Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) bebe159 válasza Atex (#8000) üzenetére


bebe159
aktív tag

797 000 volt, de nincs candym általában a többihez, szóval gondoltam feltornázom, ha már "tökéletes" példány. :D

(#8002) Sefule


Sefule
tag

Event tojáskeltetési tapasztalatok:
Felhasználva a meglévő coinjaimat (nem sok, 2 db alapcsomagra volt elég) beszereztem 4 db 3-as inkubátort, tegnap meg ma 1-1 db ajándék egyszer használatosat, plusz még a meglévő végtelent, teleraktam tojással az előzőleg teljesen leürített tárat. Amikor megtelt, megvártam, míg teljesen elfogynak, csak akkor pörgettem újra. Kikeltettem 4 db 10 km-es tojást (1 Elekid, 1 Smoochum, 1 Onix, 1 Pinsir), 12 db 5 km-es (1 Pichu, a többi teljesen jelentéktelen, Meowth, Goldeen, Paras, Geodude stb.), és 4 db 2 km-est (Weedle, Weedle, Squirtle, akármiszar). A 10 km-esekből tehát a fele mini lett, de a 12 db 5 km-esben egy sem volt a beharangozott Togepiből...

Pénzt nem költök erre, és nem akarok egész nap mászkálni, ezért mostantól már csak az ajándék keltetőt, meg a végtelent felhasználva 2-3 tojás jöhet össze naponta, plusz ahogy még gyűlik a coin, abból tudok venni, úgyhogy ekkora mintám már biztos nem lesz.

(A Kossuth téren mentem körbe mindkétszer az üres tárral, és 2x2 10 km-es tojás jött.)

(#8003) Imy válasza Sefule (#8002) üzenetére


Imy
veterán

Nekem a telefonon még a mai napig nem látszik, hogy mit takar a 3 "ajándék", azaz az olcsóbb tárgyak amiket meg lehet vásárolni. :F

(#8004) fatomas673 válasza Imy (#8003) üzenetére


fatomas673
tag

Frissítetted az alkalmazást?

(#8005) MaciG


MaciG
addikt

Charmander nest van most valamerre?

Illetve milyen gyakran vannak a nest váltások? vagy ez randnom?

BANZAII

(#8006) Sefule válasza MaciG (#8005) üzenetére


Sefule
tag

Kb. kéthetente van csere. A reddites infók szerint csütörtökön UTC szerint 00:00-kor lesz megint.
A Silphroad atlast érdemes használni, tudsz faj szerint keresni.
https://thesilphroad.com/atlas#13/47.5105/19.1053

(#8007) Atex


Atex
tag

Tud valaki olyan térképet amin a gymek látszódnak. Csak az, hogy hol van.

Az alábbi térkép nem teljes, legalábbis nekem pár napja nem tölt be egyes helyeket, ahol tudom, hogy van.

https://www.pokemongomap.info/

(#8008) avmpg válasza bebe159 (#7999) üzenetére


avmpg
tag

Nagyon szép!
Én az elejétől fogva szerettem volna egy ilyet, de a lassan már 2000 Pidgey-ből nem sikerült összejönnie egy 100-asnak sem, még más movesettel sem...
Úgyhogy kicsit irigyellek. ;)

Én most az ünnepek alatt alig játszottam magamhoz képest, inkább a családdal foglalkoztam. Elég is volt az kis idő, amit kocogás közben töltöttem a játékkal.
Még mindig csak Igglypuff és Togepi eddig a két bébi.
Egy halom ötös azért kikelt a kiváltott közepes csomag segítségével, de egy darab bébi se jött...
Most van keltetésen két 10-es. Remélem abból már leesik valami.
Leginkább Pichu-ra várok.

(#8009) Sefule válasza avmpg (#8008) üzenetére


Sefule
tag

Nekem eddig 9 bébim van, 5 Pichu... adnék szívesen, ha lehetne :D

[ Szerkesztve ]

(#8010) Atex válasza avmpg (#7982) üzenetére


Atex
tag

Ja én nem a Várban akartam Lureozni. :N :DD

Fölösleges lenne, idő sem lenne rá. De ami a legfőbb, ha elmegyek a 11 éves fiammal a Várba, azért azt meg is akarom neki mutatni. Illetve én sem voltam ezer éve. Mindig csak a rohanás, ha a környékén vagyok. De köszönöm.

