Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) P.mini válasza TazLeacher (#1021) üzenetére


P.mini
aktív tag

Szünetel? Az nagyon gáz, mert én kisvárosban lakok, és egy darab pokéstop sincs meg gym se. Jó lenne pár darab. Van pár nevezetesség is amire lehet igényelni. Nem tud valaki többet a dologról?

(#1052) torik válasza callmeakos (#1050) üzenetére


torik
senior tag

Neb*sszamár, pont holnap akartam bemenni a city-be csak ezért :D hátha nem fekszi meg a szerverek gyomrát a Japán sereg ha már egész Európa után helyreállt.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1053) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pokestopokhoz jársz?
Amúgy nekem is ugyanazokat tolja az arcomba.
Bár mai séta során felbukkant egy Venomoth meg egy Hunter, de nyilván rossz irányba mentem...
Bezzeg 4 rattatat PONT sikerült elkapnom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1054) Parson válasza callmeakos (#1050) üzenetére


Parson
addikt

Pedig pont vaciláltam, h ma menjek-e... De akkor csinálok ma méf egy túrát, ha holnap kérdéses az egész. :)

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1055) torik


torik
senior tag

Azt nem tudni pontosan mikor nyílnak meg a szerverek?

All that and a bag of chips

(#1056) callmeakos válasza torik (#1055) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Arról nem szól a fáma, de mivel a Pokemon anyaországáról van szó, elképzelhető lesz hogy az első napot nem fogják bírni annyira a szerverek. De aztán lehet kitudja, és a Niantic felkészült lesz ezúttal.

Egyébként most olvastam azt is hogy jelenleg 6 Pokémon van, ami még semmilyen szinten nem elérhető. Mew, Mewtwo, Articuno, Moltres, Zapdos és Ditto. Az első 5 elég érthető, lévén ezek az első generáció legerősebbjei, de Ditto.... LOL :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1057) torik válasza callmeakos (#1056) üzenetére


torik
senior tag

Pedig örültem hogy mennyire jól bírta a strapát egész délután a szerver :D így egy kicsit necces a holnapi vadászat, de majd kiderül, ha a délelőttöt kibírja már jó. Meg azért Japán lakossága Európáéhoz mérten durván ötöde. Roham az fix hogy lesz de hátha nem adja meg magát a szerver :U

All that and a bag of chips

(#1058) callmeakos válasza callmeakos (#1056) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egyébként még van olyan gyanúm hogy a készítők pontosan így akarják felfedni Mewtwo-t?
És pontosan így is fog kinézni az egész. Vagy rosszabb :DDD

[link]

All→M8

(#1059) torik válasza callmeakos (#1058) üzenetére


torik
senior tag

Wow, nagyon fílinges :D gondolom a playerbase-ből ha 0.1% megszerzi az már jó lesz :D de az is vagy az usában vagy Japánban lesz, nem Kiskunhalason :DDD

All that and a bag of chips

(#1060) petyus_ válasza callmeakos (#1056) üzenetére


petyus_
senior tag

Vagy az is lehet, hogy csak Ditto van a játékban... :D

(#1061) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Omg, felnőtt emberek... Izé, gyerekek. :DDD
[link]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1062) whitezo88 válasza csasaKKP (#1061) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ilyen helyeken könnyű farmolni őket, nem 10 ember van max :D

Ma ahogy normálisabb volt a szerver, sikerült elkapnom egy 100+ost végre (lv4), bébi léptek, de errefelé eddig max rattata meg pidgey volt. Most jött egy Squirtle is, bár csak valami 68as. Pedig lakótelep. Találtam ma egy lure-t is itt egy ponton, de ott is csak rattata volt...

[ Szerkesztve ]

(#1063) selembeli válasza callmeakos (#1050) üzenetére


selembeli
csendes tag

Okos dolog tőlük, ha 1 szerverre pakolnak minden embert... Miért nem lehet USA-ba szervert tenni, Európába, Japánba meg Ausztráliába is?

(#1064) Armahun válasza csasaKKP (#1061) üzenetére


Armahun
addikt

"Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek."

