Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) -secret- válasza yanpec (#17200) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1,5 - 2 nap

(#17202) yanpec válasza -secret- (#17201) üzenetére


yanpec
aktív tag

Köszi a gyors választ. Hát ez is elég karcsú. Úgy látom csak nem úszom meg kompromisszum nélkül. :(

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#17203) V.Stryker válasza yanpec (#17202) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az aksi sok mindentől függ. Pl. ha csak értesítés kijelzésre használod, akkor sima a 2 nap. Ami sokat levesz az aksiból az edzés és ha közben még BT-n zenét is hallgatsz.

Androidoshoz szerintem vegyél androidos órát. Ha csak értesítés kijelzés kell és mondjuk normális pulzusmérés, akkor Honor Band-el jó tapasztalataim vannak. (Xiaomi Band-je pulzusmérésre egy használhatatlan sitt.)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17204) yanpec válasza V.Stryker (#17203) üzenetére


yanpec
aktív tag

Persze a GPS és a zene alap, hogy nagyon meríti a készüléket, ez így van minden óránál. De értesítések mellett is csak 2 nap, erre értettem, hogy karcsú. :((

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#17205) jófejsrác válasza yanpec (#17200) üzenetére


jófejsrác
senior tag

A nyűgöket nem értem, az 1 nap a leg extrémebb felhasználás mellett is kijön. Kb fél óra alatt több mint 50%-ot bele lehet tölteni. Nem érzek semmilyen kompromisszumot - számomra legalább is.

[ Szerkesztve ]

(#17206) Gsx-rr válasza Sefter (#17193) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Honnan veszi a testsulyt?

(#17207) V.Stryker válasza yanpec (#17204) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ahhoz képest, amit nyújt közel sem karcsú. Ne vedd egy kalap alá az androidos aktivitasmerőkkel. Sok közük nincs egymáshoz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17208) Sefter válasza Gsx-rr (#17206) üzenetére


Sefter
veterán

Megadod a health app-ban (van valami alap érték is ha jól emlékszem)
Ezeknek a méréseknek csak akkor van értelme, ha megadod az adataid, egyébként fals adatokat számol...nyílván egy 100kg-os ember ha elkezd ugrálni ,egységnyi idő alatt több kalóriát éget, mint a mellette ugyan úgy ugráló 50kg-os...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#17209) yanpec válasza V.Stryker (#17207) üzenetére


yanpec
aktív tag

Igen, beszéltem olyannal aki ilyet használ és mondta, hogy max egy óra alatt fel lehet tölteni és ez dicséretes. Egész jó áron vannak az eglobalcentralon.

Annyit kérdeznék még, hogy mi a különbség a 40-44mm között? Kijelző mérete? Vagy van hardver eltérés is benne. A feket 40mm most 325€ a 44mm 350€.

Szolgáltatásbeli eltérést én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#17210) V.Stryker válasza yanpec (#17209) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A kijelző a különbség.

Mindezek mellett, ha nincs iPhoneod, akkor nem javaslom a vásárlását.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17211) yanpec válasza V.Stryker (#17210) üzenetére


yanpec
aktív tag

Lehet lesz mellé akkor Iphone is ;)

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#17212) Maxximus válasza tuzpenge (#17192) üzenetére


Maxximus
őstag

Ahogy az aláírásomban is láthatod,igen. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17213) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Értelmes áron hol érdemes igazi bőr szíjat nézni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17214) brodarics


brodarics
tag

sziasztok,

pff illetve ppt-t meg lehet nézni az órán?

