Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Phobion válasza spanglee001 (#1795) üzenetére


Phobion
őstag

a liget-nél hol lehet autóval megállni? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1802) Sirandrish válasza KohanTroon (#1799) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ezt hogy csináltad 2 nap alatt??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1803) KohanTroon válasza Sirandrish (#1802) üzenetére


KohanTroon
tag

2-en csináltuk a tesommal ... de ő már megunta tegnap este ... ugyhogy egyedül maradtam ...

[ Szerkesztve ]

(#1804) Sirandrish válasza KohanTroon (#1803) üzenetére


Sirandrish
legenda

De napi 24órába 3 lure között ültetek vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1805) spanglee001


spanglee001
addikt

és az miért van hogy az asszonnyak tized annyi pokemont nem dobott a ligetbe mint nekem tegnap se és ma se :DDD neki xperia z van nekem s7edge ez közrejátszhat? ujra telepitette az alkalmazást, ujra inditotta telót akkor se, viszont a városban sétálgatva ahol elvétve pokéstop és csak néha néha esik pokemon az neki is van, de a ligeti döppingből ő kimarad :F szegényke sík ideg volt, most nézek neki valami komolyab telót hátha ez a gondja :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1806) KohanTroon válasza Sirandrish (#1804) üzenetére


KohanTroon
tag

kár hogy nem lehet megnézni mennyi ideig volt aktív a játék , de 18-án kezdtem a SOTE mellett :) azóta minden nap játszunk ....
ja és tönkrement bele a kismotorom :)

[ Szerkesztve ]

(#1807) Sirandrish válasza KohanTroon (#1806) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt viszont írja hogy hány km-t mentetek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1808) callmeakos válasza Sirandrish (#1798) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Vooooolt. Nem is egy ami meglógott valami bug miatt :DDD

All→M8

(#1809) Sirandrish válasza callmeakos (#1808) üzenetére


Sirandrish
legenda

pfff...hát mán írom a ticketet a supportnak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1810) DJGABI válasza Sirandrish (#1807) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem tegnapelőtt lett meg a 100km. bele se merek gondolni mennyi volt valójában. lvl20

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1811) Sirandrish válasza DJGABI (#1810) üzenetére


Sirandrish
legenda

És gyalog nyomjátok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1812) DJGABI válasza Sirandrish (#1811) üzenetére


DJGABI
addikt

egy 30as sztem ebből tuti gyalog volt meg. mostanában inkább bringa. van tartóm, sokkal jobb. tisztább szárazabb érzés :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1813) Sirandrish válasza DJGABI (#1812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt sejtem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1814) callmeakos válasza Sirandrish (#1809) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha lennél szíves. Én képtelen lennék rá, annyira zabos vagyok ilyen nap után.... pffff. :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1815) Sirandrish válasza callmeakos (#1814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah cseppet se félj...amint bevezetik a tradet, küldök pár Verebet meg Patkányt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1816) Kvelstadt válasza callmeakos (#1754) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak hounslow high street-re (város majdnem széle) mentem fel egy 20percre és fosott mindent a játék amit nyiregyen nem is láttam. Meg se fogtam mindent mert nem azért mentem de let vagy 10félefajta új pokém na meg persze pidgey spearow hegyek de azokból is olyan combosabbak.
Ja meg volt egy lure-os stop de senki nem volt ott. Otthagyták vagy aki odarakta annak már kevés volt amit dobott? Én összefogdostam a rattatàkat meg amit tudtam és 15perc alatt egy teljes szintet léptem ami nem is sok mert sokkal többet el kehetett volna kapni csak közbe dolgom volt.
Szal durván jobb a drop nagyvárosban.
A ház körül is pidgeotto-k repkednek meg egyszerre 3 poké ugrik elő a fűből lure meg minden nélkül..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1817) spanglee001


spanglee001
addikt

azigen pokemon update
evolve ;] :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1818) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

Valaki eltudná pontosan magyarázni, hogy gymben mikor is jár a pokecoin? :)
Nem igazán világos számomra, hogy pontosan milyen feltételeknek kell eleget tenni.
Volt már, hogy pár óra után kaptam coint, néhány helyen meg azt olvastam, hogy 21 órát kell várni.

(#1819) #75376384 válasza KriszXxX18 (#1818) üzenetére


#75376384
törölt tag

Amint beteszel lényt egy adagot le tudsz szüretelni. Nem tudom hogy ez üres gym esetén is igaz e. Akkor működik ha csapattárs mellé pakolsz.
Ami kiszúrás, hogy 21 óra után ha felveszed a jutalmat, akkor a felvétel időpontjától kezdi megint számolni...