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1065) Bári válasza whitezo88 (#1062) üzenetére


Bári
tag

[link]

Az Ingress map-ja. Ha telepíteda telefonra, és egyszer elindítod (nem kell vele játszani, csak a tutorialt végigbírni) akkor utána ezen a honlapon megnézheted, hol van a környéken stop, gym, egyéb ilyen csoda. Vidéken nagyon ritka, ellenben Móriczon 5m-enként van egy... jól átgondolt rendszer :(((

Kopaszi gáton van Hitmonlee és ingyen wifi, Móriczon meg elektro golyó, de azt nem dobta a gép ma.

[ Szerkesztve ]

(#1066) csasaKKP válasza selembeli (#1063) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Van egy csomó szerver, de ha USA lehall pl., akkir a forgalom átirányítódik a többi szerverre. Pontosabban a legközelebbire, és így tovább.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1067) marositech


marositech
senior tag

Huhh! Most jöttem haza a városligetből...
Érdekes taktikát állapítottam meg.
Városligetben van 2 olyan hely, ahol kapásból 3 pokéstop van igen közel egymáshoz.
Mind a 3-at felnyomod Lure cuccal és persze instence cuccal is.
Nem kell egyszerre instence-t, elég ha felváltva.
Bezabálsz egy lucky egg-et.
Szépen leülsz és rohammal jönnek a pokék. De olyan szinten, hogy nem bírod elkapni a többit.
Na meg a pokestopot pörgeted vadul.
Azokon a helyeken kb. voltunk vagy 100-an. (plázacicák, geek, vegyesen)
Van aki pokróc hozott leült, sör, power bank, vidám "beszélgetés" stb. közben meg Pokezol... :C
Képet is csináltam lol. :D

Kb. 10 db 250 CP feletti pokét kaptam el. 3 óra alatt. :))))))))))

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1068) draco31


draco31
veterán

Hatalmas fogásaim voltak ma, 4 pokémonom van, az össz cp 45 :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1069) torik válasza marositech (#1067) üzenetére


torik
senior tag

Miskolcon dettó ez volt, 3 stop egy apró kis tér körül, mindhárom felnyomva incense-el, az emberek pedig csak gyűltek, mindenki bújta a telefonját :D kb. egy tucat ember volt, ott is jól jöttek a kis szörnyek :D

All that and a bag of chips

(#1070) draco31 válasza Bári (#1065) üzenetére


draco31
veterán

Ebben az Ingress-ben nem lehet pontokat létrehozni, amit aztán a pokémon átvesz pokéshopnak?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1071) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem most ereszthették szabadjára japánban a cuccot, mert nálam lehalt a játék :D

All→M8

(#1072) mr.saint


mr.saint
tag

Sziasztok! Nektek müködik a radar? Mert hiába rakok be mondjuk egy szürkét a lábnyomok nem csökkenek néha azt vettem észre zölden villan egyet egyet. De sajnos nem sikerült még így becserkészni!

(#1073) torik válasza mr.saint (#1072) üzenetére


torik
senior tag

A radar perpill senkinek nem működik, majd javítják remélhetőleg.

(#1071) noxwill

Az végül is jó lenne, holnapra lenne esély hogy helyreálljon, ilyenkor már úgyse nagyon vadásznak ezen a földrészen :U egyébként még kizárva sincs mert ott most van hajnali fél öt.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1074) greenmaur válasza marositech (#1067) üzenetére


greenmaur
tag

Igen, én tegnap voltam ott. Ugyanez volt. Mindenhol Bulbasaur meg egyéb finomságok. Tele Lure-rel meg emberrel.

Ma a Margit szigetre mentem ki, de ott kb semmi sincs. Szerintem ezentúl a Városligetbe járok csak :D

(#1075) mr.saint válasza torik (#1073) üzenetére


mr.saint
tag

Köszönöm! Akkor reménykedés van, mondjuk ma elég szar is volt sokszor lehalt a szerver legalábbis nekem.

(#1076) Trentaro


Trentaro
tag

Sziasztok, tegnap reggel én is elkezdtem belemerülni ebbe az őrületbe. Hát, tuti jó! Ja, topikot végig olvastam és láttam, hogy páran elmerengtek, hogy hány éves kortól is gáz ezt játszani, nos, én pont 40 vagyok és nem érzem gáznak, tehát nyugalomság.

Mondjuk nekem a szerencse benyomta az IDKFA-t, ezen a képen az asztalomnál ülök: :DD

Néha az asztalnál is spawnolnak:

Most, 2 nap után így néz ki a hadsereg:

Kérdésem: melyiket érdemes transzferelni a kisebb CP-s vagy a kisebb méretű egyedet? Köszönettel, én

nem kötelező megadni

(#1077) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali, látom más is a Városliget felől jött ma :D Ma mentem el először de asszem holnap is oda vesszük az irány pár munkatárssal műszak után.

