Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Gronnn


Gronnn
csendes újonc

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a lekorlátozott mobilnettel az ismeretlen pokemonokat gyakran nem akarja betölteni a játék, csak a fehér kört látom alattuk míg el nem tűnik. Többek között sikerült így lecsúsznom egy izmos Machamp-ről és egy Hitmonlee-ról. Azokat a lényeket akiket korábban már megismertem probléma nélkül betölti. Szóval valakinek volt már hasonló problémája és rá megoldás?
Így néz ki a probléma:

(#1702) maj-viktor válasza Gronnn (#1701) üzenetére


maj-viktor
őstag

Leírtad a "problémát": lassított mobilnet

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1703) Gronnn válasza maj-viktor (#1702) üzenetére


Gronnn
csendes újonc

Azt én is tudom, viszont ezzel ellentmondásos, hogy a korábban megismerteket meg simán betölti, pedig semmivel nem kisebb "adatcsomagok".

(#1704) maj-viktor válasza Gronnn (#1703) üzenetére


maj-viktor
őstag

(gondolom azokat már tárolja letöltve a program "cache"-jában, így könnyebb neki betölteni... mintsem letölteni 32kbit/sec-es nettel az újat)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1705) Gronnn válasza maj-viktor (#1704) üzenetére


Gronnn
csendes újonc

Arra én is gondoltam, de azóta egyrészt kétszer újratettem a telót, másrészt van amit másik eszközről gyüjtöttem össze, szóval szerintem ez sem igaz.

(#1706) torik


torik
senior tag

Valaki segítene egy kicsit az iv calculatorral? Van ez a Laprasom és akárhány kalkulátort próbálok mindegyik csak annyit ír ki hogy 20% és 80% között van, csak ez egy elég nagy intervallum hogy ne legyen mindegy hogy mégis hol helyezkedik el. Valaki vágja annyira a dolgot hogy megmondja kb. hány százalékon áll? (volt upgrade-elve).

All that and a bag of chips

(#1707) ¤Envy¤ válasza Sleed (#1698) üzenetére


¤Envy¤
tag

Biztos, hogy nem, sajnos, sokáig nyitva hagyom pont emiatt, hátha nem várok eleget.
Viszont a biztonság kedvéért, leírnád, hogy hogy nyitod te meg?

Letöltjük a fájlt, aztán hogyan tovább? Hátha nem jól csináljuk, akiknek csak a google térkép jön be...

[ Szerkesztve ]

(#1708) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Hazaértem a ma esti pokékalandról. Egy brazil lány kollégámmal és 3 haverommal mentünk, út közben megismerkedtünk 2 belgával, és hozzánk csapódott egy londoni faszi is. Vegyétek el a gymet ha meritek. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1709) Sirandrish válasza Trentaro (#1665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1710) férfiállat


férfiállat
tag

https://www.facebook.com/groups/1753608724928150/
Aki gondolkozik azon, hogy szervezetten néha borsot törjünk a többi team orra alá

(#1711) Armahun válasza Oppenheimer (#1708) üzenetére


Armahun
addikt

A szomszéd faluban van egy gym, most már harmadszor verte ki valaki a pokemonjainkat, úgy hogy nem tett helyette semmit.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1712) Barell válasza Oppenheimer (#1708) üzenetére


Barell
senior tag

Csak azt mond meg hogy hol van. ;)

(#1713) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem sokat Gymeltem eddig, de eddig nem jöttem rá hogy lehet aktiválni a speckó támadást.

All→M8

(#1714) Armahun válasza callmeakos (#1713) üzenetére


Armahun
addikt

Amikor fenn megtelik az alsó csík, akkor tartsd lenyomva az ujjad. Ekkor megjelenik a támadás neve a pokemonodon. Katt rá.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1715) greenmaur válasza maj-viktor (#1697) üzenetére


greenmaur
tag

Egy kis kiegészítés ha szabad:

Redditen és discordon már régebb óta téma ez a Lucky Egg + Evolve kombó. Technikailag a 30 percbe 70 evolve (=70k xp) fér bele, ha a szerverek, internet, egyebek is kegyesek hozzád. Gyakorlatilag 30 evolve fölé célszerű célozni ezzel a kombinációval.
Szóval ha Lucky Egg szűkében vagy és nem akarsz valós pénzt költeni a játékra akkor a 30-70 intervallumban tudod a legjobban maximalizálni az 1 Lucky Eggből kiszedett xp-t.

(#1716) Sirandrish válasza greenmaur (#1715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pont ma akarok tolni egy ilyet.
Lucky Egg és elnyomok annyi Evolve-t amennyit bírok. Persze nekem az max ilyen 15 lesz, de az is 2 szint még itt lv 7en. Aztán meg beülök a parkba, aztán eltolok egy Lure+insence kombót aztán meglátom mi történik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1717) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

A fővárosiakhoz lenne olyan kérdésem, hogy a városban vannak olyan pontok ahol egyszerűen nem spawnol semmi?
Hétvégén terveztünk felmenni egy kis kocsmatúrás pokemonozásra, és a térképen nem tölt be semmit a Margitsziget például teljesen üres, csak megállók vannak, és gym-ek.

