Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Laox


Laox
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap vásároltam a Telekomnál egy Apple Watch 5 LTE-t. Az esim-et otthon aktiváltam, de nem talált hálózatot. Gondoltam kicsit várni kell. Ma reggel azt mondták a telefonban, hogy ők mindent rendben látnak, vissza kellene mennem az üzletbe, hátha az esim szarakodik. Csak vasárnap tudok visszamenni, a kérdésem,hogy valakivel fordult-e elő ilyen, mi lehet a megoldás, már ha egyáltalán van.... QR kóddal regisztráltam az esim-et, már többször újraindítottam mind a telefont, mind az órát, kikapcsoltam a mobilszolgáltatást, visszakapcsoltam, de semmi. Hátha valami fölött elsiklottam... :)

(#17002) V.Stryker válasza Laox (#17001) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az óra akkor lesz hálózaton, ha a telefon nem. kapcsold ki a telefont és akkor bekékül. :) Legalábbis én is ezzel küzdöttem mire rájöttem. Alapból, ha mellette a telefon, akkor mindent azon keresztül csinál, nem teszi magát hálózatra. Ha nem látja a telefont, akkor viszont igen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17003) Laox válasza V.Stryker (#17002) üzenetére


Laox
aktív tag

Fogadd virtuális pacsimat, megspóroltál nekem 1-2 órát. :D Köszi!

(#17004) Vasy09 válasza Laox (#17001) üzenetére


Vasy09
őstag

QR kóddal hogy regisztráltad? Csak mert tudtommal, a saját alkalmazásukban kell aktiválni! :U :U
QR kóddal max a telódban tudtad aktiválni második simként szerintem! ;)

Gamertag: Vasy09

(#17005) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv!

[link] - ilyen fém szíjam van. Még a 4-hez vettem, viszont az 5-höz nem az igazi. Picit nagyobb az óra, ezért vagy annyira lötyög, hogy néha azt jelzi nincs is a kezemen, vagy pedig szoros.
Tudtok ajánlani fém szíjat hozzá? Illetve ki mit használ?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17006) B-L-A-C-K válasza Mela Kehes (#17005) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is próbáltam minden fajtát, de rájöttem csak a gyári a jó, boltba 120 ezerért nem vennék, de ebay-on találni 90%-os állapotban 50-60 ezerért...

(#17007) tboldi válasza Mela Kehes (#17005) üzenetére


tboldi
nagyúr

Picit nagyobb? Papíron pontosan ugyanakkora a 4-es és az 5-ös. :F

Nem a csuklód lett nagyobb véletlenül? :D

[ Szerkesztve ]

(#17008) Mela Kehes válasza tboldi (#17007) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Egyforma? :Y Akkor lehet bennem van a hiba. :D

B-L-A-C-K: annyit nem gondoltam rá

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17009) tboldi válasza Mela Kehes (#17008) üzenetére


tboldi
nagyúr

0,2 g a különbség csupán, a fizikai méret ugyanaz. :)

(#17010) Mela Kehes válasza tboldi (#17009) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Közben rájöttem miért értetlenkedek. 3-ról váltottam 5-re.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17011) tboldi válasza Mela Kehes (#17010) üzenetére


tboldi
nagyúr

Úgy már van különbség. :D :R

(#17012) Diokhan


Diokhan
addikt

Srácok, tegnap életemben először fizettem órával bankkártya helyett érintéses terminálon, hát mit ne mondjak, elég vagány dolog :) Anno az első genes SE készülékkel voltak nehézségek, de az óra simán teszi a dolgát. Fantasztikus!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17013) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most akkor melyik órának zafír az üvegje? nekem a nike verzió ion-x, de ha jól rémlik, amikor a különbségekről kérdezősködtem, ez nem jött fel, hogy a simának más lenne. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17014) Serpiko válasza V.Stryker (#17013) üzenetére


Serpiko
addikt

Úgy tudom hogy az SS órának zafir az üvege.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17015) V.Stryker válasza Serpiko (#17014) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Minek?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17016) Serpiko válasza V.Stryker (#17015) üzenetére


Serpiko
addikt

Találtam egy ilyen oldalt nézd csak. [link]

Ui: SS=stainless steel

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17017) joey04 válasza gyuromoj (#16985) üzenetére


joey04
titán

Azok után amit iPhone topikokban leművelnek mióta bevezették, elég szar lépés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17018) moleculez válasza Diokhan (#17012) üzenetére


moleculez
veterán

Pedig van egy annyira király Balkan Tango pénztárcám, jó 10 éve vettem, de mióta Angliában élek, elő se vettem. :DDD- >Cash sem használok vagy 6 éve.-> Amióta almázok azóta azt se tudom hol a bankkártyám.- > Csak egy szál órával elmegyek a heti nagybevásárra.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17019) B-L-A-C-K válasza V.Stryker (#17013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak az acél/kerámia/titán tokosoknak.

