Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) Totheground válasza Parter (#16099) üzenetére


Totheground
addikt

Már miért?
Egy Line vagy WA vagy akármi határok nélkül működik hívásra és üzenetekre egyaránt és adatot használ, ami manapság szinte korlátlan (gyakran külföldről is).
Az, hogy sok hivatal és szolgáltató lassan reagál a változó igényekre, már más kérdés. De meg lehet nézni, hogy hány szolgáltatónak van már pl Twitteren elérhető ügyfélszolgálata.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16102) Gsx-rr válasza Parter (#16099) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem tudom hol elsz te de elarulom a tengerentulon a Whatsapp Olyan szinten van Integrálódva az emberek minden napi életébe hogy pl. hirdetési oldalaknál is elég ha rányomsz a gombra és üzenetben elküldi hogy te ez a termék után érdeklődsz és már is elkezdődött a kommunikáció köztetek.
Van ahol nagy divat hogy az emberek nem is üzenetet írnak hanem hang üzeneteket küldenek egymásnak.
Ez a legelterjedtebb kommunikációs forma a világon,nem a sima sms és a hanghívás
Ha nem így lenne nem lennének ilyen sikeresek az üzenetküldő alkalmazások

Nekem az elmult 6 honapban nem volt 10 rendes hivasom es igen a Bankbol is hivnak Whatsapp-on siman, sot csomagkuldo szolgalat, Domino Pizza Stb.....

És itt szó sincs a Tudatos költekezésről egyszerűen praktikus és jól használható a mindennapi életben ráadásul most olyan mobil csomagok vannak nálunk hogy naponta egy giga neted van.

Itt cseszhetjuk az Lte elonyeit.

[ Szerkesztve ]

(#16103) Totheground válasza Gsx-rr (#16102) üzenetére


Totheground
addikt

Itt dettó. Miután engedélyeztem, a Line-on keresztül tudok utalásokat indítani, házhozszállítást időzíteni, ügyfélszolgálatokkal kapcsolatot tartani és meg millió dolgot csinálni egy helyen. Szó szerint nem emlékszem, mikor volt az utolsó rendes telefonhívásom, ha nem számolom a családi FaceTime-ot.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16104) kagzer válasza Totheground (#16103) üzenetére


kagzer
aktív tag

Az anyagias rész és használt közötti összefüggésre had említsem meg, hogy Dubajban (és szinte minden máshol ahol jártam) WhatsUp-on, hangüzenettel kommunikálnak sokan (az amúgy tehetős helybéliek is). Egyszerűen ez a kényelmes.
Korábban ezt az Y generációnál vettem észre először, gondolom a hátterében az az egyszerű dolog állhat, hogy az egyszerűségre törekszünk.

[ Szerkesztve ]

(#16105) kchris78 válasza Parter (#16099) üzenetére


kchris78
veterán

megvan a telefonszáma természetesen. de nem kell szegénynek lenni ahhoz hogy sokan, nagyon sokan AKKOR is a messengert válasszák (vagy viber bármi) ha ott van számukra a csomagban benne foglalt perc keret...

(#16106) nord_ válasza kchris78 (#16105) üzenetére


nord_
veterán

Bezony. És még képküldésre is rengetegen használják. Igénytelenség rulez.

(#16107) Totheground válasza nord_ (#16106) üzenetére


Totheground
addikt

Bezony. Én is csak 30 megás RAW-ot vagyok hajlandó áttolni a haveroknak valami apró hülyeségéről. Igényesség rulez.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16108) kchris78 válasza Totheground (#16107) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem nem a képküldésre gondolt. De egy témába vágó pszicho könyv szerint ennek a pötyögésnek az az igazi oka hogy nem is elsősorban azért kommunikál valakivel mert valamit kérdezni akar hanem azért talál ki valamit hogy kommunikálhasson és ott legyen a kezében a telefon és pötyögjön.. kb mindegy kinek mindegy mit. Ami szerintem stimmel.

(#16109) szekra válasza Parter (#16094) üzenetére


szekra
őstag

Drága kenyér.

(#16111) szarka996


szarka996
tag

Valakinek sikerült aktiválni eSIM-et Telekom-nál?
Megvan a Telekom-tól a QR kód meg minden, csak mikor az Apple Watch alkalmazásban akarom a mobilhálózatok fül alatt aktiválni, akkor azt kapom hogy:

Nem elérhető mobil-előfizetés
A Telekom HU jelenleg nem támogatja az Apple Watchot.

Szóval a Telekom azt írja, hogy már támogatják, de a valóságban még kéne várnom egy pár napot?

(#16112) tboldi válasza szarka996 (#16111) üzenetére


tboldi
nagyúr

Április 9-én indul. Illetve onnantól kaphatóak az LTE-s Watchok, gyanítom, a szolgáltatás is ekkor fog működésbe lépni.

[ Szerkesztve ]

(#16113) szekra válasza szarka996 (#16111) üzenetére


szekra
őstag

Április 9.

(#16114) csab2 válasza szarka996 (#16111) üzenetére


csab2
veterán

A honlap szerint április 9-től lesz elérhető.

Látom, megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16115) kchris78 válasza szarka996 (#16111) üzenetére


kchris78
veterán

marcius vegen jon a 13.4 iOS, akkor fog megjelenni a listaban a Telekom HU.

