Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Eevee
Eevee-sum
Szerintetek őket már megéri megküldeni evolve-al? Még nem használtam és már kéne valami bikább poké amivel lehet valamit kezdeni (900as a maxom eddig).
Másik, hogy érdemes evee-t evolve előtt power up-olni? Nagyobb CP érték várható? Vaporeon-t szeretnék belőle, mert ahogy láttam neki van nagyobb max CP-je.

Másik pedig egy Pidgeotto Pidgeotto sum. Érdemes őt is vagy várható tőle nagyobb CP-s is?

Minden ötletet javaslatot szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1902) gorje válasza petyus_ (#1900) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a választ!

Az a "baj", hogy szeretnék egy olyan pokét akivel tudnék gym-be maradni (persze sok mindentől függ). Ezért gondoltam az Eevee evo-t. Érdemes lehet előtte power up-olni? Tapasztalat alapján van olyan, hogy nem evos, nem up-olt poké-tól jobbat talál az ember e miatt?

(#1903) petyus_ válasza gorje (#1902) üzenetére


petyus_
senior tag

Nekem van egy 603 CP-s Eevee-m, abból 1600 körüli Vaporeon lesz.

Azt olvastam, hogy mindegy, hogy előtte, vagy utána power upolsz, most megnéztem, Eevee-ként 17 CP-t kap power up után, Vaporeonként 40et, viszont ugye az evolvenál %osan fejlődik, tehát kb ugyanott leszel vele.

(#1904) ¤Envy¤ válasza petyus_ (#1900) üzenetére


¤Envy¤
tag

Leírod hogyan indítod el a desktop térképet?

nem adom fel..

(#1905) marositech


marositech
senior tag

Nah körbefutottam a Margitszigetet 2x.
Ebből 1db 5 km és 2 km-es tojás kelt. A 2. 2 km-es tojás félig.
Tehát a GPS szerinti 10 kilóméterből a Poké Go csak 7,7-et érzékelt...jólvan, jólvan, jólvan.
De.
1 rohadt pokéval sem találkoztam az út során, pedig 2 GYM-et megvertem, de így se "haraptak".

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1906) petyus_ válasza ¤Envy¤ (#1904) üzenetére


petyus_
senior tag

Innen le tudod tölteni a legfrissebbet, regisztrálsz egy PTC-t, azzal tudsz belépni, és ennyi, nekem simán működik.

Ebben a verzióban már be lehet állítani melyik pokemonokat mutassa/ne mutassa, mekkora sugárban keressen, meg tudja azt is mutatni, hogy eddig milyen területet scannelt át.

(#1907) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

1900 CP-s Dragonitera rányomtam 19 razzberryt meg 19 ultra ballt és elfutott.. :W :W

(#1908) Kvelstadt válasza marositech (#1905) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Túl gyorsan futsz Barry Allen. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1909) marositech válasza Ron Swanson (#1907) üzenetére


marositech
senior tag

11 CP-s hülye Squirtle 5 normal és 5 super pokéballba és 5 razzberrybe került. Pofátlanság.

toturi: Pedig ma nagyon lassú voltam, 10km 55 perc.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1910) Kvelstadt válasza marositech (#1909) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor meg se lepődjek hogy nekem a 140es mindig meglép. Csak sima ball-om van még.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1911) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1910) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg még döglöttet sem láttam....f*ck yeah

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1912) sensejke


sensejke
aktív tag

Sziasztok!

A kommenteket visszaolvasva nem tudom eldönteni, hogy akkor a pokevision jól működik vagy sem? :DDD
Csak mert láttam Aerodactyl-t és nem tudom, hogy amikor legközelebb is feltűnik elinduljak vagy sem?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1913) TheProb válasza gorje (#1901) üzenetére


TheProb
veterán

Ez melyik oldal/app?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1914) #75376384


#75376384
törölt tag

Ma kiültünk ligetbe fél 1 és 3 között. Eleinte csak a szokásos retkek estek a későbbiekben viszont jött egy muk is, plusz rengeteg "döglött hal pikachu", meg pár olyan ami nagyon kellett, stbstb.
Ami viszont érdekes volt az nehány ember reakciója.
Én mint játékos azt vettem észre, hogy társaságok kiülnek a szabadba, beszélgetni, sörözni és közben játszani. Ellenben néhány járókelő, hangos megjegyzését nem tudom hova tenni. Ezeket gondolom nem kell felsorolnom, mert sokan tapasztaltátok már őket. Amit viszont nem értek, hogy miért érzi bárki is feljogosítva magát arra, hogy ilyen kijelentéseket tegyen? Vagy miért gondolja egy utolsó senki hogy ami szerinte hülyeség, annak hangot kell adni, hogy ennyi hülye miért játszik ezzel a szarral?
Na mindegy. Wall of text. Ez a játék megint bebizonyította azt a hatalmas elfogadást, ami kis hazánkat jellemzi.