[ Szerkesztve ]

(#17020) Diokhan válasza moleculez (#17018) üzenetére


Diokhan
addikt

És pont erre van kitalálva. Nekem is nagyon tetszik! A pénztáros megkérdezte, hogy hogy csináltam, büszkén mondtam, hogy Apple Watch és Apple pay :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17021) Totheground válasza Diokhan (#17020) üzenetére


Totheground
addikt

És most képzeld el, amikor ezt 3 éve eljátszottam a Westend Starbucks-ban, amikor Magyarországon meg nem volt Apple Pay de a külföldi hitelkártyákkal már működött ott is. Pár pillanatra megállt az élet a pult mögött. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17022) bkiky01 válasza Diokhan (#17020) üzenetére


bkiky01
senior tag

A gyorsasága, ami még meglepő.. Mintha gyorsabb lenne a folyamat, mint a bankkartyámmal..

(#17023) moleculez válasza Totheground (#17021) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem szintén kb 3 éve mikor otthon voltam, egy kisboltban felhívta a Teri néni (60+ kasszás) az üzletvezetőt, hogy csináltam valamit a géppel, mert kártya nélkül fizettem, és hogy hívjon-e rendőrt. :DD
Amúgy a fent említett shopizás azon a szinten megy órával Londonban, hogy:
-Buszon azzal fizetek
-Kedvezmény/pontgyűjtő kártya
-Fizetés
-Meg a konkrét bev lista
az órán.
De repülőjegyet is hozzá lehet adni Wallethez (ezáltal órához) általában, ott is végigmegyek órával.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17024) Totheground válasza moleculez (#17023) üzenetére


Totheground
addikt

Itt Japánban detto, az irodába is azzal megyek be, shinkansenre és a belföldi repülőjáratokra azzal chekkolok be, meg qr kód meg igazolvány se kell. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17025) Diokhan válasza Totheground (#17021) üzenetére


Diokhan
addikt

Na igen, el tudom képzelni.
Japánban élsz? Erről kicsit írhatnál bővebben :)

(#17022) bkiky01 - Én ezt még nem figyeltem meg, de nem tartom kizártnak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17026) Totheground válasza Diokhan (#17025) üzenetére


Totheground
addikt

Igen.
Elég bő lére eresztettem? ;]

Amúgy szívesen, de ez a topic nem a legjobb hely hozzá.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17027) skt


skt
tag

Sziasztok!
42mm.re keresek valami jó minőségű milánói szíjat. A gyári kicsit drága nekem. ÉS hogy honnan érdemes beszerezni? Vagy milyen márkát érdemes? Érdemes ebből is rozsdamentes acélt keresni? A hoco-ról hallottam hogy jó, de sehol nem találtam rendelési felületet.

[ Szerkesztve ]

(#17028) _Mazsola_


_Mazsola_
lelkes újonc

Sziasztok! :)

S3 tulajdonos vagyok néhány hete, használtan vettem az órát. Biztosan teljesen idióta kérdés, amennyire a neten találtam leírásokat, gondolom a válasz igen, de be lehet menni az órával pl. a Balatonba is pancsikolni, nem csak egy sima medencébe, ugye? :D Nem állítom, hogy nem tojnék az első alkalomnál, hogy tuti ne legyen semmi baja, de sokat segítene a tapasztalat tőletek, igazi használóktól, nem csak a marketingszöveg. :R

iPhone SE (2020) + Watch S3/38mm

(#17029) -secret- válasza _Mazsola_ (#17028) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#17030) _Mazsola_ válasza -secret- (#17029) üzenetére


_Mazsola_
lelkes újonc

Mindenképp, köszi! :)

iPhone SE (2020) + Watch S3/38mm

(#17031) moleculez válasza _Mazsola_ (#17028) üzenetére


moleculez
veterán

Tengerben, usziban volt velem nem egyszer az S4-m. Hogy most ez szerencse vagy nem?! :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17032) _Mazsola_ válasza moleculez (#17031) üzenetére


_Mazsola_
lelkes újonc

Az világos, hogy vízálló, csak a legtöbb helyen medencében úszkálás volt a téma, amit láttam. Simán egy természetes víz, mint a Balaton, nem merült fel. :D De akkor nem lehet probléma itt sem. :)

iPhone SE (2020) + Watch S3/38mm

(#17033) tuzpenge válasza _Mazsola_ (#17032) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem hát..Ha bontatlan a tokja akkor vízálló az. Az én S4-em volt már termálvízben, medencében, elővízben, zuhany alatt. Szerencsére semmi baja. Egyedül a szaunába nem mertem bevinni.

