Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) gorje


gorje
senior tag

Labdadobás

Próbáljátok meg csavart labdát dobni, nem is az a lényeg h kiírja curve, hanem hogy nem egyenesen egy vonalban dobod. Én mióta egyik kezemben teló és másik mutató ujjal a bal sarokból egy kört leírva dobom el és jobbról csapódik értelemszerűen, sokkal többet elkapok mint simán feltolva akár nice akár great! Volt jó pár olyan hogy kaja, great vagy super ball és great dobás és simán elszökött elsőre vagy csak sokadikra kaptam el. Mióta kicsit csavarom azóta csak annyit mondok, hogy a gigalabdákból tele vagyok és pl. 500as teki, 700as pidgeotto és machop sima labdával meglett. 1200as hypno első great ball-al meglett pedig se nem nice se nem great volt..
(lehet csak mind véletlen)
Azt meg nem is mondom hogy mik mentek el...

Másik tojást szeressétek mert jó! 2km-es na mondom rattata... Hát nem... 494-es pikachu (90.0%, Minimum perfection: 88.9%, Maximum perfection: 91.1)

[ Szerkesztve ]

(#2552) KriszXxX18 válasza gorje (#2551) üzenetére


KriszXxX18
tag

Nem igaz, hogy én soha nem kapok ilyen jó %-os pokémonokat :D :D
Az én szerencsémet ismerve, inkább felfejlődök 30-ra :D tartson az akár 2 hónapig xD

(#2553) SLYM válasza joergie (#2550) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem ez bug, akkor jön ez elő, hogy ha a képen ferdén áll a pokémon

(#2554) spanglee001 válasza joergie (#2550) üzenetére


spanglee001
addikt

mi az asszonnyal már csak azt mondjuk rá, hogy elfújta a szél :DDD miután kérdi tőlem ez érzékeli a szelet :DDD miért? mert mindig oldalra kanyarodik a labda :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2555) gorje


gorje
senior tag

ja es igen a szeles pokék ellen is jo lehet a csavart labda.

(#2556) #75376384


#75376384
törölt tag

Most mentünk el agárdon egy random gym mellett. Benne egy 33 szintű srác és egy 2700+ snorlax. Magán a településen kb semmi nincs. Most megpróbálom félre tenni rosszindulatom és nem gondolni arra, hogy jé egy csaló. Mindenestre fura, mert még bpn se láttam ilyen szintű játékost, pedig ott nagyobb a stop/gym/játékos mennyiség.

(#2557) petyus_ válasza SLYM (#2553) üzenetére


petyus_
senior tag

Szerintem meg ez is egy védekezés a pokémon részéről, mivel gyenge CPs pokémonoknál soha nem találkozom vele, csak erőseknél. Ezért kell gyakorolni a curve ballt, az mindig odamegy, ahova dobod.

[ Szerkesztve ]

(#2558) Ron Swanson válasza #75376384 (#2556) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én 33-as voltam csalás nélkül (Budapesten), de eladtam az accountomat, mert meguntam a játékot. :))
De kisebb városokban valóban sokkal nehezebb fejlődni, így elképzelhető, hogy botol az illető.
Illetve most van Bp-n egy 36-os szintű Valoros, na az biztos botol.

(#2559) SLYM válasza petyus_ (#2557) üzenetére


SLYM
veterán

simán lehet. azért mertem ezt beírni, mert egyszer volt nekem olyan, hogy ilyenkor amikor megfordult a pokémon inkább elfutottam, majd amikor újra nekimentem akkor már "egyenesen állt". egy próbát megér nektek is egy ratatánál, legalább kiderítjük hogy is van ez

erről jut eszembe, hol találok olyan táblázatot, ahol látom, hogy szintenként hány XP kell majd a szintlépéshez? köszi

a botoktól nem félnék egyébként, előbb-utóbb riot lesz ha elszaporodnak (senki se fog sok pénzt beletolni a game-be, hogy ha fos, kvázi ingyenes botokkal tolják majd a legjobbak), akkor jön a bannhammer, aztán jön a csodálkozás a részükről, hogy újra kell kezdeni a game-et

[ Szerkesztve ]

(#2560) DJGABI válasza Alg (#2549) üzenetére


DJGABI
addikt

"középre meg elég nehéz curveball-t dobni "
őőő... nem, nem az. [link] meg kell pörgetni, aztán picit jobbról csavarni. muszáj megtanulni, mert magasabb szinteken alapból így indítja a labdát

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2561) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kipróbáltam ezt a csavartlabdát. Nem is érzem még annyira de a nagyobbik gond hogy beetetett 233as rattata kijött kétszer is belőle aztán meglépett.
Tudom ebből még nem szabad levonni swmmit de szerintem nagyon random ez is. Tegnap 400as oddish piros karikás, egyenes dobásos sima labdába elsőre bent maradt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2562) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Az mi hogy 16 meg 16.szinthez is 20k exp kell?
Nekem jó de fúrcsa hogy nem nőtt az exp követelmény.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2563) becenevem


becenevem
aktív tag

Sziasztok!
a megfogott pokémonoknál hol látom, hogy hány % perfect?

