Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) L.L. válasza divan (#17949) üzenetére


L.L.
senior tag

Én is felraktam a megjelenés napján, de csak ma vettem észre újraindulásokat, azt is csak azért mert épp ránéztem, illetve volt hogy a jelkódot kérte, gondolom azt is azért. Most visszaállítottam, újként beállítva, egyenlőre nem telepítek semmit, kíváncsi leszek.

(#17952) trobi28 válasza L.L. (#17951) üzenetére


trobi28
addikt

Akkor is kérheti a jelkódot, ha laza a szíj és egy pillanatra úgy érzékeli, mintha levetted volna.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17953) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Külföldről hol szoktatok szíjakat venni?
nem a legolcsóbb érdekel, de legyenek jó minőségűek a pántok. Ha linkelnétek pár tesztelt megbízható eladót azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#17954) -secret- válasza Csabee. (#17953) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Urvoi márka volt jó Aliról, de most nincs. Nem tudom mi lehetett vele.

(#17955) Csabee. válasza -secret- (#17954) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem is ez a név rémlett de nem találtam.

ki hol tart a folyamatos mozgásban?

Üdv: Csabee.

(#17956) Serpiko válasza Csabee. (#17955) üzenetére


Serpiko
addikt

504 napnál járok éppen a mai még nincs meg. Az esti kutya sétával zárom majd. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17957) Csabee. válasza Serpiko (#17956) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:-) akkor nem csak én vagyok ilyen elvetemült. Én már voltam a kutyával de olyan lassan ment hogy alig mért az órám :DD Nekem a napi limit 1000cal ra van belőve.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#17958) Mela Kehes válasza Csabee. (#17955) üzenetére


Mela Kehes
addikt

513 a rekordom, de csak véletlenül nem lett meg. Elfelejtettem este ránézni. Reggel jelzi, hogy tegnap egy kört zártam be. Azóta is mérges vagyok ha eszembe jut. Azóta már júniusban is történt egy ilyen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17959) L.L. válasza -secret- (#17954) üzenetére


L.L.
senior tag

Ez nem az? Bár szövetszíjat nem látok.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17960) Csabee. válasza Mela Kehes (#17958) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na az bosszantó lehet!! Nekem az 1000 a cél :D

Üdv: Csabee.

(#17961) sutyesz96 válasza L.L. (#17959) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szövetszíj szerintem nagy hiánytermék lesz. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17962) Mela Kehes válasza Csabee. (#17960) üzenetére


Mela Kehes
addikt

1000 már megvan, csak nem egyhuzamban. :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17963) Bilux válasza sutyesz96 (#17937) üzenetére


Bilux
veterán

Hol? :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#17964) sutyesz96 válasza Bilux (#17963) üzenetére


sutyesz96
őstag

[iStyle]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17965) Jaded


Jaded
senior tag

Használja valaki a beépített Alvást? Hogy lehet elérni, hogy bármikor alszok, azt figyelje? Délután aludtam 2 órát, de sehol sincs :(

Renault Megane IV Limited

(#17966) SidCorky válasza Jaded (#17965) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ha jól tudom, sehogy. Nekem is ez a bajom vele. Az még nem gond, hogy kézzel kell elindítani, de ha tovább alszok, mint az ébresztő, azt már nem fogja fel, hogy visszaaludtam, papíron halálpontosan kelek minden nap. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17967) Jaded válasza SidCorky (#17966) üzenetére


Jaded
senior tag

Szép :DDD Használtam az AutoSleep-et, de szerinte mindig este 9-kor aludtam el, holott volt hogy pl 7-kor :DDD rengetegszer volt az, hogy rajtam volt az óra, mindent "úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben meg van írva", aztán reggel "ERROR" :DD repült is, ahogy kijött az új OS. De azt tudhatná, hogy mikor alszok..