(#1915) sensejke válasza #75376384 (#1914) üzenetére


sensejke
aktív tag

Nem tudják, de tényleg, hogy miért nem tetszik nekik. Én a munkatársakkal vagyok így, persze ők csak nevetnek. De mikor visszakérdezem, hogy miért is nem tetszik nekik nem nagyon tudnak válaszolni, leginkább azt mondják, hogy mert.... meg, hogy nincs célja stb. stb.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#1916) SLYM


SLYM
veterán

a súlytól és a magasságból/hosszól mi függ?

(#1917) gorje válasza TheProb (#1913) üzenetére


gorje
senior tag

(#1918) #33253120 válasza PcForCe (#1895) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen. Full üreset mutat nálunk, és tényleg nincs is ott semmi. Azaz működik. :)

(#1919) marositech válasza #75376384 (#1914) üzenetére


marositech
senior tag

Ligetbe én is találkoztam ilyen kreténekkel, szépen hangosan kell az arcukba röhögni, oszt jólvan.
Tipikus hazánkbeli felfogás: "Hú, milyen jó, hogy együtt vannak...dögölnének meg."
Vannak kellemes mozzanatok:
Zuglóban nagyban verem az egyik GYM-et. Beparkol mellettem egy bömös, kiszáll, egy 120kg nagydarab tetkós csávó (este nem szívesen találkoznál vele). Rámnéz: - Hőhő pokémonozooooool ugyeeee? Bólogatok (várom az oltást), de nem, elővesz 3 telefont, mindegyiken Go megy, mutatja, hogy ez a lányáé, feleségé és az övé. Kérdezi mit csinálok, - Elveszem a sárga GYM-t. Kék vagyok. Válasz: - Őőő én sárga vagyok...
De mondtam a szintemet is kb. 10 szintnyi különbség van a javamra. Rezignálva tudomásul vette, hogy a GYM már az enyém. ;] Utána beszélgettünk 10 percet, adtam tanácsokat stb. Heppy volt.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1920) ¤Envy¤ válasza petyus_ (#1906) üzenetére


¤Envy¤
tag

Egyszerűen nem megy. És már nagyon idegesít, miért nem... belépek, akár így, akár úgy, csak egy sima google térkép... igen, várok vele, perceket is, de semmi. Valaki help me :W

A pokevision működik nekem, DE az meg nem mutat mindent.

(#1921) #33253120 válasza marositech (#1905) üzenetére


#33253120
törölt tag

Végig futott a telefonon az app feloldott képernyő mellett?
Nekem ilyen hülyeség van.
Ha szintet lépek, ha tojást költök mindig 5-10 perc után jelez. Ha a tojásra manuálisan rátappolok, akkor kikel, és rá pár percre bedobja az "Oh?" ablakot. Szintlépésnél dettó. Már kétnpokémont fogtam bena szintlépés óta mikor méltóztatik kiírni a történteket... :)

(#1922) SLYM válasza SLYM (#1916) üzenetére


SLYM
veterán

illetve mennyi pénzt érdemes rááldozni a játékra? úgy értem mit érdemes a legjobban venni belőle?

(#1923) #33253120 válasza marositech (#1919) üzenetére


#33253120
törölt tag

:D
Az élet kegyetlen... :)
De azért esténként a sötét utcán néha nézz hátra... :)

(#1924) #33253120 válasza SLYM (#1922) üzenetére


#33253120
törölt tag

Érdemes lenne kilométert venni, a ház elé pokéstopot, és a hátsókertbe is jó lenne egy gym.
De sajnos ezeket nem árulják.

(#1925) SLYM válasza marositech (#1919) üzenetére


SLYM
veterán

én tegnap este egy rég nem látott ismerőssel (volt osztálytársammal) találkoztam pokémonozás közben, sétáltak a lányával meg a feleségével (a lánya miatt, aki játszik a játékkal :) ). nagy volt a meglepetés mikor mondtam, hogy én is ezért sétálgatok, de jól elbeszélgettünk :)

[ Szerkesztve ]

(#1926) mr.saint


mr.saint
tag

Sziasztok! Samsung galaxi s3- on elmegy a játék? Valaki aki estleg köszönönöm előre is a választ!

