Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) tboldi válasza V.Stryker (#16600) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha füles kezel több párosítást is, akkor nem kell törölni a telefonról. Ha pedig AirPodsod van, akkor még párosítani sem kell, automatikusan megjelenik a Watchon is.

(#16602) V.Stryker válasza tboldi (#16601) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Dehogy van air pods-om. Nekem csak ezek az agyabadugósak jók, de azért 100k-t nem adok érte. :)

Kérdés:
Alapból látom az órát. Jobbra balra legyezve meg változtatom az óra kinézetét. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni és mondjuk applikációk között legyezzek vagy ilyesmi?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16603) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Az óra appja felajánlja a spark és a messenger app telepítését is. De a messengernél észre vettem,hogy telepítés nélkül is el tudom olvasni és válaszolni is tudok az üzenetekre akár. Kérdés az, hogy akkor mi értelme telepíteni még az appot? Partnerlistával és üzenetkezdeményezésre a részemről?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16604) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Kulteri gyaloglas 5,17 km
Exercise 17/30

Hat ez hogy?

(#16605) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Ma elmentem bringázni, gondoltam ezzel zárjuk a zöld kört. Bringa edzés elindítva, 30 perc elteltével a zöld kör még alig mozdult egy keveset. Hogyan működik ez? Nem volt elég intenzív a tekerés? Vagy valamit még kalibrálni kell, esetleg bug?

-

(#16606) tboldi válasza V.Stryker (#16602) üzenetére


tboldi
nagyúr

A nem használt számlapokat tudod törölni akár az iPhone-on, akár magán a Watchon.
Viszont appok között így nem tudsz lapozni.

Telepítés nélkül csak az értesítéseket tükrözi át a telefon, de ha telepíted az appokat az órára is, akkor több funkcióhoz férsz hozzá. Az, hogy mire képesek a telepített appok, az a fejlesztőkön múlik.

[ Szerkesztve ]

(#16607) joey04 válasza Gsx-rr (#16604) üzenetére


joey04
titán

Na másnak is feltűnt... reggelente le szoktam sétálni azt a pár megállót, mert vagy nagyon korán vagy koppra érnék busszal a csomóponthoz és eddig ezt a 25 perces sétát kültéri gyaloglásban el is könyvelte. Legutóbb viszont a szokásos 25 perces sétára beírt 6 percet.

látom sorozatban jelentkezik az embereknél. Nem volt semmi frissítés pedig.

itthon ma is lenyomtam egy órás edzést azt viszont elkönyvelte szépen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16608) koma106


koma106
senior tag

Jó ár/érték arányban tudtok nekem ajánlani Link Bracelet szíjat (42mm). Mennyiért lehet jó minőségűt venni?

-

(#16609) szaki04 válasza koma106 (#16608) üzenetére


szaki04
senior tag

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16610) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valamilyen képen még régen emlékszem,hogy volt valami olyan, hogy az iphone zárolási vagy vezérlőképernyő részén ott volt az apple watch állapota, akkuja, stb. is. Ezt behaluztam vagy valahol tényleg van ilyen?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16611) koma106 válasza szaki04 (#16609) üzenetére


koma106
senior tag

nem látom a hozászólásodat

-

(#16612) Serpiko válasza V.Stryker (#16610) üzenetére


Serpiko
addikt

Van ilyen nekem is ott van a widget ami mutatja az akut.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16613) Maxximus válasza Gsx-rr (#16604) üzenetére


Maxximus
őstag

Ahogy nem rég írtam, nem ment fel eléggé a pulzusod,nem mentél elég gyorsan, hogy ketyegjen a gyakorlat. Számtlanszor jártam így, hogy az éjszaja leple alatt (mert elcsesztem a napom és muszály volt este bezárni a mozgást és gyakorlatot), mint egy abnormális gyorsgyalogló"sétáltam" a kihalt útcákon,miközben ment a fülesemben black metal és a "mostani helyzet" után olyan kihalt volt a város, mintha zombi apokalipszis lett volna, még a rendőrök sem mertek igazoltatni...anyira morbid lehetett. A legjobb kombó... :DDD :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16614) szaki04 válasza koma106 (#16611) üzenetére


szaki04
senior tag

Talán most látható...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16615) V.Stryker válasza Serpiko (#16612) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lőnél róla egy screenshoot-ot? Nekem nincs ott sehol és nem is tudom hol keressem a beállítást.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16616) koma106 válasza szaki04 (#16614) üzenetére


koma106
senior tag

Köszönöm. Ezt 44-re írják, jó 42-re is? Neked van ilyened, vagy ismert itt ez a "márka"?

