Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16451) oszy válasza Ck. (#16448) üzenetére


oszy
veterán

Na az oké, de ő nem az apple oldaláról vette! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16452) Tibee86 válasza trobi28 (#16450) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak ugye ennek a linknek semmi köze Magyarországhoz...

(#16453) Ck. válasza trobi28 (#16450) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem is úgy ajánlották kollégák ezt a lehetőséget, de először én sem találtam, eléggé el van dugva.

(#16454) trobi28 válasza Tibee86 (#16452) üzenetére


trobi28
addikt

És?
Innen is megvásárolható.......

Ck. : Te az általam linkelt oldalról vásároltad? Vagy máshonnan?

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16455) Tibee86 válasza trobi28 (#16454) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk úgy szólt a kérdés? :U És innen nem tudsz rendelni ebből az országból..
Tipikus nesze semmi fogd meg jól...

(#16456) Ck. válasza trobi28 (#16454) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, csak az UK oldalukról.

(#16457) gboszi


gboszi
senior tag

Üdv, S3as óra üvegét lehet valahogy polirozni? Lett rajta egy két komolyabb zavaró karc :( Amennyiben nem (és erre fogadnék) mi a legolcsobb megoldás a javitásra? :R

"If you're good at something, never do it for free!"

(#16458) Drakk válasza trobi28 (#16450) üzenetére


Drakk
tag

Köszönöm!
Ez nem magyar apple oldal. :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#16459) trobi28 válasza Drakk (#16458) üzenetére


trobi28
addikt

Minden nem lehet tökéletes :DDD
Magyar oldalon nem kapható, ahogy előttem írta a kolléga, UK oldalról tudsz rendelni :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#16460) kchris78


kchris78
veterán

lett EKG azon az órán ami ki tudja honnan származik... Nem tudom hogy de nem gondoltam hogy a telefonos egészség programot kellett volna csekkolnom hogy ott megjelnő buborékban jön elő az EKG engedélyezése... Lényeg a lényeg nem tudom mióta lehetett volna engedélyezni de mostmár működik...

(#16461) kchris78


kchris78
veterán

Melyik szerintetek a legjobb bicajos app? Ami alapvetően a telefonon fut és lehet vezérelni az óráról a dolgokat? Endomondo?

(#16462) btudos válasza kchris78 (#16461) üzenetére


btudos
veterán

Strava

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16463) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
szíjat cseréltem gyári apple watch s3 nike edition, sportszíj lett helyette, ez mennyire birja mondjuk a vizet, kézmosásnál rámegy stb, a gyári szíj az ugye ilyen gumis valami.
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#16464) tboldi válasza Nescafé (#16463) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vagyis szövetpánt került fel? A gyári darabok bírják a mosógépben való lötykölődést is. :D

(#16465) Nescafé válasza tboldi (#16464) üzenetére


Nescafé
őstag

Igen az szövetpánt.

 iPhone 15 Pro

(#16466) SidCorky válasza tboldi (#16464) üzenetére


SidCorky
senior tag

Lassan érik a próba, december óta már nem mondható fehérnek az a fehér. :D Remélem bírja a cucc, főleg a tépőzárakat féltem.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16467) Mela Kehes válasza kchris78 (#16461) üzenetére


Mela Kehes
addikt

MapMyRide

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#16468) tboldi válasza SidCorky (#16466) üzenetére


tboldi
nagyúr

Anyumnak világos homokszínű van (nem emlékszem már a fantázianevére), amit az arany S4-hez adtak. Sok mosást kibírt már, a tépőzáraknak sincs semmi bajuk.

Simán csak berakja a ruhák közé, de előtte egy mosózsákba beleteszi, nehogy hozzátapadjon a többi textíliához.

Én meg már egy éve kizárólag egy bőrszíjat, egy barna Nomad Modern Strapet használok. Ezt nem kell mosni. :))

szerk.: Ez az.

[ Szerkesztve ]

(#16469) Ck.


Ck.
addikt

Srácok, valaki aki vmilyen vezeték nélküli fülest/fejest használ, az megnézné a következőt?

