Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) Valkűr válasza Serpiko (#16800) üzenetére


Valkűr
őstag

Csatlakozom! Szinten tökéletesen működik!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16802) V.Stryker válasza Stard72 (#16799) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem még S3-nal is tökéletes.

Nem lehet mikrofon hibás?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16803) Stard72 válasza V.Stryker (#16802) üzenetére


Stard72
tag

De az órán sem hallani semmit, szóval mindkét irányban halott a kommunikáció

(#16804) Vasy09 válasza Stard72 (#16803) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor lehet kipróbálnám egy másik telóval is az órát, mert ha azon sem jó, akkor gari (ha még garis)! :K

Gamertag: Vasy09

(#16805) szekra válasza Stard72 (#16803) üzenetére


szekra
őstag

Probald ki masik telefonnal is, de valszeg az oranal lesz a hiba.

(#16806) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ehavi kihívásom hogy 7 alkalommal zárjam be a Mozgás gyűrűt.
500-ra van állítva és eddig csak a hétfőt számolta bele, pedig tegnap és ma is túl mentem rajta.
Mi lehet a gondja hogy nem számolja? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16807) Serpiko válasza gyuromoj (#16806) üzenetére


Serpiko
addikt

Semmit nem kell csinálnod, ilyen volt nekem is másnapra helyreállt a dolog. Esteleg egy újraindítás, de mindenképpen megkapod.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16808) gyuromoj válasza Serpiko (#16807) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kösz, remélem úgy lesz.
Újraindítás, a korona és a gomb együttes hosszan nyomása az alma logóig ugye?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16809) -secret- válasza gyuromoj (#16808) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#16810) Serpiko válasza gyuromoj (#16808) üzenetére


Serpiko
addikt

Amúgy hagytam a fenébe párnap múlva ránéztem és minden rendben volt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16811) gyuromoj válasza -secret- (#16809) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi a megerősítést.

Serpiko
Akkor én is várok, aztán ha nem változik akkor kap egy resetet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16812) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok!

Nem tudom ki szopik állandóan fóliákkal, én mindenesetre igen. Bár már sokkal jobb a helyzet mióta van szélekig végig érő UV folyadékos fólia, de ezt soha nem lehetett felrakni buborékmentesen, mert a felülete nem egyenes, 1-2 bubi mindig bent maradt. Aztán tesóm előállt egy ötlettel, hogy fordítsuk meg a dolgot! Üveget leraktuk asztalra, telenyomtuk UV folyadékkal, mintha csak smack levest akarnánk enni belőle, majd arccal belenyomtuk az órát. A szélein kijöttek a bubik, a felesleges folyadék orrán-száján kiömlik, majd jól meg UV világítottuk. Az eredmény tökéletes lett!
Érdemes leragasztani az oldalát előtte, illetve UV előtt megtörölgetni, hogy ne a lukakba kössön meg a cucc. Remélem tudtam akár egy embernek is segíteni ezzel és már boldogabb vagyok az életemmel.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#16813) Serpiko válasza gyuromoj (#16811) üzenetére


Serpiko
addikt

Majd írd meg mi lett a vége kiváncsi vagyok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16814) Serpiko


Serpiko
addikt

Föld napja alkalmából kihívás állás gyűrűt kell bezárni hogy megkapjuk. Hajrá arcok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16815) gyuromoj válasza Serpiko (#16813) üzenetére


gyuromoj
veterán

Eddig semmi, hiába nyomtam resetet az órán és a telefonon is.
Remelem a Föld napit ma megadja. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16816) Serpiko válasza gyuromoj (#16815) üzenetére


Serpiko
addikt

Meglesz a kihívás nyugi. :D írd majd meg megkaptad e a kihívást. Szerintem nincs más tennivaló vársz aztán megadja majd így gondolom.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16817) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Nejem Watch 3 órája és iPhone 7 telefonja rakoncátlankodik. A messenger üzenetben küldött képet nem jeleníti meg az óra, whatsappét igen, de azt meg homályosan. Amikor a messenger üzenetnél rábökne hogy mutassa a képet azt írja ki hogy "jelentkezz be a párosított iphone-ról". Természetesen be van iD-ba is jelentkezve az órán is. Valakinek esetleg ötlete mi lehet a gond?

