Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) CharlieDrop válasza syIex (#22000) üzenetére


CharlieDrop
veterán

sajna nem ment gyorsabban :(

No, akkor kivárom azt a hónapot, van ez így :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22002) syIex válasza CharlieDrop (#22001) üzenetére


syIex
veterán

Hat igen ilyenkor ez sajnos ezzel jár. Ha szerencséd lesz és nem különleges rendelésed van (Apple újfajta szíjak) akkor simán rá próbálhatsz pénteken MM-ba. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22003) CharlieDrop válasza syIex (#22002) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ezüst Nike sportpántot választottam

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22004) syIex válasza CharlieDrop (#22003) üzenetére


syIex
veterán

Az egyáltalán nem ritka szóval én biztos be néznék pénteken egy iStyle és egy Média Marktba! :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22005) tuzpenge válasza syIex (#22004) üzenetére


tuzpenge
őstag

Dehát ma van péntek, és most már minden zárva….

ˣ

(#22006) syIex válasza tuzpenge (#22005) üzenetére


syIex
veterán

Sokra amúgy se ment volna vele, hisz ma még csak előrendelhető lett és jövőhéten péntektől lesz kapható is! :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22007) CharlieDrop válasza syIex (#22004) üzenetére


CharlieDrop
veterán

de iStyle-ba se lehetett ilyet rendelni :DD

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22008) tuzpenge válasza syIex (#22006) üzenetére


tuzpenge
őstag

Uhhh tényleg….ezt benéztem. ;]

ˣ

(#22009) Ron Swanson válasza syIex (#22000) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

De elvileg nem olyan mint a sima ezüst régen, hanem van egy kis pink/gold/pezsgő beütése a fénytől függően. :) Emiatt félek kicsit.
Gondolkodtam a graphite stainless steel változaton is, de ez lesz az első Apple Watchom, jó lesz elsőnek az alap alumínium változat. :D
Na de mostmár mindegy is, levonták a pénzt, jövőhét pénteken érkezik. Maximum visszaküldöm ha nagyon nem tetszik élőben.

(#22010) Csedit


Csedit
aktív tag

Sziasztok!
Nézem az apple oldalát, rendelnék egy órát, de sehol se találok olyat, hogy külön számlázási és szállítási cím.
Létezik, hogy ilyet ott nem lehet beállítani?

(#22011) CharlieDrop válasza Csedit (#22010) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Fizetésnél kell megadni a számlázási címet

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22012) syIex válasza Ron Swanson (#22009) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem egyáltalán nem csajos képek alapján legalábbis. Én most arany színűt rendeltem és kimondottan tetszik képek és videók alapján a szín remelem élőben is olyan lesz, mert minden színű volt már csak olyan nem órában. :D Kicsivel többet kell rá várni, de elvileg 20.-ig ide fog érni azt meg már kihúzom óra nélkül, ha eddig ki írtam augusztus közepe óta. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22013) Csedit válasza CharlieDrop (#22011) üzenetére


Csedit
aktív tag

Köszönöm, megtaláltam :)

(#22014) CharlieDrop válasza syIex (#22012) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Az S0 arany volt sötétkék szíjjal

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22015) Atos23 válasza Atos23 (#21954) üzenetére


Atos23
senior tag

Valaki esetleg? :F

Még mindig keresek jól működő PDF olvasót Watchra, amivel lehet görgetni és nagyítani a dokumentumot.

(#22016) viera válasza syIex (#22006) üzenetére


viera
őstag

iStyle-ba előrendeltem az S7 Nike Midnight Black változatot,kíváncsi vagyok mikor kapom meg. :)
Amikor megrendeltem már csak novemberi szállítás volt az apple.hu oldalon.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22017) Vasy09 válasza majestic (#21962) üzenetére


Vasy09
őstag

Sokkal, és időtállóbb is! :K :K

Szerintem! :R

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#22018) moleculez válasza Vasy09 (#22017) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem is az lesz a következő, tényleg 4-5 évente annyit megér. Most S4-em van, és nem látom okát hogy lecseréljem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22019) Madwe válasza moleculez (#22018) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem is s4 van, s s8ig biztos marad. Viszont hiába nem ss, 3 éves napi használat mellet sincs semmi sérülésnek nyoma, újszerű. Egy ss-t ezzel szemben gondolom már párszor polírozni is kellett volna? Nincs nagyon tapasztalatom ezzel, de úgy sejtem hogy több karbantartást igényel hogy hasonlóan hibátlan kinézetet tartson meg?

