Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Rage47 válasza 33as (#2998) üzenetére


Rage47
veterán

Ó, a fene:
"This item does not ship to Budapest, Hungary."

(#3002) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#3001) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

AliExpress nem játszik?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3003) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#3002) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem mindegy honnan, csak elfogadható minőség legyen, ne gumitól és festékszagtól bűzló és 1 hónap alatt széteső szíj.

[ Szerkesztve ]

(#3004) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#3003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erről majd' 2000 feedback van, és elég jó véleménnyel vannak róla. Aztán hogy szétesik-e egy hónap múlva, és büdös-e, azt nem tudom. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3005) Bib válasza 33as (#2998) üzenetére


Bib
őstag

40

Mondjuk a fekete, szürke lyukacsost el tudnám képzelni. Erre összeállhatunk rendelni, ha van ilyesmire több igény.

(#3006) ittakary


ittakary
nagyúr

gyerekek, ezeket a HOCO szíjakat honnan érdemes megrendelni?

Ali? Itthon az APRekben 24ezer forintért árulják, de mintha jóval olcsóbban vettétek volna valahonnan.

Pár napja volt szó egy amazon.com-os Milanese szíjról (10€) amit meg is vennék csak kár hogy nem gyűltünk össze legalább hárman hogy ingyenes legyen a szállítás :)

Ezt a barna és fekete HOCO szíjat szeretném megvenni: [link]

(#3007) Gábor984 válasza Bib (#3005) üzenetére


Gábor984
tag

Én innen rendeltem fekete-szürke verziót, ha megjön rakok fel képeket róla. Ismerősöm is innen rendelt, jó minőség.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3008) Richard válasza ittakary (#3006) üzenetére


Richard
őstag

[link]

Én lehet bepróbálom ezt.

(#3009) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok Watchos tagok! :DDD

December végén vettem magamnak az iPhone 6S Plus mellé egy 38mm-es Sport verziót, előtte nem hordtam órát, baromságnak tartottam az okosórákat, de ez az elméletem 180 fokot fordult.
Csúcs szuper a cucc, sok esetben megkönnyíti az életem. Kicsit olvasgattam a fórumban, aztán többé kevésbé megtaláltam a magyarázatokat a kérdéseimre is.

3.1.3 van az enyémen is, de nekem is merül, mint a tengeralattjáró... Éjjel 11-kor lehúzom töltőről, berakom repcsi módba majd reggel 8-ra esett 15-20%-ot, amit kicsit sokaltam, mert előtte a régi Watch OS-szel merült nagyon max 5%-ot a legrosszabb esetben.

Azt néztem a feltöltött képeiteken, hogy mindenki kemény és nem fél a karcoltól. :DDD Alapból szeretem óvni a cuccaimat amennyire lehet, így beszereztem hozzá egy 700 Ft-os teljes borítású üveget, csak ettől nem lett annyira szép az óra, de legalább tudom védve van. Majd ha tudok rakok fel róla képet, egyébként Aliról rendeltem egy új fajtát, az legalább fényes műanyaggal van, talán nem lesz feltűnő az órán.
Nektek nem karcolódik a kijelző? Szerintem a legnagyobb gyilkosa a kijelzőnek, amikor pulcsit, kabátot rávesszük és azok anyaga össze vissza mozgatja a felületén a szemcséket.

Arra nem jöttem rá, hogy az óra belső tárhelyére milyen módon lehetne zenéket felrakni. Ha valaki leírja megköszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#3010) buvartacsko válasza Dzsuri89 (#3009) üzenetére


buvartacsko
addikt

Szia.

Nekem nincs a kijelzőn még egy darab mikro karc se, fél éves lassan.

Viszont az iPhonejaimon mindig keletkezik karc a 10 perc alatt is ameddig kiveszem a dobozból és rakok rá egy fóliát. :D

(#3011) Black Dragon válasza Dzsuri89 (#3009) üzenetére


Black Dragon
addikt

Egyszerű a zene szinkronizálása, egyrészt beállítod a watch alkalmazádban, hogy hány gb zenét szeretnél rajta maximálisan látni, utána pedig csinálsz mondjuk egy playlistet, kedvenc számokkal és azok már rajta is lesznek az órán.
Vagy kijelölöd azt, amit szeretnél szinkronizálni, 25 legtöbbet játszott stb, benne van az app ban.:)

[ Szerkesztve ]

(#3012) ittakary válasza Richard (#3008) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez pont ugyanannyiba kerül mint az APR, akkor már inkább megvenném ott