(#1718) whitezo88 válasza SLYM (#1700) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ugye ha van tojásod azt be tudod tenni inkubátorba, és 2-5-10 km után kikel. Mivel a GPS hülyül néha, az Avatar mozog, miközben a telefon egy helyben van.

(#1719) greenmaur válasza Sirandrish (#1716) üzenetére


greenmaur
tag

Ezt tényleg csak kiegészítésnek szántam, mert mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Én pl. teljesen f2p játékos vagyok szóval 16 szint alatt nem sok Lucky Eggem van, ezért is szeretném maximalizálni. 20 millió xp-t lvl 40-ig nem egyszerű összeszedni. :D

(#1720) spanglee001 válasza -Faceless- (#1717) üzenetére


spanglee001
addikt

a margitsziget tele van most jöttem onnan :DDD
akkor szerver oldali gondok vannak, de érdekes a feleségemnek is alig adogatta nálam meg rogyásig jöttek :DDD nem tudom mitől függ ez. kocsmatúra a városligetbe terveződjön ott egyfolytában van 3 lure általában, és egyszerre 3-4 befogható állat, a pokélabda az ami elfogy ott hamar

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1721) Sirandrish válasza greenmaur (#1719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én meg pont az a játékos vagyok akinek rohadt kevés ideje van erre, így azt a pár K-t szívesen rászánom...HA van értelme persze.
Majd ma kiderül.
Kíváncsi leszek mit mutat itt egy Lure+Insence kombó...
Bízom benne hogy itt is hatékony lesz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1722) greenmaur válasza Sirandrish (#1721) üzenetére


greenmaur
tag

Persze, érthető. Ha van több Lucky Egged akkor simán fenn vagy 15-ön hamar.
Nekem sincs (lenne :D ) túl sok időm, de azért a napi 1-1 óra az megvan. Pl. munkába menet tudok játszani a trolin, meg este egy keveset. Nem mondom, hogy lassan haladok de azt sem hogy gyorsan. Viszont nekem megfelel, ez a lényeg nem? :)

Sok sikert a vadászathoz! (Sok Pidgeyt :D )

Btw: IV Rater Jobbról a második menü, IV Rater néven akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1723) petyus_ válasza torik (#1706) üzenetére


petyus_
senior tag

Én azt vettem észre, hogy amikor ilyen tól/ig értéket mutat, akkor kb a kettő között szokott lenni. Ebben nem vagyok biztos, de volt már, hogy ilyenkor nyomtam 1-2 power upot, és mondjuk 46-82ből 55-74 lett.

(#1724) Sirandrish válasza greenmaur (#1722) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az van mindenféle szirszar nélkül is :D
Bár nem túl sok, de azért akad :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1725) -Faceless- válasza spanglee001 (#1720) üzenetére


-Faceless-
őstag

Köszi a gyors választ!
Alapból úgy terveztük, hogy a városligetben indulunk, de akkor lehet, hogy ott is maradunk. :)

(#1726) greenmaur válasza Sirandrish (#1724) üzenetére


greenmaur
tag

Ja hát hol lennénk Pidgey meg Rattata nélkül? :D Tuti nem lenne 30+ evom egy Lucky eggre

(Ha már Lucky Egg itt egy tool a pontos xp kiszámolásra... Nyilván ezt fejben is meg lehet tenni de így gyorsabb és kényelmesebb. Tool)

(#1727) joergie


joergie
őstag

Hali!
tud valaki olyan gps sebességmérő programot androidra, ami a status bar-ban(állapotsáv, ott felül) írja az aktuális sebességemet? pest vonzáskörzetében lakok, kertes házas övezet, tökéletesen lehet bringával tojást grindelni, csak jó lenne tudni hogy pont alatta legyek a sebességhatárnak(15mph-23kmh-t emlegetnek, de ha mennék 17-20at az pont jó lenne. de ha 15 az is tökjó, csak tudjam, hogy alattak vagyok a határnak.
Letöltöttem egy ulysse speedometert, van is a settingsben ilyen opció, hogy "speed in status bar-show current speed in status bar", de ez nem történik meg.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1728) noorbertt válasza maj-viktor (#1697) üzenetére


noorbertt
őstag

Köszi ez jó tipp:)
LURE van itt a környéken de nem teljesen világos hogyan működik? Oda mész és utána?

Tipp neked:) : vidd magaddal a telefon töltő kábelt és akkor a powerbankot be tudod tenni a táskába vagy a zsebedbe.

(#1729) xtro válasza Gronnn (#1701) üzenetére


xtro
aktív tag

Nekem is ez volt....el is ment egy :O

(#1730) m0h0senator válasza noorbertt (#1728) üzenetére


m0h0senator
őstag

Oda mész és vársz. Ha jól tudom 5 percenként dobja a pokekat.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1731) Madai95


Madai95
tag

Hajdúszoboszló strand :D

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#1732) #33253120 válasza Madai95 (#1731) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mi a különbség a kék, és a fehér hátteres pokemonok között?