-

(#16617) szaki04 válasza V.Stryker (#16615) üzenetére


szaki04
senior tag

alt="" title=""

Parancsolj.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16618) szaki04 válasza koma106 (#16616) üzenetére


szaki04
senior tag

Én nem szeretem a fém szíjakat, ezért nem vettem. Nem ismerem a márkát sem.
Én egy ilyet rendeltem:Alzáról.

42-44 mm-es jó lesz neked is.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16619) koma106 válasza szaki04 (#16618) üzenetére


koma106
senior tag

Szeretnék én is a szilikon mellé egy szövet, egy barna bőr és egy fém szíjat, jó minőségű, de nem elszállt árut keresgélek. Ez igazi bőr? A kezeden van már?

-

(#16620) V.Stryker válasza szaki04 (#16617) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. Ja hogy az akkumulátorokat kellett bekapcsolni... :R

Ha az óra nincs a karomon, akkor nem jönnek meg rá az értesítések ?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16621) trobi28 válasza V.Stryker (#16620) üzenetére


trobi28
addikt

Nem

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16622) tboldi válasza V.Stryker (#16620) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha nincs a kezeden, akkor nem fog jelezni az óra.

(#16623) Serpiko válasza V.Stryker (#16615) üzenetére


Serpiko
addikt

Szaki megelőzött. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16624) szaki04 válasza koma106 (#16619) üzenetére


szaki04
senior tag

A jövő héten érkezik. Remélem frankó lesz. Pillangó csatos. A képek alapján minőséginek tűnik. Rendeltem egy UAG szíjat is, az meg szövet. Linkeljem neked?

Az akkut nekem kijelzi akkor is, ha nincs a kezemen az óra. Szerintem, ha össze kapcsolódott a készülékkel, utána már kiírja a widget is mindig.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16625) Gsx-rr válasza Maxximus (#16613) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ugyanazon a koron mentem ,ugyanugy ahogy szoktam. Nem hiszem ez a gond.
uszasra elhiszi ha alap pulzusra kapalozok a medenceben a kezemmel ezt meg nem?

(#16626) koma106 válasza Gsx-rr (#16625) üzenetére


koma106
senior tag

Nekem is gondom van vele, megpróbálom holnap ezt a kalibrálást, hátha segít:
https://support.apple.com/hu-hu/HT204516

-

(#16627) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Töltőről levéve nektek is meleg az óra hátlapja?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16628) odrif válasza V.Stryker (#16627) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen.

20 éve a Prohardveren

(#16629) V.Stryker válasza odrif (#16628) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm, akkor megnyugodtam. Mondjuk az akkutól nem vagyok elszállva. 25 perce tettem fel a karomra, picit nyomkodtam csak és már 98%.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16630) V.Stryker válasza V.Stryker (#16629) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondjuk azt sem értem, hogy másnál,hogy megy a töltés. Mintha olvastam volna,hogy páran csak az esti zuhany erejéig veszik le és akkor töltik. Ahhoz képest nekem 50%-ról is tegnap vagy 2 órát biztos töltött. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16631) Serpiko válasza V.Stryker (#16630) üzenetére


Serpiko
addikt

2 óra kicsit sok lehet nekem azért gyorsabb mert s4 oram van és újabb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16632) Maxximus válasza Gsx-rr (#16625) üzenetére


Maxximus
őstag

olyan 97-98 púlzustól már ad gyakorlat pontokat gyaloglásnál. Ami ugye nem normális gyaloglás,ilyen pulzussal. Egyszer figyeld meg mikor adja,látni fogod. 95 alatt nincs gyakorlat perc csak mozgás.
Úszásnál egyszerűbb, mert ott bekapcsol a víz érézkelő és nekem amikor csak hülyülök a medencében akkor is állandóan feldobja,hogy elkezdetem egy úszást?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16633) trobi28 válasza V.Stryker (#16630) üzenetére


trobi28
addikt

A töltési idő függ a különböző környezeti tényezőktől is, de ha minden körülmény klappol, akkor már 1,5 órás töltéssel 80%-os töltöttségi szint érhető el, míg a 100%-os töltöttséghez ideális esetben kb. 2,5 órára van szükség.
Nekem az S3 kb ennyi idő alatt töltődik fel. Egyszer néztem meg, de én úgy csinálom, hogy 3 naponta töltöm. Éjszaka nincs a kezemen, engem zavar, kikapcsolom (ha repülő módba hagyom, akkor annyit merül két éjszaka alatt, hogy nem bír ki 3 napot). Minden harmadik éjszaka töltőn hagyom, ilyenkor persze nem kapcsolom ki. Ilyen használat mellett még sosem hagyott cserben, mindig hazaértem vele a 3. nap is :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16634) Gsx-rr válasza Maxximus (#16632) üzenetére