Én olyan helyre gondoltam, mint régen használtunk a pusztában egy Pokestopot, amihez soha nem spawnolt semmi. Na ez a Halloween óta megszűnt. Azóta csak PWR van körülötte és nem is ad mást. Előtte meg sok jót adott. Arra gondoltam keresek, valahol egy olyan Pokestopot, ami messze van lakott területtől. Egyet találtam, majd a Pokemappal rászkennellek, hátha nincs a a közelében Mon. Csak mint írtam előzőleg a https://www.pokemongomap.info/ nem ad be mindent.

(#8011) avmpg válasza Atex (#8010) üzenetére


avmpg
tag

Értem. És helyes is,van mit nézni. Amikor először mentem fel, akkor én is körülnéztem. Ötödször már minden követ ismertem. :)
Legutóbb már azt nézegettem, hogy milyen napszakokban mit érdemes majd fotózni. Ha kitapasztaltam viszek rendes gépet is.

(#8012) Atex válasza avmpg (#7984) üzenetére


Atex
tag

"Note: (#7958) Nem osztom a véleményt":

Én sem a Nasa kutatórészlegén dolgozom, de azért mert PoGozom, nem érzem magam hülyének. Négy éve nem nézek TV műsort (kivéve F1, szigorúan csak letöltve, reklám mentessen). Most furcsán nézek azokra, akik TV-t néznek. Egy csomó időm felszabadult, és nincs agymosás. Nem a játék miatt váltottam életmódot és fogytam 22 kg-t, de sokszor segített a mozgásban.

"És végül az autós téma":

Én is így vagyok vele. Sokszor van lelkiismeret furdalásom. Mi csinálunk olyan túrákat mikor több száz kilométert utazunk. Nem vagyunk környezettudatosak így, ez zavar.

De miért nem zavar, ha?:
-elmegyek vadászni 2500 km
-IMAX 300 km
-balatoni strand 300 km

Egyik sem létkérdés, még sincs rossz érzésem. A PoGonál van egy kicsi. Vajon miért?

Ezen a fura érzésen az sem javított, hogy (#7966) bebe159 javaslatára a gymnél kiszálltunk az autóból.

(#8013) Atex


Atex
tag

Ma történt velem egy furcsa dolog. Pár napja egy trió sorra dúlta a befészkelt gymeinket. Amint lehetett, mindig visszafoglaltuk. Persze idő lesz mire újra felépítjük őket, de ilyen a játék. Még örültünk is kicsit mert a beragadt jó védőket tudtuk Power Uppolni. Az egyik gymnél találkoztunk velük, vártunk nem kezdték el ütni. Kiszálltam az autóból, köszöntem. A temető parkolójában történt az eset, és a kerítésen belül volt 3 Pikatchu. Kértem őket jöjjenek be a Kislányuk biztos örülne nekik. Erre beindították az autót, mereven néztek maguk elé. Mikor elmentünk leverték a gymet és üresen hagyták. Persze azonnal visszamentünk, elhelyeztük a védőinket.

Tudom, a Városligetben, nem megyünk minden PoGoshoz oda barátkozni (ott is van összemosolygás), de ez egy kisfalu. Bárki jön velünk szemben az utcán köszönünk. Illetve azt hittem ez a játék közösséget teremt. ezen a fórumon sem mindenki kék, mégis segítünk egymásnak. Azt mondta a 11 éves fiam: "Ha jó fejek lettek volna maradhattak volna 1-2 napot."

Vegyes érzések keringtek bennem miért tették. Féltek? Gyerekkel voltam. Meg akartak alázni? Sikerült. Na mindegy fura.

(#8014) #33253120 válasza Atex (#8013) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vagy egyszerűen vallási okokból nem fér bele nekik ott pokemont fogni ahol a holtak nyugszanak? Nem tartják temetőbe való dolognak.

(#8015) Atex válasza #33253120 (#8014) üzenetére


Atex
tag

Jaj félre értettél, nem az volt a gondom. Ezt megérteném teljesen, egyértelmű.

