Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Tomi0703 válasza marositech (#2347) üzenetére


Tomi0703
őstag

Világos, köszi. :R

(#2350) szalontai: Tényleg, összefoglalós hsz-be benne is van. :B Köszi. :R

(#2352) sz_abika


sz_abika
addikt

Na az eddigi legerősebb elkapott lény, 30+ sima labdába és vagy 15 málnába volt.

PSN: xszabikax

(#2353) ¤Envy¤ válasza sz_abika (#2352) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ugyanilyenem van 777-es szinttel. Elképesztően könnyen fogtam, nem is értem néha, van, hogy 1-1 erős lény elsőre sikerül, van hogy 50 labdát enne... :( :U

(#2354) tomazin válasza ¤Envy¤ (#2353) üzenetére


tomazin
veterán

random.
40% hogy elkapod, 20%, hogy elszalad, 40%, hogy marad, de nem kapod el. (mondtam valamit)
ha folyamatosan rossz helyre megy a random, akkor evvan.

(#2355) Kvelstadt válasza sz_abika (#2352) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grat!
Én egy 798as Hypno-t fogtam tegnap kb ennyi elpazarolt lasztival és málnával csak még azt sem tudtam hanyas lesz. Annyit láttam hogy '???' Van a cp-je mellett és mikor már benne volt vagy 10 laszti meg málna idegesített hogy nem bírom elkapni és addig dobáltam míg meglett.
Megérte ha azt nèzzük hogy nekem 400alatti cp-s volt előtte a legnagyobb amit fogtam de most van kb 2 sima meg 19 nagyobb lasztim szal ma muszàj lesz mennem pörgetni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2356) torik válasza Imy (#2310) üzenetére


torik
senior tag

Én kicsit bánom hogy kék lettem, mert az én kis településemen a két gym-et fullba ugyan az a 3-4 ember védi, mind piros persze. Nem lenne lehetetlen bevenni, lvl 4 mindkettő, de az igazság az hogy annyi időbe telne amennyit nem akarok rááldozni :D

Remélem lesz majd valami előnye a különböző színeknek, azon kívül hogy..hogy más csapatban vagy :U vagy balanszolhatnának valamit valahogy.

All that and a bag of chips

(#2357) whitezo88 válasza torik (#2356) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tegnap olvastam egy Copypastát a neten:

Team Mystic is for the autistic ;]

(#2358) SLYM válasza torik (#2356) üzenetére


SLYM
veterán

pedig még érden is van olyan gym amit most el tudtam foglalni a 300-400 közötti pokemonjaimmal, pedig az nem kisváros :)

[ Szerkesztve ]

(#2359) bepe79


bepe79
addikt

Itt (Bp., XVIII. ker.) folyamatosan esik most, úgyhogy asszem' a mai pokéstop pörgetésemnek lőttek. :P

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2360) torik válasza whitezo88 (#2357) üzenetére


torik
senior tag

Én ezt máshogy tudom :D

All that and a bag of chips

(#2361) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Valaki kifüstölte a szervereket? Nekem nem megy, csak azért :D

All→M8

(#2362) Armahun válasza torik (#2356) üzenetére


Armahun
addikt

Én kék vagyok, viszont itt a környéken szinte mindenhol csak piros tornyokat látok.

Nem bánom, ugyanis könnyebb kiverni egy más színű gym-ből a pokékat, mint egy saját szívűbe helyet csinálni magadnak.

Vegyül azt hogy más színű gym, van benne 2 poke 4000 pontos a terem, akkor elég kétszer végigverni 6 saját pokemonnal.

Ugyan ez ha saját színű akkor kell fejlesztened a termen 2000 pontot.
Ennek neki kell futnod egy pokemonnal minimum tízszer mire sikerül.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2363) #33253120 válasza torik (#2356) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen. A pokecoin miatt jó az, ha van hova berakni zsebszörnyet. Küzdeni meg lehet bárhol....

(#2364) #33253120 válasza Armahun (#2362) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kisvárosban általában van hely.

(#2365) Alg válasza bepe79 (#2359) üzenetére


Alg
veterán

Puhány ;]

Mondjuk én annak örülnék, ha két stop között nem lenne 500m-nél kevesebb, és a városok helyett a lakatlanabb területeket raknák tele erősebb pokékkal hogy tényleg meg kelljen dolgozni értük.

Megyek is futok egy 10k-t a ligetben, közben kikel egy tojás, aztán levezetésnek sétálok egy kört pörgettyűzni :)

U.I.: most despawn-olt egy wartortle a ligetből...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2366) torik


torik
senior tag

Hány evolve-hoz éri meg eltolni egy lucky egg-et? Hallottam hogy kb. 70-et lehet megcsinálni fél órán belül, én ennek durván a felét tudnám megcsinálni és alig van már hely többnek.

