Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Haha. :D :W

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1252) ¤Envy¤ válasza Sirandrish (#1247) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem volt célom ezzel senkit bántani, természetesen más topicban én is bekérdezek olyat, amit mások hatvanszor leírtak már, aztán kapom is az ívet. :B

Itt csak arra céloztam, hogy pl. a nagyon alap dolgokat, pl. Lure, érdemes lenne már beírni oda is. :R

[ Szerkesztve ]

(#1253) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mai nap után bizton állítom hogy a nyomkövető rendszer úgy bugzik mint a rossebb. Egy Fearrowért kajtattam 40 percet, keresztül-kasul bejártam a környéket, meg a csalit is bekapcsoltam, de semmi. Egy tapodtat nem mozdult az a 3 labnyom. Aztán feladtam. 40 perc ingyen séta :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1254) torik válasza TazLeacher (#1250) üzenetére


torik
senior tag

köszi a választ! Akkor statok terén nem számít annyira a dolog, viszont ha megvolt az evolve akkor több dust-ba kerülne ugyan az a powerup, nem? :U nem vagyok elhalmozva vele aztán próbálom megfogni ahol lehet :D

All that and a bag of chips

(#1255) whitezo88 válasza callmeakos (#1253) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel egy ideje bugos, mindig 3at mutat.

(#1256) MriXYon válasza Madwe (#1233) üzenetére


MriXYon
csendes újonc

Persze, ha már kiforrja magát akkor jó lesz. Én arra a részre gondoltam mikor megindul a roham, ugye akkor átirányíthatják a játékosok egy részét a "régi" szerverekre.

(#1257) callmeakos válasza whitezo88 (#1255) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor tulajdonképpen csak szerencse kérdése mit fogsz. Abba amibe épp belebotlasz.

All→M8

(#1258) MriXYon válasza callmeakos (#1257) üzenetére


MriXYon
csendes újonc

Időnként én újra szoktam indítani a progit menet közben. Mivel ha lekapcsol a képernyő akkor általában beragad a lista. Az újraindítás után frissíti a listát, ugyanúgy 3 lábnyomra jelez mindent (ezt majd az update orvosolja) viszont csak azokat jelzi amik ténylegesen a közelben vannak.

Tehát a beragadás miatt olyat is jelezhet ami már rég ott sincs.

[ Szerkesztve ]

(#1259) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én egy Horsea-t követtem volna le, de nem találtam meg sajnos a bug miatt :(

(#1260) Kvelstadt válasza whitezo88 (#1255) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én még nem is láttam kevesebbet szóval azt hittem az az alap.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1261) callmeakos válasza MriXYon (#1258) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És is gondoltam erre utólag, de maga a karakterikon folyamatosan mozgott fel alá a listán, szóval nem gondoltam semmi gázra akkor.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1262) Madwe


Madwe
nagyúr

Én most a gépre telepíthető pokemon appal néztem, h mik vannak a környékemen, pont most értem haza, mert láttam h van 3 új pokemon amit még nem ismerek, meg is szereztem 5 perc séta alatt, s azt is tudtam hova kell menjek :D

(#1263) torik válasza Madwe (#1262) üzenetére


torik
senior tag

Linket dobsz hozzá pls? :U

All that and a bag of chips

(#1264) Fr0z3n válasza Madwe (#1262) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Melyiket használod? Én az itt linkeltek közül egyiket se bírtam müködésre :(

(#1265) ¤Envy¤ válasza Madwe (#1262) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az milyen? Csalásnak számít?
Csak megmutatja mi van a környékeden, de ugye nem lehet fotelból megszerezni...?

[ Szerkesztve ]

(#1266) Sirandrish válasza Madwe (#1262) üzenetére


Sirandrish
legenda

Micsoda? Linket :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1267) whitezo88 válasza Sirandrish (#1266) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem ez most megy. [link] be kell logolni, de olyan címmel is jó amivel nem játszol.

