Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) SP!T válasza tboldi (#17250) üzenetére


SP!T
addikt

Siker! Köszönöm! :) Bár amúgy a telefonos AppStore-ban fejlesztő szerint sincs benne. Fejlesztő szerinti szűrés sincs, de egyet kiválasztva már megtaláltam. Nem rég váltottam Applere, de ez az egész AppStore kicsit a Windows Phone-ra hajaz nekem. Mindenütt szavak, betűk de semmi vizuális elválasztás csak egy nagy vödör tele mindennel rendszer nélkül. Vagy nem áll rá az agyam még.
Még érdekesség hogy fejelsztők szerint Apple alkalmazásoknál sincs ECG ha nincs telepítve. Csak az órán találtam meg. :F

Köszönöm!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17252) Nite


Nite
őstag

sziasztok!

LTE verzios orat lehet hasznalni iphone nelkul? amihez szinkronizalas kell az igazabol nem is erdekel, tudjak hivast fogadni, jojjenek az ertesiteseim azokbol az appokbol amik az oran is telepitve vannak, tudjak az oraval fizetni, termeszetesen van elofizetesem, amit esim-re at tudok valtani :)

koszonom!

Paid my dues!

(#17253) bLaCkDoGoNe válasza Nite (#17252) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

pontosan mit jelent az "iphone nelkul"? Van iPhone-od, de otthon akarod hagyni (pl. edzéshez, kiránduláshoz, stb), vagy Androidos telefont használsz?
Mert utóbbi esetben fizetni pl. biztosan nem fogsz vele tudni, az ahhoz szükséges kártyát ugyanis csak a telefonon futó Watch appban tudod az Apple Pay-hez adni. Az appok sem tudom, hogy önmagukban képesek-e működni, értesítéseket küldeni.
Szerintem összességében beüzemelni sem tudod az órát iPhone nélkül.
De majd biztos jön más, aki jobban képben van ezekkel nálam.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17254) Sify válasza Nite (#17252) üzenetére


Sify
senior tag

Az órához Iphone megléte szükséges. Androidos telefonnal nem működik!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#17255) btudos válasza Nite (#17252) üzenetére


btudos
veterán

Nem alkalmas az óra önálló használatra, eleve a beüzemeléshez, eSIM aktiválásához is iPhone kell, de ha ez meg is van, egy csomó app nem kezeli jól a standalone működést, nem erre tervezték a rendszert sem.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17256) Nite válasza bLaCkDoGoNe (#17253) üzenetére


Nite
őstag

igen, szo szerint iphone nelkul, lenyegeben mindenfele telefon nelkul, ha mar onalloan tud mobil halozatra kapcsolodni :) a beuzemeles oke, azt meg tudnam oldani

(#17254) Sify : tehat akkor hiaba tud onalloan mobil halozatra kapcsolodni, semmit sem er ha az iphone-t mondjuk kikapcsolom? :F

akkor megis mi ertelme?

Paid my dues!

(#17257) bLaCkDoGoNe válasza Nite (#17256) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az Apple Watch nem egy standalone eszköz, a kezdetektől fogva úgy van tervezve, hogy a telefonnal működjön együtt.

Az LTE verziót sem úgy találták ki, hogy huzamosabb ideig telefon nélkül, önálló "csuklótelefonnak" használd. Azért kapott LTE funkciót, hogy pár órára, hétvégére ne maradj kommunikációs lehetőségek nélkül, ha olyan helyre mész, ahova nem tudod/akarod vinni a telefont (pl. kiugrasz egy estére a Szigetre, vagy kimész a strandra, ahol a telefont az értékmegőrzőben hagyod). (Az akku sem bírná amúgy az egész napos telefonként történő használatot.)

Ahogy olvasom amúgy sok 3rd party app nincs rendesen felkészítve kizárólag LTE módon való működésre (pl. nem kapsz push üzeneteket Messengerben az új üzenetekről, ha csak az órát használod).

Egyszerűen nem olyan felhasználásra szánták, amilyet te szeretnél, több szempontból sem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17258) Nite válasza bLaCkDoGoNe (#17257) üzenetére


Nite
őstag

erdekes, es egyben szomoru...
az hogy lehet, hogy egy app nincs felkeszitve LTE modra? :Y en azt hittem ezek API-n keresztul kommunikalnak es az ora/telefon/tablet kuldi a megfelelo HW interface fele a kommunikacios kereseket :F

Paid my dues!

