Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) radi8tor válasza Mela Kehes (#17100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Színház mód is van? :DD

⭐ Stella

(#17102) Mela Kehes válasza radi8tor (#17101) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Igen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17103) bigdady válasza Mela Kehes (#17100) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak a Bluetootht is ki kell kapcsolni repülő alatt egyszer utána megjegyzi és azt is kikapcsolja

[ Szerkesztve ]

(#17104) Laox válasza radi8tor (#17091) üzenetére


Laox
aktív tag

Nekem az S5 LTE nap végére átlagos értesítésnyomkodással, 1-2 pulzus- és ekg méréssel (ez utóbbi miatt vettem) és 1-2 kihangosított hívással 40% környékén szokott lenni. Ha nincs telefon és önmaga kapcsolódik a hálózatra, akkor nem végére lemerül (nekem általában reggel 8-tól hajnali 2-ig tart a nap). Ma csak értesítéseket nyomkodtam rajta, így always on display-jel kereken 60%-on van most este 10-kor. Tehát olyan mint egy szívó benzines motor, ha normálisan használod, elég jól fogyaszt, de ha nyomod neki, aránytalanul sokat fog. :)

(#17105) tuzpenge válasza Laox (#17104) üzenetére


tuzpenge
őstag

Az utolsó mondatod hasonlata nagyon frappáns! Annyi hogy megfelelő cm3-vel és henger elrendezéssel az élmény amit ad megfizethetetlen.....

ˣ

(#17106) szaki04


szaki04
senior tag

AW5 probléma/hiba? AoD bekapcsolva, hívás érkezik, nem jelenik meg ki hív, csak ha rákoppintok a kijelzőre. Hívás vége, zöld pötty felülről szintén csak koppintás után tűnik el.
MIt kell beállítanom, hogy jól működjön... ?! Előre is köszönöm. :R

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#17107) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Minden üzenet érkezésekor az üzenettel együtt kapok egy értesítést is nem fogadott hívásról. Ez miért lehet?

[kép]

-

(#17108) -secret- válasza koma106 (#17107) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szolgáltatónál kell lemondani ezt.

(#17109) radi8tor válasza koma106 (#17107) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elvileg ez az SMS csak akkor jön ha a telefon (Watch) nem volt elérhető a hálózaton. Szóval annak kicsi az esélye hogy kapsz SMS és látod a nem fogadott hívások között is.

⭐ Stella

(#17110) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Honnan lehetne rendelni polírozáshoz azt a pasztát?

(#17111) koma106 válasza radi8tor (#17109) üzenetére


koma106
senior tag

Hívást nem kezdeményeznek, csak SMS-t (iMessage) küldenek, ettől függetlenül a tényleges üzenettel együtt kapok egy értesített nem fogadott hívásról.

-

(#17112) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A gyári apple-s edzés appból a futást lehet beleszinkronizálni a nike run clubba vagy csak onnan működik a Tevékenység app felé? (Vagyis nem működik.... a körök be vannak zárva, de az edzéslistában nincsenek benne a futások, csak a nike-ba. :W Le is töröltem, valahogy nem volt az igazi. Sok része, pl. edzésterv viszont hiányzik veszettül. )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17113) Marci6 válasza szaki04 (#17106) üzenetére


Marci6
tag

Ilyet nekem is csinál néha... Érzem, hogy rezeg, de ha odapillantok semmi nincs a kijelzőn csak az AOD óra és meg kell mozdítanom, hogy lássam mi történt (hívás vagy értesítés is lehet). Néha meg nem "kapcsol át" AOD-ra, hanem marad sötétebben a normál kijelző. Én még nem jöttem rá, hogy ez beállítás vagy a kéztartásom miatt van vagy hiba.

(#17114) Ck. válasza tuzpenge (#17105) üzenetére


Ck.
addikt

Simán el tudtam engedni hét évnyi V6-ozást egy kisebb köbcentis, újabb fejlesztésű, nagyobb teljesítményű, de takarékosabb és alacsonyabb szervizigényű sor4-ért. Semmi hátrányát nem érzem a bántásokon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#17115) Marci6 válasza Marci6 (#17113) üzenetére


Marci6
tag

Úgy látom ez a normális működés... Most már csak azt nem tudom, hogy mikor van az, hogy az AOD csak elsötétíti a normál watch face-t és mikor kapcsolja be a digitális óra "képernyővédőt" és tűnik el a face? Nekem teljesen véletlenszerűnek tűnik, valaki tudja ennek a logikáját?