[ Szerkesztve ]

(#1820) MdewC válasza spanglee001 (#1795) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi nem vagyunk rajta az asszonnyal? :DDD
Mi is toltunk ma egy 5 órás etapot a ligetben. :D

5 szint, neki 8, de mondjuk ma kezdte. :D

Nap végére 20 új poke, lett egy 720 pluszos turbó galambom meg mellé egy 620-as hipnotizálóm, valami bögyös néni esett 485 körüli CP-vel, sajna nem fejleszthető, valami durva rinocérosz 355 CP-vel, illetve sikerült fejleszteni még 2 db 400 pluszos lényt, így talán a közeli GYM bevehető lehet. :DDD

Esett jó pár ritkának tűnő és alap poke, amiket jó lenne fejleszteni, csak sajna ritkábban jönnek, mint a szokásosak, na mind1, lvl 10 felett azért jön néha 1-2 meglepi is, nekem eddig ez a tapasztalatom. Ja, meg jött egy tüzes paripa is egy tojásból. :DDD :B

Mondjuk én is csak most leszek még csak 13-as, szóval lehet annyira nem állok jól de 2 nap alatt ez nem is tré szerintem. Vélemények? :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1821) Armahun válasza KriszXxX18 (#1818) üzenetére


Armahun
addikt

21 óránként tudod kivenni ha van teremben pokéd annyiszor ahány teremben van.
Mindegy mikor foglalsz hozzá pluszba azt is ki tudod venni.

pl beteszel egybe ami kitart 21 óráig kapsz 10 coit, ha a 20. óránál hozzá foglalsz egyet akkor egy óra múlva 2 után tudod kivenni.

Ha a 21 őra eltelt és ki lehet venni ekkor hozzáfoglalsz még egyet azt is ki tudod venni.

Mindig a kivételtől számol a 21 óra és annyit kapsz ahány teremben a kivételkor van pokéd.

pokénként 10 coin és 500 pont fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1822) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor a mai tapasztalataim:
-Az Incense az a legjobban forgalmas helyen hasznos. Mint pl. a Tower Bridge-nél amiről írtam is. Utána még a London Eye-nál kapcsoltam be, hasonló volt a tapasztalat mint azelőtt. Csak sajna korántsem volt eredményes mivel ott valamiért lehalt a hálózat és az internet és naná hogy emiatt buktam el Golduck-ot. Mostantól nagyon figyelem a hálózatot amikor nagyobb dögöt kapok el, mert ha valami nem stimmel, és elfogáskor elmegy egy pillanatra a net, a játék azonnal összefossa magát és instant újraindítás, ami azt is jelenti hogy buktad azt a pokemont.

-Az incense amúgy máshol nem nagyon hatásos, mivel csak a közelben lévőket hozza közelebb, ritkábbakat nem tesz le amiatt a környékre (mondjuk ezt a Wigglytuffom csúnyán megcáfolja, de nehéz eldöntenem a csali miatt került e az oda)

-Ami újat ma szereztem az: Wigglytuff, Poliwhirl - ugyanis annyi Poliwaget vágott hozzám a játék hogy kitelt egy combosabb Evolve, Gloom, Rhyhorn, Geodue, Persian, Dratini, Ekans, Clefairy, Haunter és Koffing, Kingler aminek nagyon nagyon de nagyon örülök. Az egyik kedvencem, nagyon régóta pályáztam rá, illetve egy nyamvadt Exeggcute, amit a 10KM-es tojásból dobott (kenje a hajára) Mindeközben 14-ről 16-os szintre léptem ez alatt szóval nincs panasz :D

Kinglert egyébként próbálom majd top championnak tenni amíg nem lesz meg Charizart :P

All→M8

(#1823) Sirandrish válasza MdewC (#1820) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fogalmazódott bennem egy vélemény, de inkább nem írom le :B :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1824) Trentaro válasza Kvelstadt (#1816) üzenetére


Trentaro
tag

UFF Virtuálisan mentél oda vagy ténylegesen? Bocsi, csak már nem tudom követni, hogy ki hol lakik. Kivéve Sirandrish-t, akit nagyon sajnálok. :R Csak mert hounslow high street kocsival kb. 5 perc a meló helyemtől, gondolkoztam is, hogy holnap el kéne ugrani oda vagy uxbridge-be egy kis gyüjtögetésre. UFF

nem kötelező megadni

(#1825) DJGABI válasza MdewC (#1820) üzenetére


DJGABI
addikt

bocs, de ezekről az elnevezésekről ez ugrott be :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1826) MdewC válasza Sirandrish (#1823) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD Megértem, ne hari kolléga, tudod, ha tudnék, segítenék! :K