(#17259) trobi28 válasza Nite (#17258) üzenetére


trobi28
addikt

Ez így nem igaz. Sok app támogatja az LTE módot, van pár ami nem.
Az Apple termékek ökoszisztémába működnek 100%-os formában, a Watch meg különösen úgy van tervezve, hogy kiegészíti az iPhone-t, rövid ideig tudja nélkülözni (az LTE verziós vagy ha Wifire csatlakozik), de állandóan vagy hosszú távon nem, tehát nem váltja ki.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17260) Nite válasza trobi28 (#17259) üzenetére


Nite
őstag

de akkor most ez azt jelenti, ha nincs nálam a hozzá kapcsolt iphone, de be van kapcsolva és van internet kapcsolata, akkor tudok fizetni az oraval, de ha ki van kapcsolva az iphone, akkor nem? :F

Paid my dues!

(#17261) jófejsrác válasza Nite (#17260) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Az apple pay-hez nem kell internet kapcsolat.

(#17262) trobi28 válasza Nite (#17260) üzenetére


trobi28
addikt

Nem. Konkrétan a fizetés úgy működik, hogy 10 tokent előre letölt az órára a rendszer, így 10 x tudsz fizetni az órával akkor is, ha az nem csatlakozik internethez vagy a telefonhoz. Ha 10 x fizettél, akkor az órának szüksége van az iPhone kapcsolatára, hogy ismét letöltsön 10 tokent és így tovább :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17263) Maxximus válasza trobi28 (#17262) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezt jó tudni,köszi, mert sokszor fizettem nem LTE-s Watch 4-el repülő üzemódban is és nem nagyon értettem enek az elvét.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17264) Nite válasza trobi28 (#17262) üzenetére


Nite
őstag

tehat ha nem is hasznalnam sokaig telefon nelkul az orat, de eppen 11. alkalommal fizetnek, akkor hiaba van LTE kapcsolat, nem tolt le tokent? :F

Paid my dues!

(#17265) gyuromoj válasza trobi28 (#17262) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezt nem tudtam, féltem is kicsit múlthónapban elindulni csak az órával átvenni egy csomagot. Igaz vittem kártyát is azért.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#17266) Marci6 válasza Maxximus (#17263) üzenetére


Marci6
tag

A bankkártya is "offline", az nfc meg működik repülő üzemmódban is.
Más: 1.5h edzés sokat használt kijelzővel és bekapcsolt cellularral 33%-t fogyasztott kikapcsolt AOD mellett. Így talán tartható a 3.5-4h üzemidő.

(#17267) Maxximus válasza Marci6 (#17266) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is ilyen aktivitás mellett az LTE nélküli 4/44-essel ki szoktam jönni naponta 1 aksival.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17268) Marci6 válasza Maxximus (#17267) üzenetére


Marci6
tag

Most elkezdtem keresgélni ezt a képernyőt és véletlenül megtaláltam, hogy VO2 max mérés/becslés is van már, nekem ez új volt (kardiofitnesz menü).

(#17269) _Mazsola_ válasza trobi28 (#17262) üzenetére


_Mazsola_
lelkes újonc

Wow, ez nagyon hasznos infó volt, köszi! :) Így már nem fogok izgulni, ha véletlen nincs nálam a telefon fizetéskor :D

iPhone SE (2020) + Watch S3/38mm

(#17270) Wmwinters01


Wmwinters01
tag

Sziasztok, érdekelne a véleményetek, fentebb olvastam, hogy belépő szintre teljesen megfelelő az S3 ... nos a helyzet az, hogy én jó ideje keresek valami mérő eszközt kimondottan úszáshoz, amire kaptam másik topicban tippet (Garmin Swim 2 képében) és mikor elkezdtem adagolni itthon, mondta párom, hogy viszont akkor a közeljövőben ő is szeretné az apple watchot amit február óta tervez.. :D
Viszont akkuidő az ami nem tetszik, bár iPhone felhasználókként, már hozzászoktunk.. :D
Kérdésem tárgya pedig az, hogy mennyire éri meg használtan venni egy S3-at max 2 éves távra, vagy ekkora időintervallumra már inkább újonnan érdemes? Valamint 38/42mm ? :D esetek nagy részében női kéz, de lehet kölcsön venném én is.. :D
Általában a felhasználás sporthoz/edzéshez lenne.
Zenehallgatás+futás/kondi mérés, értesítések kezelése, email check, telefon mellőzés végett. Néztem korábban más gyártók kütyüjét, de még mindig az Apple a legmeggyőzőbb ha szenzorról van szó, meg hát ugye a szoftver... :) Régi SE mellé lenne.

