Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Elnyomtam az első Lucky Egg-met. Szerencsére sikerült annyi alap pokemont összegyűjtenem (Piggy, Weedle, Ratata), hogy folyamatosan Evolválhassak, így 15-ről 19-re ugrottam. :C

(#2902) SLYM válasza sz_abika (#2899) üzenetére


SLYM
veterán

ez egy jó kérdés, megszavazom én is

[ Szerkesztve ]

(#2903) Micsurin válasza sz_abika (#2899) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor már járjon az ilyesmi fajta hangulat keltésért is mint minden normális gamer topikban ... azt javaslom... pár óra elég is lenne! ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2904) Soybex válasza sz_abika (#2899) üzenetére


Soybex
őstag

Támogatom.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#2905) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amikor a read onlyk megszólalnak... ezt imádom a Ph-ban.... :N :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2906) selembeli válasza Hunner (#2900) üzenetére


selembeli
csendes tag

Egyelőre még csak farmolok, 30. szintig nem áll szándékomban sem evolveolni, sem poweruppolni semmit.

(#2907) spanglee001 válasza Micsurin (#2905) üzenetére


spanglee001
addikt

én a bot/hack társalgást és az azutáni oltogatást és aztán a bannhullámot imádom :K jöhetne egy modi lassan :)) aki helyett egy program játszik az miért nem néz inkább egy filmet, vagy játszik tetrisszel ha már azon a szinten van :F

persze megértem a vidékieket, de ez van. valakinek tellik luxusautóra is nekem nem, nem fogok lopni rabolni hogy nekem is lehessen :W

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2908) Phobion válasza sz_abika (#2899) üzenetére


Phobion
őstag

Viszont a Niantic nem normális! :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2909) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Egyébként ahelyett, hogy itt megy tovább a vita, valaki vette a fáradtságot, és kiment sétálni?
Kíváncsi lennék máshol is változott-e a helyzet, és vannak jobb dögik is, mint eddig, főleg vidék, persze!

Egyébként ez kelt a második 10km-es tojásból, az a HP! :Y Kíváncsi leszek mit tud...

(#2911) Kvelstadt válasza sz_abika (#2899) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Támogatom. De mi más topikban intézkedésig azt csináljuk higy nem ragálunk az ilyenekre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2912) Micsurin válasza spanglee001 (#2907) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem ezzel van bajom... pont annyira undorodom a bot/cheatektől/hackektől mint azoktól akik 1200 nap alatt 305 hsz-t tettek, és ilyenkor benyögnek egy szót, vagy azoktól akik kábé három falun vagy vidéken lakó pár botos hsz.-e láttán Ban/Warn-ért kiabál... Amivel persze kelti a hangulatot, amivel nem lenne baj de tíz ilyenből kilenc játszik amíg a hype le nem cseng majd felszívódik. Az meg aki valamilyen okból itt például BOT-ozik, pusztán mert vidéken lakik, de aktív és akár hasznos tagja lenne a topiknak ... az szépen felszívódik az első Ban/Warn után. Nem tudom értesz e. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2915) Alg válasza ¤Envy¤ (#2909) üzenetére


Alg
veterán

Hétvégén Bécs, Augarten környéke -> patkány, kukac, galamb rogyásig, egy 405ös evee... és ennyi :(

Viszont tudtam lucky eggelni 15ről 18ra hazafelé a vonaton

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2916) sz_abika


sz_abika
addikt

Amúgy hétvégén lent voltam fáluban' és nem hogy Gym nincs , de Pokestop se -> elő se vettem a játékot,
De valahogy ettől még nem szedtem le gépre, mert kb olyan élményt adhat, mint egy 3D Pinball játék, de abból is a beépített Windows verziós.
Helyette inkább a valos Pidgeyk alól szedtem ki a valódi tojásokat :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#2917) spanglee001 válasza Micsurin (#2912) üzenetére


spanglee001
addikt

igazad van :R viszont kezdett uncsi lenni a bot-ról készült print screenek :U amik lassan elárasztották volna a topikot, a rendes játékosok meg eltüntek volna, és át lehetett volna nevezni "hogyan használjuk a botot pokemon go ba " fórumra :( lehet csak én vagyok így vele, de elképesztő dühöt vált ki bennem egy-egy ilyen poszt. meló után ahová sétálok hogy pokemonozzak és visszafelé is és örülök a játéknak, kelnek a tojások stb, azt kell olvassam, hogy hogyan csalnak. semmi érdemi info nem jön :(