én ilyen 10k körüli összegre emlékszem, hogy annyiért rendelte valaki

(#3013) Grougon válasza ittakary (#3006) üzenetére


Grougon
tag

34$ ért rendeltem AliExpressrol, egy pár nap és megjön szerintem. Szólok ha itt lesz.

http://s.aliexpress.com/6feEJRZF

[ Szerkesztve ]

(#3014) ittakary válasza Grougon (#3013) üzenetére


ittakary
nagyúr

ebay-en 26$ / 7600 Ft :D

hót ugyanaz, még a leírásban az is van, hogy gyári dobozban küldik (mind a kettőnél ez van a leírásban!)

szerintem én ezt fogom venni

[ Szerkesztve ]

(#3015) pinterto


pinterto
tag

Sziasztok. Kérdésem, hogy szolgáltatótól vásárolt watch series 2 letiltható a szolgáltató részéről? Pl. ha valaki reszletre hozza ki és mondjuk nem fizeti. Ez csak egy kérdés, mert szeretnék használtan venni, és nehogy belenyúljak a sza..ba

[ Szerkesztve ]

(#3016) ittakary válasza pinterto (#3015) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem lehet letiltani

(#3017) Black Dragon válasza pinterto (#3015) üzenetére


Black Dragon
addikt

A lényeg, hogy az eladó unpairelje az óráját a telójáról, akkor más gond elvileg már nem lehet, és az a biztos megoldás, ha ott helyben hozzá is adod a saját telefonodhoz, ha sikerül akkor minden fasza.

[ Szerkesztve ]

(#3018) szabogabor10 válasza pinterto (#3015) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem tudja letiltani, mivel nincs IMEI száma.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3019) Gábor984


Gábor984
tag

Üdv!

Megérkezett az utángyártott Nike szíj, amiről ígértem képeket.

A szíj minősége egyébként nagyon jó, tapintásra olyan, mintha eredeti lenne. Viszont eléggé "szagos".
2800 Ft volt, annyit szerintem megért.

[link]

(#3020) kisrobi válasza Gábor984 (#3019) üzenetére


kisrobi
csendes tag

Nekem is megérkezett.
Tegnap. És pont ilyen :)

(#3021) Darvascapone


Darvascapone
csendes tag

Sziasztok

Van egy elso generacios watch, az akkuido hol jo hol nem most peldaul nem, ejszaka repulo uzemodban megint sokat merul regen 3-5%/ 8-10 ora most inkabb 15-20%. Javaslat? Megint csatlakoztassam ujra? Eddig 2szer csinaltam meg akkor volt haszna.

Koszi

Capone

(#3022) Black Dragon válasza Darvascapone (#3021) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ujraindítás nem segít?

(#3023) bigsee


bigsee
addikt

Hogy visszataláljak.. ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3024) Rage47 válasza bigsee (#3023) üzenetére


Rage47
veterán

mentsd el a topikot

[ Szerkesztve ]

(#3025) bigsee válasza Rage47 (#3024) üzenetére


bigsee
addikt

Ok!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3026) #51177472


#51177472
törölt tag

Eredmenyek.com alkalmazást használ valaki? Nekem egyáltalán nem szinkronizál a telóval.

(#3027) -Ben- válasza #51177472 (#3026) üzenetére


-Ben-
veterán

Az nekem se működik...

(#3028) Darvascapone válasza Black Dragon (#3022) üzenetére


Darvascapone
csendes tag

Toroltem, ujra raktam nehany nap alatt kiderul van-e valtozas

Capone

(#3029) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Vízálló tokot akarok venni az Apple Watch 2. generációs Series 1 órámhoz. De nem tudom melyik kompatibilis vele.

A Szifostore honlapján a Catalyst vízálló tokoknál és szíjaknál az áll, hogy Series 1 és Series 2. Gondolom itt Series 1 alatt első generációt, Series 2 alatt második generációt értettek vagy tévedek?

Ez a tok és szíj kompatibilis az Apple Watch 2. genereációs Series 1 42 mm-es órámmal?

[link]

(#3030) Bib válasza rayoliviero (#3029) üzenetére


Bib
őstag

Én úgy tudom hogy méretben az s0 ugyanolyan mint a series 1. A series 2 vastagabb 1 mm-rel.

(#3031) rayoliviero válasza Bib (#3030) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszönöm.

(#3032) kchris78 válasza Darvascapone (#3021) üzenetére


kchris78
veterán

nekem annyival többet tud a series2 a series0-nál (38mm mind a kettő) hogy én azt gondolom már az akksi is fáradhatott, csak napról napra nem veszi észre az ember hogy romlik.

(#3033) Black Dragon válasza kchris78 (#3032) üzenetére


Black Dragon
addikt

Annyival tud többet, hogy nem romlott még a Series 2 akksija? Fura magyarázat.