(#17215) bigdady válasza V.Stryker (#17213) üzenetére


bigdady
nagyúr

ikieg

(#17216) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok.
Az osszes rozsdamentes watch 5 tudja a cellulart?
Koszi

3njoy the Lif3

(#17217) tboldi válasza Sn00k (#17216) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

szerk.: Kivéve, amelyik hardverhibás. :D

[ Szerkesztve ]

(#17218) Sn00k válasza tboldi (#17217) üzenetére


Sn00k
veterán

:DDD :R
Meg abban tudnal tippet adni mit hogy kellene beallitanom hogy a jelenlegi watchom naptar adatokat ne mutassa folyamatosan a kijelzon csak ha aktiv a kinelzo. Aod be van kapcsolva.
ertesitesekben iphone tukrozes van beallitva de az iphoneom nem mutatja csak ha feloldom tehat ott OK

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#17219) Marci6


Marci6
tag

Érdekesség: egy csomó hívásom volt, amin más számot kerestek. Azt hittem, valaki átirányította a számát, de elírta. Végül kiderült, hogy a T által az órának automatikusan kiosztott telefonszámra jöttek a hívások, valami "régi" számot használtak újra :U

(#17220) Marci6 válasza jófejsrác (#17205) üzenetére


Marci6
tag

Azért "komolyabb" sportra is kompromisszumos az óra. 3 óra terepfutás a max, úgy hogy a cellulart, wifit stb. kikapcsolom és csak néha nézek térképet (ami offline) és ugye a gps megy.
Én (is) együtt tudok élni ezzel, csak ugye elég erős a sport marketing vonal, és lehet, hogy valakinek ez is szempont.

(#17221) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem ertem miert van ,ha napokig nem hasznalom az orat ,utana bekapcsolom es a 3 nappal ezelotti sms ertesiteseket is megkapom amit mar a telefonon reg lattam.
Par percig ezzel telik az ido,hogy ezeket torlom

(#17222) bLaCkDoGoNe válasza Marci6 (#17220) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez: "Azért "komolyabb" sportra is kompromisszumos az óra." teljesen igaz.

Én 2015-ben, megjelenéskor vettem egy S0-át még anno Angliában (akkor még előre kellett foglalni, meg ilyen hülyeségek voltak), abban két év múlva megpuffadt az akkumulátor, akkor az egész órát cserélték csereprogramon belül egy S1-re, azóta azt használom. Már ennek is lóg szegénynek a bele, elhaltak pixelek a kijelzőjén, akkuja sem az igazi, ha edzéshez használom (pedig ebben még nincs is GPS, csak maga a pulzusmérő képes lerohasztani hipp-hopp), de amíg működik, nem veszek másikat. :)

Úgyhogy edzéshez inkább beruháztam egy rendes futóórába (Suunto Ambit3 Peak, pulzusmérő pánttal volt 68k HUF). 20 órát megy 1 másodperces GPS mintavételezés mellett, ami nekem elég fontos, mert képes vagyok egész napot a biciklin vagy az erdőben tölteni, ahol jól jön a hosszú akkuidő az útvonalkövetéshez. Igaz, hogy ez egy viszonylag régi konstrukció, nem túl kecses és könnyű, meg nem színes, meg nem tud egy csomó csilli-villi feature-t, de azokra meg ott az Apple Watch.

Ha a karomon levő Apple Watch egyszer jobblétre szenderül, akkor természetesen veszek másikat helyette, de nekem ez jött be, hogy szétválasztom az okosóra meg a sportóra funkciókat két külön eszközre. Ha egy-egy sporttevékenységem max. 1-2 órát tartana, akkor tökéletes all-in-one eszköz lenne a Watch is.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17223) B.i.L


B.i.L
senior tag

Nah addig néztem a totyikot :W
A feleségemnek vettem régebben Aw3/38mm Lte-t,aztán kezdtem irigykedni is( persze nem)
Most meglepett egy 3/42mm Lte verzióval :C
Most tesztelek : első beállítás kb 10 perc volt,Apple pay,K&H kártya hozzáadása kb 2 perc,aksi egyenlőre stabil.
Majd ha belemegyek mélyebben a menübe a beállításoknál,mire kell figyeljek?
Van valami extra,vagy egyéb,amit érdemes leállítani,vagy aktiválni?