Miért van az, hogy bemegyek egy GYM-be, kiválasztok, hogy mivel harcoljak, elindul a harc és visszalép?
Nem jól tartom a kamerát? Mit érintsek a kijelzőn?

Köszönöm, Andris

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#2564) petyus_


petyus_
senior tag

Vaporeont már nerfelték is, water gun sebzése 10ről 6ra, Aqua Tail meg 50ről 45re csökkent.

De egyébként is sok minden változott, ahogy látom a tűz pokémonok erősebbek lettek (nem is baj, az 1700as Arcanine-m eddig kb semmit nem ért), itt van a teljes táblázat a változásokról.

becenevem IV-t nem írja a játék, összefoglalóban találsz linket calculatorhoz. A GYMnél meg valószínűleg éppen szarakodtak a szerverek, olyankor szokott kidobni, vagy megállni a GO feliratnál.

[ Szerkesztve ]

(#2565) Ron Swanson válasza petyus_ (#2564) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Az tök jó, hogy megváltoztattak egy csomó mindent, de hihetetlen, hogy ezt sehol sem közölték a playerekkel... azt mondta a Niantic CEO-ja, hogy MMO-ként tekintenek a Pokemon Go-ra, akkor legalább egy kiba.szott patch note-ot írhatnának. :W
wiggylytuff hyper beam 120 dmg :DD

(#2566) whitezo88 válasza Ron Swanson (#2565) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Niantic mióta létezik, nulla erőt fektetett a PR-be és kommunikációba, így volt Ingress alatt és így van PGO alatt is. Egyszerűen leszarják ezeket.

(#2567) SLYM válasza Ron Swanson (#2558) üzenetére


SLYM
veterán

mennyit toltad egy nap a játékkal? :D

(#2568) Ron Swanson válasza SLYM (#2567) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nagyon sokat, volt, hogy reggel 7-től este 11-ig. :DD Gondoltam kihasználom az utolsó munkamentes nyári szünetemet. Legalább leadtam néhány kilót a sok sétától. :C

(#2569) SLYM válasza Ron Swanson (#2568) üzenetére


SLYM
veterán

én is legalább több időt töltök kint sétálgatva :)

(#2571) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jól van...látom a játék nem csak engem szopat azzal hogy egy bizonyos szint felett minden Pokémon olyan ellenálló lesz mint egy 2K CP-s bestia. Kukac 3-4 lasztit is szétfejel 70CP-vel, én meg úgy vagyok vele hogy ott rohadjon meg, akkor sem fogok neki málnát vagy nagyobb lasztit adni. Olyan érdekes hogy ami LV10 alatt 100ből 97szer egy lasztival megvolt, az mondjuk 12-14 felett már mind kiugrál, holott az lenne a logikus hogy minél keményebb vagy, annál könnyebben elkapd.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2572) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"A Niantic nyilatkozott a Pokémon térképekkel kapcsolatban!

Ugyan a 3 lábnyomos bug még mindig a játékban van, a Niantic nyilatkozott a 3. féltől származó appokkal és weboldalakkal kapcsolatban. A cég szerint ezek az oldalak megsértik a játék felhasználási szabályzatát, mivel a szervertől nyernek ki adatokat a játékosok segítéséhez.

" Jelenleg megvannak a prioritásaink, de előfordulhat, hogy a jövőben beszüntettetjük ezeket az oldalakat. Az emberek csak saját magukkal szúrnak ki, mivel elvész a játék igazi élvezete ezeknek az eszközöknek a használatával. Nagyon sokan próbálnak mindenféle hackekkel információkhoz jutni és ez sérti az általános szerződést. "

Sokan már hangot adtak nemtetszésüknek amiért a Niantic leakarja állíttatni ezeket az oldalakat, de a Pokévision oldal készítői is azt nyilatkozták, nincs semmi problémájuk azzal, ha le kell állítaniuk az oldalt, tisztelik a játék készítőit és ha kérik őket azonnal megteszik.

A Pokévision részéről azt is nyilatkozták, hogy nem a csalásra szerették volna buzdítani az embereket, csak szerették volna a játék élmény még izgalmasabbá tenni."

