Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) jansky1 válasza marositech (#1548) üzenetére


jansky1
senior tag

Próbálgasd felváltva a bejelentkezést wifin, meg mobilneten keresztül. Egyikkel engem mindig beenged. Összefüggést én sem értem.

(#1552) Kvelstadt válasza szekra (#1545) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a veszéj még nem fenyeget. :)
Az viszont hasznos infó hogy lv30 után érdemes dustolni mert az után már azonos erős pokékat kap mindenki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1556) Parson válasza Kvelstadt (#1552) üzenetére


Parson
addikt

Ebben nem az a durva, hogy 39-40 szint között mar 5 millio XP a különbseg, hanem hogy a 40. szintig mennyi az össz XP amit el kell erni. Az (tehat az összesitett) lesz a szep szam. :DDD

(#1555) Madwe -> Nem esik le neki. Ne fáraszd magad. :W

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1561) ricshard444


ricshard444
veterán

Én ma 8 órán át fogok játszani /mínusz a hazaugrós töltés 1 óra/

Siófokon lakom, a part környékén sok "ritkább" huncutot találtam már, remélem ma a szerverek is nekünk kedveznek majd. Mindenkinek jó játékot! :R

Vannak dolgok...

(#1562) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amigy ki milyen powerbankot ajanl? Ugyse csak erre kene.

(#1564) .OM. válasza Kvelstadt (#1552) üzenetére


.OM.
aktív tag

1 millió xp? az bizony sok munka..

[ Módosította: Karma ]

ex .Oldman.

(#1565) Phobion válasza Deck (#1546) üzenetére


Phobion
őstag

Tuti kipróbálom, csak új accountal. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1566) Buster17


Buster17
addikt

Én már nem is pokémonozok. Azért az egy madárért felesleges bekapcsolnom már.
Csak úgy van már értelme ha dolgom van nagyobb városban akkor előveszem.
Mire lesznek 200as pokémonjaim addigra a gymekben már 3ezresek lesznek, megöli ez is a játékélményt.

[ Szerkesztve ]

(#1568) DJGABI válasza whitezo88 (#1562) üzenetére


DJGABI
addikt

10.000mAh-s xiaomi, akciókban ilyen 3-4k körül be lehet húzni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1569) marositech


marositech
senior tag

Eközben Nipponhonban végre elérhető a PokemonGo. -> Szerverhalál közeleg.
Topikgazdánk merre van?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1570) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Úgy vagyok vele, hogy bosszant pl. a Pestiek hatalmas előnye, de azért ennyire nem hergelem miatta magam. Mindig jön új lény azért itt is, valamelyik éjjel 2 új is jött hazafelé tartva. Érdekes, tegnap éjjel mindenhol Meowth spawnolt, fogtam vagy ötöt. kb 5 stop van itt, és 2 gym, nem vagyok elárasztva én sem...
Plusz ott vannak a tojások, menj el velük biciklizni, hamar kikelthetőek. Mert ugye aki kisvárosi, jobban jár egy biciklivel, mert egy séta alatt persze, hogy alig találunk valamit, ezért muszáj a bicikli, így lehet is haladni, de közel se annyira, mint másnak gyalog Pesten :(
Ez van, de én így is élvezem, és szerintem elég jó is vagyok már az adottságokhoz mérten.

Aki meg néha jár Pestre annak még jobb, szán 2-3 órát egy Ligetre és ott nagyon sokat lehet haladni azért, abban a pár órában is.

Annyit még meg tudnátok mondani, Móriczon kb. merre kell Ponytát keresni, ahol találnék is?

(#1571) Tomi0703 válasza whitezo88 (#1562) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ha külföldi rendelés játszik, akkor Xiaomi 10000-res PB-je. Akcióban szokott lenni 12-13 dollárért. Most nem tudom mennyi.

(#1572) Madwe válasza Sordoran (#1563) üzenetére


Madwe
nagyúr

Remélem nem a honlapos térkép alapján nézed, mert az mindenhol csak annyit mutat :D Az asztali kliens alapján viszont már teljesen reális képet kapsz.

