Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) architect26


architect26
aktív tag

Instinct v Mystic v Valor? Ki melyik teamben van? Miért? :D

Per aspera ad astra

(#1102) tomazin válasza r6man123 (#1100) üzenetére


tomazin
veterán

Érdekes kérdés ez.
Én úgy állok hozzá (hasonló korban), hogy azt csinálok amit jól esik, amíg másoknak nem ártok vele.
Az meg hogy ki mit gondol. Én is gondolok sok mindenkiről sok mindent, de mégsem osztom meg velük...az hogy nekik kötelességük legyökerezni, hátmertezmekkoragáz, az csak az ő szegénységijük.
Sőt én jót szoktam mosolyogni, mikor hasonló időben (éjfél körül) az utcán találkozok pokémonkeresővel :)

architect26:
kék
oka annyi, hogy minden piros volt körülöttem, így gondoltam vagy sárga vagy kék (mert ha mindenki piros, akkor az uncsi lesz). elvileg sárgák vannak a legkevesebben, kollégám azért lett az.
szerencsére bp-n gyakran cserélődik egy adott gym színe. (ahol lakok ott mióta játszom minden piros, így remélem még be fogom érni őket, hogy lehessen valami adokkapok)

[ Szerkesztve ]

(#1103) TheProb


TheProb
veterán

29.2-es update óta csak nekem nem mutatja a térképet adott pokémon adatlapján, hogy hol fogtam be?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1104) TheProb válasza r6man123 (#1100) üzenetére


TheProb
veterán

Mi ma este tekeregtünk a belvárosban, meglepődtem, hogy mennyi ember nyomatta. Nem túlzok ha azt mondom minden 2-3. ember vagy csoport ezzel szarakodott, kicsit már cinkesnek is éreztem magam, hogy 4en 25évesen ezzel b@sszuk a rezet és mindenki tudja mit csinálunk... :D Egyébként sok csaj is tolja, végén még becsajozni is be lehetne... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1105) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1053) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha van a közelbe rámegyek. Ma ugyanott hugomnak meg nekem is jött egy hitmonlee. Egy HITMONLEE!!
Elkaptuk mindketten csak nekem kifagyott és nem is lett meg aztán meg mégegyszer nem jött elő.
Spot-ból meg pörgettem 3egget. Persze vagy 10 spot-ból és volt ahol megvártam míg újra lehet pörgetni.
Ja meg a poén hogy néha meggajdul a gps jel és össze vissza rohangál a karakter ami tök jó mert kaptam belőle 1km-et úgy hogy vagy 3 órát egyhelyben ültem egy havernál a lakásban. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1106) torik válasza architect26 (#1101) üzenetére


torik
senior tag

Kék. Leginkább annak tetszett a leírása, ennyi :D

All that and a bag of chips

(#1107) Karma válasza TheProb (#1103) üzenetére


Karma
félisten

iOS-en nem jött új verzió, de szintén nem mutatja a térképeket. Vagy a Google kilőtte az API kulcsuk, vagy erőforráshiány miatt kilőtték a funkciót (mint pl. a radart). :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1108) Ereshkigal válasza torik (#1069) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Miskolcon merrefelé szoktak ilyen csoportok összeverődni?

(#1109) Janoo_07 válasza Karma (#1107) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Ja hogy ezért hulladék a radar és jelez mindent 3 tappancsosnak.

(#1110) torik válasza Ereshkigal (#1108) üzenetére


torik
senior tag

Én eddig 2 olyan helyet találtam ahol egybe volt 2-3 pokestop és fel volt incense-elve az összes, az egyik a Deák tér, a másik a Szinva terasz.

All that and a bag of chips

(#1112) Sirandrish válasza Trentaro (#1076) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mennyit mentél két nap alatt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1113) zsola32 válasza Chuzzlee803 (#1093) üzenetére


zsola32
őstag

ez csak séta volt...
már várom a mai napot.

(#1114) whitezo88


whitezo88
nagyúr

miert nem enged inkubatort hasznalni? Van par tojasom.

(#1115) #75376384 válasza whitezo88 (#1114) üzenetére


#75376384
törölt tag

Engedi azt csak néha nehezen veszi be a parancsot.

(#1116) csasaKKP válasza whitezo88 (#1114) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Egy tojáshoz 1 inkubátor használható egyidőben.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1117) Trentaro válasza Sirandrish (#1112) üzenetére


Trentaro
tag

Azt nemigazán tudom, hogy hol kell megnézni, de tegnap kaptam meg a 10km-es akármit.

nem kötelező megadni

(#1118) #75376384


#75376384
törölt tag

Ez a "befogás" közbeni eltűnés talán még a fagyásoknál is bosszantóbb. Amikor találok egy erős lényt rádobom, megszökik, megint rádobom, megint megszökik, majd jön a szürke köd és sehol semmi... Ezt valahogy nehéz megemészteni. :D
Az elmúlt 2 napban vagy 5 eevee szökött meg előlem...