Hanem gymezni belefér a temető parkolóban (a temető része, nem az utcáé, tőlük 3 méterre holtak nyugszanak, a gym is a temetőben van). Hanem a köszönés, vagy kommunikáció hiány. Na mindegy. Nem tudom jól leírni akkor a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#8016) avmpg


avmpg
tag

Ma este is kimentem, nem lesz jó a nestváltás nekem, úgyhogy bele kell húzni. Illetve az Ace trainer medált össze akarom hozni. A Joggert pedig megduplázni, bár ez utóbbinak nem sok értelme van. :)

Magby és Elekid jött a két 10esből. :C
Cleffa, Pichu és Smoochum még várat magára.
Smoochum miatt rá fogok hajtani a 10es tojásokra.
Viszont nagyon durván néz ki a pokédex, hamarosan lesz mit összeszedni.

Togepi már buddy, úgyhogy azt se bánnám ha jönne még egy, ezt nem akarnám evolvolni.

[ Szerkesztve ]

(#8017) Atex


Atex
tag

Nest váltás volt.

(#8018) MaciG válasza Atex (#8017) üzenetére


MaciG
addikt

És Budapesten mi merre? :)

BANZAII

(#8019) tomazin


tomazin
veterán

A haller parkban jigglypuff nest van (3at láttam a térképen reggel, egyet meg is fogtam, ebből szűrtem ezt le)

(#8020) J0shu4M1ll3r válasza MaciG (#8018) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Pokemon Go Hungary csoportból másolom:

Ma ismét változtak a fészkek (Nestek)! Kommentben jelentsétek, melyek azok a helyek, amikről ti tudtok!
Spawn: Olyan pont, ahol az adott Pokémon sűrűn megjelenik
Nest: Olyan terület(tér, park), ahol az adott Pokémon sűrűn megjelenik több ponton

Nestek / Spawnok (Budapest):
Bulbasaur - Elvis Presley park
Charmander - Vérmező
Diglett - Bikás park
Doduo - Népliget
Ekans - Városliget
Electabuzz - Ferihegyi repülő múzeum
Exeggcute - Flórián tér
Growlithe - Tabán, Szent Imre tér(Csepel)
Horsea - Gazdagrét
Jigglypuff - Martinovics tér, Haller park, Csajkovszkij park
Kabuto - Lukács fürdő
Meowth - Orczy kert
Nidoran(?) - Citadella
Oddish - Városmajor
Omanyte - Budai Albarétum, Millenáris park
Pikachu - Műegyetem, Infopark
Pinsir - Erzsébet tér
Rhyhorn - Óbudai sziget
Slowpoke - II. János Pál Pápa tér
Venonat – Margitsziget

Egyéb Nestek:
Charmander - Eszterházy kastély (Tata)
Electabuzz - Szalkszentmárton
Eevee - Tölgyes csárda (Nyíregyháza), Szűv park (Nyíregyháza)
Gastly - Szent György díszkút (Győr)
Magmar - Eötvös tér (Szolnok)
Mr. Mime - Egyetem (Nyíregyháza)
Oddish - Bessenyei tér (Nyíregyháza)
Onix - Egyetem (Nyíregyháza)
Pikachu - Görög katolikus templom (Hajdúszoboszló)
Sandshrew - Batthyány tér (Győr)
Scyther - Szepessy tér (Mohács), Egyetem szökőkút(Debrecen)
Tentacool - Buszmegálló (Mohács)
Voltorb - Robinso domb (Nyíregyháza)

Egy párat én is le fogok csekkolni, aztán majd írok, hogy mi a valós.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#8021) Imy válasza Atex (#8017) üzenetére


Imy
veterán

És a pokédex is "kicsit" kibővült. Mikor jönnek az újabb pokémonok? A régiből is csak 134 féle van meg.

(#8022) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Sziasztok!

Olvasgattam kicsit vissza, de nem találtam választ arra ami velem történt. 24-én délután vettem észre, hogy nem működik az app-om. Egyszerűen nem tud bejelentkezni (valami authentication fail hibaüzenetet kapok). Azt értem mit jelent csak azt nem, hogy miért kapom ezt és hogyan tudom megoldani. Megoldási javaslatot annyit találtam rá, hogy állítsuk le az alkalmazást force close-al és akkor jó lesz, hát nem lett. Azóta letöröltem, újratelepítettem, de semmi. Az, hogy kimaradtam az ünnepi dolgokból nem zavar nem vagyok függő, de most már azért szeretnék újra pörgetni, játszani tovább.