(#1573) marakuja válasza marositech (#1067) üzenetére


marakuja
csendes tag

Valaki megtudná mondani, hogy kb mikortól van este Lure a Városligetben? :)

[ Szerkesztve ]

:)

(#1574) Parson válasza marakuja (#1573) üzenetére


Parson
addikt

Mi az hogy mikortól van? Hát Lure-t nem csak a felhasználok dobnak le, hanem a rendszer is automatán? :Y

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1575) marakuja válasza Parson (#1574) üzenetére


marakuja
csendes tag

Nem vagyok gyakorlott még a témában, de mintha olvastam volna valami központi lure-ról....de nem találtam a hozzászólást. Szóval, ha tévedek javítsatok ki kérlek!

:)

(#1576) Deck válasza ¤Envy¤ (#1570) üzenetére


Deck
titán

Van egy max km/h amit számol. Bicikli és kocsi elvileg nem jó. Séta meg van, hogy el se számolja nagy részét.

PS5

(#1577) sz_abika válasza marakuja (#1575) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem csak annyi hogy a városligeti mókának kvázi van "szponzora" egy-két IT bolt nevében, így azt a 3000ft marketinget megéri nekik

PSN: xszabikax

(#1578) ¤Envy¤ válasza Deck (#1576) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem jó a bicikli?

Akkor a tegnapi napon kikeltett 7-8 tojás varázslat lehetett. :DD
Jó az, csak nem kell száguldozni. Amúgy sem kéne, mert amíg tölt a játék, a pokémonokat elhagyod, mire megjelenne a képernyőn. Kellemes tempóban kell tekerni, úgy számol is.

[ Szerkesztve ]

(#1579) Tav-Csoves válasza marakuja (#1575) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nincs ilyesmi, a Lure modul 30 percig aktív, ha inaktiválódott, aklor egy lelkes felhasználó, akinél van, rádob egy újat.

(#1580) Deck válasza ¤Envy¤ (#1578) üzenetére


Deck
titán

Oda írtam, hogy elvileg. Ez a hivatalos álláspont.

PS5

(#1581) jansky1


jansky1
senior tag

Valaki tud adni egy másodlagos account hozzáférést az apphoz. Pokevision megint lehalt, az én kamu gmailes fiókommal meg a letölthető google térkép nem mutat semmit.

(#1582) greenmaur válasza Deck (#1576) üzenetére


greenmaur
tag

Mondjuk ez érdekes, mert nekem sokszor a trolit is beszamolja, de pl. a sétát részlegesen...

(#1583) gyurkikrisz válasza whitezo88 (#1562) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

powergo kóddal 13usd a 10k mAh-s xiaomi banggoodon

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1584) Sordoran válasza Madwe (#1572) üzenetére


Sordoran
addikt

De azzal nézem, mivel a desktop app nálam nem működik. Sima alap google térkép jön be. Nem tudom, talán be kéne lépnem a "kamu" PTC accounttal a játékba, letolni elejét?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1585) marakuja válasza Tav-Csoves (#1579) üzenetére


marakuja
csendes tag

Köszi fiúk a választ! :)

:)

(#1586) ¤Envy¤ válasza Sordoran (#1584) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nekem is sima google térkép az asztali, de nem árulja el senki, mit rontunk el :( :O

(#1587) jansky1 válasza ¤Envy¤ (#1586) üzenetére


jansky1
senior tag

Szerintem annyi, hogy amivel belépni próbálsz, az nincs regisztrálva az appba.

Valaki regeljen egyet és tegye nyilvánossá a közjó érdekében :P

[ Szerkesztve ]

(#1588) petyus_


petyus_
senior tag

Délelőtt voltam Csepelen, láttam végre egy Charmandert, 364CP-s, 21es szintű vagyok, kapott razzberry-t, ultra ballt dobtam rá, első labdából kijött, és egyből el is szaladt :(

(#1590) Barell válasza marakuja (#1573) üzenetére


Barell
senior tag

Szinte egész nap, késő, késő estig van. :)

(#1591) Deck válasza RexpecT (#1589) üzenetére


Deck
titán

Igen. ;)

PS5

(#1592) dejaris válasza Tav-Csoves (#1579) üzenetére


dejaris
addikt

Es ez meg is tortenik egesz aldott nap :D

(#1593) bepe79 válasza Phobion (#1511) üzenetére


bepe79
addikt

Miért? IRL (in real life) nem így van? :DDD

"fogtál pokemont kukac-madár-patkányon kívül a környező utcákban? nem.
gratulálok, ebbe a retk3s országba tényleg nagy élvezet a belvárosba mászkálni"

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1594) Karma


Karma
félisten

Töröltem az OFF/veszekedő hozzászólásokat.
A folytatásban ezt inkább hanyagoljuk.