Horgászni mentem...B.i.L

(#17224) Laox válasza B.i.L (#17223) üzenetére


Laox
aktív tag

Hát szerintem a Watch face-en kívül nem igazán lehet benne állítgatni vagy elállítani bármit is, ha az eSIM aktiválás sikerült. :)

(#17225) B.i.L válasza Laox (#17224) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kösz,minden flottul ment :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#17226) Marci6 válasza bLaCkDoGoNe (#17222) üzenetére


Marci6
tag

Én is többször elgondolkodtam, hogy visszatérek egy garminra a watch mellett, de a többi funkció meg visszatart, bár max 2 órát vinnék magammal...
Mintavételezés és pontosság nálam intervallum és fix sebességű edzésnél problémás, de ez is elég réteg probléma :)
De majd hátha ősszel a series 6 kap kinetikus töltést vagy egy solar töltős szíjat, addig kivárok :D

(#17227) Maxximus válasza Marci6 (#17220) üzenetére


Maxximus
őstag

Az érdekes...nekem kb 5-6 óra bicajt végig tud vinni.
Ma 1 óra bicaj, 1 óra terem, fél óra úszás egésznapi használat idáig kibírta 5.30- 20.30 ig és maradt 34%). 2 éves 4-es only wifi.
Próbáld meg a színház módot,akkor nem villan a képernyő kar emelésre...hátha

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17228) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Érdekelnek az Apple watchok! Azonban nem tudok megéri e egy watch 3-at vásárolni még? Vagy ha már veszek gondolkozzak újabb szériában?

iPhone 14 Pro

(#17229) -secret- válasza csibabu (#17228) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Attól függ mennyiért. Új árát nézed vagy használt is érdekel?

(#17230) csibabu válasza -secret- (#17229) üzenetére


csibabu
tag

Új arat 85 lenne a 3-as

iPhone 14 Pro

(#17231) trobi28 válasza csibabu (#17228) üzenetére


trobi28
addikt

Első Apple Watchnak tökéletes a 3-as is :K
Én is úgy kezdtem, hogy vettem egy használt 3-ast, mert ha nem jön be, akkor nem bukok sokat. Annyira tetszett, hogy azt követően vásároltam egy újat, szintén 3-ast és azóta is azt használom :K
Amire kell, arra tökéletes, nem érzem semmiben kevésnek, teszi a dolgát. Amire használom: fizetés, néha edzés monitorozás, értesítések megtekintése, zenevezérlés, ha nagyon tele van a kezem akkor hívás fogadás.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17232) V.Stryker válasza csibabu (#17230) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Talán ezzel segítek valamennyit. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17233) brodarics


brodarics
tag

sziasztok,

ezzel mit lehet kezdeni? Telefont újrahúztam ma délelőtt, azóta van ez...

[ Szerkesztve ]

(#17234) brodarics válasza brodarics (#17233) üzenetére


brodarics
tag

A telefonon kellett megnyitni az egészség appot...

(#17235) Marci6 válasza Maxximus (#17227) üzenetére


Marci6
tag

Valószínűleg többet nézem a kijelzőt futás közben tájékozódva és az húzza jobban, mint bicajon. A kar emelést használom, de az szerintem tök jól működik, tényleg csak akkor kapcsol, amikor kell. A cél az lenne, hogy a cellular maradhasson bekapcsolva, de lehet, hogy az is olyan, mint a wifi, hogy ha nincs jó jel és gyakori keresésben van, akkor eszi az akkut.
Hétvégén kipróbálom majd hosszabb távon kikapcsolt AOD-vel.

(#17236) Maxximus válasza Marci6 (#17235) üzenetére


Maxximus
őstag

Kíváncsi leszek .

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17237) csibabu válasza V.Stryker (#17232) üzenetére


csibabu
tag

És a 3-nak hogy bírja az akksija? Egy két napot kibír? Valamint a 4-5nek jobban bírja az akksija?

iPhone 14 Pro

(#17238) -secret- válasza csibabu (#17237) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. Series 3-4 akkuban nagyjából egyforma. 3. nap végét már nem nagyon húzzák ki.