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2918) bepe79 válasza spanglee001 (#2917) üzenetére


bepe79
addikt

Engem az b@sz fel qrv@ra, hogy amíg én véres verítékkel megszenvedtem cirka 1 hónap alatt minden napos többszöri lemenetellel és sétával, hogy gyűljön a cucc, meg legyen egy 1002-es Hypno-m, addig havertól/kollégától azt hallom, hogy a bot neki egy délután alatt felhúzta a karit lvl9-re meg lvl 15-re, majdnem oda, ahol én most járok (lvl 17) :((( És ráadásul ezeket az összecsalt szarokat (2000+ Snorlax, etc.) be is teszik a gym-ekbe rendszeresen, és ezt élvezi a kis köcsög, hogy amint befoglalja valaki újra, újra leveri a cheat-es / hack-es karijával. És rohadtul undorító, hogy ez ellen nem tesznek semmit, le se szarják...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2919) Micsurin válasza bepe79 (#2918) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tesznek semmit. Oké, te mi alapján szűrnéd ki, hogy a BOT vagy Józsika cirkál a ligetben? :)

Van itt nagyobb gond is.. az, hogy szarnak mindenre és mindenkire aki nem az USA-ban lakik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2920) torik válasza Micsurin (#2919) üzenetére


torik
senior tag

Ha ez így van / így marad akkor hosszútávon ők fogják kárát látni. Egyébként meg csak tesznek valamit ellene. Hogy hogy azt nem tudom, nem értek hozzá, csak gondolom hogy van módja a csíterek kiszűrésének.

All that and a bag of chips

(#2921) greenmaur válasza bepe79 (#2918) üzenetére


greenmaur
tag

Lehet én is elkezdek botolni. 2k fölötti pókmajmom még úgy sincs, de majd bottal :D

(#2923) Alg válasza Micsurin (#2919) üzenetére


Alg
veterán

Oké, te mi alapján szűrnéd ki, hogy a BOT vagy Józsika cirkál a ligetben?

Nem, nehéz, 100% excellent throw, illetve olyan tempóval tesznek meg olyan távokat megállás nélkül amire élő ember nem képes. Szerintem ha feltennék egy chart-ra az átlagos napi km-számot elég jól látszana hol kezdődnek a botok :U

+ GPS adatokból (trackből) is szinte biztos ki lehet szűrni valami kifinomultabb algoritmussal hogy mi az ami való életben, és mi az ami emulátoron futott.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2924) Micsurin válasza Alg (#2923) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bicikli btw, tudok jobbat, pár oldallal visszább van egy srác aki SMKP-val cirkált, ezért tartóm továbbra is bajosnak a szűrést. :)
Ha oktalanná tennék a csalást előrébb lennének, ha a radar működne, kiegyenlítettebb lenne a spawnolás és nem csak patkány jutna valahova, sőt néhány helyre az se,. :) (Túl sok a ha... :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2925) greenmaur válasza Alg (#2923) üzenetére


greenmaur
tag

Szenzor adatok pl? Magasság, egyéb ilyen adatok? Szerintem akár azokból is ki lehetne szűrni

(#2926) joergie válasza Soybex (#2922) üzenetére


joergie
őstag

Jól tudod, van itt más is akinek nem kell a szomszédba mennie feszkóért. Nem kell személyeskedni, ennyire se. Eddig jó volt ez a közösség, ne akard elrontani kérlek.