A másik rendkívül idegesítő probléma, amit nem tudom miért csinál, az szintén a zene lejátszáshoz köthető. BT fejlhallgatón keresztül szoktam használni, a zenék a telefonon vannak tárolva. Amikor elindítom a zene lejátszást a telefonról, az órán is megjelenik az aktuálisan játszott tartalom, enged számot váltani, az adott lejátszási listán belül szabadon böngészni.
Viszont amint az órán keresztül belemennék a zene alkalmazásba, hogy egy másik szintén telefonon tárolt albumot válasszak ki, ahogy indítanám el a zenét, kiírja, hogy BT eszköz nincs csatlakoztatva. Ekkor az órához külön kell csatlakoztatni a BT fejhallgatót és csak akkor hajlandó egy másik mappában lévő zenét lejátszani. Viszont ilyenkor azzal a lendülettel a telefonról lecsatlakozik a BT fejhallgató és akkor meg onnan nem tudom a zenét kezelni.
Lehet, hogy kicsit bonyolultan írtam le... Szóval egyszerűsítve: ha a telefonról zenét játszok le, akkor azonos albumon/lejátszási listán belül tudom vezérelni a számokat mind a telefonról, mind az óráról anélkül, hogy a BT beállításokkal, leválasztás/átcsatlakozás kellene ügyeskedni. Telefonon keresztül szintén tudok albumot váltani és ugyanúgy vezérelni továbbra is mind az óráról, mind a telefonról, amíg az adott albumon belüli zenéről beszélünk.
Viszont ha az órán egy másik albumot/lejátszási listát akarok kiválasztani, akkor azt már nem hajlandó lejátszani, kiírja, hogy nincs csatlakoztatott eszköz, csak akkor működik ha a telefonról leválasztom a BT eszközt és az órára átcsatlakozok. Miért?”

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#16470) Maxximus válasza btudos (#16462) üzenetére


Maxximus
őstag

Mondjuk ez havi előfizetős ha jól tudom. Be szinkronizálja aza apple sport adataiba amit track-elek vele?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16471) Maxximus válasza tuzpenge (#16405) üzenetére


Maxximus
őstag

Röviden. Jól működik. S4/44

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16472) kchris78 válasza Maxximus (#16470) üzenetére


kchris78
veterán

egyelore elindult fizu nélkül, amennyire látom csak mintha kiolvasná... Az endomondo az beírja.

(#16473) kchris78


kchris78
veterán

Ja, egyébként az S0 idején bicajozgattam még watch-al és akkor nagyon gáz volt a pulzusmérés.. most akármikor nézek az órára rajta van a pulzuson az óra, szóval ezen sokat fejlődtek. (kormány-kéz rázkódás miatt nehezebb működnie a pulzusmérő szenzornak)

(#16474) tboldi válasza Ck. (#16469) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam is hasonló a helyzet, csak más a hibaüzenet.

(#16475) Ck. válasza tboldi (#16474) üzenetére


Ck.
addikt

Köszi! Csak érteném az okát...Miért igényel közvetlen BT kapcsolatot az óra a headsettel mappa váltáskor, ugyanakkor miért nem, ha adott mappán belül böngészek csak?

(#16476) tuzpenge válasza Maxximus (#16471) üzenetére


tuzpenge
őstag

Danke!
Akkor ezek szerint Te voltál a próbanyúl! :DDD
Így akkor én is benevezek egyre! :))

ˣ

(#16477) Clemi válasza Ck. (#16469) üzenetére


Clemi
veterán

Kipróbáltam. Nálam semmi ilyet nem csinál. :D A telefonon elindítottam egy letöltött albumot, majd az órán váltottam másik letöltött albumra, utána olyanra ami csak listázva van, de online játssza le, vagyis nincs leöltve és simán vált oda-vissza, minden irányba, sőt váltottam a telefonon listázott-letöltött-órán lévő tartalom között és az Airpods simán átcsatlakozott az órára (háttérben kérdés nélkül) majd vissza a telefonra mikor az azon lévő tartalomra váltottam az órán vezérelve.
Ha jól sejtem te nem Airpodsot használsz... kipróbálom más gyártmányúval is és megírom azzal mit csinált.

[ Szerkesztve ]

(#16478) Clemi válasza Clemi (#16477) üzenetére


Clemi
veterán

Kipróbáltam egy E10-el. Hol működik a váltás hol nem, van amikor akkor is ha nem akarom, van amikor meg akkor se ha én akarom, úgyhogy ..... nos nem véletlenül van Airpodsom, a fiókban a BT fülesek után, (egyre drágábbakat és minőségibbeket megvéve) amikkel kezdtem mikor megvettem pár éve az WP után az első Iphone-t.

