Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) leportp04


leportp04
csendes tag

Sziasztok.
Új watch 4 tulajdonos vagyok.
Le lett frissítve a legújabb rendszerre a telefon és az óra is.
5se telefonom van.
Beállîtás terén szeretnék segítséget kérni.
Sokszor előfordul hogy az óra nem jelzi pl a messenger üzeneteket nem rezeg illetve semmit nem csinál.
Újra lett telepítve illetve a jelkódot is levettem róla.
Akinek van egy kis ideje tudna nekem segíteni.
A lènyeg hogy csak rezegjen ha üzenet érkezik.

Köszönöm.

(#14002) Serpiko válasza leportp04 (#14001) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem a viber csinál ilyet néha úgy oldom meg ujrainditom az órát és utána jó szokott lenni mindig kb. 3 havonta jön elő ez a hiba. Rezgést használom én is a control center felhuzod ott rányomsz a harang jelre akkor csak rezegni fog az óra ha jön értesítés. Illetve ha hívnak akkor is rezeg. Amúgy vibernèl is csinálja ezt a hibát. Jelkod van nálam is annak ehhez nincs köze.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14003) leportp04 válasza Serpiko (#14002) üzenetére


leportp04
csendes tag

Köszönöm a választ.
Pl ha a telefont àtállítom rezgőre akkor az óra nem jelez semmit.
A hívást jelzi de nem rezeg de mèg csak csörögni sem csörög.
Tükrözi gondolom a beállításokat az órára vagy lehetnek itt ilyen összefüggések?

(#14004) Serpiko válasza leportp04 (#14003) üzenetére


Serpiko
addikt

A telefonon a watch appban tudsz állítani mindent ott néz körül igen tükrözni kell a telefonról az órára.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14005) JrCsG válasza leportp04 (#14003) üzenetére


JrCsG
tag

Telefonon Watch app, azon belül Telefon: iPhone tükrözése, Csengőhangnál izlés szerint. Üzeneteknél hasonlóan iPhone tükrözése az ajánlott beállítás (legalább is nálam így van és működik). Érdemes még szétnézni az Értesítések menüpont alatt is, lehet, hogy pl a Messenger ki van kapcsolva.

Még annyi jutott az eszembe, hogy ha most frissítettél, akkor nem árt 1-2 újraindítás a telefonnak és az órának sem, hogy helyreálljanak a dolgok. :)

[ Szerkesztve ]

(#14006) leportp04


leportp04
csendes tag

Tényleg köszönöm a válaszokat.
A vibert pl jelzi csak a messengert nem.
Próbálkozom vele mert ez így érdekes.
Az értesítés be van kapcsolva a messengernél a telo is újra lett indítva.

Ettől független kérdés hogy létezik olyan hogy a telefon 5se nem “bírja” az watch 4 -et vagy ez független ugymond egymástól?

(#14007) Serpiko válasza leportp04 (#14006) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez független nekem is SE telefonom van szeretik egymást. :D inkább a Messenger app fejlesztők nem csináltak meg valamit jól optimalizácios hiba.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14008) Peat76


Peat76
őstag

Az ideg ***z szét!
Rendeltem Hydrogel fóliát, hát a szélein nem követte az ívet, akármit is csináltam! Gyakorlatilag kuka mind a kettő!
Nagyon pipa vagyok, azt hittem ennyiért kifogástalan,de rohadtul nem!

Viszont a Spigen Liquid Crystal tok az nagyon pöpec, nem nagyon látszik az órán # hihetetlen pontosan passzol mindenütt, fedi az üveg íveit is, csak a sík óraüveg van szabadon, erre szerettem volna fóliát, de nem jött össze!
Nekem az S3-on pár nap után ott volt a kijelzőn a mikrokarc, ettől félek, meg mivel melóban is rajtam van, ezért kellett a tok, ne csapjam oda semminek!
Nektek, S4 tulajok lehetőleg, könnyen karcolódik az üveg? Használ valaki egyáltalán tokot és fóliát?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14009) tboldi válasza Peat76 (#14008) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van egy plusz fóliaréteg rajta, ami merevebb, azt leszedted?

(#14010) Peat76 válasza tboldi (#14009) üzenetére


Peat76
őstag

Persze..😃, az az utolsó mozzanat..😃
De a lekerekített részeknél elvált, egyáltalán nem követte az ívet! Nem is értem! :W :O

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14011) tboldi válasza Peat76 (#14010) üzenetére


tboldi
nagyúr

Érdekes, én már 3x is raktam fel ugyanilyen Rock Hydrogelt, sosem volt ilyen problémám.