Ma reggel kelek, nézem a gym-et(itt egy van), üres. 2 óra múlva is az volt. a 3adikban már elmentem és betettem valamit. Miért hagyhatták üresen? az elmúlt pár napban minden este jött a botos vérpistike(bitdomo) 32es szinten, és kiverte az épp aktuális emberkéket, egy este akár többször is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2927) Alg válasza Micsurin (#2924) üzenetére


Alg
veterán

24/7-ben, pisiszünet nélkül, full konstans sebességgel tempomattal? ;]

Hidd el meg lehetne oldani, ha akarnák... a Blizzardnál is elég durva warden van pl. SC2-ben még a leütések közötti időt is nézi és kiszúrja ha valaki bill-makrót használ.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2928) Micsurin válasza Alg (#2927) üzenetére


Micsurin
nagyúr

" tempomattal?" Ez jó. :C :DDD

SC2 tudom, van ismerős aki ott egérre bindelt makróval szorult... :) A komoly gond itt az szerintem, hogy amíg ömlik a lé addig nem érdekük bármit is tenni. :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2929) Kvelstadt válasza bepe79 (#2918) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azt szoktam látni többször is munkába menet buszról hogy van egy stadion és mellette egy szobor ami az egyik helyi gym és támadják a gym-et pedig 20 méteres körzetben senki nincs a környékén.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2930) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom miket állítgattak még az updaten de ma a sokadik alap Pidgey lépett meg sokadik labdából való kiugrás után, illetve most egy Caterpie is lelécelt 3. kiugrás után. Így gyorsan fognak fogyni a labdák...

(#2931) marositech


marositech
senior tag

Kijött az 1.1.1 verzió iOS-re. (0.31.1)

Még mindig laggol iPad Air (iPhone 5S szint) a pokemonok görgetése és kiválasztása.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2932) tomazin válasza selembeli (#2897) üzenetére


tomazin
veterán

Ehhez van forrás?
Mert gondolkozok egy olyan progin, amivel egyszeruen lehet menedzselni a pokikat, ebbol meg csak ki kene szednem a bot reszt, a maradek kodot meg atnezni.

(#2933) whYz válasza tomazin (#2932) üzenetére


whYz
addikt

Egy rendes pokemon menedzser proginak tenyleg lenne ertelme, ahol latnam, hogy melyiknek mennyi a IV-je es tudnam evolvolni/power uppolni/transferelni oket egyesevel vagy tobbet egyszerre, mert az alap appal egy kinszenvedes.

(#2934) tomazin válasza whYz (#2933) üzenetére


tomazin
veterán

Tudom, ezert is kezdtem mar el vele foglalkozni
De eddig csak parancssoros progikat talaltam, de ennek ha meg lenne a kodja akkor a gui irastol is megkimelne.

(#2935) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

Azt tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy a Machop következő szintje után a Machoket mennyi candy-vel lehet még egyel tovább fejleszteni Machamp-ra? :)

Most úgy tűnik, hogy belőle tudnám kihozni a legnagyobb halálosztómat, ami így is csak cirka 1200 CP lenne, de nekem ez már bivaly... :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2936) torik válasza MdewC (#2935) üzenetére


torik
senior tag

100 candy

All that and a bag of chips

(#2937) SLYM válasza Micsurin (#2914) üzenetére


SLYM
veterán

akarunk Vincent? olvasd vissza a postodat amire reagáltam, aztán tedd fel magadnak az értelmes kérdésed

[ Szerkesztve ]

(#2938) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A bot elkapja a 21cp-s Ponitat is? Mert akkor engem is érdekel:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2939) #33253120 válasza Kvelstadt (#2871) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én kétszer elölről, egyszer hátulról költök. :D Így elvben nehezen ragadhat be bármi. :)

(#2940) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Lehet, hogy megjavították a labda animációt? Ma egyszer se fagyott meg, miután elkaptam egy pokémont.

(#2941) SLYM válasza Ereshkigal (#2940) üzenetére


SLYM
veterán

sajnos nem, nekem többet csinálja, mint a patch előtt

(#2942) #33253120 válasza spanglee001 (#2907) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pont ez a lényeg, hogy telne luxusautóra, de nincs hol megvenni.