All that and a bag of chips

(#2367) ¤Envy¤ válasza torik (#2366) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az a biztos, ha a 30 percet végig tudod evolvolni. Ha 30-50 kb. az jó.

Jelentem megvan az első 10 km-es tojás, lvl 20 vagyok... Remélem nagyon jó dögi lapul benne.

(#2368) greenmaur válasza ¤Envy¤ (#2367) üzenetére


greenmaur
tag

Hajrá! Hátha valami fincsi kis cp lesz benne. Én tegnap találtam meg a második 10k tojásom. (Szintén lvl 20) 9,9 km to go! :D

[ Szerkesztve ]

(#2369) Alg válasza greenmaur (#2368) üzenetére


Alg
veterán

Nekem valahol 7es szinten jött az első 10es... még ülök rajta egy darabig :D

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2370) greenmaur válasza Alg (#2369) üzenetére


greenmaur
tag

Szinttel az is skálázodik felfelé? Mármint a benne lévő pókmajom cp-je. Mert akkot tényleg érdemes ülni rajta még úgy lvl 15+ ig :D

[ Szerkesztve ]

(#2371) sensejke válasza ¤Envy¤ (#2367) üzenetére


sensejke
aktív tag

Nekem lv16-nál egy 980-as magmart dobott a 10km-es 25 candyvel.

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#2372) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én még 1 darab 10eset sem kaptam, viszont cserébe minden második 2km-s amit kidobni sem lehet, és hát marhajó 2km-t menni egy 200. verébért...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2373) #75376384 válasza Sirandrish (#2372) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha ez vigasztal, 19-es szinten vagyok és még nem láttam 10 kilométeres tojást. :)

(#2374) Ghard


Ghard
őstag

pokemap.hu-n a Lured Pokémon mit jelent pontosan?

(#2375) Tomi0703 válasza #75376384 (#2373) üzenetére


Tomi0703
őstag

20, és én se... :(

(#2376) Buster17


Buster17
addikt

10alatti szinten szereztem legalább 4 10km-eset

(#2377) TazLeacher válasza #75376384 (#2373) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem eddig 2 volt, mindkettő az elején. Semmi extra. Monjuk az 500-as Eevee-nek örültem. Most lvl20-on futottam bele a 3-ba. Remélem valami brutál jön. Már rám férne...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2378) #33253120 válasza Ghard (#2374) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pokéstopba tolt lure-ra megjelenő pokémont?

#2373
Level 9 körül kaptam az elsőt.

(#2379) SLYM


SLYM
veterán

én level 13 vagyok most és kaptam már kettőt :)

(#2380) Buster17


Buster17
addikt

ezt a táblázatot hogy kell leolvasni?

(#2381) whYz válasza Buster17 (#2380) üzenetére


whYz
addikt

Ez pokemon go-ra vonatkozik tutira?

(#2382) Alg


Alg
veterán

10. szint, most jött még egy 10k-s, az utolsó 2k-sat most költöttem ki, a többi mind 5k

Viszont elmennek a picsbe ezzel a lock alatt leálló sz@rjukkal, először a 2km-esből volt hátra még a fele, ehhez kellett kb. 2300m (1 km-hez) - aztán beraktam az 5k tojást és 8k alatt 2.1-ig jutott mert félúton véletlenül benyomódott a lock gomb és leállt :W :(((

Dobáltak eddig a tojások 3 döglött pontyot, egy bulbát, most egy slowbro-t meg még valami kommersz cuccokat

Ligetben megint ment a bandázás 2-3 helyen is

Szerk: Látszik milyen Drowzee-cunami van a Ligetben, van itt egy gym amiben van 2 vaporeon meg 5(!) hypno :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2383) Buster17 válasza whYz (#2381) üzenetére


Buster17
addikt

aha. gondolom nem linkelték volna már ide

(#2384) Armahun válasza Buster17 (#2380) üzenetére


Armahun
addikt

A függőleges oszlopból kiválasztod mivel támadsz, a vízszintesből pedig azt hogy milyen típusú pokét.
A metszésben pedig leolvasod hogy mekkora szorzóval számolja a rendszer a támadást.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2385) Karma válasza Buster17 (#2380) üzenetére


Karma
félisten

Minden pokémon játékra jó, mondjuk Go-ban nincs immunitás (0x-es szorzó). Elmagyarázás helyett inkább hadd mutassak egy egyszerűbbet. A támadó van a középső oszlopban, a bal oldaliakra "not very effective", a jobb oldaliakra "super effective".

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2386) torik válasza Buster17 (#2380) üzenetére


torik
senior tag

Normal nem tudja megsebezni a ghost-ot és steel-nek is csak fél sebzést ad be.

De szerintem még mindig ez a legegyszerűbb.