Más, ezeknél az eszközöknél zenehallgatás csak már az előre feltöltött számokból történik, vagy esetleg van mód pl. Spotify-ról is zenét hallgatni? Vagy ahhoz már kell a telefon adatkapcsolata/WiFi?
Plusz konyhanyelven mi a különbség az Cellular és az alap között? :D

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#17271) szabogabor10 válasza trobi28 (#17262) üzenetére


szabogabor10
veterán

Várjál, az Apple Pay nem HCE alapú. Helyben generálódnak a tokenek.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#17272) trobi28 válasza szabogabor10 (#17271) üzenetére


trobi28
addikt

Nem tudom milyen alapú.
Amikor elkezdtem használni, akkor jobban utánanéztem a dolgoknak, találtam egy jó leírást ott olvastam. Nem ma volt, már nem emlékszem a forrásra, de ha valaki tud jó leírást ami ezt is részletezi, ne tartsa magába :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17273) Totheground válasza trobi28 (#17272) üzenetére


Totheground
addikt

[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17274) trobi28 válasza Totheground (#17273) üzenetére


trobi28
addikt

E szerint a tokenek az órán generálódnak. Arról nem találtam információt, hogy van-e ez a 10-es korlát és azt követően szüksége van a telefonra vagy korlátlan számú token generálódik? Én azt olvastam, hogy van korlát, de majd valaki megerősíti vagy cáfolja :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17275) Kicsirics77 válasza trobi28 (#17274) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Valami biztosan van mert a múlthéten akartam fizetni telefon a kocsiba volt én meg ott szerencsétlenkedtem a pénztárnál mert nemtudtam fizetni az órával,valami olyasmit írt,hogy felkészülés a fizetésre,nem emlékszem pontosan,de a másik helyen már ment simán miután átgurultam a másik boltba és a telefon a közelben volt.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17276) Totheground


Totheground
addikt

Nekem úgy rémlik hogy nincs korlát mert a SE generálja a tokeneket. De nem vagyok 100%ig biztos. Viszont ha az órán generálódnak, miért lenne limit.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17277) trobi28 válasza Totheground (#17276) üzenetére


trobi28
addikt

Mert úgy lenne igazán biztonságos.
A hivatalos leírás szerint: "Minden tranzakciót Touch ID vagy Face ID használatával hagyhatsz jóvá, így leszel védve a csalások ellen."
Az óra egyiket sem tudja, jelkóddal fel lehet oldani. Simán el tudom képzelni, hogy kell neki bizonyos időközönként a kapcsolat a telefonnal, hogy meglegyen a teljes biztonság.
Extrém eset, de képzeld el a szitut, hogy valaki tudja az órád jelkódját, valahova leteszed, ellopja, felteszi, feloldja, kikapcsolja rajta a Bluetoth-ot, Wifit és fizet vele míg a világ?
Max letiltod a kártyát ha észreveszed, de addig PIN kód nélkül egy vagyont elkölthet .......
Tényleg, ha lekapcsol minden rádiófrekvenciás elérést és nem LTE-s az óra, akkor le sem lehet távolról tiltani? Ezt nem tudom ....... :F

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17278) koxkids válasza trobi28 (#17277) üzenetére


koxkids
őstag

Én tavaly még strandra mentem úgy, hogy a telefon otthon maradt, és az órával intéztem egész nap a fizetést. Minden gond nélkül ment, nem hiányolta a kapcsolatot a telefonnal.