Írja hogy mikor tűnnek el. Környékemen csak kis szirszarok vannak :(

[ Szerkesztve ]

(#1268) Karma


Karma
félisten

Csak a biztonság kedvéért: az a fiók, amivel beléptek az alkalmazáson kívül más eszközökkel, jó eséllyel banhammer áldozata lesz. De gyanítom a Nianticnál most vannak ennél fontosabb dolgok.

“All nothings are not equal.”

(#1269) Madwe válasza whitezo88 (#1267) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen én is ezt használom :) Annyi h másik accal léptem be én is, jobb a békesség :)

(#1265) ¤Envy¤ relatív, én csalásnak veszem :D Annyi, h mutatja egy google térképen a gépeden, h a környékeden mik hol vannak, de ettől függetlenül a telefonoddal el kell oda menj s el kell kapjad.

[ Szerkesztve ]

(#1270) Sirandrish válasza whitezo88 (#1267) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beléptem az asszony mailjével, a gond csak az hogy kb 30km-t téved a cucc...
Rohadtul nem azt mutatja ahol vagyok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1271) bepe79


bepe79
addikt

Evolve-oltam a Pídzsottómat, és most van egy CP458-as Pidgeot-öm. Viszont ezt már sem power up-olni nem engedi (Trainer level is too low to power up.), sem pedig evolve-olni. Ez miért van? És mi a következő lépés a továbbfejlesztésre?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1272) Fr0z3n válasza Madwe (#1269) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nekem ez nem mutat semmit :(((

(#1273) petyus_ válasza bepe79 (#1271) üzenetére


petyus_
senior tag

A pokemonoknak is van szintje, ez nem lehet magasabb, mint a tied.

(#1274) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha igaz amit ez a progi mutat az igen durván kiábrándító. :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1275) Phobion válasza Sirandrish (#1274) üzenetére


Phobion
őstag

USA-ba rajzanak a pokemonok, és ettől a niantic games-től olyannyira nincs visszajelzés bug fixet illetősen se(!!!), hogy ilyen balance féleséget ne is várjunk szerintem évekig :C

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1276) Bári


Bári
tag

Valaki tud esetleg free wifi hotspot map-et linkelni. Engem elsősorban az (is) érdekelne.

(#1277) Kimi87


Kimi87
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Már a csapból is ez a játék folyik, gondoltam én is kipróbálom. Feltelepítettem a játékot, és a karakter szerkesztése után mindig leáll a játék. Az első napokban a szerverek túlterheltsége miatt gondoltam. De azóta eltelt jó pár nap, és a hiba változatlanul jelentkezik. Huawei P6-om van, 4.4.2.-es androiddal. Van valakinek ötlete mi lehet a gond ??
A válaszokat előre is megköszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#1278) torik


torik
senior tag

Ez a desktop app nem ér sokat ha csak az ember szintjének megfelelő lényeket mutatja és mindenki kamu reggel lép be :DD

All that and a bag of chips

(#1279) Madwe válasza torik (#1278) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én lvl10en vagyok s kamu accal nekem olyat és csak olyat talált amit mutatott, aztán lehet igazad van, nem sokat teszteltem :D

(#1276) Bári google a barátod, de most egy picit én is azzá váltam gondolom :D zöld teljesen nyílt, sárgánál megvan a kód hozzá ha ráböksz, piroshoz nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1280) jansky1


jansky1
senior tag

Kamu accounttal léptem be, nem mutat semmit, sima google térkép! :D

[ Szerkesztve ]

(#1281) petyus_


petyus_
senior tag

Nekem működik, kicsit várni kell vele, szerintem csak azokat mutatja, amik azután jelennek meg, hogy elindítottad a programot, még azt is írja, hogy meddig lesz ott.

(#1282) PcForCe


PcForCe
tag

Szerintetek, lesz valtoztatas azzal kapcsolatba, hogy kisebb varosokba is olyan legyen a kapas mint mondjuk Pesten? (Gondolok itt Pokestop, gym, maga a pokemonok) mert igy eleg gyér.