Renault Megane IV Limited

(#17968) joey04 válasza M3aN (#17939) üzenetére


joey04
titán

nekem nem volt ilyen gondom. :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17969) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azert gondoljatok bele, hogy tudomanyosan csak agyhullamok alapjan lehet megallapitani az alvas szakaszait. Ez csak a mozgast meg a pulzust nezi es egy algoritmus alapjan probalja megsaccolni hogy alszol-e es ha igen, melyik fazisban lehetsz. Nalam a Polar A370 szinte minden estere 4 ora koruli alvasokat tarolt, de az is gyakran szetdarabolva. Aki tud mozdulatlanul aludni, mondjuk a hatan fekve, annal teljesen mast mer, ahhoz kepest, aki fordul egyik, vagy masik oldalara tobbszor ki nem esve a REM fazisbol.

Ez az alvaskovetes minden okosoraban/fitness-karperecben csak amolyan bazari feature. Esetleg erdekes latni a pulzus alakulasat, de azon kivul sok haszna nincs.

Most hozzajonne S6 eseten az ejjszakai veroxigen meres, de az meg a review-k alapjan konnyen produkalhat megszakadt mereseket meg nappal is odafigyelve, ha nem idealis helyen van az ora a karon...amit ejjel eleg nehez jo helyre tolni, alvas kozben. Talan az uj rugalmas szijjak reszben azert is jottek, hogy az ora nagyobb esellyel legyen a megfelelo mertekben rafeszulve a karra, mert van akinek az egyik beallitas mar szoros, a masik meg laza.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17970) bigdady válasza Jaded (#17967) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mert kalibrálni kell :DDD

(#17971) jófejsrác válasza Tigerclaw (#17969) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én ezért használom csak ébresztésre, arra pedig tökéletes ez a csukló kocogtatás.

(#17972) Tigerclaw válasza jófejsrác (#17971) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez nalam is fontos feature volt, de en egy A370-es fitness karkotot hasznalok erre, amiben konnyebb aludni...de biztos van olyan, ami kenyelmesebb, kisebb, keskenyebb, puhabb kijelzo nelkuli megoldas.

Kivancsi vagyok, hogy az Apple kesobb piacra dob-e extra szenzorokat, kiegeszitoket, fitness-karkotot ami kiegesziti, kiterjeszti az Apple Watch-ot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17973) Mela Kehes válasza jófejsrác (#17971) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az nekem is tetszett, de képtelen vagyok órában aludni. Folyton felébredek, valamiért zavar. Egész nap nem is érzem, hogy rajtam van, ha éjszaka pihenni kell, olyan mintha bilincs lenne rajtam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17974) Tigerclaw válasza Mela Kehes (#17973) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor plane, ha azon a kezeden, karodon alszol, amelyiken az ora van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17975) Jaded válasza bigdady (#17970) üzenetére


Jaded
senior tag

Lehet, sokat nem szórakoztam vele. Igaz nincs is szükségem annyi adatra amit nyújt. Bőven elég a mennyit aludtam és mennyi volt a pulzusom.

Renault Megane IV Limited

(#17976) Szabi® válasza Mela Kehes (#17973) üzenetére


Szabi®
addikt

Én sem tudok,akik tudnak ,azokat nem is értem.....Ha lazábbra hagyod a szíjat akkor nincs értelme,ha passzosra,akkor meg zavaró....
Egyáltalán minek az alvást mérni ? Vagy ez valami kísérlet önmagunkkal szemben ? :D :F

(#17977) Bilux válasza sutyesz96 (#17964) üzenetére


Bilux
veterán

Csak a 40mm-sek vannak :(

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#17978) Tigerclaw válasza Szabi® (#17976) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom egy komoly alvas-laborban adhatnanak jo tanacsokat, de ez inkabb csak egy extra parasztvakito feature minden okosoraban.

A konnyed rezgo ebresztes miatt van ertelme oraban aludni, de arra vannak kenyelmesebb, olcsobb megoldasok.