(#1927) whitezo88 válasza #75376384 (#1914) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha kannásborfejű középkorú emberek hétköznap egész nap a lottózó/kocsma/büfé előtt söröznek, az nem baj. Ha fiatalok kimozulnak a parkba játszani, az felháborító és gyerekes :U

[ Szerkesztve ]

(#1928) #33253120 válasza mr.saint (#1926) üzenetére


#33253120
törölt tag

Passz. Azt tudom, hogy a Samsung Galaxy S5 Mini nem támogatott. :(
Az S3 meg régebbi... :(
De a play megmondja. Ki kell próbálni.

(#1929) marositech válasza #33253120 (#1921) üzenetére


marositech
senior tag

Kiszámoltam a fennmaradó km-t, lefutottam. Még mindig hiányzik 1 km. WTF?
Tehát 3 km hiányzik tojásból ebből 2-őt lefutottam a GO szerint. Közben a szigeten a 3. kilómétervonalnál vagyok...

mr.saint: 2 GB RAM és 4.4-es droid kell minimum.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1930) Hekxer válasza petyus_ (#1900) üzenetére


Hekxer
tag

Kíváncsiságból ránéztem New York-ban a Central Park-ra, és leesett az állam...
Egy kicsivel jobban el vannak ott látva :)

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#1931) petyus_ válasza ¤Envy¤ (#1920) üzenetére


petyus_
senior tag

Nem lehet, hogy a tűzfalad letiltja? Nekem első használatkor felugrott az ablak, hogy engedélyezem-e.

(#1932) grengor válasza marositech (#1905) üzenetére


grengor
csendes tag

Margitszigeten gyakorlatilag nincsenek vadászható pokémonok. Pár gym, jópár stop, de én majdnem az egész szigetet körbejártam majdnem feleslegesen. Azért csak majdnem, mert beszálltam egy gymbe erős pokémonnal, és sikerült sokáig megtartani. Megkaptam a játékban az első jutalompénzemet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1933) Ron Swanson válasza Hekxer (#1930) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Hát igen, elég unfair.. Budapest is lófa.sz ehhez képest. Haverom Pest megyében lakik egy kisvárosban, összvissz 2 pokestop van a városban és kb 0 pokemon. Egy hét alatt lvl 5-re sikerült felfejlődnie. Aztán elkezdett PC-n játszani emulátoron, hogy feltudjon fejlődni nagyobb szintre, hogy tudjon velem gymet foglalni, ha legközelebb találkozunk Bp-n. Ez sem fair és valszeg bannolni fogják, de igazából azoknak, akik kisvárosban laknak, nincs sok esélyük felfejlődni nagy szintre.. :(

(#1934) ¤Envy¤ válasza petyus_ (#1931) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem... mindegy, feladom, egyszerűen fogalmam sincs mi a gond. Majd hátha egyszer valaki rájön, és megossza itt is :W
Meg hátha lesznek majd használható appok is rá, az lenne az igazi.

(#1935) #75376384 válasza sensejke (#1915) üzenetére


#75376384
törölt tag

sokan leragadnak ott, hogy "játék" és milyen már ha felnőtt ember játszik. amikor megkérdezem, hogy mennyivel másabb sportot nézni a tv-ben vagy bármit, mi a válasz? "az más" :D

igazából engem sose zavart/érdekelt, hogy ki mit csinál a szabadidejében, amit viszont képtelen vagyok megérteni, hogy miért kell lehülyézni valakit, aki olyannal szórakoztatja magát, ami adott illető szerint baromság. :U

(#1936) torik válasza #75376384 (#1935) üzenetére


torik
senior tag

Jó magyar hozzáállás, ez már csak ilyen :U rengeteg ilyen kört lefutottam már, mindig minden hülyeség ami kicsit is más. Nem kell foglalkozni vele :N

All that and a bag of chips

(#1937) #33253120 válasza marositech (#1929) üzenetére


#33253120
törölt tag

És később sem adja be? Mifi-t vagy Telekom mobilnetet használva nekem durva 70-240mp késéssel adja be a kiköltést, meg a szintlépés animációt. Azaz látom, hogy kikelt egy Pikatchu, elszívok egy cigit, beszélgetek a haverokkal, erre feljön a tojás. :D Vagy megvan az aktuális szint, fogok még két-három leadnivalót, erre beadja, hogy szintet léptem. A medálokkal ugyanez van.