“All nothings are not equal.”

(#1595) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most hogy lassan egy hete tolom már, én is leírom a véleményem a játékkal kapcsolatban. Az alapötlet zseniális..semmi extra, mégis a fél világ megőrül és kitépi a fiatalokat-idősebbeket is a gép/tv vagy bármi elől.
A megvalósítással nekem azért akadnak problémáim.
Azon nem akadok fent hogy gyakran beragad az egész, amiről persze nem is tudsz csak ha megfigyeled hogy gyanúsan nem változik a nörbi lista. Ezt szerintem idővel majd orvosolják komolyabb szerverekkel, kis türelem.

Amit viszont nehezen emésztek az az hogy ahogy sokan mondták már előttem, falun vagy kisvárosokban akkora hátrányunk van mint az állat. Valaki 10km alatt fogott 40 féle Pokét, míg én 10 félét is alig? Napi 8 óra munka után egy kis 3km-s séta még bele szokott nekem is férni, és ezeken a sétákon gyakorlatilag ugyan azokat fogom, amit az első nap. Amik mindenhol vannak. Tegnap előtt több mint egy órán keresztül sétáltam 3 darab 30cp alatti Patkányért...több mint nevetséges.

És akkor látom hogy itt vannak akik 1 óra alatt 50+ Pokét vadásznak le? Nézem a vidiket ahol a Pokestopok gyakorlatilag egymáson vannak, aztán eltolnak egy-két lure-t, majd 30 perc alatt kiszedik a fél világot miközben egy helyben söröznek éppen. Ráadásul neked nem is kell eltolni semmit, csak odamész mert ugy is van rajtad kívül még 100 másik "vadász".

Szóval igen is megértem aki csal...tévedés ne essék. Nem támogatom! De ha csak a gyűjtő szenvedély hajtja és mondjuk olyasmi helyen lakik mint én, akkor totál meg tudom érteni hogy lesz*rja és nem fog 5-10 km-ket lesétálni azért hogy majd talán egyszer 1-1 új Pokét is el tud kapni. Az a lényeg hogy kimozdulj? Ez szuper, csak akkor legyenek meg az egyenlő esélyek. Nézegetem ezeket a térképeket amiket linkelgettek, és pesten egy 500méteres egyenes útszakaszon 3szor annyi kis dög van mint egész Tiszalökön. Akkor mégis mire a nagy felháborodás?

Mondom még egyszer..nem támogatom. Jó magam is szenvedek a kihalt pusztáktól, de akkor is fogom magam és sétálok 3km-t. Sanszos hogy a Pokék 10%a se lesz meg nekem mikor a Pesti pajtik már a fullos galériát mutogatják egymásnak, de legalább nekem tovább kitart :)

Lényeg a lényeg....szégyen és gyalázat hogy ekkora különbség van terület és terület között...őszintén remélem hogy ezen változtatnak majd.
A csaláshoz meg...ha neki az a jó akkor had csinálja. A te/ti játékodat valszeg nem rontja el vele :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1596) marositech válasza Karma (#1594) üzenetére


marositech
senior tag

Bele kéne írni a topic összefoglalóba, hogy cheat/hack téma tilos.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#1597) dejaris válasza Sirandrish (#1595) üzenetére


dejaris
addikt

De elrontja, ha csalassal feltapolt pokemonokkal vedi a gymet.

(#1598) Karma válasza marositech (#1596) üzenetére


Karma
félisten

Ezt házon belül leegyeztetem először.

“All nothings are not equal.”

(#1599) Sirandrish válasza dejaris (#1597) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most komolyan, annak mennyi a valószínüsége hogy pont azt a Gymet védi be amelyikre te is szemet vetettél?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1600) MdewC válasza Sirandrish (#1595) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mindenki űzi, behalok... :DDD

:R

Egyébként nem rossz a játék, Pesten legalább is jobb a helyzet szörnyecskék terén. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.