(#22020) syIex válasza Madwe (#22019) üzenetére


syIex
veterán

Az ezüst igen a másik kettőn nem igazán látszik meg semmi. Nekem sajnos nincs jó tapasztalatom a sima órával szóval így nálam az SS az egyetlen opció, bár ezt nem cserélem évente, mint a telefont. :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22021) tatu611088


tatu611088
tag

Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy a sika es a nike verzio kozott mi a kulonbseg a szijon es a szamlapon kivul? Bocsi a noob kerdesert, csak meg nem volt aw-m es tajekozodni szeretnek :)

(#22022) Madwe válasza tatu611088 (#22021) üzenetére


Madwe
nagyúr

A szíj és a számlap, ami egyedi a nike verzióban :)

(#22023) moleculez válasza Madwe (#22019) üzenetére


moleculez
veterán

Ha lúd, akkor legyen kövér, ha nem alut akkor titániumot vennék.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22024) tatu611088 válasza Madwe (#22022) üzenetére


tatu611088
tag

Koszi :))

(#22025) puru válasza moleculez (#22023) üzenetére


puru
senior tag

Nekem S5 Titan van, az is tud karcolódni, és még polirozninse lehet. Valami más megoldással lehet karcmentesiteni.

(#22026) Oldman2 válasza syIex (#22020) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, már sokadjára írjátok, de én még mindig csak lesek ki a fejemből, hogy mi az az "SS"?
:F

(#22027) dptrsk válasza Oldman2 (#22026) üzenetére


dptrsk
addikt

Stainless steel= rozsdamentes acél

(#22028) koma106 válasza Atos23 (#22015) üzenetére


koma106
senior tag

Szerintem nincs ilyen. Fotóként elmentett oldalakkal tudsz csak "bénázni", ott bele lehet nagyítani.

-

(#22029) Oldman2 válasza dptrsk (#22027) üzenetére


Oldman2
veterán

:Y :C

(#22030) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Bocs a láma kérdésért, de S0 leragadt valahol a 4.x verziónál, most hogy áll a rendszer saját watchface készítésével? Még mindig csak egy háttér és vmi digi óraszám, vagy fejlődött valamelyest?
( sokszor látok egyedi lapokat esetleg valami 3rd party app tud ilyet? )

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22031) Uuser


Uuser
tag

Sziasztok !
Nike verzió számlapjait "sima" watch-ra fel lehet valahogy varázsolni ?

(#22032) syIex válasza CharlieDrop (#22030) üzenetére


syIex
veterán

Már watchOS 8-nal járunk és eléggé változatos számlapok vannak. Lehet rájuk sok komplikációt tenni igen. :K

#22031; Elvileg nem.

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22033) CharlieDrop válasza syIex (#22032) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22034) delta1017


delta1017
aktív tag

Sziasztok! Wathommal van egy kis gond. Nem tudom bekapcsolni.
Alacsony töltöttség volt 10%. Majd feltöltöttem. Piros villám ikon van és az időt zölden írja ki. Nem tudom kizökkenteni ebből az állapotból. Hiába nyomom a gombot is 10 sec ig, vagy mind a kettőt.

Ha valaki tudna segíten, azt megköszönöm!

(#22035) Vasy09 válasza moleculez (#22018) üzenetére


Vasy09
őstag

Én S4-et cseréltem S6-ra az év elején! A legelső egy sima S4 volt a megjelenéskor, azonban hiába vigyáztam rá, 1-2 hónap múlva azért látszott már rajta 1-2 apró hajszálkarc, ami ugye semmit nem befolyásolt, viszont engem nagyon zavart! Akkor döntöttem el, hogy próbát teszek az SS-el. Le is cseréltem a simát egy S4 SS-re, amit nagyon nem bántam meg, sőt, azóta csak ilyet veszek/fogok venni, még ha többe is kerül. Ez nem lett karcos egyáltalán. :N
Egy titánon gondolkodtam még, azonban az nálunk ugye hivatalosan nem kapható, meg ahogy olvasgattam, az is meg tud karcolódni! :U
Szóval egy szó mint száz, nálam az SS lett a befutó. 3-4 évig pedig ez is bőven kiszolgál! :K :K

Gamertag: Vasy09

(#22036) syIex válasza delta1017 (#22034) üzenetére


syIex
veterán

Ezt megéri elolvasni illetve rád inkább ez az igaz ahogy értelmezem. Ha nem segít, akkor pedig sajnos szervíz. :(

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#22037) delta1017 válasza syIex (#22036) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nekem feltöltött. még néztem is 92% nál járt. Most meg ez van.