Viszont lenne egy problémám amire ugyan tudom a megoldást viszont fogalmam sincs miként lehetne megszüntetni :D
Néha random idő "tökéletes" játék idő után egyszer csak meghal/befagy stb. a pogo és újraindításnál a szokásos "gps signal not found" bug jön elő. Ez nem igaz mert google maps/egyéb gps segítő progik mennek.
Ha egy akármilyen wifire felcsatlakozom és azzal bemegyek a játékba beenged és utána működik is, viszont valamiért ezt meg kell tennem addig mobilnetről nem megy.

Van bárkinek ötlete mi válthatja ezt ki? Egyik dolog amire gondoltam, hogy lehet tényleg kell neki a gps tájékozódásra egyszer csak a wifi de nem elég, hogy ha megy hanem egy wifiről be kell jelentkeznem,hogy működjön mobilnetről is a dolog..ami azért a város közepén néha nehéz :D

(#1078) Bári válasza Trentaro (#1076) üzenetére


Bári
tag

A kisebb CP-t érdemes. Illetve a drowsee az olyan, mint a szúnyog nálam pl. rengeteg van belőle.

(#1079) tick válasza freezer922 (#1077) üzenetére


tick
aktív tag

nekem akkor csinálja ezt ha megosztom a netem, ha kinyomom azonnal jó

Everything that has a beginning... has an end

(#1080) Bári válasza draco31 (#1070) üzenetére


Bári
tag

Nem hiszem. Nevezetességhez, illetve rejtett zughoz köthető (USA-ban van gym egy tó közepén pl. mert ott van egy szökőkút)

(#1081) petyus_ válasza Trentaro (#1076) üzenetére


petyus_
senior tag

Szerintem az elején még felesleges fejleszteni, mivel nagyon alacsony CP-s pokemonokat találsz csak, érdemes várni, és már eleve erősebbeket fejleszteni. Én jártam már úgy, hogy fejlesztettem 50 candyért (lehet 25) egy Bellsproutot, 350 lett a CP-je Weepinbellként, aztán találtam egy Bellsproutot 370es CP-vel.

Úgyhogy én most egy ideig csak gyűjtögetek, aztán majd később állok neki fejleszteni, GYMeket úgysem tudom megtartani ezekkel a pokemonokkal, úgyhogy feleslegesnek érzem rájuk fordítani a stardustot/candy-t.

Eeveeből is volt 2 db 100as, meg egy 200as CPvel, vártam még, aztán egy 480ast fejlesztettem, lett egy 1200as Vaporeonom :) .

[ Szerkesztve ]

(#1082) Trentaro válasza petyus_ (#1081) üzenetére


Trentaro
tag

ez sima, csak azt szeretném tudni, hogy ha van két azonos pokemonom, melyiket érdemes megtartani, egy 100CP-s 4 kilósat vagy egy 37CP-s XL-es 15 kilósat. Persze dustot meg semmit nem költök még rájuk, de jó lenne tudni, hogy esetlegesen melyikből lesz fejlesztve erősebb.

nem kötelező megadni

(#1083) freezer922 válasza tick (#1079) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ugyan a mai nap osztottam meg netet én is, de ez nem volt hozzá köthető mert mikor próbálkoztam restartokkal/repülő mód stb. akkor persze azt megszüntettem és nem volt jó.

(#1084) greenmaur


greenmaur
tag

Szóval ráakadtam redditen egy egész jó kis oldalra.

Csak egy kis példa: Akinek baja van a csavart labdával hátha segít ez

Basszus ezek már nagyon durván tolják. IV-t számolnak a pokemonoknak, hogy melyik lesz tökéletes CP evolve után. Plusz van egy csomó teóriájuk a spawnt illetően, meg egyebek.

(#1085) petyus_ válasza Trentaro (#1082) üzenetére


petyus_
senior tag

Talán itt is írta valaki, hogy XLes pokemont fejlesztett, és XS lett belőle, de más infom nincs erről nekem sem.