Persze lehet hogy masnak mas a nezopontja, velemenye errol. Talan a veroxigen meres is megtalalja a helyet.

A fo problema az, hogy nehez valtoztatni az alvasi szokasakon. A kenyelmetlen agy, rossz pozicio, parna, ejjeli felkeles, forgolodas teruleteken nem tud valtoztatni az ora. Azt nem tudom, hogy pl. alvajaras, horkolas ellen van-e app.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17979) Thewent12 válasza Tigerclaw (#17978) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Szerintem az összes ilyen funkció iránymutatásra szolgál. Érdekes néha nekem megnézni, hogy mennyit mozgok vagy akár a pulzusom. Alvásmérést az elmúlt pár napban próbáltam csak, de útmutatónak jó. A másik meg, hogy szerintem sokan nem is kezelik ezt másképp. Én például a napi 4 óra teniszemnél meg a kondinál is leveszem az órát. Nyílván senki sem mondta, hogy ez egy orvosi eszköz, a helyén kell kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#17980) odrif válasza Thewent12 (#17979) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Napi 4 óra tenisz?
Az US Open döntőre készülsz? :D

20 éve a Prohardveren

(#17981) Thewent12 válasza odrif (#17980) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Arra még várok kicsit :DD Egyelőre csapat és pár nemzetközi van tervben.

(#17982) -Solt- válasza Szabi® (#17976) üzenetére


-Solt-
veterán

Mint minden ilyen funkció, motivációnak jó főleg azok számára akik a számok bűvöletében élnek. Engem például motivál egy korábbi lefekvésre, ha látom, hogy az előző napok nem hoztak megfelelő alvást, pihenést. Hiába tudom, érzem, hogy fáradt vagyok, simán belekezdek még későn egy filmbe például... amióta nyomon követem az alvás időm, azóta ritkábban van ilyen, mert érkezik a figyelmeztetés a lefekvésre, illetve visszamenőleg látom, hogy szarul aludtam és ez motivál arra, hogy lefeküdjek és ne nyírjam még jobban ki magam.

Ugyanez az ivás figyelmeztető... tudom, hogy szükséges a megfelelő folyadék bevitel, de valahogy mindig "elfelejtek" inni, csak akkor ittam amikor már szomjas voltam, ami ugye nem jó. Amióta megvan a water reminder app, azóta (több mint fél éve) minden nap megiszom a minimum 3 liter vizet és érzem is a jótékony hatását. De ugyanez elmondható a kalória számolásról is... sokan vagyunk úgy, hogy ezekre csak akkor figyelünk, ha értesítőt kapunk róla vagy motiválva vagyunk folyamatosan.

Aki tudja, hogy milyen a kalória felhasználása, mindig időben lefekszik és eleget alszik jó mélyen, illetve megfelelő mennyiségű vizet iszik magától minden nap, azoknak ezek a funkciók nyilván feleslegesek. Innen is üdvözlöm ezen ufókat...

www.smart-bus.hu

(#17983) catroot válasza Szabi® (#17976) üzenetére


catroot
veterán

Én anno (gy.k: nincs egy hónapja :D ) azért kezdtem el, mert hajnalban sokszor arra ébredtem, hogy iszonyat ver a szívem, magas volt a pulzusom.

Monitorozni jó szvsz, (be is iktattam magamnak egy vastag életmódváltást, egyéb egészségügyi dolgok miatt). Nyilván én sem életem végéig akarom hordani alvás mellett. :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#17984) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok, gondolkodom egy új se Nike beszerzésén főleg futás hoz. Jelenleg Garmin órát használok de mar szarakodik.... kellene valami új. Van itt olyan aki rendszeresen fut az órával heti 3-4 alkalommal 8-10 km t?

(#17985) Rage47 válasza Zozo0525 (#17984) üzenetére


Rage47
veterán

en futok de ennyit nem. mire vagy kivancsi?

(#17986) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Mennyire használható a napi futásra? Nap végén simán kibír egy óra futást az akksi ?