Ezen én sokat gondolkodtam, és szerintem kegyetlenül megzuhanna a játékosbázis ha megtennék. Értem én hogy a játék "lényegét" veszíti el az ember, de erősen kétlem hogy sok olyan hülye lenne mint én, aki 25. alkalommal is elindulna ugyanazon az úton ugyanazokért a sz*rokért amit hajlandó a játék itt kidobni. Azzal hogy adatforgalomra bízzák a spawnt, gyakorlatilag elvágják a játékát minden olyan embernek aki nem nagyvárosban lakik. Nah mindegy...ezerszer lerágott csont már ez, de a Noantic csak most nyilatkozott..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2573) #75376384 válasza selembeli (#2570) üzenetére


#75376384
törölt tag

Mérhetetlenül büszke lehetsz magadra, hogy még egy mozgásra épülő játékot is képes vagy otthon gép előtt ülve játszani.

(#2574) Kvelstadt válasza Sirandrish (#2571) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jártam így én is. 24es caterpie, én voltam 15 és zöld karikás volt persze. 2 lasztit tört aztán meglépett.
400as slowpoke meg piros karikával az első sima lasztival meglett sima egyenes dobással smi se nice se semmi nem volt.
Szal èn eldöntöm mi mennyit ér és többet nem áldozok bele.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2575) Sirandrish válasza Kvelstadt (#2574) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt a Nice meg Great cuccot sem értem. Oké a Nice az megvan mert az nagy kör, vagy épphogy nem nagy kör. De a great? Olvasom hogy a kis körhöz kell közel lennie...milyen kis kör? Nekem egy kör van oszt annyi..

A labdatörésről..néztem is eleinte hogy a shopban lehet lasztit venni..mondom hát minek, még itt lökön is ki lehet forgatni annyi lasztit hogy bőven elég legyen. Nah igen, ki lehet...csak sajna 10+on a 100cp alatt lévő veréb/patkány/kukac trió is olyan labdatörő bajnok lesz hogy öröm nézni...engem meg személy szerint mindig is bosszantott minden játékban ha ennyire direkt a szopatásra ment rá a játék, és nem a fair formában...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2576) KriszXxX18 válasza Sirandrish (#2575) üzenetére


KriszXxX18
tag

Az a nagy kör elkezd összemenni, miközben forgatod, vagy tartod a labdát. :)

(#2577) SLYM válasza Sirandrish (#2575) üzenetére


SLYM
veterán

akkor kell dobni, mikor kicsi a karika és akkor nem jön ki. nem vagyok egy nagy bajnok labdadobáló én se, de erre könnyű figyelni tényleg

(#2578) Sirandrish válasza KriszXxX18 (#2576) üzenetére


Sirandrish
legenda

& SLYM
Igen..próbálom is mindig úgy dobni hogy a lehető legkisebb legyen, de greatet talán 3szor ha láttam...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2579) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Ha az arenaban vesztek bizonyos pokémonnal, akkor az eltűnik, elvesztem? Vagy megmarad?
Ma szeretnék először arénázni.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2580) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Ma a délelőttömet Pokémonkeresésre szántam, bár sok érdekes nem akadt, pár Jigglypuff jött, ami elég erős volt, meg egy Electabuzz-t sikerült kikeltetni. Poén, hogy mire hazaértem, az elfoglalt Gym-eket már vissza is foglalták. Így csak kemény 10 Coin/500 Stardust kombót sikerült kivenni.

Kölyök1990: Nem veszik el, visszakapod. Teendőid: Ha az életerő 0, akkor a sárga gyógyszerrel revive, ez félig feltölti az életerőt. A maradék életerő a Potion-okkal tölthető vissza.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2581) KriszXxX18 válasza kiezTe90 (#2579) üzenetére


KriszXxX18
tag

Megmarad, ha ellenséges gym harcban veszted el, akkor reviveal feléleszted, és a többi healelős potival felnyomod az életét, ha baráti gym(egyszínűek vagytok), akkor meg csak simán healelős potik.
Nem láttam, hogy már válaszoltak, bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#2582) Kvelstadt válasza Sirandrish (#2578) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A kis körre próbálok rámanni hogy biztosabb legyen hogy nem tud kijönni de hogy az most great-re sikerül e az már nem érdekel.
Egyszer dobtam egy exellent-et de semmi közöm nem volt hozzá hogy az lett. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2583) Alg válasza Sirandrish (#2572) üzenetére


Alg
veterán

Mondjuk ha megoldanák a millió bugot nem kéne mapet használni. Én pl. csak akkor használom ha látom a radaron hogy van valami érdekes de megtalálni az alapján esélytelen...