[ Szerkesztve ]

(#1119) juhiimi válasza marositech (#1043) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Ez velünk is mindig előfordul csak nagyábból fordítva. Én kapom el általaban először és nekem bedobja a cp 10-eket, neki meg adja a 100 körülieket másodjára. Mondjuk tegnap kicsit kompenzált a rendszer, beadott egy 220 CP-ést, csak az a baj, hogy egy Clefairy volt :DDD

(#1120) fpatrik17 válasza #75376384 (#1118) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Etesd be Razz Berryvel és nagy pokelabdát hajíts neki, akkor dobj mikor a legkisebb a kör, próbáld a homloka közepét eltalálni. Nekem így még nem szökött meg semmi. Most 400 cp körülieket kapkodok el.

• Honor Magic5 Pro •

(#1121) #75376384 válasza fpatrik17 (#1120) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ooo tényleg a csali... Még csak lvl 8 vagyok és az előbb egy 230cp körüli lépett le, azért is volt a babyrage, pedig mindkétszer tökéletes volt a befogás. Kaját már kaptam, nagy labdáim viszont még nincsenek (ez de jól "hangzott").
Köszi a tippeket.

(#1122) fpatrik17 válasza #75376384 (#1121) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Tudtommal lvl 9-nél kapod a nagylasztit, utána pedig Pokestopból potyog, mintha muszáj volna. Én az alap piros lasztikat már el se fogadom. :D
Igazán nincs mit :)

• Honor Magic5 Pro •

(#1123) tybsen válasza fpatrik17 (#1120) üzenetére


tybsen
addikt

Valószínűleg ez az egyetlen megoldás, mert nálam is megszöknek.. Ma már egy egyszerű kukac is megszökött :D a pokestopok meg sokszor ugyan pörgethetők de fehéren maradnak, nem töltenek be, így cuccot sem adnak.

(#1124) Lanash válasza fpatrik17 (#1122) üzenetére


Lanash
aktív tag

lvl 12-nél kapod az első (20) nagy labdát.
link

[ Szerkesztve ]

(#1125) mondomén válasza marositech (#1067) üzenetére


mondomén
őstag

Pontosan hol van ez a resz?

(#1126) marositech


marositech
senior tag

Sziasztok.
Tegnap a városligeti hentelés után, kb. 20:00-tól egészen reggel 6:00-ig nem tudtam bejelentkezni.
Párom aki tegnap alig pokézott, az simán beengedett.
Viszont pár napja, a párom napközben izomból pokézott és az lett az eredménye, hogy ő nem tudott bejelentkezni, viszont én azon a napon nem nagyon pokéztam, betudtam jelentkezni.
Amolyan szándékos pihentetés van?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1127) szekra válasza marositech (#1126) üzenetére


szekra
őstag

Szerintem véletlen egybeesés, nem hiszem, hogy ilyen lenne.

(#1128) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Az mire jó hogy nearby-ből egyet kijelölök?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1129) Kvelstadt válasza tybsen (#1123) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valami 5 perc múlva újrapörgethető és szerintem ezt nerfelni fogják mert így elvan az ember a tóparton és farmolni tudja a spot-ot. Két tojás is esett ugyanabból a spot-ból tegnap.
Tényleg az megvan szabva hogy mi eshet tojásból vagy bármit dobhat?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1130) DJGABI válasza Kvelstadt (#1128) üzenetére


DJGABI
addikt

most épp semmire, de amikor nincs 3 lépés bug, akkor jobban nyomon tudsz követni egyet, kijelölöd, aztán nem kell megnyitogatni a menüt, mutatja h közeledsz/távolodsz-e hozzá/tőle

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1131) MattM


MattM
tag

Csak én nem értem az embereket? Ha valaki bent kockul akkor az egy antiszoc, mozduljon már ki, ha valaki kint kockul az egy zombi, hagyja már abba. Eskü nem értem én ezt a logikát.

(#1132) szekra válasza Kvelstadt (#1129) üzenetére


szekra
őstag

[link]

Minden pokéstop újrapörgethető 5 percenként. Én is munkahelyen meg otthon pörgetem őket, mivel pont itt van 1-1 :)

(#1133) Kvelstadt válasza szekra (#1132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ekans nidoran vulpix poliwag oddish abra grimer gastly koffing cubone. Kb minden jó még azokból is amit nem írtam de a fentiekből meg mind kell! :)
Nekem csak 5km-es tojást dobott.
3.7-nél jár az első és mostmár tudom hogyse mewtwo se moltress nem fog esni belőle. :D

Annyi előnyöm meg van hogy én régen szerettem a pokét szóval már a körvonalból felismerem hogy mi van a környéken. Azon már kicsit agyalnom kell néha hogy minek mi volt a neve. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1134) Parson válasza Kvelstadt (#1133) üzenetére


Parson
addikt

Koffing-ot a inap nekem is sikerült kapnom... talán ma ha müködnek a szerverek, tolok egy turat ujra. :)