(#17987) Rage47 válasza Zozo0525 (#17986) üzenetére


Rage47
veterán

annyit kibir igen

(#17988) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Koszonom a segítséget :R

(#17989) Wmwinters01 válasza Zozo0525 (#17984) üzenetére


Wmwinters01
tag

Heti 2-3 alkalommal úszok 1 órát alsó hangon - 2-3km ahogy sikerül- meg ugyan úgy heti legalább 2 alkalom amikor 5-6km-t futok. Használtam hozzá Watch3-at, teljesen jól bírta, szerintem az új SE is fogja bírni.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17990) Tigerclaw válasza -Solt- (#17982) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt olvastam, hogy az az elv miszerint hamarabb kell inni, minthogy a test figyelmeztet ra, csak egy italgyarto altal megrendelt "kutatas". Talan a Coca Cola, vagy valamelyik hasonlo nagy gyarto rendelte meg, ahogy az izotonikus, sportitalok, sot energiaitalok is hasonlo modon terjedtek el.

A 3 liter kicsit soknak tunik, de persze ez erosen fugg a homerseklettol, paratartalomtol es vegzett tevekenysegtol.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17991) Tigerclaw válasza Zozo0525 (#17984) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Eddig se tudtam hova tenni...miben mas egy Nike model? Hardveresen mas, vagy mas szijjakkal kaphato, vagy van ra valami app, ami mas modellekre nem toltheto le? Esetleg Nike logo van rajta es annyi?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17992) Zozo0525 válasza Wmwinters01 (#17989) üzenetére


Zozo0525
őstag

Koszi, most is azt az órát használod?

(#17993) SidCorky válasza Tigerclaw (#17991) üzenetére


SidCorky
senior tag

Vannak rajta Nike számlapok, plusz gyárilag Nike szíjjal veszed meg. Nike szíjat vehetsz a nem Nike verzióra is, számlapot viszont nem tudsz rárakni. A Nike Run Club és Training Club appok pedig bármilyen Apple Watchra letölthetőek.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17994) Rage47 válasza Tigerclaw (#17991) üzenetére


Rage47
veterán

Nike számlapok vannak hozzá, ennyi.

(#17995) Wmwinters01 válasza Zozo0525 (#17992) üzenetére


Wmwinters01
tag

Nem sajnos, kölcsönbe kértem egyik ismerőstől, jó erős hónapot használtam, utána egy Garmin Swim 2-t pár hétig. Igazából sport funkciót használtam ki belőle, mivel az analóg órám "ráragadt" a kezemre :D
Páromnak van tervbe véve az új SE, valszeg október-november környékén meg is veszi azt mondta.

szerk.: nem tudom fontos-e, nem Nike volt a W3.

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17996) tuzpenge válasza Rage47 (#17994) üzenetére


tuzpenge
őstag

Meg a hátlapon van egy pipa. :)

ˣ

(#17997) Tigerclaw válasza SidCorky (#17993) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez mennyi extra szamlapot jelent es bovul kozben az elerheto Nike szamlapok listaja?

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17998) sutyesz96


sutyesz96
őstag

A 6-hoz érkező szövet szíj vajon mennyire lesz használható edzéshez? Vagy ha ilyen irányú felhasználási módra venném, akkor muszáj mellé szilikont is rendelnem?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17999) Szabi® válasza -Solt- (#17982) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze elhiszem ,hogy ez valakiknek jó,bár nekem inkább mesterséges igénygenerálásnak tűnik.
Biztos megvan a haszna,de maga az alvás figyelés eleve zavart lehet,ha egy eszköz végig a kezeden van (pl . nekem az lenne) .Problémás lenne még az elalvás is,mert nagyon idegen lenne érzetre.
És sztem nem is túl higiénikus éjjel-nappal hordani :)

[ Szerkesztve ]

(#18000) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Először nekem is fura volt, de 2-3 éjszaka után megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.