Mondjuk a turbó galambot meg a hipnotizálót "csak" fejlesztettem, sajna tovább nem húzhatók, csak ha csillagport pazarolnék rá, de azt nem fogok. :N (ettől most jobb egy kicsit? :DDD egyébként le a kalappal előtted, meg aki vidéken tolja, mert én sztem el se indulnék... :( )

:R

(#1825) DJGABI: Jogos, tudom, hogy szánalmasak az elnevezéseim, :DDD elnézést is kérek miatta, de így próbáltam leírni, mert így kicsit érdekesebb nekem, mint ... Na majd belejövök. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1827) Kvelstadt válasza DJGABI (#1825) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem most ez a kedvenc:

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1828) MdewC válasza Kvelstadt (#1827) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez baromi jó! :C

Na kb. ezt a szintet tudom is hozni nevek terén. :D

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1829) spanglee001 válasza MdewC (#1828) üzenetére


spanglee001
addikt

igen próbáltam átírni is rá, de sajna nem enged annyi karaktert :DD

holnap teszteljük az asszony új telóját, lehet a gyengébb teló miatt vagy a régebbi android szoftver miatt nem adta neki annyira mint nekem, de ha így se lesz jó neki akkor nincs mit tenni :(

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1830) whitezo88 válasza callmeakos (#1822) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ma én is mentem a lakótelepen meg a környékén egy dupla incenses kört, jól le is izzadtam. Ha jól láttam lila köddel jelzi ha arra jött a dög, na ez CSAK patkány és galamb volt. Ráadásul folyamatosan mutatott egy Drowzeet valahol és akármerre mentem nem dobta ki így se. Nagyon rossz hogy 3lábnyom van, nem tudod merre indulj, és szó szerint minden utcába bementem de semmi. Igaz jött 2-3 új így is, de krumpli rankúak...

[ Szerkesztve ]

(#1831) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na végre fogtam egy, két Eeveet...
1. kérdés: Nem emlékszem már, mi volt a neve a sorozatban a Vaporeonak? (csak az evolve miatt :) ) Rainer talán!?
2. kérdés: Leafeont tudok evolvolni Eeveeből ? :) :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1832) KriszXxX18 válasza Armahun (#1821) üzenetére


KriszXxX18
tag

Köszi. :)
Azonban nekem már volt olyan, hogy pár óra után is adott. Az hogy lehet?
Mármint este gymeztem(előtte nem volt gymben egy pokémonom sem) s rá 1-2 órára kaptam 30 coint(3-at raktam be, s bent voltak amikor kaptam)

(#1833) KriszXxX18 válasza Micsurin (#1831) üzenetére


KriszXxX18
tag

Vaporeonhoz "Rainer" név kell :)
Leafont sajnos nem lehet.
Csak vaporeon, jolteon, flareon van még. Én egy umbreon frissítésre várok :D

[ Szerkesztve ]

(#1834) Micsurin válasza KriszXxX18 (#1833) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm, kár.. azért remélem idővel az összes bekerül majd! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1835) sirály12 válasza Ron Swanson (#1775) üzenetére


sirály12
őstag

Ilyen kelt ki nekem egy pokétojásból 5 vagy 10km-es volt. 274-es cp-s.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#1836) -Faceless- válasza whitezo88 (#1830) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ilyenkor lépj ki, és indítsd újra. Nekem is volt, hogy hypno beragadt, és fél órával despawn után is mutatta a közelben. Ez újraindításkor helyre áll.

Amúgy pokevisiont használni kényelmes, és nem akarok fél 2-kor belemenni miért, viszont aki teheti a desktop alkalmazással sokkal jobban jár. Ha valaki nem találja, majd osztok linket "holnap".

[ Szerkesztve ]

(#1837) MdewC válasza KriszXxX18 (#1833) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szóval akkor evolve előtt át kell neveznem és akkor alakul Vaperonná? :)

Az komoly! Meg kell jegyeznem ezt a Rainer nevet akkor. :DDD

Köszi!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1838) zsolt1225 válasza MdewC (#1837) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Sparky = Jolteon
Rainer = Vaporeon
Pyro = Flareon

(#1839) zoli.22


zoli.22
tag

Egyelőre nem értem ezt a IV calculatort. Ez azt jelenti, hogy kimaxolva erősebb lesz egy magasabb %-os pokemon? Mert a két kedvenc gym támadó pokemonom pl 30-40% körül van. Persze harc közben nehéz ezt felmérni, mert úgy sem találkozok ugyan olyan fejlettségű ugyan olyan pokemonnal, de teszik a dolgukat.