(#16818) Serpiko válasza kárátékutyá (#16817) üzenetére


Serpiko
addikt

Egy app törlés és újrarakás lehet segít csak egy tipp ez. Ja és egy újraindítás.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16819) kárátékutyá válasza Serpiko (#16818) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi. Megvolt természetesen. Utolsó frissítés a telefonon sem változtatott a helyzeten.

(#16820) jófejsrác válasza kárátékutyá (#16817) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem a messenger sosem mutatta a képet az órán, csak hogy "képet kapott xy-tól". S4.

(#16821) Zozo®


Zozo®
tag

Sziasztok, megbolondult, tegnap is eljátszotta S5, hogy 38%-on elsötétült a kijelző, se kép se hang, bekapcsolt, utána meg rögtön ki. Ma ugyanez, csak be sem kapcsolt, bármit nyomkodtam, töltön van most...  

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16822) csab2 válasza Zozo® (#16821) üzenetére


csab2
veterán

A 2. képen lévő ábrát hogy varázsoltad elő? Soha nem láttam még ilyen ábrát az órán (S4).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16823) Zozo® válasza csab2 (#16822) üzenetére


Zozo®
tag

Amikor ráraktam a töltőre, az jött elő, és utána tök sötét kép, ami az első képen látható, közben próbálgattam nyomogatni de semmi, azota, megjelen a rendes töltés jel is...

[ Szerkesztve ]

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16824) Maxximus válasza csab2 (#16822) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem lehet akkor amikor 0%-ig lemerült?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#16825) szaki04 válasza Maxximus (#16824) üzenetére


szaki04
senior tag

De igen, szerintem is akkor jön elő az a képernyő.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#16826) Zozo® válasza szaki04 (#16825) üzenetére


Zozo®
tag

Igen csak ez mikor megtörtént, az óra szerint előtte néztem rá 38 % volt, előtte semmire nem reagált, a töltön kb. 20 perc múlva indult el a megszokott töltés jelzés Előző nap ugyanígy elsötétült nyomkodtam akkor megjelent az alma bekapcsolt kiírta hogy 21 %, a telefonhoz is csatlakozott, és ottt is 21%-ot írt,és azzal lendülettel megint elsötétült, kikapcsolt teljesen, így játszott vagy háromszor egymás utána felraktam a töltőre.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16827) Ck.


Ck.
addikt

Gyerekek, korábban már beszéltünk a Tevékenység gyűrűk működéséről. Továbbra is úgy érzem, hogy valami stimmel. 2 hónapig otthon voltam, ez idő alatt kellett rendesen mozogni, sétálni vagy futni, stb, hogy be tudjam zárni a gyűrűket.
Pár napja visszamentem dolgozni, vezetek egész nap és már a műszak felénél bezárva a Mozgás és Gyakorlat gyűrű, a műszak végére nem ritkán másfél - 2x-esen is. Tegnap pl 1192 aktív kalóriát írt ki nap végére, úgy hogy egy összesen 15-20 perces egész napos séta volt összesen kb, vagy annyi se, a maradékot a kormány mögött ülve töltöttem. Nekem ez így gyanús.

[ Szerkesztve ]

(#16828) kchris78 válasza Ck. (#16827) üzenetére


kchris78
veterán

igen ez van, a vezetés közbeni razkodast mozgásnak érzékeli szerintem.

(#16829) -Solt- válasza Ck. (#16827) üzenetére


-Solt-
veterán

Én komolyan nem értem, hogy mit nem értesz ezen... :) A tevékenységgyűrű bezárásához minden olyan elégetett kalória hozzájárul ami nem az egy helyben döglésből adódik. (Mert ugye a kalória akkor is ég, ha fekszek mozdulatlanul.)

