés, a partner lista üres. Ezeket az anomáliákat egy újraindítás általában megoldja és olyankor pár napig ismét jó. Rendkívül bosszantó és nem értem miért csinálja, mi idézi elő. Veletek előfordult már hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#16400) Maxximus válasza Ck. (#16399) üzenetére


Maxximus
őstag

Ahogy írtad, újra indítás. Én minden este kikapcsolom, zömében muxik minden így. Viber is. (Bar régebben a Viber nek, pont ez nem tetszett)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.