Samsung Galaxy S9+

(#1283) Parson


Parson
addikt

No gyerekek, megvolt a mai túra, másfél óra, 5,5 km, leizzadva, rohadt jól esett... Jah és 52 (!) pokémon! Meg egy rahedli egyéb cucc - 1 incence es 2 lure-ral megpakolt poke stop segitett. Ez kezd jo kis sportossá válni... :)) jah és 7-es aljáról majden felértem a 9-es szintig. :) és csak 1x fagyott ki egy mon befogása után. Jó lesz ez! :)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1284) whitezo88 válasza Parson (#1283) üzenetére


whitezo88
nagyúr

merre mentél hogy ennyi jön?

(#1285) Madwe válasza whitezo88 (#1284) üzenetére


Madwe
nagyúr

2 lure + 1 incence alatt kb alap h ennyi jön bárhol is legyél sztem.

[ Szerkesztve ]

(#1286) Parson válasza whitezo88 (#1284) üzenetére


Parson
addikt

Össze-vissza mindenfelé, a lényeg, h a poke stoppokat próbálom végigjárni, főleg ha van lure is rajtuk, akkor ott is ragadok.
Hozzáteszem, engem a sport-oldala miatt is izgat, mert a sok munka mellett nő a sörhas baxus. :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1287) TheProb


TheProb
veterán

Újabb live map, böngészős, nem kell login sem. Az más kérdés, hogy nekem még mindig azt írta, hogy leterheltek a szerverek és nem tölt be semmit

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1288) Karma válasza bepe79 (#1271) üzenetére


Karma
félisten

A Pidgeot a trió végső alakja, úgyhogy evolve-ot ezért nem is rak ki a felületre.

“All nothings are not equal.”

(#1289) Armahun


Armahun
addikt

Jött frissítés az appra.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1290) Tav-Csoves válasza bzsolt99 (#1168) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

megköszönnénk!

(#1291) Madwe válasza Armahun (#1289) üzenetére


Madwe
nagyúr

iOsen minor text fixes-t ír, remélem ennél azért többre futotta nekik...

szerk: patch óta nem enge vissza :)

[ Szerkesztve ]

(#1292) whitezo88 válasza Armahun (#1289) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"Minor text fixes"

wow, még jó hogy nincs egyéb probléma, vagy bug :DDD

(#1293) Rula válasza TheProb (#1287) üzenetére


Rula
tag

Ez tűnik eddig a legjobb opciónak. Nem is kell semmit se letölteni se, bejelentkezni se kell és még telefonról is működne, ha éppen nem halt volna le az oldal vagy a szerver

(#1294) Madwe


Madwe
nagyúr

Szerintem a játék se megy, legalábbis nekem csak ezredjére enged vissza kb, s a patchre gyanakszom h ideiglenes terhelést okozott, reméljük hamar lecsendesedik :D

(#1295) Nova96


Nova96
őstag

Na kipróbáltam én is az incense-t és sétáltam vele másfél kilométert és egy lila/rózsaszín köddel pokémon nem jött velem szembe.. a városba :F Akkor jöttek amikor buszon ültem összesen 4db...10-20 pontosok.
Vagy egy helybe kell ülni, de ez elég silány :W

(#1296) Tav-Csoves válasza Armahun (#1289) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A frissítést beküldtem az apkmirrornak :)

(#1297) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok nektek működik az APP?

The easy day was yesterday!

(#1298) DJGABI válasza tomrRRR (#1297) üzenetére


DJGABI
addikt

nem megy [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1299) tomrRRR válasza DJGABI (#1298) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Köszi a választ.

Ezt már próbáltátok, kibannolhatják az accout érte? hack

The easy day was yesterday!

(#1300) Armahun válasza tomrRRR (#1299) üzenetére


Armahun
addikt

Igen de egyelőre csak egy időre.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.