(#17116) szaki04 válasza Marci6 (#17113) üzenetére


szaki04
senior tag

Az a baj, hogy nekem 10/10 az arány. Nekem mindig ilyen működése. Igaz nekem a kézmozgatásra bekapcsolás ki van kapcsolva, mert úgy merült mint a Titanic... :O

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#17117) Marci6 válasza szaki04 (#17116) üzenetére


Marci6
tag

Sokan írták, hogy az automatikus csukló érzékelés kikapcsolása sok AOD problémát megold. Csak akkor mindig lehet feloldó kódot pötyögni és fizetésnél PINt megadni :((
A teljes párosítás megszüntetés és újra telepítés is lehetséges megoldás, mint szokásos Apple (és minden más IT) végső tanács :DDD
És az AOD csak sötétíti neked a kijelzőt vagy az órát jeleníti meg?
A hivatalos leírás alapján hajlok rá, hogy ez nem hiba:
https://support.apple.com/en-us/HT210428
"Notifications don't appear on the watch face when your wrist is down...
...How to interact with your watch:
Raise your wrist <- ez ugye neked ki van kapcsolva
Tap the display..." <- csak így tudod visszahozni AOD-ből
Az ottragadó zöld pötty is emiatt lehet, az AOD bekapcsol, majd az ott ragad, mivel a csuklóemelés nem frissít, csak ha újra rákattintasz.
Nem hasonlítottam össze, de nekem nem tűnt fel, hogy különösebben meríteni a kéz emelésre bekapcsolás.

(#17118) Laox


Laox
aktív tag

Nekem is úgy van, hogy ha jön értesítés, akkor csak csipog, és ha magam felé fordítom az órát, akkor jelenik meg. Anélkül nem. De ez így is logikus szerintem.

(#17119) Marci6 válasza Laox (#17118) üzenetére


Marci6
tag

Egy hívás vagy más értesítés akár fel is ébreszthetné, mert azt valószínűleg látni szeretném, akár úgy, hogy meg sem mozdítom a kezem. Kezdem igazi first world problemnek érezni a dolgot :D
Neked ha az AOD aktiválódik, akkor csak sötétíti a kijelzőt vagy az órát jeleníti meg?

(#17120) CharlieDrop válasza Marci6 (#17119) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, de ha úgy tartod a kezed, akkor más is láthatja, itt meg ez a lényeg, hogy tényleg magad felé mozgasd a kezedet.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17121) szaki04 válasza Marci6 (#17117) üzenetére


szaki04
senior tag

Nem kell PIN-t megadni fizetésnél, az alsó gombot nyomom kétszer és már lehet is fizetni.
Az óra számlap halványan látszik.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#17122) Marci6 válasza CharlieDrop (#17120) üzenetére


Marci6
tag

Ebben van logika, de ha már be lehet állítani hogy sensitive adat ne jelenjen meg az AOD-n, akkor már ez is lehetne állítható. szaki04 problémája ezek szerint normál működés, pedig elég furcsa, hogy rezeg az órád hívás miatt, de rá kell koppintani, hogy lásd ki az. Nekem eddig ez fel sem tűnt, mert a rezgésre automatikusan mozdítom a kezem és amiatt bekapcsol a kijelző, de most megnéztem, és ha nem mozdítom, akkor nekem is AOD dim-ben marad :Y

(#17123) Marci6 válasza szaki04 (#17121) üzenetére


Marci6
tag

Bocs, a wrist detection alatt a telefonról feloldást értettem, amikor az óra érzékeli, hogy csuklón van és nem kell kódot pötyögni a feloldáshoz (és fizetéskor sem). Erre írják, hogy megold több AOD problémát, de úgy tűnik, nálad nincs hiba, az elvártak szerint működik minden :)

(#17124) 6120


6120
tag

Boccs a láma kérdésért, de Telekomnál vásárolt watch 3 LTE-t tudok használni külföldön, külföldi e-simmel (persze a külföldi szolgáltató is ad esimet és rajta van az apple szolgáltatós listáján)? Telekomos ügyfélszolgálatos szerint nem, de szerintem ez hülyeség....

Bé-kérdés: az miért van, hogy a magyar előfizetéssel külföldön nem megy az óra telefonos része? (ez szerintem nem szolgáltatói kérdés, sokkal inkább apple-korlátozás leet).
köszi! :R

(#17125) szabogabor10 válasza 6120 (#17124) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor tudod használni, ha az előfizetésednek megfelelő országban tartózkodsz, és a telefon is ugyanazt az előfizetést használja.
Roaming nem támogatott.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#17126) gabormgp


gabormgp
senior tag

Sziasztok!
Okozhat e valami problémát,ha a watchot külső akksiról vagy kocsiban szivargyújtóval töltöm?
Köszönöm!

(#17127) trobi28 válasza gabormgp (#17126) üzenetére


trobi28
addikt

Nem vagyok fizikus, de ha gyári töltőt használsz, szerintem mindegy, hogy mi hajtja meg :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17128) Marci6 válasza szabogabor10 (#17125) üzenetére


Marci6
tag

Telekom ügyfélszolgálatán azt mondták, hogy csak a náluk vásárolt watch tudja az esimet használni, de ez nyilvánvalóan hülyeség.
Ha jól tudom, más eszközökkel működik az esim roaming, csak a watch-al nem :(, pedig hasznos lenne.