Azzal, hogy autót vezetsz, mozgatod a kezeidet, lábaidat, már "intenzívebb vagy" mint az egy helyben ülés, ergo több kalóriát égetsz, vagyis a tevékenység gyűrű "elindul".

Probléma akkor lenne, ha a gyakorlat gyűrű indulna el attól, hogy autót vezetsz.

www.smart-bus.hu

(#16830) Ck. válasza -Solt- (#16829) üzenetére


Ck.
addikt

A gyakorlat és a mozgás is másfélszer, kétszer körbeér egy 8-10 órás vezetés alatt. Olyankor a tényleges séta nincs összesen 15-20 percnél több. A maradék 8 óra az vezetés. Oké, hogy a kezem-lábam mozog, de 1190 aktív kalória?
Futás és séta közben van, hogy épphogy sikerül a 600kcal a nap végére, vezetés alatt meg 1000 felett?

[ Szerkesztve ]

(#16831) -Solt- válasza Ck. (#16830) üzenetére


-Solt-
veterán

Egy átlag ember napi 2000 kalóriát eléget csak azzal, hogy létezik, lélegzik, ül, fekszik. Komolyan soknak érzed a cirka 1000 kalóriát vezetéssel 8-10 óra alatt?

www.smart-bus.hu

(#16832) Ck. válasza -Solt- (#16831) üzenetére


Ck.
addikt

Ahhoz képest, hogy a karantén alatt sokkal több aktív fizikai mozgással, kutya sétáltatással, futással és hosszú sétákkal, napi 5-700 kalórián végeztem, az 1200 egyhelyben üléssel egy kicsit sok. És mint mondtam, a gyakorlat gyűrű is telítődik a műszak közben.

(#16833) -Solt- válasza Ck. (#16832) üzenetére


-Solt-
veterán

Bármelyik kalóriaszámláló oldalt megnézed, egy 80 kg-s ember esetén 1 óra autóvezetésre 200 kalóriát írnak, vagyis a te esetedben 1600-2000 kalóriát "kellett volna" rögzítenie az órának. Ehhez képest kb a felét rögzítette az órád, de neked ez is sok... akkor legyen az a verzió, hogy hibásan mér, ha neked így jobb.

Viszonyításképpen nekem egy 34 perces tempósabb (10:16 / km) sétára 213 kalóriát számolt, vagyis ez a tempós séta 1 óra alatt lett volna cirka 400 kalória. Ehhez viszonyítva a neked a számolt 100 kalória / óra vezetés közben teljesen reális.

www.smart-bus.hu

(#16834) lalika740


lalika740
aktív tag

Sziasztok. Kérdésem lenne.kináltak megvételre egy apple watch 5 cellular t.de telekomtol lett kihozva részletre. Ha esetleg nem fizetné akkor letitják mint a telefont?Nem akarok kidobni pénzt. az ablakon.
Köszi. :R :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#16835) Zozo® válasza lalika740 (#16834) üzenetére


Zozo®
tag

Szerintem igen, kérdés hogy magyar hálózaton fog e működni

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16836) lalika740 válasza Zozo® (#16835) üzenetére


lalika740
aktív tag

szia.Gondolom akkor az ora mukodne csak az e sim nem.A teljes órát nem tudják tiltani igaz csak az e sim nem lesz használható.??jól tudom.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#16837) Zozo® válasza lalika740 (#16836) üzenetére


Zozo®
tag

Ez elég friss itthon, úgyhogy nem sok tapasztalat van, de inkább számíts a legrosszabbra

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#16838) Norbi. válasza lalika740 (#16836) üzenetére


Norbi.
őstag

A telefonok alapján igen, jól gondolod

(#16839) lalika740 válasza Zozo® (#16837) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hat igy lehet inkább kihagyom. :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#16840) lalika740 válasza Norbi. (#16838) üzenetére


lalika740
aktív tag

Szia én is attól félek nem érdemes beruhazni.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#16841) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ne mondjatok ez normalis.