Nézzük csak mi nem működik:

- Gym bugzik (nekem)
- Radar
- GPS (tojáskeltetés)
- Labdadobálásnál némelyik repülő monnál (zubat, ghastly pidgeot volt ilyen eddig nekem) az első kiugrás után mindent elcsavar a pics@ba

Mi múködik?
- Shop... :W

De persze foglalkozzunk balance-al inkább. :W

U.I. gyakoroltam ma a curveball-t, kezdek ráérezni de egy alacsony szintűt még mindig hatékonyabb egyenessel elkapni mert a curve van hogy 5ből 1 talál :B El is fogyott a sima labdám

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2584) torik válasza Kvelstadt (#2582) üzenetére


torik
senior tag

Nekem is tök random dobálja be ezeket, mindig próbálom ugyan úgy dobni, szerintem sikerül is, aztán amikor úgy érzi akkor kiírja hogy milyen dobás volt :D semmi rendszert nem vélek felfedezni benne, lehet olyan apróságok alapján kalkulál ami nekünk fel sem tűnik.

All that and a bag of chips

(#2585) Kvelstadt válasza torik (#2584) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mégjobbat mondok. Fogtam egy rattatát kis karikával és nem írt ki semmit de megksptam a great-ért járó plusz exp-t.

Alg
A gps-t nem bántani! Teljesen jó hogy le van rakva ateló tölteni és így is kapok 100métereket. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2586) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

A legbosszantóbb bug szerintem. A ~6 kilós Eevee-ből egy ~ 1 kilós plüssállatka lett. WTF? :W :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2587) TazLeacher válasza csasaKKP (#2586) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg, mennyivel rosszabb lett így neked. Ha választani kell, szerintem is ezt javítsák, még véletlenül sem a radart. :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2588) torik válasza csasaKKP (#2586) üzenetére


torik
senior tag

A réven visszahozza a kiesést mert ha xs-es akkor gyorsabban támad elvileg.

All that and a bag of chips

(#2589) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Új frissítés:
- Avatars can now be re-customized from the Trainer profile screen
- Adjusted battle move damage values for soma Pokémon
- Refined certain Gym animations
- Improved memory issues
- Removed footprints of nearby Pokémon
- Modified battle damage calculation
- Various bug fixed during wild Pokémon encounter
- Updated Pokémon details screen
- Updated achievement medal images
- Fixed issues with displaying certain map features
- Minor text fixes

Hamarosan letölthető lesz.

(#2590) csasaKKP válasza Ron Swanson (#2589) üzenetére


csasaKKP
senior tag

jer1cho : Ez csak az én véleményem volt, jobban zavar ez, hogy minden 2 Evolv sz*r, mint a "radar". :R

Removed footprints of nearby Pokémon

Eszerint a lábnyomos hiba nem lett javítva, sőt... :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2591) DJGABI válasza Ron Swanson (#2589) üzenetére


DJGABI
addikt

remek, szóval ahelyett hogy fixálták volna, inkább teljesen megszüntették a radart :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2592) torik válasza DJGABI (#2591) üzenetére


torik
senior tag

Erről az jut eszembe amikor egy főbb kereszteződésnél nagyon sokat kellett állni gyalogosan. Számláló mutatta hány másodperc van hátra és alig volt idő átkelni a zebrán, már félúton villogott a zöld lámpa. Sokan háborogtak miatta, ezért inkább levették a másodpercszámlálót :DDD

Ha nem tudják megoldani legalább nem hergelik az embereket :D

All that and a bag of chips

(#2593) draco31


draco31
veterán

Charmandert miért ilyen nehéz fogni? Még egy 50CP-el is elmegy 20 laszti, és elszalad.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2594) Ereshkigal válasza Kvelstadt (#2582) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem kb. 5-10 excellent dobásom volt eddig, de fogalmam sincs, hogy sikerültek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2595) Domaaaa


Domaaaa
tag

Jól értelmezem hogy lvl 20 után megtalált tojásból mindenki hasonló erőségű pokémont kap? Tehát kaphatok ugyanugy 2-3k cp-s pokémont mint egy lvl 40 es?

(#2596) KriszXxX18 válasza draco31 (#2593) üzenetére


KriszXxX18
tag

Mivel csökkentve van az elkapási esélyük. Az egyik legjobban felhypolt pokémon: Charizard lesz belőle a végső evolve után. :D
Nem akarják, hogy mindenhol azzal mászkáljanak, afféle ritkaság. Eddig egyet láttam csak egy gymben. :D

(#2597) Alg válasza draco31 (#2593) üzenetére


Alg
veterán

Fogni? Találni sem lehet :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2598) SLYM


SLYM
veterán

na, evolve-al level 15-ről 17 lett. remélem most már beadogat nekem is 1000-es pokékat. mikor jön a következő lucky egg?

[ Szerkesztve ]

(#2599) Domaaaa válasza SLYM (#2598) üzenetére


Domaaaa
tag

20-nál

(#2600) #33253120 válasza Ereshkigal (#2594) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem ma volt egy, véletlen volt. Gyakorlatilag úgy láttam, hogy a kis kör átfordult dobás közben nagyra....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.