(#2943) Ereshkigal válasza SLYM (#2941) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Akkor lehet átadtam neked a fagyásokat. ;]

(#2944) MdewC válasza torik (#2936) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt a Rockypikácsus mindenségit neki! :Y :(

Köszi! :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2945) #33253120 válasza Alg (#2923) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ma, csak azért, hogy normálisan tudjak játszani, és meg tudjam nézni a legközelebbi gymet (~2.5km) meg utána legyen mit befogni, pörgetni (~12km) kerékpárra pattantam. A kormányon a telefon, bluetooth a fülemben, ha pittyen rápillantok, meg 10 percenként rá kell nyomni, hogy ne aludjon be.
Sikerült összehozni egy 60km-es kört max 13-14-el, mert ahol lakom üres az a sáv jobb alul. Elkezdtem azt csinálni, hogy otthon tolok parfümöt, hogy ha arra jönnek pokemonok, akkor a rendszer hátha ad magától is később... De eddig semmi.
Baromi könnyű a sok megmondóembernek kitalálni, hogy hülyék vagyunk a játékhoz, vagy valami baromságot, de itt ők már két nap után letették volna (tisztelet a kivételnek. )
Lehet ekézni a fórumtársakat a "rinyálás" miatt, de sajnos ki kell jelenteni, hogy az Ingress alapú elhelyezés a gyakorlatban globálisan alkalmatlan a játékra a nagyvárosok kivételével.

Az alap felvetésre visszakanyarodva. Az én mai, és holnapi körömet illetően honnan fogja tudni a rendszer, hogy nem dolgozom, hanem szabadságon vagyok, és ezért van az átlagtól eltérő aktivitás. Ezt lehet súlyozni azzal, hogy a héten PH tábor. Berekfürdőn. Oda is menni fogok. Ez már két kiugrás a statisztikából. Akkor én akár statisztikailag bot is lehetek.

[ Szerkesztve ]

(#2946) Alg válasza #33253120 (#2945) üzenetére


Alg
veterán

Nem tudom miért nekem válaszoltál, én hozzá sem szóltam ahhoz a témához...

Ha szar a játék koncepciója, az továbbra sem hatalmaz fel csalásra. Pont.

Ha meg még mindig nem érted a különbséget a "tekerek bicajjal 60km-t ide-oda" illetve a "napi 24 órában fut a bot koppra pontosan 20km/órával megállás nélkül vonalzóval rajzolt GPS tracken" között akkor felesleges tovább magyaráznom.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2947) alpihun


alpihun
senior tag

Ma láttunk nearbyben egy pikachut s nagy hype s minden, mert még senkinek sincs s gyorsan háromfele váltunk haverokkal, hogy majd hívjuk egymást de semmi :( viszont itt lvl 17 és egy 1200as vaporeon elég ahhoz, hogy a hat gymből három enyém legyen :D csak nem tudom még hogy bag upgradet vegyek vagy lucky eggeket

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#2948) joergie válasza #33253120 (#2945) üzenetére


joergie
őstag

Neked van teleportod, úgy jársz munkába? ezt azért megoszthattad volna az emberiséggel, hogy ne szívjon mindenki napi minimum 1-2 órát ;]
Amúgy meg ki mondta, hogy nem vagy bot?! :DDD

Tegnap bringaúton nyomtam szigorúan 18kmh alatt 8km-t, vagy többet is(másik mobilon folyamat néztem a gps speedometert). Hát megadott olyan 2t. Ugyebár nincs rajta a térképükön a bringaút azon szakasza, úgyhogy kb csak azt számolta ahol így vagy úgy kereszteztem a térképen levő utat, vagy a közelemben volt egy párhuzamos.

alpihun
Akkor küldöm a 32es szintű botolós "haveromat" innen szeretettel, hogy neked se legyen fenékig tejfel a gym-ezés. Én(szintén 17) jelenleg csak azért gym-ezek, hogy fogyjon az a rohad revive meg potion-ok, mert foglalják a helyet a táskában.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2949) spanglee001 válasza joergie (#2948) üzenetére


spanglee001
addikt

milyen powerbankot használtok? gondolkodom a vételen, jöhetnek privátba is linkel együtt. 1 heten belül beszerezhetőek érdekelnek csak. :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2950) Alg válasza #33253120 (#2945) üzenetére


Alg
veterán

meg 10 percenként rá kell nyomni, hogy ne aludjon be

Google Play -> Stay Alive! app -> Application selected mode -> nincs több alvás PoGo közben :K ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.