Van erre valami megoldás, vagy törődjek bele, hogy nem megy és kész ennyi volt. (másik acc-al be tudok lépni az megy, de nem kezdem elölről az egészet az tuti.

Előre is köszi a válaszokat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8023) tomazin válasza kigyi_23 (#8022) üzenetére


tomazin
veterán

ban szokott így kinézni
ha nem csaltál, akkor írj a supportnak, hogy miért nem tudsz belépni. ha igen, akkor tessék emberesen viselni az eredményét.

(#8024) kigyi_23 válasza tomazin (#8023) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem csaltam max annyit, ha nem én vezettem akkor néha elfogtam pár pokemont kocsiból. (ha ez egyáltalán csalásnak számít).

Csalás esetén állítólag ez az üzenet jön a support oldala szerint: “Your account has been suspended for violating the Terms of Service”

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8025) #33253120 válasza kigyi_23 (#8022) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha PTC acc, akkor próbálj belépni gépről a weboldalra.
Nálam az segített.

(#8026) kigyi_23 válasza #33253120 (#8025) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem csak sima acc, ugyanezzel Ingress-be be tudok lépni ott kiválóan működik.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8027) Palika71


Palika71
őstag

Hogy jártam?

Nézegetem a IV GO-val a pokemonjaimat. Közben ki-be lépkedek POGO-ból, és selejtezek. Egyszer csak feltűnik az IV-szerinti rendezésnél egy 100%-os Spearow. :Y
Na, de jó, megnézem a játékban. Mikor belépek, kikel egy Spearow a tojásból. Gyorsan eladom, mert úgy sem lehet olyan jó, mint az imént talált SSS-jelzésű.... Sejtitek... A IV GO már kikelés előtt megmutatta a pokemont. Így voltam pár másodpercig boldog tulajdonosa egy ritkaságnak. :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#8028) tomazin válasza kigyi_23 (#8024) üzenetére


tomazin
veterán

Nem csaltam max annyit, ha nem én vezettem akkor néha elfogtam pár pokemont kocsiból. (ha ez egyáltalán csalásnak számít).

Ez nem az, mégha itt páram így is gondolják.
Írj akkor rá a supportra, hogy mi a helyzet.

(#8029) kigyi_23 válasza tomazin (#8028) üzenetére


kigyi_23
addikt

Rákérdeztem náluk is, gondolom jövőre válaszolnak.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8030) solfilo válasza kigyi_23 (#8029) üzenetére


solfilo
veterán

Telefon nincs rootolva? Nekem míg működött a Redmi 2 és jött rá ROM frissítés, mindig teljes unrootot kellett csinálnom, hogy menjen a játék.

solfilo

(#8031) kigyi_23 válasza solfilo (#8030) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nincs. Nem hinném, hogy telefon gond mivel másik acc-al be tudok lépni. Tehát jól működik itt minden kivéve, hogy a sajátommal nem enged be.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8032) solfilo válasza kigyi_23 (#8031) üzenetére


solfilo
veterán

Akkor +1 supportnak levélre. Figyelmetlenül olvastam az előbb. :)

solfilo

(#8033) Atex


Atex
tag

Most Tatát vallatjuk. A Cseke-tó Exxegcute Nest. Sokkal jobban adja mint anno Gazdagrét. Egy óra 10-12 db, tized akkora területen.

[ Szerkesztve ]

(#8034) Atex válasza kigyi_23 (#8031) üzenetére


Atex
tag

És másik telefonon be tudsz lépni?

(#8035) Atex


Atex
tag

Ma meg lett a HUNFULLGEN1. A baby monokból hiányzik a Togepi, Smoochum. De bizakodok mert most pörgettem 3 db 10-es tojást.

Később én is írok egy kis statisztikát avmpg mintájára.

(#8036) kigyi_23 válasza Atex (#8034) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szegény vagyok nincs másik telefonom a céges meg.... hát erre nem alkalmas.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8037) #33253120


#33253120
törölt tag

Hány keltetőm lehet maximum? Van ennek valami határa, vagy amíg be nem telik a bag?