(#14012) Peat76 válasza tboldi (#14011) üzenetére


Peat76
őstag

Tényleg nem tudom hogy lehet...
Fura volt mert nem is ért ki az üveg széléig..
Kb 1mm volt körbe ahol az ív szélét nem takarta!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14013) tboldi válasza Peat76 (#14012) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az viszont ilyen, valóban nem ér ki teljesen a széléig.

(#14014) ERipley válasza Peat76 (#14008) üzenetére


ERipley
tag

Pontosan így jártam, ugyanezzel a típussal. Szintén S4. A lehajló szélek szinte azonnal elváltak a felülettől. Próbáltam visszasimogatni, hajszárítózni picit.... kuka mind a kettő.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#14015) Peat76 válasza ERipley (#14014) üzenetére


Peat76
őstag

Hát akkor ez több mint gyanús.. :Y
Itt elő nem fordulhatna ilyen.. 44mma tiéd is?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14016) Vasy09 válasza Peat76 (#14010) üzenetére


Vasy09
őstag

Esetleg rámelegíthetsz hajszárítóval! Nekem a fólia így tapadt rendesen a szélére! :K

Gamertag: Vasy09

(#14017) tuzpenge válasza ERipley (#14014) üzenetére


tuzpenge
őstag

Én is így jártam aztán rájöttem hogy van egy plusz fóliaréteg rajta amit mikor eltávolítottam láttam hogy minden fasza. De ahogy a kolléga írta ő eltávolítás után is tapasztalta hogy feljött a széle (vagy csak én értek félre valamit).

ˣ

(#14018) JrCsG


JrCsG
tag

Az AutoSleep mellé érdemes megvenni a HeartWatch alkalmazásukat is?
Mennyire merítik az órát?

(#14019) nord_ válasza JrCsG (#14018) üzenetére


nord_
veterán

Fölösleges, megbántam. Személy szerint egy fikarcnyival se láttam jobbnak, mint a gyárit.

(#14020) jani70


jani70
aktív tag

Mikor várható a 6.1 illetve milyen javításokat fog tartalmazni, van erről infó valahol?

(#14021) tboldi válasza jani70 (#14020) üzenetére


tboldi
nagyúr

A lagokat javítja, illetve amit még észrevettem az első bétában, hogy a zenelejátszóban most már mutatja, hogy be van-e kapcsolva a véletlenszerű és/vagy az ismétlődő lejátszás.

Viszont hiányoznak az új számlapok (meridián, Nike hibrid), de ez egy known issue, a majdani véglegesben ott lesznek. Meg remélem, a következő bétában is. :D

Hogy mikor jön ki a végleges, azt még nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#14022) JrCsG válasza nord_ (#14019) üzenetére


JrCsG
tag

Az AutoSleep legalább ajánlott? Vagy hagyjam az egészet és használjak pl Mi Band 3-at alvásmonitorozásra :DD

[ Szerkesztve ]

(#14023) jani70 válasza JrCsG (#14022) üzenetére


jani70
aktív tag

Sleep++ én ezt használom

(#14024) Viper26 válasza JrCsG (#14022) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hónapokig használtam, teljesen automatikus és pontos, szerintem nagyon ajánlott.

Este a teló mehet repülőbe akár, szépen vissza húzza az infót majd másnap , első kapcsolódáskor. :)

Pixel 7 | FR955

(#14025) JrCsG válasza Viper26 (#14024) üzenetére


JrCsG
tag

Az óra is mehet repülő módba?

(#14026) nord_ válasza JrCsG (#14022) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem a legjobb alvás-progi.

(#14027) tboldi


tboldi
nagyúr

Series 1 és 2 tulajok! Tölthetitek a watchOS 6.1-et 5.3.2-t. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14028) B-L-A-C-K válasza tboldi (#14027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet fel se rakom ha a 6-os kijön...

(#14029) tboldi válasza B-L-A-C-K (#14028) üzenetére


tboldi
nagyúr

A 6.1 lesz az, amit megkap majd az S1 és az S2, amiből még csak most jött ki az első béta, szóval a végleges verzió még odébb van. Nyugodtan felrakhatod addig.

(#14030) odrif válasza tboldi (#14027) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ez biztonsági frissítéseket tartalmaz?

20 éve a Prohardveren

(#14031) tboldi válasza odrif (#14030) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gondolom.