Egyébként részben biztosan romlott a teljesítménye, de van úgy néha az S2-nél is, hogy 20%-ot merül éjszaka repülő üzemmód nélkül. Viszont amikor újraindítom hirtelen csak 10% vagy az alatt merül.

(#3034) kchris78 válasza Black Dragon (#3033) üzenetére


kchris78
veterán

Érdekes.. nem az S2-re gondoltam, hanem az S0-ra. Ha nem mostani gyártás akkor abban már lehet jópár ciklus. De ha az S2 is így viselkedik (én ilyet nem vettem észre) akkor ott valami más lehet.

(#3035) Black Dragon válasza kchris78 (#3034) üzenetére


Black Dragon
addikt

Aligha. A szoftver szarakszik, de általában a legtöbb problémát az Apple termékeknél egy restart orvosol. Faternak egyik napról a másikra nem mérte a pulzust(Nike S2), újraindította és megjavult. Persze idővel már hiába foglm újraindítani az órát, nem fog sokat dobni az üzemidőn, de amikor irreálisan sokat merül valamiért, addig csak ez segít, mert ezzel önmagában senki se tud mit csinálni.

(#3036) Darvascapone válasza Black Dragon (#3035) üzenetére


Darvascapone
csendes tag

Most probalgatom mintha jo lenne, de erzesre repulo modban szerintem irrealisan sokat merul. Az ujrainditas nalatok mit jelent? Kikapcsolom az orat es bekapcsolom vagy valami reseteles es ugy inditom ujra az orat mint az Iphonnal mikor resetelem a home gomb es a kikapcsologomb megnyomasaval.

Capone

(#3037) Black Dragon válasza Darvascapone (#3036) üzenetére


Black Dragon
addikt

Csak sima kikapcs bekapcs.

(#3038) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

No skacok, megtaláltam az ideális üvegfóliát az óránkra! :)
Az a fasza benne, hogy semmit nem ront a külsején és teljesen megvédi az üveget oldalt is, durván 1500 Ft-ba fájt Aliról.

(#3039) Blaise válasza Dzsuri89 (#3038) üzenetére


Blaise
veterán

Link?

(#3040) Dzsuri89 válasza Blaise (#3039) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Itt van!

(#3041) bigsee válasza Dzsuri89 (#3038) üzenetére


bigsee
addikt

Tapasztalat? Mert azt írják ott, hogy felugrik a sarka...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3042) Richard válasza Dzsuri89 (#3038) üzenetére


Richard
őstag

Én ezt használom:

Skinomi® TechSkin

6db van egy dobozban, teljesen meg vagyok vele elégedve. Olyan mintha nem lenn az órán semmi és tökéletesen feltapad az íves részre is.

Amit linkeltél üveget az nagyon gagyin néz ki. Szürke lesz tőle a kijelző kikapcsolt állapotban. Mint valami rossz kínai okosóra.

[ Szerkesztve ]

(#3043) Black Dragon válasza Dzsuri89 (#3038) üzenetére


Black Dragon
addikt

Keresztkérdés, mennyi időn belül jött meg neked Aliról? Én már bő 1 hónapja rendeltem egy szíjat, a mai napig nem jött meg.

(#3044) Dzsuri89 válasza bigsee (#3041) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem ugrik fel a sarka, nekem négy napja van meg, azóta hordom.
Nem mutattam volna nektek, ha tré lenne a fólia.

Tegnap mutattam kollégának, aki nem használ fóliát az órájára de ő is azt mondta tényleg nagyon jó. Nem akarok senkit rábeszélni, nekem nagyon bejött.

Két hét alatt megjött a cucc. :)

(#3045) kisrobi válasza Black Dragon (#3043) üzenetére


kisrobi
csendes tag

kb egy hónap szokott lenni. de pl legutóbb 5 hét volt. érkezni fog az hamarosan

(#3046) bigsee válasza Dzsuri89 (#3044) üzenetére


bigsee
addikt

De megmondod, ha felugrik...? ;) Mer' akkor nem rendelek ilyet... :N

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3047) Dzsuri89 válasza bigsee (#3046) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Persze hogy megnondom, de ha egy fél év múlva ugrik akkor nem rendelsz addig? :DDD

(#3048) bigsee válasza Dzsuri89 (#3047) üzenetére


bigsee
addikt

De, már berendeltem egyet... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3049) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha volt korábban órám, most nem kéne mindent automatikusan visszatöltenie, mikor belépek az appleID-val?

Pixel 7 | FR955

(#3050) Viper26 válasza Viper26 (#3049) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mármint nem dobott fel ilyen lehetőséget, amit nem egészen értek. :F

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.