(#16117) szabogabor10 válasza szarka996 (#16111) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem kell majd QR kód, belépsz a Telekom fiókodba a Watch appban, megrendelsz egy új MultiSIM-et, és ennyi.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16118) szarka996 válasza szabogabor10 (#16117) üzenetére


szarka996
tag

MultiSIM-et rendeltem Telekomtól, de nem a Watch appban, hanem csak iPhone-os app-ban, mert úgy tudom órára nincs is megcsinálva.
A többieknek köszönöm az április 9.-ei dátumot, úgy néz ki csak ezt az egy, és fontos infót nem sikerült megtalálni. :R

(#16119) szarka996 válasza Parter (#16116) üzenetére


szarka996
tag

A gombbal amivel bekapcsolod egyszer megnyomod, felugranak az alkalmazások vertikális gördülősávban, majd balra húzod őket, és ott.

(#16121) szabogabor10 válasza szarka996 (#16118) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem kellett volna rendelned, bár igazából mindegy, az appban majd meglévőt is hozzá tudsz rendelni a Watch-hoz. Lényeg, hogy mindenképp a Watch appban kell majd elvégezni a hozzárendelést.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16122) szabogabor10


szabogabor10
veterán

És igen, április 9-én indul a Watch árusítás és az eSIM támogatás is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16123) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Aki eBayről akar órát rendelni, az figyeljen arra, hogy európai modell legyen, én most megszívtam, hogy nem volt beleírva a leírásba semmi és amerikait kaptam, meg a kép (gyári apple.com-ról szedett, mivel seller refurbished és több darabot árul) és a cím alapján stainless steel volt, és alumínium jött (mondjuk az ára is annyi volt)
Szerencsére 338-as euróval vettem, úgyhogy még nyerek majd rajta. (Csak ne lenne 1 hét a szállítás...)

(#16124) DaveNo1 válasza Parter (#16120) üzenetére


DaveNo1
veterán

Megvásárolható van több is, én Autosleepet használom, jók a tapasztalataim vele.

You are not prepared.

(#16126) nord_ válasza Parter (#16125) üzenetére


nord_
veterán

Két éve, amikor megvettem az órát, az összes alvás-appot kipróbáltam, a fizetőseket is.
Szerintem is a legjobb az AutoSleep. :K
(És igen, a mélyalvást is jól méri; finomhangolható az app.)

(#16128) tuzpenge válasza nord_ (#16126) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jobb (és ha igen miben) mint a sleep watch by body matter app?

ˣ

(#16129) nord_ válasza Parter (#16127) üzenetére


nord_
veterán

Sajnos egyik se volt olyan, amire azt mondtam volna, hogy megéri megspórolni azt a párszáz forintos egyszeri kiadást, amennyibe az AutoSleep került. Volt olyan, ami megfelelőnek tűnt, csak épp manuálisan kellett elindítani, mielőtt elaludtam volna. Na ne... :D

---

tuzpenge
ezt passzolom: ahogy nézem az app verziótörténetét, ez az alkalmazás tavaly jelent meg, két éve még nem volt elérhető.

(#16130) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető a watchOS 6.2 is a többi mellett. :)

(#16131) SharpSA válasza tboldi (#16130) üzenetére


SharpSA
veterán

A táblán már fent is van, mindjárt kész a telefon is, aztán jöhet az óra.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16132) odrif válasza SharpSA (#16131) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én megvárom az első tapasztalatokat.

20 éve a Prohardveren

(#16133) tboldi válasza odrif (#16132) üzenetére


tboldi
nagyúr

Seems faster. ;]

(#16134) DaveNo1 válasza Parter (#16125) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem nagyon jó, és 99%-ban jól mér. Néha azért szokott olyan lenni, hogy alvásnak mér olyan helyzetet is amikor még nem alszom, csak már nagyon alacsony a pulzusszám. Pl. egy esti unalmas film nézést. ;]

You are not prepared.

(#16135) Serpiko válasza tboldi (#16130) üzenetére


Serpiko
addikt

Hogy is van ez frissítéskor mindig elfelejtem bt bekapcs telefonon wi-fi ki?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16136) Jaded válasza Serpiko (#16135) üzenetére


Jaded
senior tag

Fordítva. BT ki wifi be.

Renault Megane IV Limited

(#16137) Serpiko válasza Jaded (#16136) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm ezt mindig keverem :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16139) odrif


odrif
MODERÁTOR

20 éve a Prohardveren

(#16141) odrif válasza Parter (#16140) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az Apple Watch frissítése

20 éve a Prohardveren

(#16143) SidCorky válasza Serpiko (#16137) üzenetére


SidCorky
senior tag

Könnyű megjegyezni, az óra töltse le a frissítést és ne a telefon. Ezt úgy lehet kikényszeríteni, ha a telefon nem csatlakozik az órához, az óra viszont csatlakozik a netre wifivel. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#16145) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Frissítés után az óra (S4 40mm) éjszaka 00:15-től reggel 5:30-ra 99%-ról 0%-ra, kikapcsolásig merült. Ennyire dolgozhatott a háttérben az új szoftver miatt?

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#16146) dptrsk válasza ILLDisPozed (#16145) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem régebben volt ilyen, azóta frissítések után egy extra restartot szoktam csinálni, eddig bevált, s nincs ilyen jelenség

(#16147) oszy válasza Serpiko (#16135) üzenetére


oszy
veterán

ittakary leírta nem olyan régen step by step. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16148) royslade


royslade
tag

Sziasztok,
S2 SS watch, volt már újraindítás, alaphelyzetbe állítás, minden ami eszembe jutott, de mindig ezt a hibaüzenetet kapom... :( Valakinek valami ötlete?

(#16149) odrif válasza royslade (#16148) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is ez van S2-vel sajnos.

20 éve a Prohardveren

(#16150) Serpiko válasza SidCorky (#16143) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm a segítséget legközelebb kiprobalom. Jól leírta a forumtárs gyanús jó lenne Az összefoglalóba. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.