(#14032) Vasy09 válasza odrif (#14030) üzenetére


Vasy09
őstag

Itt meg tudod lesni, hogy mit tartalmaz: [link]
A Szifon.com írt róla! ;)

Gamertag: Vasy09

(#14033) Clemi


Clemi
veterán

Ez most milyen feature, hogy kéri az óra az apple ID bejelentkezés jelszót??? :F :F :F Tegnap kétszer dobta fel az ablakot, ma meg az óra restart után megint. :W Ja és visszaszívom a remek akku időt, mert most direkt megnéztem, 7 óra alatt 9%-ot merült.

(#14034) Peat76


Peat76
őstag

S4 Watch OS 6, tegnap reggel óta. Egy igen aktív nap után, csapatépítő a Mátrában most 63%!
Le se vettem. Szerintem ez egész jó! :DD

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14035) ERipley válasza tuzpenge (#14017) üzenetére


ERipley
tag

Igen, eltávolítottam. (van YT-on tutorial video is) Korábban megjártam az üvegfóliás vonalat is, de ezt a kijelzővédős vonalat elengedtem. Sokba van a haszontalan tapasztalatszerzés, pedig az elmúlt években elég sok fóliát/üveget telepítettem sikeresen telefonokra.

@Peat76: igen 44 mm

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#14036) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ez komoly, hogy egy S3-as órát 88 ezerért lehet venni? Gondoltam lecserélem most egy újra, de így nem is tudom mennyit adnának érte.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14037) Clemi válasza ERipley (#14035) üzenetére


Clemi
veterán

Próbáld ezt a gyártmányt. Nekem ez rásimul körben. Igaz nem ér le teljesen a fém házig, de a peremet azért körben védi.

(#14038) ittakary válasza Mela Kehes (#14036) üzenetére


ittakary
nagyúr

áruld te is 70-80ért mint a többi világi bolond akik burokban élnek :D

amúgy használt 1+ éves gari nélküli ha kitűnő állapotban van:
S3 42 - 60k
S3 38 - 50k

és ha már belelendültem a többi:
S2 42 - 40k
S2 38 - 30k

S1 42 - 30k
S1 38 - 20-25k

ennél többet én biztos nem adnék értük ha nincs rájuk gari. Garancia időtartamtól függően +5k-t jelent kb.

[ Szerkesztve ]

(#14039) B-L-A-C-K válasza Mela Kehes (#14036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

60e

(#14040) oszy


oszy
veterán

A watch4 6-os OS-el fog kommunikálni, ha esetleg kollégának visszarakom a 12-eset? Nem jön be neki az iOS13. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#14041) oszy válasza Clemi (#14037) üzenetére


oszy
veterán

Én is vettem ilyet az enyémre. Egész jó és nem is drága. :) Részemről is ajánlott.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#14042) tboldi válasza oszy (#14040) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem. Kell hozzá a 13.

(#14043) oszy válasza tboldi (#14042) üzenetére


oszy
veterán

Akkor elbukta. :) Néha azt mondja, hogy a wifi gyenge, ráadásul a gps is többször van használva, mint eddig. Én állítottam be neki a telefont és csak pár app használja. Nem tudom mi lehet az oka.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#14044) majestic


majestic
őstag

Mikorra várható a WatcOS 6.1?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#14045) tboldi válasza majestic (#14044) üzenetére


tboldi
nagyúr

Még csak az első béta jelent meg a héten, a véglegesről még semmi infó.

(#14046) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Apple Watch-al lehet fizetni itthon úgy is, hogy nincs Apple Pay? Az utóbbit a K&H bank nem támogatja (még?). Szóval valami third party app van rá, Visa, Mastercard vagy hasnoló?
Ez a fizetés offline is megy, illetve az S3-on is működne?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14047) tboldi válasza Tigerclaw (#14046) üzenetére


tboldi
nagyúr

Simple, Revolut, Monese.

Megy offline is (asszem 10 tokent tölt le előre), és igen, az összes Watchcsal működik, így a 3-assal is.

[ Szerkesztve ]

(#14048) majestic


majestic
őstag

Most kaptam meg a új telcsit... iPhone 11 Pro Max. A képeke, leht, hogy kicsit gázos de életben gyönyörű telefon...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#14049) B-L-A-C-K válasza majestic (#14048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat, és már látom a PH nyakbaakasztóra is felkerült... ;]

(#14050) Tigerclaw válasza tboldi (#14047) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Még egy kérdés. Telefon nélkül is megy? Tehát mindig kell hordanom a telefont vagy elég az óra?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.