All that and a bag of chips

(#2387) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Taps, propagáljuk a csalást Indexen! :U [link]

Értelme ennek továbbra sincs.

(#2388) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

Nem vagyok telhetetlen (leg is nem szeretnék :DDD), de jobban örültem volna egy standard pokenak, aki még fejleszthető, de űber a CP-je. :)
10 km-es tojgliból esett egy 862-es Aerodactil vagy mi (Sárkánypikacsu), meg bőven candy mellé, szerintetek felturbózzam power uppal (lvl 16), vagy hagyjam a francba, hátha (pár hét múlva) esik egy jobb?

Vélemények? Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2389) Ron Swanson válasza MdewC (#2388) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Hagyd még. Gyűjtögesd a stardustot :)

(#2390) MdewC válasza Ron Swanson (#2389) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ok. :)
De esetleg lvl 20 körül?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2391) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

Power up, és evolve terén teljesen sötét vagyok. Valaki tudna segíteni?
Egy Dragoniteot szeretnék húzni, egy igazi halálosztót, ami mindig biztosítja a 21 órás idő intervallum meglétét. A nagyim falujába van egy gym, oda akarom betenni, hogy a coint adogassa, és ne tudják kiütni sehogy. Na most van egy Dratinim a következő statokkal:
CP: 577
HP: 60
3500 stardustot kér a power up-hoz (még eddig 1x-er sem nyomtam rá)
Illetve: lvl 24 vagyok.

Ez jónak számít, vagy vadásszak egy másik Dratinire? Magasabb cp-jű legyen, vagy mire figyeljek pontosan?
(Magasabb cp-t nem biztos, hogy találok, már ennek is örültem)
Tényleg eléggé megvagyok lőve, nem értem ezt az evolve-power up rendszert, akárhogy olvasom. :D

[ Szerkesztve ]

(#2392) greenmaur


greenmaur
tag

Egy kis közérdekű info (vagy valami olyasmi) következik:
Pár napja is írtam, hogy a játék mobilnetről nem jött be nekem valami miatt. Eddig MIUI 7 (xiaomi redmi note 2 a telefonom) volt fenn, de két napja valtottam és felraktam a MIUI 8 global developer beta rendszert. Nos, ezzel megszűnt a probléma és már két napja tökéletesen működik mobilnetről is.
Szóval akinek hasonló probléma áll fenn annak tanácsolom, hogy ha van elérhető frissítés a telefonhoz azt rakja fel. Lehet meg fogja oldani a problémát. Persze személyes dolgokat biztonsági menteni előtte azért meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#2393) freezer922 válasza greenmaur (#2392) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nekem olyan problémám volt (reddit-en mástól is olvastam), hogy néha fogta magát és meghalt a játék. Ezután pedig csak akkor engedett be, ha egy bármilyen wifi-ről léptem be először. Lehetett ez egy ismerős telefonja hotspotként, de wifi kellett, hogy legyen.
Nem tudom mi volt a gond, de egy hard reset a telómn megoldotta :D és a fent írt redditen panaszkodóknak is.

(#2394) Kvelstadt válasza Sirandrish (#2372) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én még 7 voltam mikor adott egyet. Hitmonchan lett belőle.
Nem valami erős de míg nem ad jobbat megtartom. Azóta én se kaptam 10est. Sőt most dorba már az ötödik 2es tojást kaptam. Abból is van ami még noncs meg de persze hogy 10es pidgey és rattata jött.
De sz ötös se jobb most. Már 3 slowpoke-ot ksptam belőle de még csak nem is erőseket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2395) sayCet válasza KriszXxX18 (#2391) üzenetére


sayCet
aktív tag

Vadássz másikra.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#2396) torik válasza sayCet (#2395) üzenetére


torik
senior tag

7es szintig kaptam 2 10es tojást, egyikből lett egy Lapras, valami 40%-os, de a legerősebb (igaz rágyúrtam egy kicsit). Másikból Mr. Mime lett, az már 80% feletti, de hogy fogom felhúzni, lövésem sincs..

Van egy most is, de először el akarom használni a 2 km-eseket, legyen valamennyi hely.

All that and a bag of chips

(#2397) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Nos én már 24-es szinten járok, és 10-es szint óta nem kaptam 10 km-es tojást.
Ergó: ha jót akarsz, akkor a 10 km-es tojásokat ne használd fel jó sokáig. Minél magasabb szinten vagy, annál brutálisabb magasabb CP-jű pokémont fogsz kapni.

(#2399) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Én s az elején kaptam egy 10km-est, ez volt benne:

Elég zsenge, nem is éri meg fejleszteni.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2400) Sirandrish válasza Tav-Csoves (#2397) üzenetére


Sirandrish
legenda

En most kaptam még az első 10kmes tojást. Jó lenne várni vele az lv20at de egyelőre nekem az nagyon messze van, addig még foglalná a helyet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.