(#1733) Oppenheimer válasza Madai95 (#1731) üzenetére


Oppenheimer
veterán

lol, itt 4 Pokémont is látok ami nekem nincs meg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1734) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kérdeznék olyanoktól akik kenik vágják a témát.
Megéri Lure mellé Insencet eltolni vagy azzal inkább sétálni érdemes?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1735) Madai95 válasza #33253120 (#1732) üzenetére


Madai95
tag

Én sem tudom miért kék a háttere egynémelyik pokémonnak

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#1736) joergie válasza #33253120 (#1732) üzenetére


joergie
őstag

Megtaláltam! Az elmúlt 24 órában állományba került pokemonok vannak kékkel jelölve okosan.
Úgy tudod csekkolni, hogy a pokemonok listázásánál recentre kattintva az elején az összes kék lesz...

állapotsáv sebességmutatóra semmi ötlet? :(

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1737) Oppenheimer válasza joergie (#1736) üzenetére


Oppenheimer
veterán

mért kell? még ha biciklizel is, simán érzed mikor vagy 20km/h alatt. gyaloglással meg nem fogod túllépni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1738) Madai95 válasza joergie (#1736) üzenetére


Madai95
tag

Biciklire sebességmérő? már ha biciklizel

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#1739) torik válasza greenmaur (#1722) üzenetére


torik
senior tag

Na ez a kalkulátor már komoly :) saved.

Egyébként látom itt a rengeteg magas szintű pokemont és a kedvem elmegy az egésztől néha hogy nem haladok semmire itt a kisvárosban :(((

All that and a bag of chips

(#1740) Sirandrish válasza torik (#1739) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mekkora CP-s a legnagyobb dögöd?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1741) ¤Envy¤ válasza torik (#1739) üzenetére


¤Envy¤
tag

Elhiszem...
Tegnap voltunk a Városligetben (én sem vagyok pesti, de néha feljárunk más okból kifolyólag)
14-es szintről 16-ra ugrottam pár óra alatt ott. Félig már 17-es vagyok.

Ez van sajnos.

(#1742) torik válasza Sirandrish (#1740) üzenetére


torik
senior tag

Korrigálok, nagyon nem jó ez a kalkulátor. Többféle beállítás is megfelel az adatoknak egy pokemon kapcsán, a hp is és cp is benne van az adott intervallumban, és az egyiknél azt írja hogy gyengébb mint az átlag, a másiknál pedig azt hogy majdnem tökéletes (úgy hogy a candy és stardust is ugyan annyit ír).

Kerüljétek egyelőre ezt a kalkulátort.

All that and a bag of chips

(#1743) DJGABI válasza Madai95 (#1735) üzenetére


DJGABI
addikt

kék a recent. amiket mostanában kaptál el

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1744) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Magyarországon van már 30-as szintű?
Vagy mennyi a legnagyobb, amivel találkoztatok pl. gymben?

(#1745) KohanTroon válasza Ron Swanson (#1744) üzenetére


KohanTroon
tag

26

(#1746) Oppenheimer válasza torik (#1742) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mit nem értesz rajta? Nem csak HP-ja és CP-je van a pokémonoknak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1747) dejaris válasza torik (#1742) üzenetére


dejaris
addikt

Elolvastad a hasznalati utasitast?

(#1748) greenmaur válasza torik (#1742) üzenetére


greenmaur
tag

Ez valahogy magától értetődik nem? Mert ugyanazok az értékek jobbak alacsonyabb szinten, mint magasabbon. Pl. Ha a pokemonodnak van 10 hp-ja az mondjuk lvl 1-en átlagos, de lvl 1,5-2-nél már átlagon aluli is lehet. Mivel intervallumok vannak így a candy meg a dust nem változik, de attól a statok még lehetnek gyengébbek ahhoz a szinthez.
Pontosat meg még nem tudunk, csak kalkulálunk hogy mi lehet. Majd ha véletlen láthatóvá teszik az IV értékeket a fejlesztők akkor majd tudunk pontosat is.

(#1749) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Találtam egy hasznos oldalt, nem tudom, hogy volt már linkelve vagy sem.
https://pokemon.gameinfo.io/
Megmutatja, hogy az adott Pokemonnak melyik skillje a legerősebb.
Pl. Dragonite-nál Dragon pulse = 18.2 DPS, Hyper beam = 14,7 DPS, Dragon claw = 41,7 DPS.
Szóval vannak jó nagy különbségek. Dragon claw-os Dragonite-ra kell vadászni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1750) selembeli


selembeli
csendes tag

Ha gymben csatázok és elfoglalom, akkor azért mennyi XP-t kapok? Valamint ha mondjuk 1 hétig én uralok 1 gymet, azért miket kapok?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.