Más.:
23-as vagyok, és végre megszereztem az első Charmanderemet... :D

(#8038) marositech válasza #33253120 (#8037) üzenetére


marositech
senior tag

T_chris: amíg be nem telik a bag.

Uraim!

Van egy Moto G 14.1-es CyanogenMod azaz Android 7.1.1-el.
Nem kapok figyelmeztetést, hogy nem jó az OS. Mindig hibával jelez, hogy nem sikerül a belépés.
Sem a Gmailos acc. és sem a PTC accounttal nem enged belépni.
Ráadásul nem rootolt. :(
Van közületek, aki CM-es telefonnal nyomul?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8039) Atex válasza avmpg (#7687) üzenetére


Atex
tag

A mai napon kikelt egy 5 km-es tojásból az utolsó hiányzó HUNFULLGEN1 pokemon, a Porygon. avmpg statisztikája nagyon tetszett, ennek alapján leírom az enyémet.
Level 32. 3 371 495 XP (32-es szint fele)

Medálok:
Kanto - 148
Jogger - 811,4 km (fele sincs mint avmpg 1700.6 km-re) :C
Collector - 7786
Scientist - 1328
Backpacker - 8577
Battle Girl - 699/1000
Breeder - 386/500
Ace Trainer - 349/1000
Youngster - 115/300
Fisherman - 23/300
Pikachu Fan - 60/300 (ezen az event dobott sokat)

Típus medálok:
Schoolkid - 4258
Bird keeper - 2206
Punk Girl - 2449
Ruin Maniac - 275
Hiker - 109/200
Bug Catcher - 2036
Hex Maniac - 163/200
Swimmer - 1170
Gardener - 570
Psychic - 558
Skier - 93/200
Fairy Tale Girl - 192/200 (utálom a Mr. Mime-t)
Black belt - 64/200
Depot Agent - 52/200
Kindler - 171/200
Rocker - 146/200
Dragon Tamer - 17/200

POKEMON BAG - 800
ITEMS - 1000

Pokedex:
TOP3+1
Pidgey 1228/1476
Rattata 1123/1304
Weedle 892/1054
Eevee 630/676 :DD
Ritkaságok (Caught 1, tehát mondhatni nekem a legritkábbak):
Ivysaur (1,1)
Venusaur (2,1)
Charizard (2,1)
Blastoise (2,1)
Machamp (2,1)
Golem (2,1)
Muk (2,1)
Elektrode (1,1)
Hitmonchan (1,1)
Tauros (1,0)
Gyarados (2,1)
Porygon (2,1)
Kabutops (1,1)
Dragonite (1,1)
A Baby pokemonokból nincs meg a Togepi, Smoochum. A többi babyből 2-2 kelt.

Helyek ahol vadászunk:
Zalaegerszeg (nem találtunk jó helyet)
Kaposvár
Szülőfalum
Tata (Öreg-tó, Cseke-tó)
És a puszta, Incense használatával
Helyek ahol BP-en vadásztunk:
Gazdagrét
Városliget
Margit-sziget
Hajógyári-sziget

Csatornák/oldalak, amik sokat segítettek:
https://thesilphroad.com/
https://www.youtube.com/channel/UCrtyNMe3xtv3CLg5QR78HzQ
https://www.youtube.com/channel/UCFV0JAhqLTAgzGBt721rg5Q
https://www.youtube.com/user/ReversalKnD
https://prohardver.hu/tema/pokemon_go/friss.html
https://pokemongo.gamepress.gg
(FB-ot és egyéb közösségi médiát nem használok)
Egyéb alkalmazások
IV Go (félek a banntól, egyre kevesebbet használom)
Calcy IV (mostanság)
Spoofer trükköket, fake gps-t nem használtam, (bár egy hétig volt multi accom Lvl. 3 szintig, saját színű). :B
Terepen általában, nincs idő térképet használni, de a túrák előtt otthonról ellenőrizni szoktam a kiszemelt területet pokemappal.
Kétszer vettem 1250, és kétszer 100 coint
Telefon:
- Samsung Galaxy S7
- Vernee Thor (elsődlegesen ezzel)

A Fiam ismertette meg velem a PoGot, ez jó alapja volt a közös időtöltésnek, illetve szeretek vadászni. E két fő ok miatt játszom.
További célok:
- 2 db baby
- a 3 db Snorlaxem, 2 db Laprasom max power up-jához candy gyüjtés (Buddy)
-100 % IV-s pokemonok fejlesztése, mindegy mi az.
-medálok
-avmpg 1700 kilométerének elérése :R

(#8040) Imy válasza Imy (#8021) üzenetére


Imy
veterán

Erre valaki?