(#17279) trobi28 válasza koxkids (#17278) üzenetére


trobi28
addikt

Az ok, így én is fizettem már vele. Nem az a kérdés, hogy lehet-e, hanem hány alkalommal?
Van-e korlát, vagy nincs?
Te hányszor fizettél így?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17280) tuzpenge válasza trobi28 (#17277) üzenetére


tuzpenge
őstag

Minden fizetéskor megy értesítés a telefonra is. Azt csak tudod hogy tényleg te fizettél e vagy sem. Ha nem akkor letiltod a walletből a kártyát vagy törlöd, stb. Szerintem nem tudnak elkölteni egy vagyont és költekezni se amég világ a világ...szerintem. Persze a veszélye megvan hogy egy-két-három tranzakciót csinálnak ezzel kárt okozva neked, de előbb utóbb csak feltűnik az értesítés a telefonon, és leesik a tantusz hogy nem is te vásároltál...Ha csak 10 tokent tölt le az óra (nem tudom egyébként hogy mennyit vagy hogy van e korlát), akkor max 10x fognak tudni lenyúlni, ami persze pont 10-el több mint amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#17281) koxkids válasza trobi28 (#17279) üzenetére


koxkids
őstag

10 alatt voltam.. nem maxoltam ki. :B

(#17282) bLaCkDoGoNe válasza tuzpenge (#17280) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha elhagyod a bankkártyádat, akkor ott a PIN, ami véd a nagyobb költésektől (az átlag "megtalálóval" szemben hatékonyan, hacsak nincs ráírva a kártyára vagy mellé téve); ha viszont az óra már feloldott állapotban van (ahogy ez az egész diskurzus feltételezi), akkor az Apple Payhez rendelt kártya vásárlási limitjét akár egy tranzakcióval elérhetik (pl. vesznek valami nagyobb értékű szórakoztatóelektronikai cikket), hisz' a terminál nem fog PIN-t kérni.
Ezt nem biztos, hogy számításba vetted. :) ("Szerintem nem tudnak elkölteni egy vagyont")

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17283) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Úgy tudom, semmilyen fizetési limit nincs az órán.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#17284) tuzpenge válasza bLaCkDoGoNe (#17282) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem így van. Az órával való fizetés feltétele, hogy legyen rajta jelkód 8majdnem ugyan az mint a pin), amit nemigen tud senki (jó esetben, úgy mint a pin kódot sem). Ha feloldott állapotban van akkor feltételezhetően a tudtoddal adod oda valkinek feloldva.
Ha az órát leveszed vagy akár egy picit is eltávolodik a kezedtől már lezár és nem tudsz vele fizetni!

ˣ

(#17285) tboldi válasza tuzpenge (#17284) üzenetére


tboldi
nagyúr

Feltéve, ha be van kapcsolva a csuklóérzékelés. :)

(#17286) bLaCkDoGoNe válasza tuzpenge (#17284) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én ezzel pontosan tisztában vagyok, de az elméleti diskurzusunk (amire eredetileg te is válaszoltál [#17277]) szerint "Extrém eset, de képzeld el a szitut, hogy valaki tudja az órád jelkódját, valahova leteszed, ellopja, felteszi, feloldja,".

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17287) tuzpenge válasza bLaCkDoGoNe (#17286) üzenetére


tuzpenge
őstag

Persze de a Te példád akkor szintén nem jó! Pontosan ugyan annyi az esélye annak hogy az órád jelkódját feltöri, tudja egy idegen mint az hogy a bankkártyád pin kódját tudja, feltöri, stb...Magyarul ezen a síkon maradva a bankártyáddal sem vagy egy jottányit sem nagyobb biztonságban. Erre akartam volna reagálni. De igazából ebben nincs több, szerintem már ígyis túl van ez tolva. Aki ennyire tart ezektől az vigye a kp-t és kész, bár szerintem az sokkal veszélyesebb....

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#17288) B.i.L


B.i.L
senior tag

Nem rosz,azt mondom!
Telefonálás,értesítés,a háttérfolyamatokat nem figgyeltem.AW 3Lte.42mm.A többi ppciót még nem próbáltam.
szerk.: ismerkedünk még.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#17289) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok. Watch 5-öm van.
elvileg ugye csak akkor kér jelkódot, ha leveszem, és ha aktív a csuklóészlelés.
Viszont eddig 3 hét alatt 2x tapasztaltam, hogy bekéri spontán is. Pedig nem vettem le.
Nem láttam, hogy újraindult-e esetleg magától és azért kéri-e de gondoltam megkérdem hogy tapasztalt e valaki hasonlót?
Lehet, hogy a messenger app vagy a viber app okozza? Mert más app nem nagyon lett pluszba telepitve. (Már ha újraindulás miatt kérte)

köszi előre is.

(#17290) tboldi válasza ckaresz122 (#17289) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem lehet, hogy lazán hordod?