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1135) b.daniel


b.daniel
senior tag

Valaki elnondja pls a gym harc hogyan működik? Elfoglaltam egy gynet ott hagytam egy 350-s Kinglert, 10 perc múlva már ki volt ütve egy 90-es Ghastly által?.. :/

(#1136) bepe79


bepe79
addikt

Én tegnap este negyed 11 körül pakoltam el Pídzsottómat (CP213) egy 18. kerületi (pestlőrinci) gym-ben, azóta is ott van, evolve-olni sem tudtam 10 perce, mert aszondja, hogy is assigned to a Gym. Kíváncsi leszek, hogy mikor ütik ki, meg addig mit szed össze nekem. Eddig nem nagyon vettem észre, hogy XP-t, vagy bármit profitáltam volna belőle, hogy ott van.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1137) Kvelstadt válasza Parson (#1134) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az csak azért kéne mert jópofa. Imádtam az anime-be mikor mondta hogy kofööö. :D
Ezt a candy-t mire kaphatom?
Mert a stardustot elraktam bulba-ra jogy az fejlődjön először de candy elfogyott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1138) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ez a fejlesztősdi meg az evolvet hogyan érdemes csinálni?
Valahol azt olvastam hogy elöszőr érdemes teljesen felfejleszteni a pokemont a szintjén és utána evolvolni. Erről tudtok valamit?

(#1139) szekra válasza bepe79 (#1136) üzenetére


szekra
őstag

Menj be a shop-ba, jobb felső sarokban van egy pajzs, ahány szám van benne, annyi gym-et tartasz. 21 óránként tudsz rákattintani és begyűjteni értük a cuccokat.

(#1137) toturi: Candy-t az elkapott adott fajta pokémonok után kapsz, illetve ha Transfer-elsz egy pokémont, kapsz érte 1 candyt.

[ Szerkesztve ]

(#1140) TazLeacher válasza b.daniel (#1135) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem feltétlen az ütötte ki. Legyőztek, majd azt hagyta ott.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1141) PcForCe


PcForCe
tag

Sracok, ha beteszek a gymbe egy pokemont es legyozik, az eltunik vagy visszakerul hozzam? Mire szamitsak? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+

(#1142) tick válasza Cseri0058 (#1138) üzenetére


tick
aktív tag

Fejleszteni csak a legerősebbeket érdemes.
Én vissza küldök mindent amit nem tudok evolveolni és nem elég erős. Ha a következő evolúció nincs még meg, de nincs elég candy, akkor is.
Viszont amit tudok evolveolni (12 candys a legjobb) azt nyomom is fel. Ha van lucky egg akkor érdemes sok ilyet gyűjteni és egyszerre csinálni. (evolve = 1000xp, második szintre is )

Everything that has a beginning... has an end

(#1143) szekra válasza PcForCe (#1141) üzenetére


szekra
őstag

Visszakerül, csak legyengülve. Ha teljesen kiütik akkor Revive-al újraéleszted, ha csak gyenge akkor Potion-el tudod gyógyítani.

(#1144) marositech válasza szekra (#1143) üzenetére


marositech
senior tag

Ki kéne már bővíteni a topicösszefoglalót...

Cseri0058: Az elején kapott legelső pokédat nyugodt szívvel kukázhatod. Ugyanis ahogy fejlődsz, egyre erősebb pokékat kapsz, a 100 alatti CP-s pokékat váltsd be.

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1145) Cseri0058 válasza tick (#1142) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem jelenleg az a célom hogy az elején választott charmandert felfejlesszem. De eddig egyetlen darab charmanderrel sem találkoztam. Azért is kérdem hogy hogyan lesz erősebb. Fejleszteni majd evolvolni vagy fordítva.

(#1146) PcForCe válasza szekra (#1143) üzenetére


PcForCe
tag

Nah az kiraly, eddig ezert nem mertem berakni semmi eroset mert azt hittem eltunik amit nehezen szereztem :D Igy akkor indul a hoditas :D

Samsung Galaxy S9+

(#1147) bepe79


bepe79
addikt

Az miért van, hogy 4 új üzenetet mutat nekem a fórum, de nem látom őket, és minden embernél 0-ást mutat? Eddig csak 3 volt, de most 4-re ugrott a számláló, ezért gondolom, hogy innen a PoGo topikból írt valaki, csak nem tudom megnézni. :( Úgyhogy ha nem válaszolok, az nem azért van, mert bunkó vagyok, hanem mert nem tudok. : )

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1148) mondomén válasza marositech (#1144) üzenetére


mondomén
őstag

Varosligetben merre van az a harom stoppos resz?

(#1149) JanR


JanR
addikt

Aki Eevee-t keres BP-n: A Kolosy teren leledzik par, tegnap kettot is elkaptam hazafele :)

(#1150) marositech válasza mondomén (#1148) üzenetére


marositech
senior tag

Aza 2 sárga plötty lenne. A 2. az a 70-es troli útvonala mellett van, sztem. megtalálod.

JanR: A városligeti híd melletti gyűjtőponton 280-as Eevee-t hagytam el. :(((

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.