Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Parson válasza Sirandrish (#1595) üzenetére


Parson
addikt

Kis pontositás:
1. nem egy, hanem másfél òra alatt (nekem ennyi gyalogos 'edzés' elég, de kell is - 50%-nyi különbség már nem kevés) szedem össze az 50 Pokét. :DD
2. közben nem sörözök. Keményen sportot üzök a gyaloglásból, mert jól esik. Az már más kérdés hogy utána otthon, egy jólesö tusolás után kiülve az erkélyre már leguritok 2 sört és csak rendezgetem a monokat. :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1602) Sirandrish válasza Parson (#1601) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az oké, de azt érted hogy én ugyan annyi idő alatt 3 patkányt kapok? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1603) Parson válasza Sirandrish (#1602) üzenetére


Parson
addikt

Persze, de most mondjam, hogy szánom-bánom, hogy odaköltöztem, ahol épp lakok? :DDD

Kieg.: Ugyanannyi idö, vagy ugyanannyi idö és táv mellett?

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1604) spanglee001 válasza marakuja (#1573) üzenetére


spanglee001
addikt

egész nap van szinte :DDD
most jöttem 3 egybeérő pokéstop van lure-olva amíg bírta az akksim maradtam, feleségemnek gyengébb telója van hamar kimerült, aztán unatkozott kicsit :DDD
benyomtam egy lucky tojást poképarfüm és csak dobálgatni kellet a lasztikat meg evolvolni 8 asról 15 szintre fejlődtam :B

a többszáz ember a városligetbe rohangál, hogy itt egy ilyen pokemon amott egy olyan és mindenki telefonból lógó powerbankokkal rohangál :DDD valaki meg a pokéstoppok alatt dobálgatja kifelé a szönyeket közben sör fagyi stb jó hangulat van ott :K 30 évesen hogy rákap az ember, de voltak idősebbek is tőlem :B

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1605) Sirandrish válasza Parson (#1603) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy a te hibád..nyilván nem az :)
Nem tudom..12km-nél járok, vasárnap óta minden nap kb 3km-t mentem és nincs egy 100cp feletti pokemonom. 6os szinten vagyok, és a legritkább Pokém egy Kingler.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1606) torik


torik
senior tag

Engem kicsit megzavart a fentebbi leírásban hogy lvl 30 fölött elkapott monokat éri meg csak fejleszteni, ez felülírja az IV calculator által 80% fölöttire kidobott monokat?

All that and a bag of chips

(#1607) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Első hsz-t frissíteni kéne az időközben posztolt rengeteg hasznos linkkel. (ismertetők, videók, összefoglaló táblázatok stb.)

(#1608) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Lesétálás, inkubátorba helyezésen kívül, hogyan lehet törölni a tojásokat? 5 kmnél nagyobb tojásaim nincsenek... :(

(#1609) waccamár


waccamár
senior tag

Megint egy jó cikk, arról hogy bizonyos típusú Pokémonokat hol lehet megtalálni!

Azért én úgy veszem észre, hogy kb. minden típusút lehet mindenhol találni, nem?

(#1610) SP!T válasza marositech (#1596) üzenetére


SP!T
addikt

lol :C

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1611) Ereshkigal válasza waccamár (#1609) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Tegnap óta ötödjére reklámozod.

Egyébként mehetne az összefoglalóba pár ajánlott oldal, köztük akár ez is.

(#1612) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Amúgy szerintem ez egy hosszú távú játék akar lenni. Ne is dobjon egyből mindent mert akkor hamar kifut az első 150.
Én nem bánom hogy rattata hegyek jönnek. Lesz dust mire kell majd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1613) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Hali!
Budapesten találkozott már valaki ezekkel a Pokemonokkal? :)
Ivysaur, Venusaur, Charizard, Wartortle, Raichu, Nidoqueen, Nidoking, Ninetales, Vileplum, Alakazam, Golem, Slowbro, Magneton, Dewgong, Grimer, Muk, Gengar, Chansey, Tangela, Gyarados, Lapras, Snorlax, Dragonair, Dragonite ?
A többit már sikerült elkapnom, ha valaki kíváncsi valamelyik lelőhelyére, akkor szívesen megosztom, mert felírtam magamnak, hogy a ritkább fajta pokékat hol találtam :))

(#1614) Tav-Csoves válasza Ron Swanson (#1613) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Engem Eevee érdekelne... :)

(#1615) Karma válasza Ron Swanson (#1613) üzenetére


Karma
félisten

Grimert egyszer fogtam a Lövölde téren. A Városligetben Dragonair is előfordul a sok más víz és fű típus mellett.

“All nothings are not equal.”