(#16479) nylontacsko válasza Nescafé (#16463) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nem gyári szövetpánt, nekem bírta a mosógépet.
Annyi, hogy mosózsákba lett rakva, valami ágynemű mellé.
Nincs bolyhosodás, illetve a tépőzárba se ragadt bele semmiféle "szutyok".
Ezek alapján, szerintem a gyári pánt, bőven mosható.
Illetve a gyakorlatban nyilván nehezebben szárad, ha vizes lesz, de nem veszélyes.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#16480) Nescafé válasza nylontacsko (#16479) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#16481) tboldi válasza Clemi (#16477) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem pont AirPodsszal dobta a hibát. :D

[ Szerkesztve ]

(#16482) Ck. válasza Clemi (#16478) üzenetére


Ck.
addikt

Volt egy Airpods Pro-m, valamint Beats Solo Pro-m is, ami szintén H1 chippel működik, de visszaküldtem és jelenleg egy Nuraphone-t, ill. Bose QC35 II-t használok. Lényeg, ha az órával párosítva van a fejhallgató, akkor valóban van lehetőség automatikus eszköz váltásra is, de ahogy tboldi kolléga mondja, ez is kicsit bugos, hol működik, hol nem.
Engem leginkább az érdekelne, hogy miért van szükség akár manuális, akár automatikus átcsatlakozásra azért, mert mappát váltasz. A logikáját próbálom megérteni, hogy ami ugyanabban a mappában van, miért nem igényel BT eszköz váltást, másik mappára váltás pedig miért igen.

[ Szerkesztve ]

(#16483) Maxximus válasza tuzpenge (#16476) üzenetére


Maxximus
őstag

:DDD
1-szer próbáltam,mert tegnap vettem. Kb 80%-on rátettem és hibátlanúl feltöltötte ,megszakítás nélkül 100%-ra powerbankról.
egyébként 48 órán belül amúgyis vissza lehet vinni,nem úgy mint az alisokat.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16484) Viper26 válasza tboldi (#16468) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az a fajta Nomad szíj van nekem is, de itthon nem visz rá a lélek, meg alváshoz szerintem jobb a loop. :)

Pixel 7 | FR955

(#16485) tboldi válasza Viper26 (#16484) üzenetére


tboldi
nagyúr

Engem nem érint, otthon nem szoktam órát hordani, meg alváskor sincs rajtam. :))

(#16486) Viper26 válasza tboldi (#16485) üzenetére


Viper26
nagyúr

Úgy mondjuk egész más a helyzet. :)

Pixel 7 | FR955

(#16487) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ez működik a hivatalos, gyűjtő apple watch topikként ? :B

Szemeznék egy ilyennel és kérnék pár tanácsot.

- 50k körül szánnék rá, gondolom a 3. generációra érdemes rámenni. Esetleg van más javaslat?
- Mennyire lehet bennük aludni? Hasznos és jó az alváselemzése?
- Mennyire kell törekedni a nagyobb méretűre? 38 vs 42mm?

Hirtelen ennyi kérdés jut eszembe, de ha van más felhomályosító javaslatotok, azt szívesen fogadom. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16488) tboldi válasza V.Stryker (#16487) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv itt is!

- Igen, ez lett a legnagyobb topikja a Watchoknak.
- Én Series 4-nél régebbit nem vennék, de azok 1,5-2x annyiba kerülnek. Mindenesetre ha csak értesítésekre, meg egyéb alap dolgokra kell, akkor a 3-as is jó lehet.
- Nem tudom, nem használom ilyesmire.
- A csuklód méretétől függ, amelyik jobban áll.

[ Szerkesztve ]

(#16489) DaveNo1 válasza V.Stryker (#16487) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én már 1 éve használom alváskor is, az autosleep szerintem nagyon jó alváselemzésre, és tapasztalataim alapján pontos is. Azt nem tudom, hogy 3-as verzión mennyire smooth a program, nekem series 4 van.

Zavarni nem zavar alváskor, már hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16490) Ck. válasza DaveNo1 (#16489) üzenetére


Ck.
addikt

Akik alvásra is használják, ők mikor oldják meg a töltést? Ezeknek az óráknak az akksi a leggyengébb láncszemük, nálam egyedül ilyenkor fér bele a töltés. Vagy ti nap közben nem mindig viselitek? Egy nap közbeni töltés jobban belerondít az aktivitási statisztikákba, mint egy éjszakai.