(#1086) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok
nálam ma elég gyengére sikerült a játék.
be akartam fejezni ma tojás keltetést, gyalogoltam 3 kilométert, amiből cirka 1 lett elszámolva.
random 2x lefagyott a játék, teló újraindítás sem segített.
wifi közelében tudtam csak elindítani.

egyébként jó kis gém, 44 éves múltam, szívesen játszok vele.
ma sikerült elérnem a level 5-t, a szomszédomban van egy torony, 130 cp-s poki vigyáz rá jelenleg.
szerintem holnap este betámadom...

(#1087) Trentaro válasza petyus_ (#1085) üzenetére


Trentaro
tag

jaja, olvastam én is azt a hozzászólást, tehát most teljesen nem vagyok képben, de ha BÁRKI itt tudná a választ, megköszönném. :)

nem kötelező megadni

(#1088) szekra válasza Trentaro (#1087) üzenetére


szekra
őstag

En a gyengebbet mindig eladom.

(#1089) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Honnan tudom melyik Pokémon ritka? :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1090) Trentaro válasza SP!T (#1089) üzenetére


Trentaro
tag

ha nem találod sehol.... :)

nem kötelező megadni

(#1091) freezer922 válasza SP!T (#1089) üzenetére


freezer922
aktív tag

Valami ilyesmi Ez úgy nagyjából talán igaz :x

Bár tudtommal például a régió lockoltak még nem biztos, hogy azok vagy tényleg?
Néhol írják, hogy igen néhol meg, hogy csak ennyire ritkák.

[ Szerkesztve ]

(#1092) SP!T válasza Trentaro (#1090) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor úgy kérdem: van valami rangsor? Mert értem, hogy van erősség. De kit érdekel, ha az erős gyakori...

freezer922: giga thx!!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1093) Chuzzlee803 válasza zsola32 (#1086) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Igen, a nem számolás többször felmerült, a játék megköveteli a lassú sétát.

(Valaki mintha mondott volna konkrét számokat, de lusta vagyok visszakeresni, tömören: ne rohanj.)

(#1094) callmeakos válasza freezer922 (#1091) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az, hogy Mr. Mime csak Európában elérhető, az jelzésértékű akar lenni? ;] ;]

All→M8

(#1095) Parson válasza zsola32 (#1086) üzenetére


Parson
addikt

Én (35) meg egyszerűen elaludtam a túra helyett, úgyhogy a mai vadászatnak annyi... :DDD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1096) szekra válasza freezer922 (#1091) üzenetére


szekra
őstag

Mankey-t nem latom. Vagy en vagyok vak?

(#1097) tomazin válasza freezer922 (#1091) üzenetére


tomazin
veterán

Hát ööö, everywhereből balról jobbra a 4-et sosem láttam, de rareból az 5-ből van vagy 10, 2,5nap alatt és abból 1 a víztől iszonyat távol.(többi mind a Duna mellett)

(#1098) petyus_


petyus_
senior tag

Már egy ideje nem tudok belépni, először azt hittem nálam van a gond, de úgy néz ki behaltak a szerverek.

Pokemon GO down?

(#1099) DJGABI válasza tomazin (#1097) üzenetére


DJGABI
addikt

régiófüggő is ez a térkép, caterpie pl csak így 12+ szint felett jött szembe, de még most is csak alig. ellenben psyduck, abra rengetegszer jön

(#1084) greenmaur háát nem tom, már egész belejöttem, de amúgy nincs is igazán kedvem elolvasni. de amúgy minden kb másodikra meg nem csavart labdát dob, szóval lényegtelen, felesleges kb ezt betanulni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1100) r6man123


r6man123
senior tag

Győrből van valaki az idősebb koroslytályból (28+). Vannak bizonyosn"szorongásaim" GO zás mellett, elég furán érzem maga 29 évesen saját vállalkozással... Az a mi van ha egy ügyfél meglát hog ilyennel játszok... Az ismerősöktől kapom is az oltást.. :) :)
Amug engem ez egész pokemonos világ nem érdekeln én a progresst éa a mérhetőséget azeretem. Az endomondo már lejártn, plusz a térdem sem bírja a napi 15km futást.

Szóval ha valaki Győrben sétálgatna akár munkaidőnem is előre egyeztetve írjon privátot ;) -Győr belváros extrém időpontokban is :)

( Vag ez az egéaz amit leírtam csak magamnak kifogás, és még mimdig gyökér jedlikes kocka vagykok :D )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.