(#16842) jófejsrác válasza Gsx-rr (#16841) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mi nem kóser vele?

(#16843) Gsx-rr válasza jófejsrác (#16842) üzenetére


Gsx-rr
veterán

1,5 ora gyaloglas tobb mint 5km es 7 perc gyakorlat?

Masnak meg a kocsiban is mer

(#16844) jófejsrác válasza Gsx-rr (#16843) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ha nem emelkedik számottevően a pulzusod és csak "sima" gyaloglás" nem fogja aktívan mérni. Haver napi 10-12 km megy a munkában gyártósorok között és nem szokott körbe érni neki ettől a gyakorlat gyűrűje. Én pedig ha ugyanezt csinálom csak lépcsőzöm is közben és picit gyorsabb gyaloglás tempót akkor számolja. Sőt szól, hogy most "gyaloglás edzést csinálok".

Lényeg, hogy ha az óra nem érzi, hogy picit is "megerőlteted" magad nem fog mérni.

Részemről oké az elv, ha edzek akkor úgyis bekapcsolom, a piros meg a kék jön magától.

(#16845) -Solt- válasza Gsx-rr (#16843) üzenetére


-Solt-
veterán

Gyakorlat perceket nem mér vezetés közben "senkinek", ilyenről szó sem volt...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#16846) Gsx-rr válasza jófejsrác (#16844) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem most vettem a Watch-ot, hanem mar van ilyen eszkozom 2 eve.
Meg egy esti varosi setanal is bezarta a kort regen.

Mar 2 hete tema nem csak nalam, 110 folotti pulzusnal Is ugyanugy nem mukodik.

Solt: csak ezen az oldalon kell visszaolvasnod par hozzaszolast
15-20 Perc seta es vezetes es 1,5x korbeer.
Nalam tobb ora vezetes 1,5 ora seta es 7 perc.
Akkor ez ,hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#16847) -Solt- válasza Gsx-rr (#16846) üzenetére


-Solt-
veterán

Én is olvasását javaslok neked, mégpedig abban a témakörben, hogy mit jelentenek a gyakorlat és a mozgás percek.

www.smart-bus.hu

(#16848) Gsx-rr válasza -Solt- (#16847) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tehat 110 pulzus folott masfel ora seta nem felel meg gyakorlatnak?
Mikor meg a medenceben elinditom az uszast es Kapálózok a kezemmel az meg igen.
Ráadásul a sétálnál a megtett út vonalából és sebességből is ki tudnál számolni hogy bőven gyakorlat az amit csinálok.
A gyakorlat neve is az hogy kültéri séta nem az hogy kültéri futás.
Érdekes módon ez most lett ilyen pár hete előtte évekig máshogy működött

[ Szerkesztve ]

(#16849) -Solt- válasza Gsx-rr (#16848) üzenetére


-Solt-
veterán

"1,5 ora gyaloglas tobb mint 5km es 7 perc gyakorlat?

Masnak meg a kocsiban is mer"

Én a kiemelt részre reagáltam, tehát még egyszer: Tudtommal autóvezetést senkinek nem regisztrál gyakorlatpercnek, ilyet panaszt én itt nem láttam.

www.smart-bus.hu

(#16850) Gsx-rr válasza -Solt- (#16849) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mozgás és Gyakorlat gyűrű, a műszak végére nem ritkán másfél - 2x-esen is. Tegnap pl 1192 aktív kalóriát írt ki nap végére, úgy hogy egy összesen 15-20 perces egész napos séta volt összesen kb, vagy annyi se, a maradékot a kormány mögött ülve töltöttem.

Ezt te,hogy értelmezed?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.