(#17291) ckaresz122 válasza tboldi (#17290) üzenetére


ckaresz122
tag

Nem.

(#17292) Peska_71


Peska_71
friss újonc

Sziasztok!
Watch 4-em az utóbbi időben kb 1 hete nem jól számolja a megtett emeleteket. Sokkal többet mutat mint kellene. A tevékenység alkalmazásban olyan képtelen adatok jelentek meg, hogy: 78, 48, 56 emelet. Az óra 1 éve van meg és eddig max 14-15 emeletet mutatott amiről tudom, hogy jó. A többi átlagos napokon 6-10 emelet szokott lenni. A napi rutinom nem változott, úgy hogy nem értem mi történhetett. Más nem tapasztalt hasonlót? Esetleg valami ötlet merre induljak el? Volt már visszaállítás, kalibrálás, új óraként beállítás, fittnesz adatok visszaállítása de nem lett jó. Tegnap is 27 emelet.....

[ Szerkesztve ]

(#17293) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Anno volt series 1-em nagyon szerettem, csak közben volt egy kis androidos kitekintés, de most szeretnék megint venni egyet. Érdemes még a series 3-at megvenni vagy hamarosan jönnek az újabb modellek?

(#17294) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok,
Praktikus kérdés. A telefon töltő állványok közül amelyikbe beépítették az óra töltő tekercset, mennyire megbízható? Nekem most olyan van, amibe a gyárit kell befűzni, de olyat már alig találni, viszont aminek meg jó az ára és jó az elrendezése is, szinte mindegyiken a beépített óratöltő van.

(#17295) trobi28 válasza tl-x (#17293) üzenetére


trobi28
addikt

Olvass vissza kicsit, minden héten felteszi valaki ezt a kérdést :F
Minden évben jön új modell, Neked kell eldönteni, hogy veszel vagy vársz....
De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, megéri :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17296) tl-x válasza trobi28 (#17295) üzenetére


tl-x
őstag

Huh nem gondoltam, hogy ez egy ilyen gyakori kérdés. Vissza olvasok. Köszönöm :R

(#17297) r3dsnake válasza trobi28 (#17262) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs token az apple watch-nál, bármennyiszer fizethetsz. Az óra közvetlenül a bankhoz kerül beregisztrálásra, és úgy működik mint egy fizikai kártya.

(#17298) trobi28 válasza r3dsnake (#17297) üzenetére


trobi28
addikt

Mire alapozod ezt az állítást?
Van token és a leírások szerint - amit én is most tudtam meg - az eszközökön generálódik, nem tölti le (ezt tudtam rosszul).
Biztos hogy nem úgy működik, mint a fizikai kártya. A fizikai kártya mindig egy kódot küld a terminálnak, ami alapján a terminál jóváhagyja a fizetést. Ezért is magas a biztonsági kockázata, mert ha a kártyát ellopják vagy annak az adatait (pl ATM-be beépített olvasóval), akkor azt addig tudják használni, amíg le nem tiltják.
iPhoneal vagy órával azért biztonságosabb a fizetés, mert generál egy token kódot, amit csak egyszer lehet használni. Hiába lopják el, nem lehet többször felhasználni.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17299) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

MOndjatok már valami okosat légyszi.

Szóval van az első S3-as órám, aminek a töltésére már panaszkodtam. Kaptam hozzá töltőt, dobozt,stb., de a hozzá kapott töltővel nagyon gyérül tölt, lassan, van ,hogy le fel kapcsolgatja a töltést. Vettem hozzá utángyártottat, azzal sem töltötte. Rendeltem kínából, azzal ugyanez, rohadt lassan tölti, sokszor kapcsolgatja a töltést, pittyeg. Van ,hogy egy éjszaka alatt 30%-ról épp 75%-ra feltornássza.

Viszont, az S5-ös órámhoz kapott töltővel meg teljesen hibátlan. Pillanatok alatt, hibátlanul feltölti az S3-as órát.
Most akkor az órának van valami baja, hogy csak az S5-ös órám, gyári töltőjét szereti?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17300) B.i.L válasza V.Stryker (#17299) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kizárásos alapon : töltő mágnes a kábel végén “qi” erre gyanakodnék,ha a másikkal tökéletes.
Nekünk 2 van - rendesen teszi a dolgát. (Szerk)
A töltőfej mind1 is,2 kábel gyári/Apple

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.