(#17129) radi8tor válasza gabormgp (#17126) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bármivel töltheted ami 5V 1A leadására képes.

⭐ Stella

(#17130) tboldi válasza radi8tor (#17129) üzenetére


tboldi
nagyúr

Többel is lehet, úgy is csak annyit vesz fel, amennyire szüksége van. :)

Sőt, a watchOS 7-ben is benne lesz az optimalizált töltés és az aksiállapot, mint az iOS-ben. :D

[ Szerkesztve ]

(#17131) radi8tor válasza tboldi (#17130) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaj ne legyél ennyire nyelvtanász. A legalább az azt jelenti ennyi vagy több. ;)

⭐ Stella

(#17132) tboldi válasza radi8tor (#17131) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem látok "legalább" szót. :B ;]

(#17133) radi8tor válasza tboldi (#17132) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fckin autocorrect. ;] :P

⭐ Stella

(#17134) Marci6 válasza Marci6 (#17128) üzenetére


Marci6
tag

Közben megvilágosodtam AOD ügyben: ha fut valamilyen alkalmazás, akkor az órát hozza fel AOD-n, ha a watch face-en állok, akkor azt dimmeli és sajnos nem beállítható, hogy ilyenkor is az óra legyen.

(#17135) koxkids


koxkids
őstag

Már akartam többször kérdezni, az mitől lehet ha küldenek Whatsappon egy képet, akkor értesítésben az órán kb értelmezhetetlen a kép. Olyan pixeles hogy kb semmire nem jó, csak hogy “jött egy kép”.

(#17136) bkiky01


bkiky01
senior tag

Ki milyen szíjat használ? Elég drágán adja apple.. Mennyire olcsó hatású a gyárihoz képest egy alis? Berendeltem 3 félét, kíváncsi leszek.. Milánói tényleg megér eredetiben közel 40 ezret?

(#17137) tboldi válasza bkiky01 (#17136) üzenetére


tboldi
nagyúr

A kínai szilikonszíjak érezhetően rosszabbak, mint az eredetiek, tapintásra sem olyan finomak és nem is illeszkednek olyan szépen az órához, jellemzően kissé elállnak a sarkoknál. A többi fajtát nem tudom, csak ezzel van tapasztalatom.

Én egy Nomad Modern Leather Strapet használok már lassacskán másfél éve. Amióta megvan, egyszer sem cseréltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#17138) HoppMaster válasza HoppMaster (#17110) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ezekszerint nem nagy van itt akinek SS van a tulajdonában s szokta polírozni? :)

(#17139) Podpupi


Podpupi
tag

Sziasztok.Ma vásároltam Watch 3 GPS órát a feleségemnek , gond Iphone 6 készülékkel nem tudom párosítani Watchos 6 miatt. Hogyan lehet visszaállitani Watchos 5 -re?

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#17140) koxkids válasza HoppMaster (#17138) üzenetére


koxkids
őstag

Bocsánat én nem vettem észre a kérdésed. :B
Durvább karcokhoz ezt használom:
Autosol Metal Polish polírozó paszta [link]
Kisebbekhez pedig ezt:
Fémfényező polírozó vatta, 142 g, Nevr Dull [link]

(#17141) joey04 válasza tboldi (#17137) üzenetére


joey04
titán

+1, nekem is van 2 kínai szilikon, de gázok nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17142) szaki04 válasza joey04 (#17141) üzenetére


szaki04
senior tag

Nekem ilyen van

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#17143) Kicsirics77 válasza Podpupi (#17139) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Kb sehogy.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17144) HoppMaster válasza szaki04 (#17142) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nem jó a link 404-es.

(#17145) szaki04 válasza HoppMaster (#17144) üzenetére


szaki04
senior tag

[link] ez az a szíj.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#17146) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Itthon lehet venni olcsón töltőkábelt watchhoz?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17147) Serpiko válasza V.Stryker (#17146) üzenetére


Serpiko
addikt

Apron nézd meg hátha találsz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17148) radi8tor válasza V.Stryker (#17146) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

6000 Ft olcsó? [link]

⭐ Stella

(#17149) V.Stryker válasza radi8tor (#17148) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez akár még határ eset is lehet.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17150) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Rövid kálvária:

Sajnos van egy mániám, hogy azonnal teszem fel a telefonra a legújabb béta rendszereket. Na hát az ios 14 beta nem túl acélos még emiatt visszakínlódtam a 13mat.

Ennek eredményeképen, eltűnt 2 limitált érmem és a mai napra nem mutatja a telefon a köreimet. Mindkét eltérés az órán megfelelően működik. (tegnap este volt a visszaállítás).

Várjak türelemmel és beszinkronizál vagy mit tudok csinálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.