Gsx-rr
veterán

110 folott volt boven

Nekem magatol meg soha nem kapcsolt be

[ Szerkesztve ]

(#16635) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Sziasztok!
Akinek ilyen sportpántja van tisztította már? Arra lennék kíváncsi, hogy lehetne megtisztítani. Mosógépben ki lehet mosni? Világos a színe és már eléggé kezd látszni rajta a mocsok.

Köszönöm!

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#16636) Serpiko válasza ILLDisPozed (#16635) üzenetére


Serpiko
addikt

Azt mondjak mosógépben mosózsàkban vagy sima szappanos vízben is lehet mosni. Én szappanos vízben mosóm világos szürke van nekem kijön így is belőle a dzsúva. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16637) ILLDisPozed válasza Serpiko (#16636) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Köszönöm a tippeket! :R

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#16638) koma106


koma106
senior tag

Arról nem találtam még infót, hogy szól-e az óra, ha edzés közben túl magas a pulzusom. HIIT edzésnél ez pl. fontos lehet, hogy az ideális pulzusszám zónában maradjak, ha túl magas az nem jó...
Van valakinek tapasztalat ilyen téren?

-

(#16639) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Holnap BPen hol tudnék rá kijelzovédőt venni? Elég sérülékeny a cucc. Már rakerult valami... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16640) Serpiko válasza V.Stryker (#16639) üzenetére


Serpiko
addikt

Rákerestem edigitál, alza, média Márk stb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16641) Norbi. válasza V.Stryker (#16639) üzenetére


Norbi.
őstag

Media Clearplex, vagy Mobiloutfitters ami jó minőség, de nem olcsó egyik sem.

(#16642) trobi28 válasza ctvagyok (#50) üzenetére


trobi28
addikt

Téves

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16643) V.Stryker válasza Norbi. (#16641) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. Igazából olyat kerestem volna, ahová beesem és megveszem, mivel nincs sok időm netes izékkel vacakolni.

Mi az, hogy nem oclsó? Nem találtam árat a Media oldalán.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16644) Norbi. válasza V.Stryker (#16643) üzenetére


Norbi.
őstag

Ott rárakják mindkét helyen. 6 vagy 7000ft, a Clearplex, a másik hely azt hiszem 5000ft.

(#16645) V.Stryker válasza Norbi. (#16644) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. :R

Más: A töltés nem tudom mennyire gáz, de most azt nézem, hogy 40%-al ratettem, azonnal jelzi is a töltést, de fél óra alatt 42%-ig ment fel. :F A töltőfejet már cseréltem.

Normális? Vagy mi lehet a gond?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16646) ittakary válasza V.Stryker (#16645) üzenetére


ittakary
nagyúr

hát fél óra alatt azért 10-15-20% rá szokott menni nálam

(#16647) V.Stryker válasza ittakary (#16646) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Valami gebasz van. Reggelre is caak 90%ra ment fel. Levettem, nézem... 90... Mondom visszateszem. Ekkor nem tölti. Ujraindítom, rátettem, ekkor tölti, de csak 88%on van már.

Hard Reset már volt ketszer is az éjjel.

Valakinek akad egy fölös töltője egy proba erejéig? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16648) bilon73


bilon73
aktív tag

lecsereltem a 2-est 4-re.
egyelore tetszik.

a hangja telfonalaskor sokkal jobb es a sebesseg azert mas.

(#16649) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Hogyan törölhetők a korábbi tevékenység-körök (szeretném kitörölni az órából úgy, hogy egyéb adatokat ne kelljen és tiszta lappal indulni)?

-

(#16650) szaki04


szaki04
senior tag

Az AoD kikapcsolásával mennyi készenléti idő nyerhető? 1-2 óra, vagy több is akár? Nem nézegetem percenként az órát rajta.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.