(#16491) SidCorky válasza Ck. (#16490) üzenetére


SidCorky
senior tag

Bár nem alvásfigyelés miatt, de szinte mindig rajtam van. Én pl zuhanyzás, evés, vagy munka közben szoktam felrakni töltőre, mikor egyébként is ülök, persze figyelve arra hogy az óránkénti egy állás meglegyen, próbálom kevesebb időre felrakni, mint egy óra. Mondjuk én itthonról dolgozom, több órát ülök a töltő közelében, így ez megoldható, de biztos többen vannak, akik nem tudják nap közben letenni egy töltésre mert vagy nem állnak meg addig és sok mozgás "menne a levesbe", vagy ha igen, akkor sincs ott a töltő.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16492) ittakary válasza V.Stryker (#16487) üzenetére


ittakary
nagyúr

1)
én is ajánlanám a 4. generációt mivel az volt a "facelift"-es azaz nagyobb kijelző, gyorsabb CPU (ami azóta se cserélődött le) és ez esetben megéri a ráköltött pénzt mert tényleg jobb annyival
persze akkor sincs semmi tragédia ha 3. gen-t veszel, mert az is teljesen jó, az is tud nagyon sokmindent
2)
én alvásra folyton használom AutoSleep alkalmazással karöltve, konkrétan le sem veszem az órát 24/7 rajtam van, csak a zuhanyzás 20perce alatt van töltőt, ajánlom!
3) ha férfi vagy akkor 42mm vagy 4. generációból a 44mm-eset vedd mindenképpen

(#16493) nord_ válasza Ck. (#16490) üzenetére


nord_
veterán

nálam egyedül ilyenkor fér bele a töltés
Ne már... Lefekvés előtt, tisztálkodáskor sincs egy szabad órád, amikor fel lehetne dobni töltőre az órát? Naponta ennyi töltés és sose fog lemerülni.

(#16494) -Solt- válasza Ck. (#16490) üzenetére


-Solt-
veterán

Amíg vacsorázom, megfürdök addig töltőre rakom... ez a napi cirka 50-60 perc elég arra, hogy a maradék 23 órában a kezemen legyen, beleértve az edzést és az alvást is.

www.smart-bus.hu

(#16495) Ck. válasza nord_ (#16493) üzenetére


Ck.
addikt

Evéskor, fürdéskor rajtam van, éjszakára veszem csak le, nem vagyok képes semmilyen ékszert vagy órát magamon hagyni, muszáj levegőt kapnom alvás közben. :DDD
Amúgy nálam az éjszaka az a töltés szent ideje. Laptop, telefon, óra, BT headset, PS kontroller, stb. Különben sem látom magam részéről sok értelmét az alvás figyelésnek, a pulzust és az EKG-t leszámítva egyéb hasznát nem venném, azzal hogy megmondja utólag, hogy mennyire aludtam nyugtalanul és hányszor keltem fel, voltam ébren, azzal sokkal úgysem leszek előrébb, sosem voltam képes és nem is akarok változtatni az alvási szokásaimon és az óra sem tudná azt jobbá tenni.

[ Szerkesztve ]

(#16496) nord_ válasza Ck. (#16495) üzenetére


nord_
veterán

Az óra nem jobbá teszi az alvást, hanem megmutatja, ha valamilyen probléma van. Az eszköz nem megoldja az esetleges gondokat, csak rávilágít - a többi már a júzer dolga.

Különben sem látom magam részéről sok értelmét az alvás figyelésnek, a pulzust és az EKG-t leszámítva egyéb hasznát nem venném
Ó, tehát mégis akadna valami haszna? ;)

azzal hogy megmondja utólag, hogy mennyire aludtam nyugtalanul és hányszor keltem fel, voltam ébren, azzal sokkal úgysem leszek előrébb, és nem is akarok változtatni az alvási szokásaimon

El sem tudod képzelni, milyen óriási jelentősége van az alvásminőséget tekintve az alvás előtti időszaknak. Az ismeretségi körömben jónéhány embert vezetett rá az óra, hogy a könnyedén változtatható rossz szokásán módosítson - az alvási szokásaik változatlanul történő hagyása mellett.

(#16497) DaveNo1 válasza Ck. (#16490) üzenetére


DaveNo1
veterán

Este alvás előtt. 2 napig így is bírja, éjjel max 5-7 százalékot merül.

You are not prepared.

(#16498) kchris78 válasza DaveNo1 (#16497) üzenetére


kchris78
veterán

éjszaka azzal lehet spórolni hogy:
- színházi módra tenni hogy ne világítson fölöslegesen esetleg
- repülőgépre tenni hogy ne kommunikáljon, az tök fölösleges éjszaka

(#16499) bigdady válasza kchris78 (#16498) üzenetére


bigdady
nagyúr

Elképzelhető hogy folyamatosan keresi a netet minden az többet eszik

(#16500) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok lehet nem jó topicba írok, akkor előre is elnézést. Az always on displayen kívül van olyan feature az 5-ben, ami miatt megéri egy 4-essel szemben a felárat? (használt piacról lenne szó) Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.