Köszönöm a segítségedet!

(#22038) viera válasza Vasy09 (#22035) üzenetére


viera
őstag

Elvileg erősebb üveg van a 7-es órákon,de gondolom akkor is jobban bírja a SS.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22039) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Láttam sokan panaszkodtatok s3-al, hogy milyen nehezen megy a frissítés. Hátha ez most segít! :)

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#22040) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Kb 165 mm átmérőjű csuklón szerintetek nagynak fog tűnni a 45mm watch?
Elgondolkodtam, hogy lehet a 41 miliset kellett volna rendelnem.

Illetve megtetszett az arany stainless steel. :U Meg is rendelném ha nem másfél-két hónapot írna a szállításra.
Arra esetleg van esély, hogy a release dayen lesz valamelyik Media Marktban készleten stainless steel változat? :D

[ Szerkesztve ]

(#22041) icecave válasza Ron Swanson (#22040) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem. Nekem is akörül van és a 44-es órám van. A 45-ös fizikai méreteit tekintve ugyanakkora. Férfi csuklón egyszerűen picike a 40/41-es.

(#22042) Ron Swanson válasza icecave (#22041) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Na ennek örülök, akkor a méretet legalább eltaláltam. Viszont eldöntöttem, az alumínium modell amit rendeltem, megy vissza az Apple-nek / vagy hétvégén felrakom Hardverapróra. Kell a stainless steel. :D

[ Szerkesztve ]

(#22043) Zjunior


Zjunior
veterán

Milyen szíjak ajànlottok egy ss hez ami jól is mutat? :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#22044) moleculez válasza Zjunior (#22043) üzenetére


moleculez
veterán

Ez abszolút ízlés kérdése. Az SS komolyabbab néz ki, mint az alu. Szerintem, egy igényes bőr (nem műbőr fosch), vagy fém, esetleg milánói loop (bár nekem az annyira nem tetszik)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22045) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! A párommal megosztjuk egymással a fitnesz adatokat. Eddig jól működött, egy ideje viszont nem frissülnek az adatok. A meghíváskor mutatja az akkor aktuális fitnesz értékeket, de nem frissül, a következő nap pedig már csak 0%. (Órán és telefonon is ez a helyzet. Szoftverfrissítés nem zavar be, újrapárosítást már próbáltuk.) Találkozott már más is ilyen problémával? Van tippetek a megoldásra?
[kép]

-

(#22046) Nasuto válasza koma106 (#22045) üzenetére


Nasuto
tag

Szia! Nekem is volt ilyen. Egyik pillanatról a másikra (több mint 2 év folyamatos megosztás után) én láttam párom adatait, ő viszont úgy látta, hogy semmit nem csináltam. :D Törölt engem, újra megosztotta, de nem segített. Majd én töröltem őt, meghívtam és azóta jó. :DD

(#22047) koma106 válasza Nasuto (#22046) üzenetére


koma106
senior tag

Sajnos ezeken a próbálkozásokon már túl vagyunk. Ő még törölni sem tudott engem, hibát jelzett, le kellett választani az órát, törölni a fitnesz alkalmazást az adatokkal együtt a telefonon, majd újra párosítani. (AW3 ráadásul egy örökkévalóságig tart a folyamat). Ekkor tudtuk újra felvenni egymást, de az adatok utána sem frissülnek. :W Ma este iOS és wathOS frissítés lesz (pedig nagyon nem akartam) és minden fitnesz adat törlés mindkét telefonról, órák gyári állapotba állítása, majd újra párosítás. Ha ez sem segít, akkor semmi.

-

(#22048) Nasuto válasza koma106 (#22047) üzenetére


Nasuto
tag

Az update előtt még egy icloud ki majd visszajelentkezést próbáljatok meg mindkét telefonon. Hátha, mert a helyedben én még várnék a frissítéssel legalább a 15.1-es verzió érkezéséig...

(#22049) koma106 válasza Nasuto (#22048) üzenetére


koma106
senior tag

Köszi.

-

(#22050) Zjunior válasza moleculez (#22044) üzenetére


Zjunior
veterán

Milánói nekem sem tetszik, valami bőr kellene.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.