(#1840) Sirandrish válasza MdewC (#1826) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi gond :)
Szerintem nálam se lesz hosszú életű..oké, próbál az ember kitartani de mikor nap mint nap ugyanazokat kapom, aztán más meg máshol 2 nap alatt 2-3 óra városligeti ücsörgéssel messzebbre jut mint én 1 hét alatt, akkor elmegy az egésztől a kedvem. Nyilván nem tőled vagy mástól sajnálom, csak az esélyek egyenetlensége bosszant.

Nah de nem kesergünk...megyek oszt fejbe vágok valamit a lasztimmal :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1841) #33253120 válasza Sirandrish (#1840) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ennyi. Én emiatt fogok bicajjal járni dolgozni hétfőtől. (2*15 km)
Nálunk van 1db pokéstop, (szerk.: de útközben nincs semmi amit el lehetne kapni) a szomszéd településen van a vasútállomás na ott van még egy, meg egy gym.
De mivel erre szinte senki nem játszik egy lure, vagy egy incense után után a környéken sosem látott dolgok jönnek...
No meg megtanultam helyközi buszból pokéstoppot pörgetni... :D

[ Szerkesztve ]

(#1842) Zolom89 válasza zsolt1225 (#1838) üzenetére


Zolom89
senior tag

Működik, Pyrot csináltam is :) egy 350 Eveeből lett is 850es :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#1843) Sirandrish válasza #33253120 (#1841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor melóba járok busszal, én is szoktam pörgetni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1844) draco31


draco31
veterán

Rohadék Charmander, megzabált 10 kaját, meg elment 50 laszti, végül elszaladt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1845) Kvelstadt válasza Micsurin (#1831) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem még csak az első 150 poké játszik. Majd idővel nagy frissítésekkel jön a többi. Szal next genbe fogjuk mi még unni swinub-ot is meg ledyba-t pidgey-ék helyett.

Más.
Tegnap vettem egy 6000mAh-s powerbankot.
Nemtom mit bír, azt sem tudom a relóm aksija mekkora de ma elkószálok valamerre hátha esik valami.
Tegnap két 160-as squirtle is törte a ballt és szökött el.

Ezt az átnevezős evolve-ot honnan kéne tudnom a játékon belül?
Mer tök jó hogy tudom hogy a pyro név kell nekem először de ha nem netezek akkor honnan tudnàm meg?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1846) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

23-ason így állok. Aki azt hiszi hogy könnyű dolgom van a belvárosban, az téved. Hajnalban foglaltam el 4 gymet, most egy sincs. :D Ha kék lennék vagy piros, lehet meg tudnék tartani 1-2-t... Remélem lehet majd színt váltani, mert így oké, hogy sokat gymfightolhatok (sok xp), de nekem stardust kéne.

Múlt hétfő óta nyomom. A játék szerint 120km-t gyalogoltam, de volt az 200 is.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1847) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1846) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Még ha a cp-t nem is nézem akkor is magmar gengar scyther...
Gastly fantomképét már láttam egyszer pár percig a radaron, de az volt a max contaktom vele..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1848) Newlachka válasza Oppenheimer (#1846) üzenetére


Newlachka
őstag

2000-es snorlax az kemény.
én lvl 20-as vagyok,de nagyon sokat szenvedek amiatt,hogy folyamatosan legyen 10 gym-em. eddig ma mentem 80km-t minden féle eszközzel,hogy a környező "falukban" lévő gymet megszerezzem. még 4óra van a begyűjtésig és meg is kellene őket tartani.
Pokék terén átlagosan állok 8-10 1000+-osom van.
Semmi különleges..
elég sok az a 75k fejlődési pont ami kell már a szintlépéshez.

(#1849) Oppenheimer válasza Newlachka (#1848) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha te meg tudsz tartani 8-10 gymet, akkor állati mázlista vagy. Nekem el kéne menni a külvárosba/vidékre, és betenni az 1200+ pokékat gymekbe, akkor talán pár napig lenne esélyem stardustot kivenni. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1850) KriszXxX18 válasza Oppenheimer (#1846) üzenetére


KriszXxX18
tag

HUUU :D Azt a snorlaxet és gengart eléggé irigylem :D
Most éppen keltek egy 10km-es tojást, remélem, hogy snorlax lesz benne. :) Gengart meg még szürkésen sem láttam a radaron, eléggé ritkaság. :)
Alapból ilyen nagyok voltak amikor elkaptad őket, vagy végig fejlesztgetted?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.