(#1938) torik válasza #33253120 (#1937) üzenetére


torik
senior tag

Nekem korlátozott Telenor mobilnettel gond nélkül ment a cucc, egyedül a szintlépés animációt adta be később, de az amúgy is késni szokott (meg igazából mindegy is) :D

All that and a bag of chips

(#1939) spanglee001 válasza mr.saint (#1926) üzenetére


spanglee001
addikt

na akkor észrevétel, ismét a ligetben :DDD
asszonynál xperia Z szinte semmi néha néha esik valami, ma reggel kapott ő is s7 et és lám ugyanannyi pokemont fogott mint én, tehát vagy az android rendszer vagy a gyengébb teló nem tetszett neki :( most nem szomorúan jött haza hanem örült hogy 5 szintet lépett előre :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1940) ¤Envy¤ válasza spanglee001 (#1939) üzenetére


¤Envy¤
tag

Kedves volt tőled, hogy vettél neki egy új telefont emiatt, hadd örüljön. :R

Ligetben is csak bizonyos pokék szoktak jönni, pl a Gellért hegynél szoktam mást is látni, amit a ligetben nem még.

(#1941) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ennyit számít ha valaki pesti, vagy vidéki. Feljöttünk egy órát ücsörögtünk a ligetben, és én speciel 6 szintet léptem eddig a legnagyobb 190 volt, most majdnem 500-as. Annyit haladtam, mint az elmúlt 1.5 hétben összesen.

#spanglee001 hát igen a játék nagyon tudja enni a telefonokat, de azon kívül hogy később spawnol be valami más hátrányt nem okoz.

[ Szerkesztve ]

(#1942) whitezo88 válasza Ron Swanson (#1933) üzenetére


whitezo88
nagyúr

forgalom alapján generál, ahol játszik 20 ember ott nem lesz annyi cucc mint ahol 2000. Talán később javul ez is.

[ Szerkesztve ]

(#1943) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Néhány ritka poke spawnpontja Budapesten:

Minden nap legalább egyszer megjelennek itt.

(#1944) ¤Envy¤ válasza -Faceless- (#1941) üzenetére


¤Envy¤
tag

Anno 6-os szinttel mentem Ligetbe, 10-el indultam el onnan.
Most pár napja 14-el mentem fel oda, 16-al jöttem el.
Azóta mondjuk 17-es lettem már (igaz, félig megvolt már a 17-es is Pesten)

Ez van, remélem változik, mert ez így nagyon rossz. Itt ahol én vagyok, néha-néha azért feltűnik 4-5 ritkább lény is, egyik nap pl. 5 macskát fogtam, mindenfelé az jött szembe.

Amúgy mást is sz**pat a 2km-es tojás? Legalább 4-5 kukac, 2 madár, és 2 zubat kelt, és csak 2-3 új max...
Ellenben 10km-est még eddig sehol nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#1945) spanglee001 válasza -Faceless- (#1941) üzenetére


spanglee001
addikt

nem később spawnol be, hanem be sem spawnol 3 egybefüggő lure alatt ültünk 1 órát amig evolvoltam a lucky eggel, és neki összvissz3 db jött :DDD amit 1 percen belül lehet fogni ott helyben :Y

ma is lett 4-5 új poké, ha nem lesz akkor megnézzük a gellért hegyet is :DDD

nekem sem volt még 10km tojás, most is 3db 5km es kel, az asszonynak meg 2 db 10es neki adja valamiért :O

álltalában már úgy mászkálnak, hogy 1 powerbankról töltenek egyszerre 2 en és úgy mászkálnak hogy összevannak kötve a tyúkbéllel :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1946) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Valaki Győrben kalandozik a játékkal? Ha igen, sok PokéStop van ott, illetve Pokémon? Augusztusban tervezek néha átmenni, akkor bekészitenék egy hordozható akkumulátort ha érdemes ott játszani. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1947) #75376384 válasza ¤Envy¤ (#1944) üzenetére


#75376384
törölt tag

szintén zenész. most vagyok 16 (mindjárt 17) és még nem kaptam 10 km-es tojást, pedig kelesztek nagy bőszen. lehetne erre is valami megoldás, hogy törhessük a tojásokat. bár ez a megoldás olyan barbár lenne, hogy a még folyékony pikáccsut bezúzzuk. :D

(#1948) Oppenheimer válasza spanglee001 (#1945) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Asszony hányas szintű? Ne hatchelje a 10-es tojásokat 20 alatt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1949) marositech válasza Ron Swanson (#1943) üzenetére


marositech
senior tag

Lapras volt mar a Blaha kozeleben a Harsfa utca es Rakoczi sarkan. De elfutott...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1950) TheProb válasza Hekxer (#1930) üzenetére


TheProb
veterán

Én is pont ezen szívtam a fogam tegnap. Itthon (vidéki kisváros), de még Győrben sincs ehhez még csak töredék mennyiség sem...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.