(#17239) V.Stryker válasza csibabu (#17237) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát szerintem kb egyforma, talán az S3 jobb kicsit. Az S5-nél most az állandó kijelzőt kikapcsoltam és így kb egyforma. Én naponta töltöm. Napi két edzéssel, edzések közbeni zenével olyan 40%-ra szopja le az aksit.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17240) mazsiii92 válasza moleculez (#17050) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Hozzátok, mint nálam biztosan tapasztaltabb userekhez fordulnék kérdéssel, ami a következő lenne: újonnan mennyire ajánlanátok egy Series 3 42mm GPS-t? Nagyjából két évre terveznék vele, nagy igényeim nem lennének. Főleg értesítések kezelésére használnám, meg pulzus és lépésszám mérésre. Mivel tudom, hogy nemsokára már 3 generációval lesz elmaradva a legújabb modelltől, ezért a teljesítménye / sebessége, megbízhatósága és a fentebb leírt funkciók ellátására lennék kiváncsi.

Ha nem jó fórumban vagyok kérlek igazítsatok útba!
Köszönöm! :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17241) odrif válasza mazsiii92 (#17240) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Használható még a 3-as óra, de ha két évre tervezel, akkor én biztos már minimum a 4-est venném.

20 éve a Prohardveren

(#17242) V.Stryker válasza mazsiii92 (#17240) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem volt 3-as, most 5-ös van. Simán megvenném két évre a 3-ast.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17243) mazsiii92 válasza odrif (#17241) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szia! Köszönöm! Sajnos 120+ ezer forintot nekem nem érnek a fenti funkciók, és a 4-et már nem igazán forgalmazzák és használtan nem szeretnék venni.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17244) mazsiii92 válasza V.Stryker (#17242) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Köszönöm! :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#17245) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Elmentem futni, ilyenkor csak az óra van rajtam és airpodsal hallgatom a zenét. LTE-s az óra.

Viszont valamiért hívott a feleségem és nem hallottam csörögni. Mit kell beállítani, hogy értesítsen a hívásról futás közben akkor is, ha zenét hallgatok? Kifele simán tudtam telefonálni. :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17246) jófejsrác válasza V.Stryker (#17245) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nincs beállítva, hogy némítva legyenek az értesítések edzés közben?

(#17247) V.Stryker válasza jófejsrác (#17246) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azt hol lehet beállítani?

Amúgy közben kibogarásztam,hogy dual sim módban használom az iphone-t és nem a jó sim-et hívták.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17248) bigdady válasza V.Stryker (#17247) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ügyes kifogás ;) :DDD

(#17249) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Gyerekem véletlen letörölte az ECK alkalmazást az óráról. Azt olvasom mindenütt, hogy AppStore-ból töltsem le. Oké-oké, megnyitom órán az AppStore-t, de csak diktálni tudok. ECG-t pedig sehogy se tudok diktálni. Rendben, Watch alkalmazásból a telefonon megnyitom az AppStore-t és kidob egy marék Watch alkalmazást amik közt nincs. Ha keresésre megyek, onnantól azonnal átvált a telefonos store alkalmazások keresésére amik között meg nem találom meg. Teljesen logikátlannak, érthetetlennek tűnik nekem ez. Telefonon nem tudom a teljes Watch alkalmazás palettát böngészni? :F

Illetve nincs külön Watch topic csak konkrét modelleknek külön-külön? :Y

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17250) tboldi válasza SP!T (#17249) üzenetére


tboldi
nagyúr

De lehet diktálni ("E betű, C betű, G betű"). Viszont ha telefonon engedélyezed az angol billentyűzetet is, az órán is megjelenik a firkálás, és lehet ujjal is "írni". :)

Amúgy a telefonos App Store-ban keress rá az Apple-re, mint fejlesztő, ott megtalálod az összes gyári alkalmazást.

Valamiért ez lett a legnagyobb Watch topik, úgyhogy ide írhatsz nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.