(#1616) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ha egy stop körül ilyen rózsaszín szirmok vannak az mit jelent? :D :R

(#1617) spanglee001 válasza Tomi0703 (#1616) üzenetére


spanglee001
addikt

lure csali modul van rárakva fél óráig gyűlnek oda a pokemonok.
evee van a városligetbe bőven.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1618) waccamár válasza Ereshkigal (#1611) üzenetére


waccamár
senior tag

ja sorry, nem reklámcélból dobom be, csak gondoltam hasznos infó lehet másnak is :)
igen, ha a topikgazda is úgy gondolja, tényleg mehetne az összefoglalóba.

(#1619) Ron Swanson válasza Tav-Csoves (#1614) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Eevee-ből nagyon sokat fogtam a Városligetben, meg néhányat a Szabadság téren, Erzsébet téren, Gellért-hegy felé.

Karma: köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1620) xtro válasza Tomi0703 (#1616) üzenetére


xtro
aktív tag

(#1621) #33253120 válasza Deck (#1546) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szerintem ez nem neked való játék.
Ne erőltesd.
Szintén kis faluban lakom. A pokéstop nálam úgy megy, hogy van a faluban egy darab, meg a helyközi buszról 70-es tempónál a többi munkába menet, és hazafelé. :) Meg lehet csinálni.
Játszottál már valaha csak a játék öröme miatt? :)

(#1622) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elmesélem egy falusi Poké vadász egyik történetét.
Egyszer volt hol nem volt, úgy 2 órával ezelőtt, gondolt egyet egy Poké mester és nekivágott Tiszalök utcáinak úgy keményen, lendületesen. Másfél órányi ritkás, de annál változatlanabb Patkány és Verébgyilkolás után eccercsak, a kanyar mögül kukucskál egy dongó (beedrill). Nosza neki se kellett több, a disznyóvágáskor használatos baseball satyeszát megforgatta, majd előkapta a gyilkos Pokélasztikat.
Már első ránézésre lehetett tudni hogy ez biza a titának harca lészen, ugyanis a dongó körülött veres színű aura húzódozott.

Level 7es kis Pokémesternek se fosószilvája(berry), se ultragigalasztija nem vót, ezért elókapta a sima lasztikat..fejbe b*szta vagy kéccer a dongót, de az csak kacagott szegénkén hogy vajon mit is akar ezekkel a kinder tojásokkal...de még várt. A kis legény fejbe verte még néhány alkalommal a darázstot, de a meg megunta a harcot oszt inkább odébhussant. A szegény kis legénke, hazafelé ballagva elkapott még vagy 2 patkányt, osztán mára fel is adta a harcot :DD

Itt a vége fuss el véle :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1623) torik válasza Sirandrish (#1622) üzenetére


torik
senior tag

10/10

Ahhoz meg hogy melyik típusú pokemont hol lehet megtalálni szerintem leginkább az usára vonatkozik,én pl. Dratinit fogtam a Szinva mentén a belvárosban, híres épület (vagy akármi más) nem volt még a közelben sem. Más monoknál szintén ez a tapasztalat, egyetlen tendencia ami működik a leírtakból az hogy water type-ok víz mentén találhatók, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1624) #33253120 válasza Sirandrish (#1622) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez ismerős. :)

(#1625) szekra válasza Ron Swanson (#1613) üzenetére


szekra
őstag

14. keruletben fogtam 2 magnemite-ot.

(#1626) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1622) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ne add fel ha kell valami. Nekem a pidgeot 4 labdát tört meg vagy huszat elkerúlt de meglett.
Én ha olyat látok ami még nincs nem sajnálom rá a ball-t. Jó persze moltres-t nem erőltetném sima ball-al de minden mást megpróbálok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1627) torik


torik
senior tag

A nap híre

All that and a bag of chips

(#1628) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem sajnáltam a lasztit...Bedrill unta meg oszt otthagyott a francba. Szerinted sajnáltam rá a 2 forintos sima poké labdát?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1629) TheProb


TheProb
veterán

Sárga team-be csak én léptem amúgy be? Mióta játszok még nem láttam olyan gym-et ami a miénk lenne...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1630) Sirandrish válasza TheProb (#1629) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is sárga vagyok..Zapdos a menő :K
Tegnap itt nálunk volt még egy sárga..most már mind a három kék. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1631) Tomi0703 válasza spanglee001 (#1617) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#1620) xtro: Köszi. :R

(#1629) TheProb: Én is az vagyok.