(#8041) Atex válasza Imy (#8040) üzenetére


Atex
tag

Szerintem ha tudná valaki, hogy mikor jönnek az új Gen2. pokék az hazudna. Aki pedig tényleg tudja, az nem fogja elmondani. Gondolom valami ünnephez fogják társítani, ami az USA-ban is ismert.

Érdekes módon, most nem várom annyira őket mint egy hónapja. Hideg van.

(#8042) MaciG válasza Atex (#8033) üzenetére


MaciG
addikt

Az ige, ez tényleg adja :Y Ránéztem pokemappal. Ezt mondjuk nem értem az miért jó ha egy adott faj egy helyen nagy mennyiségben spaw-nol máshol meg nem.

Ami egyébként engem még nagyon zavar a játékban, az a testreszabhatóság hiánya. Nem a karakterre gondolok, hanem hogy pl. be lehetne állytani hogy melyik labdát adja be elsőnek, lehetne ilyen 6-os támadó setteket összetenni és menteni, hogy ne keljen mindig kiválogatni, és stb.

BANZAII

(#8043) Imy válasza Atex (#8041) üzenetére


Imy
veterán

Akár lehet új év is, új év, új pokémonok.

(#8044) Atex válasza MaciG (#8042) üzenetére


Atex
tag

Hogy miért vannak néha nestek? Nem tudom, de van több teóriám.

A testre szabhatóságról már sokat beszéltünk itt. Tegnap azon háborogtam, hogy a gym edzésnél mikor csak az első mont akarod leverni fele akkorával az ezer pontért, akkor több ideig tart a 6 mont összeszedni, mint az 1 az 1 elleni harc. Miért nem tudom a többi 5 helyet üresen hagyni? :W

+ a laggok és bugok. És nem csak telefon és net probléma. Van mikor egy hétig nem kell újra indítani (ugyanazt a készüléket és netet használva), most meg naponta 5x is. Mindegy, hogy mont adsz el, razzberryt adsz a monnak, gymezel, vagy -a kedvencem- evolválsz Lucky Eggel (20-as wifivel otthon)?! :F

(#8045) Atex válasza Imy (#8043) üzenetére


Atex
tag

Azt azért nem gondolom, mert nincs körülötte semmi hype, és már van kényeztetés Újévre. A 60 perces Lure, és a több alap pokemon.

Nem tolják a "találgatásokat" a külföldi videósok. De lehet, csak nem érdekel, és így nem figyelem. Nekem mindegy.

(#8046) Imy válasza Atex (#8045) üzenetére


Imy
veterán

60 perces lure ilyen hidegben nem igazán győz meg. :D

A több alap pokemon igaz, meg a sapkás pikachu, de abból meg már fogtam 50-et, kezd unalmas lenni. Elötte meg 2 kelt ki tojásból, és annak nagyon örültem, de így meg már, megint....

(#8047) Atex válasza Imy (#8046) üzenetére


Atex
tag

Itt már van egy pár Bulba, és megváltozott az ajándék csomag. Sajnos akciós keltető nincs már.

(#8048) Sefule válasza Atex (#8047) üzenetére


Sefule
tag

Én már fogtam egy Blastoise-t. CP 30 :U

(#8049) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

Na kikeltettem pár tojást most, hogy "megnövelték" az új babymonok feltűnését a tojásokban...Tehát sorrenben:
exeggcute, paras, weedle, nidoran, diglett, cubone, growlithe, charmander, lapras, zubat, geodude, nidoran, drowzee, machop, shellder, cleffa(!), smoochum(!), shellder, magby(!), sanshrew, magikarp, ekans, tentacool, oddish, ekans, magikarp

Hát nem vagyok elájulva, ha ez az increased chanse, akkor amúgy milyen?? (minden tojás az event kezdete után lett kipörgetve természetesen)

Atex : gratula a HunPokédexhez!

[ Szerkesztve ]

(#8050) Imy


Imy
veterán

Most meg minden Charmanderekkel van tele....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.