ˣ

(#17034) _Mazsola_ válasza tuzpenge (#17033) üzenetére


_Mazsola_
lelkes újonc

Köszi, akkor bátor leszek én is! :DD

iPhone SE (2020) + Watch S3/38mm

(#17035) trobi28 válasza _Mazsola_ (#17028) üzenetére


trobi28
addikt

Én már szaunáztam az S3-al, de nem esett jól, mert a fémszíj volt rajta és annyira felforrósodott, hogy kezdett kellemetlen lenni, így felénél beraktam az öltözőszekrénybe. De simán bírta az óra :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17036) moleculez válasza trobi28 (#17035) üzenetére


moleculez
veterán

Azért az akksi biztos nem örült neki. :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17037) nagysuhi válasza _Mazsola_ (#17028) üzenetére


nagysuhi
tag

Én az S1-gyel is rendszeresen úsztam, tengerben is voltam vele, 3 évesen tökéletes állapotban adtam el.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#17038) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mielőtt vízbe mentek vele, bekapcsoljátok a vízcsepp funkciót?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#17039) Kicsirics77 válasza gyuromoj (#17038) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Azt nem akkor kellene mikor kijössz a vízből hogy kinyomja a vizet az oldalán?!

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17040) moleculez válasza gyuromoj (#17038) üzenetére


moleculez
veterán

Azt nem lehet kapcsolni, észreveszi ha vizes, és magától megcsinálja.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17041) trobi28 válasza moleculez (#17036) üzenetére


trobi28
addikt

Nem tiltakozott, ez két éve történt, azóta is hibátlanul teszi a dolgát :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17042) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Értem, na majd szombaton strandon kiderül. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#17043) bigdady válasza Kicsirics77 (#17039) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem az akkor kell ha úszol hogy a víz meg a lengetés ne kapcsolja be a kijelzőt. Amikor kijössz a vízből akkor kapcsolod ki akkor rázza ki

(#17044) skt


skt
tag

Sziasztok!
Vettem hasznaltan egy S2 SS orat, amikor parositani akarom, azt irja hogy frissiteni kell, es ha ramegyek, ki irja hogy a szoftver naprakesz (5.3.7), es nem tudok tovabblepni.
Mar reseteltem az orat meg a telot is. iPhone XR 13.5

(#17045) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Egy kissé lehet off-topik, de tudom, hogy sokan szoktatok innen rendelni Nomad cuccokat.

Rendelt valaki mostanság a hivatalos oldalukról: https://nomadgoods.com/ ?
Én igen, és hatalmas mínusz a fejlesztőknek.

Regisztráltam, címet, adatokat stb megadtam tisztességesen. Rendelésnél miután beírtam a kártyaadataimat, és bejelöltem, hogy a számlázási és szállítási cím egyezzen, úgy fizetni próbáltam. Visszadobott az oldal az alábbi hibával: "Zip code does not match billing address". Ezt pontosan nem is értem miért, mivel bankkártyával és nem paypal-el fizettem. Honnan tudná a számlához tartozó lakcímet? De még ha jogos is a hibaüzenet, ezt mind azok után kaptam, hogy levonta a pénzt a számlámról. Természetesen supportnak írtam egyből, azóta várom a válaszukat.

Találkozott már valaki ilyennel?

(#17046) moleculez válasza b.kov (#17045) üzenetére


moleculez
veterán

Nem tudom M.o-n hogy van, de a szállítási címed és a bankkártya címednek ugyanannak kell lennie. Mikor leveszi a pénzt, ezt ők lekommunikálják. Ez azért van, hogy ha elhagyod a kártyát, akkor ne tudjanak rendelni vele. Hacsak nem a pénztárcával együtt hagyod el.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17047) b.kov válasza moleculez (#17046) üzenetére


b.kov
senior tag

Valami ilyesmire gondoltam én is, és teljesen érthető. De az, hogy ez a fizetés után derüljön ki, számomra teljesen nonszensz. Persze valószínűleg vissza fogják pakolni a pénzt a számlára, de azért nagyon bosszantó tud lenni.

(#17048) bigdady válasza moleculez (#17046) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem kell ugyanannak lennie. Probléma nélkül rendelek itthonról és külföldről is egy rakás országból más címre mint ami az enyém évek óta nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#17049) b.kov válasza b.kov (#17047) üzenetére


b.kov
senior tag

Revertálták az összeget automatikusan. Újrarendeltem a számlámhoz tartozó ir. számmal, most sikerült. Nekem ez új volt, hátha másnak is hasznos infó lesz a jövőben.

(#17050) moleculez válasza bigdady (#17048) üzenetére


moleculez
veterán

Attól függ honnan rendelsz. Van ahol van külön mező a rendelési és külön a kartya a címének. Ha nincs nyilván a kiszállitási címet használja, de van, hogy a bank feldob egy ablakot ott kell megadni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.