(#1632) marositech válasza TheProb (#1629) üzenetére


marositech
senior tag

Thököly út mellett van a Geofizikai intézet, annak a Gym-je sárga, de már durván ostromlom. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1633) petyus_ válasza torik (#1606) üzenetére


petyus_
senior tag

Annyiban írja felül, hogy ha befogsz egy pokemont, ami mondjuk 20as szintű, de csak 60%os, meg van ugyanabból egy 10es szintű, ami 90%os, akkor ha a második végigfejleszted, akkor erősebb lesz a végére, mint az első, viszont ugye sokkal többe kerül. Tehát a legjobb, ha találsz egy 30as szintű 90%os pokemont :D

Egyébként ma is fogtam egy csomó squirtle-t, meg bulbasaurt, de mindegyik 60% alatt volt, azért a legnagyobb CPjűből csináltam egy Venusaurt, így is lett 1400 CPje. (candym meg még van bőven :) )

(#1634) Sirandrish válasza petyus_ (#1633) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Egyébként ma is fogtam egy csomó squirtle-t, meg bulbasaurt"

Én még nem is láttam őket egyszer sem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1635) Barell válasza petyus_ (#1633) üzenetére


Barell
senior tag

Bulbasaurból én is ott tartok hogy van 2db Venu meg egy Ivy is de a nagy kedvencem Blastoise még nincs meg. Hol fogod a squirtle-t? Gellért hegy?

(#1636) petyus_ válasza Barell (#1635) üzenetére


petyus_
senior tag

Igen, Squirtle a Gellérthegyen, Bulbasaur meg a Városligetben van.

Most megnéztem a live mappel, Csepelen megint van Charmander, úgy tűnik az egy állandó hely, csak sajnos keveset járok arra :( .

(#1637) whitezo88 válasza Sirandrish (#1634) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Squirtlet én a lakásom mellett kaptam el pár napja, igaz csak 64 CP. Btw Sárga vagyok énis.

(#1638) #33253120


#33253120
törölt tag

Yes. 5km-es tojásból Pikachu jött.... :Y

(#1639) JanR válasza Tav-Csoves (#1614) üzenetére


JanR
addikt

Bp, kolosy ter, ott tanyaznak :)

(#1640) torik válasza petyus_ (#1633) üzenetére


torik
senior tag

Huha, akkor nagyon pátyolgatni fogom a 92%-os Geodude-omat :D

All that and a bag of chips

(#1641) #33253120


#33253120
törölt tag

Jut eszembe. Nézegetem a pokémonjaimat, és van ami kék háttér előtt van, és van ami nem. Mi a különbség?

(#1642) Parson válasza Sirandrish (#1622) üzenetére


Parson
addikt

Ez jó volt! :DD
Nekem frankón bedurrant a bal bokám, frankón pénteken délután, úgyhogy ugrott a pokemon tura mára... Eh.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1643) petyus_ válasza torik (#1640) üzenetére


petyus_
senior tag

Másból nekem is van erősebb, van egy 96%os Golduck pl, de már két napja csak Bulbasaurt meg Squirtlet kergetek főleg, találtam már nagy CPset mind a kettőből, de %ra mindegyik gyenge volt.

Egyébként ennek akkor lesz jelentősége, amikor ilyen 25 szint körül elkezded power upolni, ha van elég candy, akkor szerintem érdemes addig is evolve-olni, Venusaurnak pl elég magas a HPja, jó GYM védő.

(#1644) spanglee001 válasza whitezo88 (#1637) üzenetére


spanglee001
addikt

sztyurtle (3 perc 14 nél) :DDD az néha szokott lenni az árpád híd környékén egyedül lettem kék csapat :F :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1645) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1630) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezzel a zapdos a menő mondatoddal nyertem fogadást. Köszi!
Én természetesen moltres-es lettem mert ő mellette nincs választatási lehetőség. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1646) torik válasza spanglee001 (#1644) üzenetére


torik
senior tag

Blue is love, blue is life :R

All that and a bag of chips

(#1647) Ereshkigal válasza petyus_ (#1643) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Amatőr kérdés, de hol látom ezt a százalékos értékeket?

Arni: az ok, de semmi szám nincs nekem ott, meg hiába nyomkodom a pöttyöt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1648) Armahun válasza Ereshkigal (#1647) üzenetére


Armahun
addikt

A kép fölött van egy félkör rajta egy jelöléssel.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1649) -Faceless- válasza TheProb (#1629) üzenetére


-Faceless-
őstag

Szintén sárga vagyok a baráti társasággal együtt. A városunkban 3 gym van, és elég kiegyensúlyozott a verseny. Most 2-t elfoglaltak a kékek, de csak azért nem tudtuk visszavenni, mert valahonnan szerzett egy 700-as laprast védeni...

(#1650) petyus_ válasza Armahun (#1648) üzenetére


petyus_
senior tag

Nem, ezt a százalékot IV calculatorral tudod megnézni. Az a fenti sáv az azt jelöli, hogy hányas szinten van a pokemonod, max akkora szintű lehet, mint te, és ehhez képest mutatja.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.